5079
htc_one_banner_1.jpg
  • Tetsuo
    #4919
    Mi a velemeny a HTC One X 16GB-os telefonrol?
    Pl. mik a hatranyai?
    Koszi.
  • desigo
    #4918
    HTC -- A Smartphone Innovator
  • PeeTeR
    #4917
    ah nem akarok duplikaltan linkelni nonstop "Google Android" topicban ott egy csudas kis olvasnyi vajó htc one -rol akit erdekel hajra :D
  • kifli
    #4916
    ha hd2-d lenne, akkor 7.8-at futtatnál rajta, és sd rom-nak feltennél egy androidot :)
  • papi08
    #4915
    Én DHD-men jelenleg a cfx csapat 4.1.2-jét használom :D
    Piszok gyors :D


    Viszont ha HD2-esem lenne, szinte biztos hogy WP7.5-öt futtatnék rajta :D
  • kifli
    #4914
    pixeldroid 4.2.2 jobb szerintem :)
  • PeeTeR
    #4913
    par napja felraktam tytung 4.2.2 -jet es ilyenkor jajjdeutalom X+ -om es jajjdeszeretem HD2 -om :D
  • kifli
    #4912
    ok, de az egy legenda, ahhoz akkor is jönnek majd, ha már szaggatva megy csak rajta :)
  • PeeTeR
    #4911
    meg HD2 -hoz is jonnek ki folyamatosan az ujak szoval... :D
  • Bencee7
    #4910
    Ilyet még nem hallottam, hogy egyből kihangosít én vagy nyomnék egy resetet, gyaluljon le mindent, vagy a jobb verzió: irány az xda, aztán pakuljunk fel valami jóféle romot :) nem követem már a DHD fórumot, de biztos van már az új Sense-es romból is használható...
  • PeeTeR
    #4909
    HTC Desire 600
  • PeeTeR
    #4908
    S5
  • GregSB
    #4907
    "A Samsung meg uralni fogja az elkövetkezendő 5 évben a mobil piacot."

    Attól függ milyen szempontból. Eladott darabszámban már most uralják a piacot. A bevételek és nyereség szempontjából már kezdik megközelíteni az Apple-t. Utolsó negyedévben a mobilpiac nyereségének 95+%-át a Samu és Apple tette zsebre, kb 60%-40% megosztásban (Apple 60-at). Az összes többi gyártó azon a maradék 5%-on osztoszkodott.

    Nameg következő 5 év nem a mobilokról fog szólni, hanem a hordozható küytükről (karórák, szemüvegek), ez már most látszik. Az lesz "uralkodó" aki nagyot tud robbantani azon a piacon, minél előbb. Persze a mobilpiac nem fog eltűnni egyik napról a másikra, de szép lassan elkezd majd lecsengeni, kb mint az mp3 lejátszók piaca az utóbbi 5-6 évben.
  • rastaman
    #4906
    +1.
    már a harmadik HTC telefonomat használom zsinorban :)
  • bigbigle
    #4905
    Egy kis off:

    Nem csak az igény miatt, mert sokan szeretnének minőséget vásárolni, de amelyik cég minőségi árút kínál az általában a magas árazásnál van.
    Ezzel szemben a Samsung nem csak felső árkategóriába kínál terméket, de az alsóba is. (igaz az is ugyanolyan műanyag, de az emberek többségének az megfizethető, és valószínűleg régebbről ismerik azt a nevet mint mondjuk az Alcatelt)
    Az mondjuk igaz hogy a ZTE meg a Huawei is nagyon jön felfelé, de itthon annyira nem fog látszani mert a készülékek fele el se jut idáig.
  • GregSB
    #4904
    Ja, a műanyag szarjaikkal... De úgy néz ki erre van igény sajnos.
  • desigo
    #4903
    A Huawei,Zte,Alcatel hármas fog felerősödni.
    Állami támogatással egyre jobb ár/érték arányú termékeket készítenek.

    A Samsung meg uralni fogja az elkövetkezendő 5 évben a mobil piacot.
    (szerintem)
  • GregSB
    #4902
    Én egyébként elég szomorú lennék ha tönkremennének, szerintem az egyik legjobb hardver gyártó a piacon. Az Apple és Nokia mellett ők csinálják a legjobb vasakat.

    De a Samsung teljesen ellehetetlenítette őket az Androidos piacon, több negyedéve bukóban vannak, a Windows Phone piac meg túl kicsi.
  • GregSB
    #4901
    Ezt nem zsugordásnak nevezném... Lelépett az Ázsiai régió CEO-ja is.

    Eddig tehát a termék-stratégiáért felelós vezető, egy alatta lévő manager, a kommunikációs vezér, és két marketing vezető is lelépett, pár hónap leforgása alatt, + most az áizsai főmufti. Ők már úgy néz ki nem hittek abban hogy a One megmenti a céget.
  • desigo
    #4900
    Zsugorodik a cég de attól még próbálkozik.
    Most fogják megduplázni a One gyártási kapacitását.
    Épp most vittek kettőt fel a Mount Everestre és videóhívást kezdeményeztek.

