5079
htc_one_banner_1.jpg
  • rastaman
    #4839
    én nem vennék a helyedben sensationt. még pedig azért mert nem egy mai telefon, nem a legfrissebb androiddal... inkább a one családot ajánlanám, és külön pedig hozzá egy beats fülest.
  • TheBuddha
    #4838
    Hello. A Segítségeteket szeretném kérni. Most szeretnék vásárolni egy Sensation XE with Beats telefont. Véleményeket szeretnék illetve azt szeretném megkérdezni hogy Magyarországon sok helyen úgy árulják hogy with beats headset. Eredeti beats studio fülest kapunk hozzá vagy egyáltalán beatset kapunk vagy mégis mit? Előre köszönök minden választ.
  • desigo
    #4837
  • ktomi22
    #4836
    jo..en befejezem az offolast.. ugysem erted amint latom mit akartam ezzel mondani.. es meg en nem latom az erdot ;)
  • Stockbauer33 #4835
    " ha nem csak bemondasz 1-2 keszuleket hanem hozzertoen megirod mi miert jobb...es ha nem is ..legalabb mindet leirod ami szoba johet.nem "kipickelsz" 3at "

    A link-ekben egy olyan szakmai oldalra(mobilaréna) próbáltalak átvinni ahol bizony mindenre kiterjedően szó esik és részletesen leírják(Pl : HTC Desire X esetében 1858 hsz) a tapasztalataikat a tulajok. .Az h te nem látod a fától az erdőt az legyen a te bajod.
  • ktomi22
    #4834
    te tudod.. meg is koszontem.. de elso hsz emnel nem remlik hogy irtam arkategriat.. tetszett volna ha nem csak bemondasz 1-2 keszuleket hanem hozzertoen megirod mi miert jobb...es ha nem is ..legalabb mindet leirod ami szoba johet.nem "kipickelsz" 3at.. de mindezt suttba dobva.. koszonom meg 1x.. hogy szantal ram idot..
  • Stockbauer33 #4833
    Árban a 65-70-80 ezres közép katagóriások ezek amiket írtam.Az az egy maradtki amit irtál de drágáb mint amiket említettem.Milyen témába nem vagyok képbe?

    Nekem Note2-m van és gondoltam segítek kicsit ha ennyire nem tudsz választani de inkább hanyagolom ezt a topikot
  • ktomi22
    #4832
    hat.. nemtudom ..mennyire vagy otthon a temaban de pls htc desire sv- ide se irtad .. pedig desire x et meg igen ..azert koszonom
  • Stockbauer33 #4831
    HTC Desire X

    HTC Sensation XE

    HTC Amaze

    Az ezek alattiak szarok.Amik ezek felett vannak árba azok már jók

    Nem reklám
  • ktomi22
    #4830
    android forumon kerdeztem..de ide is bedobom ha nem baj:

    HTC keszulekekbol 3.7 vagy 4.0 meretu displayek kozulmelyik a legtutibb jelenleg? (szamomra eleg fontos lehet a dualsim es/vagy build in fm transmitter.. de nem létfontossagu, ..szal nem kovetelmenyek)
  • desigo
    #4829
    HTC Sense 5 wallpapers now available to download

    jelszó nélküli zip
  • bigbigle
    #4828
    A mozzillás OS lesz valamikor használható formában?
  • papi08
    #4827
    A Desire HD tulajoknak:

    Kijött az első Ubuntu touch ROM.
    Igaz, jelenleg akadozik, kicsit elcsúszott a lockscreen, nincs hangja, és telefonálni sem lehet vele; de használható, bebootol.

    Egyebek ITT.
  • rastaman
    #4826
    előrendelhető

    nem is drága...
  • desigo
    #4825
    Sense 5 might come to HTC One S, One X, One X+, and Butterfly

  • jelina09
    #4824
    Sziasztok!

    Készülök beruházni egy Desire X-be. Megéri megvenni? Van tapasztalata valakinek ezzel a típussal? Soha nem volt még HTC-m.
  • desigo
    #4823
    HTC One camera compared with Apple iPhone 5: more samples surface
  • rastaman
    #4822
    180-190k körül lesz szerintem

    #4821: aha, csak így első blikkre fura, hogy nem kapott dedikált gombot.
  • Bencee7
    #4821
    Az az "alkalmazásváltó" ha jól láttam a jobb oldali gomb 2x megnyomására jön elő :)

    Remélem ez végre kihúzza a HTC-t a sz*rból :D Amúgy tetszik, világos színben ütős. A kamera érdekes, a dupla hangszóró szintén, és videókból ítélve elég gyors a Sense is rajta. A mérete szerintem oké, egy 4.7" kijelzővel kb pont elég.

    Viszont ami rohadtul nem tetszik, és ez nem csak most a One, hanem mondjuk Samuék Note2je is arra a béna iPhone 5-re hajaz, ezzel a "jajj az én kijelzőm nagyobb, mert magasabbra csináltam" dologgal -.-" nem széles, inkább magas a kijelző, és szerintem ettől picit aránytalan az egész, főleg 5"-nál...vagy ez csak szerintem van így?
  • Pyotr
    #4820
    megoldottam, nem részletezném a hülyeségem
  • Pyotr
    #4819
    Sziasztok.
    Tud valaki segiteni abban, hogy ha lemezmeghajtóként csatlakoztatom a telefont és az sd kártyájára akarok másolni akkor azt hol találom?
    one s a készülékem
  • GregSB
    #4818
    Hardver gyönyörű, de ez is egy tepsi.
  • JSbyMSI8800
    #4817
    Árat írtak már neki ?
  • rastaman
    #4816
    lenne rá pénzem, lecserélném a one x-et...

    amúgy meg hova tűnt az alkalmazásváltó gomb? én állandóan használom, de ezen a telefonon nem látom... mert lekerült a htc felirat...
  • desigo
    #4815


    HTC ONE SPECS
    Size: 9.3mm thick, 137.4mm long, 68.2mm wide
    Weight: 143g
    CPU: Snapdragon 600, quad-core, clocked at 1.7Ghz
    GPU: Adreno 320
    RAM: 2GB
    Storage: 32GB/64GB, no microSD card slot
    Display: 4.7-inch Super LCD 3, full HD 1980 x 1080 resolution, 468ppi
    Rear camera: 4 Ultrapixels, OIS, HDR video, ImageChip 2
    Front camera: 2.1 MP, 1080p recording
    Connectivity: LTE/3G, Bluetooth 4, Wi-Fi 802.11ac, DLNA, MHL
    Sensors: GPS&GLONASS, Infrared blaster, NFC
    Battery: 2300mAh
    Operating system: Android 4.1.2, Sense 5 and BlinkFeed
    Sim card: microSIM
  • desigo
    #4814
  • vass17
    #4813
    Ezt nagyon eltalálták szerintem :) Sajnálom a kijelző méretet, talán egyszer rájönnek, hogy a kevesebb néha több, remélhetőleg lesz egy kisebb testvére ugyanilyen stílusban.


  • desigo
    #4812
    hamarosan Londonból

  • rastaman
    #4811
    kíváncsi vagyok a tudására. vajon tényleg lesz-e annyira jó a kamerája...
  • desigo
    #4810
    holnap ...

  • rastaman
    #4809
    nem
  • Bucser
    #4808
    Szerintem xda-n azt is megtalalod hogyan tudsz visszamenni gyari romra.
  • High end PC #4807
    oké, felment a hivatalos RTM verziójú Windows Phone 7.8 a HD7-esemre evvel a külső programmal
    felhúzható! :)
    Gondolom minden 7.5-öt futtató készülékre felmegy evvel a módszerrel a frissítés.
  • High end PC #4806
    nem merem feltenni a hekkelt WP7.8-at a HD7-re, mert félek, ha felteszem az xda-s romot, és kijön majd ne adj isten hivatalosan is egyszer a 7.8, akkor majd nem fogom tudni feltenni a zune-al, mert a gyári rom meg ugye nincs meg...
  • kifli
    #4805
    Én meg nemtudom van-e, mrt mostanság nem néztem...
  • High end PC #4804
    4.2-es romot tennék fel SD-re, de nem találok sehol.
  • kifli
    #4803
    a nand a belső memóriát jelöli, ha oda telepítesz, akkor búcsúzhatsz az előző oprendszertől. Viszont android romok nagyrésze már tudja az sd-ext telepítést. Ami annyit jelent, hogy a telepítés közben a nand romoknál választhatsz, hogy hova akarod tenni. Nand nand+adatok sd-re vagy full sd. Viszont a memóriakártyádon kell lennie egy ext4 particiónak, illetve egy fat32-nek. A fat-ra kell tenni a team win recovery sd változatát, hogy legyen recoveryd. De xda-n le van írva lépésről lépésre, vagy videóval is, mi kell a dualboothoz.
  • uhnet
    #4802
    Ha a HTC ONE X microsimet igényel és nekem sima sim kártyám van nem fog működni??
  • desigo
    #4801
    Jelly Bean az...
    S4-esekre már kijött rég
    S3-asokra pedig a napokban érkezik
  • ba32107
    #4800
    HTC One S-re jelly beam-ről van valami híre valakinek?