  • bboyatty
    #4899
    Helló. Megvettem az emlegetett HTC DesireHD-t és akadt is egy kérdésem. Hol tudom átállítani, hogy híváskor ne autómatikusan a kihangosítóra tegyen? Elég zavaró. Amúgy nagyon tetszik a telefon, nem bántam meg.
  • GregSB
    #4898
    A személyzet kezdi elhagyni a süllyedő hajót :(

    "The Verge has learned that HTC's Chief Product Officer, Kouji Kodera, left the company last week. Kodera was responsible for HTC's overall product strategy, which makes the departure especially notable on the heels of the global launch of the make-or-break One.

    It's not just Kodera. In the past three-odd months, HTC has lost a number of employees in rapid succession — most recently Jason Gordon, the company's vice president of global communications. Other fresh departures include global retail marketing manager Rebecca Rowland, director of digital marketing John Starkweather, and product strategy manager Eric Lin."
  • rastaman
    #4897
    wp7-et nekem is ki kellett volna próbálnom amíg megvolt a hd2-m...
    most viszont már 1 éve nyüstölöm a one x-et, és ugyan olyan gyors, mint az 1. napon. egyszerűen zseniális telefon ez is!
  • PeeTeR
    #4896
    legalabb 10 -szer olvastam el de meg mindig nem ertettem, tenyleg kezdtem azt hinni, hogy nalam van a gond :DDD
  • bigbigle
    #4895
    Köszi, akkor tényleg keresek inkább eredetit.
  • kifli
    #4894
    ebay-ről rendelj gyárit, jobb nincs, csak nagyobb méretben ahhoz adnak nagyobb hátlapot is...
  • bigbigle
    #4893
    Nem tudom hogy maradt ki , de akkor itt pótlom és elnézést is kérnék egyben:)
    Akksi az amit keresek.
  • ktomi22
    #4892
    kimaradt a legfontosabb szo a mondatodbol ;)
  • PeeTeR
    #4891
  • bigbigle
    #4890
    Üdv.

    Volna egy kérdésem felétek.
    Tudnátok megfizethető áron belül mondani használható Desire HD-hoz. (Értem ez alatt hogy ne szoruljon és hogy azért közel egy napi használat legyen meg, mert a mostani kezd haldokolni.)

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • ktomi22
    #4889
    nem ertem az SV -ket.. így sunyiba adjak ki vagy mi? soha nem hallottam rola.. one bol is emlekszek amikor kiadtak az One csaladot.. csak S, V meg X volt.. kesobb jott a sima One.. ami most a csucskeszulekuk.. nem volt SV abbol se.. mi ez a SV ?? o.O
  • hungary27
    #4888
    htc one sv van
  • ktomi22
    #4887
    letezik olyan keszulek hogy htc desire sv ?? mert xda-n latok 7 keszuleket desire nevre keresve:

    - htc desire
    - htc desire c
    - htc desire hd
    - htc desire s
    - htc desire v
    - htc desire x
    - htc desire z

    de SV-t nem talalok sehol.. milyen keszulek az az sv? netan mas orszagban van csak limitaltan vagy hogy is van ez?
  • kifli
    #4886
    cotulla csinált már rá win rt-t is. Nem adta még ki, de képek már vannak twitterén.
    Illetve wp8-ról is voltak már képek.


    Ha kijön az új magldr, akkor kiadja majd valószínűleg. Vagy fordítva, ahogy használható lesz a wp8/win rt, kiadja az új magldrt
  • PeeTeR
    #4885
    en megtartottam hobbytelonak raadasul gyakorlatilag mindent tudok tesztelni vele (OS)
    ezen mar volt minden szerintem legutobb Ubuntu most W7.8. halalaig ROMbolom aztan RIP :D
  • Bencee7
    #4884
    Megesik A HD2 WinMo-ját is imádtam, a Sense-en kívül kicsit bután nézett ki, de az az időjárás a homescreenen mindenért kárpótolt
    Aztán volt rajta Android, megtetszett és volt lehetőségem +10k-ért egy DHDt venni és cseréltem. Azt sajnálom csak, hogy a HD2-n nem próbáltam ki a WP7-et...az csak eladás után lett használható állapotú. Ha tehetném, vennék egy HD2-t, második telónak, mert a WP is izgatja a fantáziám :)
  • bboyatty
    #4883
    Köszönöm a válaszokat.
    Hát csakis normális állapotban lévőt akarok venni ha már veszek, először hd2-re gondoltam de aztán a DHD valamiért jobban megtetszett. Ma megyek megnézni egyet, remélem jó lesz.
  • PeeTeR
    #4882
    HD2 -ot eladni - ejnye-bejnye
  • Bencee7
    #4881
    Galaxy Note :) ideje volt már váltani, meg a kijelző miatt elcsábultam :P nem bántam meg, de ha el is adtam őket, a HD2 és a DHD örök kedvenc marad :)
  • papi08
    #4880
    Most mid van? :P