5079
htc_one_banner_1.jpg
  • papi08
    #4959
    Srácok!

    Én is megválnék a szeretett Desire HD telefonomtól! Sőt, elhagyom az egész Android rendszert :D
    Irány a WP8..:)

    Ha valakit érdekel, itt 40k-ért megkaphatja a nagyon szép állapotban lévő DHD-met, a gyári cuccokon kívül még egy Otterbox Commuter tok, és 2 db + képernyővédő fólia is jár mellé. :)


    http://www.jofogas.hu/vas/HTC_Desire_HD_10553340.htm
    http://aprod.hu/hirdetes/htc-desire-hd-ID1fQvn.html#3b0802875b
  • hihy
    #4958
    Szasztok.
    Segítségeteket szeretném kérni. Nem kódot. Van egy vodás wildfire s 2010-ws telóm. Függetleníteni szeretném. Aki tud egy jó oldalt, sőt már használta is sikerrel, legyenszíves linkelje be. Lehetőleg free. Köszi!!!
  • desigo
    #4957
    Más szolgáltató kártyájával is ki kellene próbálni.
  • amdopteron
    #4956
    Egyébként Morelocal 2 köszöntem:)sokat segítetél már magyar is...:)
    de ezt a hálózat gondot jó lenne megtudni...
  • amdopteron
    #4955
    Csak az az erdekes erted h a telenoros karit beveszi csak nincs halozat ha fuggo lenne akkor sztem be se venne
  • desigo
    #4954
    Üdv!

    Hivatalos átvevőpont van itthon de az meg Budaörsön található.(TeleMax gsm)
    Magyar nyelvhez egy alkalmazást kell letöltened a playről : Morelocal2
    Hálózati problémád érdekes,olyan mintha függő lenne.
    Egy One X-en pont ugyanilyen jelenség volt ami ausztriában lett vásárolva és függő volt.
  • amdopteron
    #4953
    Jah még annyit az előző hozzászólásomhoz,hogy próbáltam már manuális hálózat ráálítással is de úgy se nagyon műkszik..Telefon jó nincs letiltva meg semmi mert a Htc oldalán volt egy magyar srác akivel telefonon beszéltem ő ezt megtudta nézni de most jelen pillatban használhattlan a telefon.
    Egyébként magyar nyelvet tudok bele rakni magamnak???A htc honlapján találtam kernelt azokat hogy lehet feltelepíteni a telefonra...????
  • amdopteron
    #4952
    Halli valaki tudna nekem mondani Magyarországon egy hivatalos márkaszervízt !??Ha lenne esetleg Szabolcs megyében!De ha nincs jó máshol is!
    Problémám az lenne ,hogy kint Angliából vásároltam egy Htc One vodafonos
    És szolgáltató által ott függetlnítetn nuc codal. kártyát be is veszi de hálózatra nem áll rá!Mi lehet a gond..???valaki nem tapasztalt még ilyet?
  • Miguel125
    #4951

    Van arra értelmes megoldás, hogy használhassam a billentyűzet szótárát (sense vagy swiftkey, mindegy...) és ezért ne kelljen egyéb sms appot használnom (pl.:handcent vagy GOSMS) és az ékezetes karakterekért ne vonjon le egy halom karaktert? Szóval másképp fogalamzva, hogyan használható egy gyári sms app szótárral úgy, hogy rendelkezésre álljon a 160 karakter? Desire X
  • desigo
    #4950
    Name of HTC One Mini, 720p HD screen confirmed

  • bigbigle
    #4949
    Sziasztok!

    Tudnátok mondani olyan ROM-ot Desire HD-re ami viszonylag friss (4.1 vagy 4.2), gyors, és az akku idő is barátságos.
    Nézegettem ugyan XDA-t de nem tudom melyik lehetne jó.
    Jelenleg Jellytime 4.1 van fent.
  • papi08
    #4948
    Sziasztok!

    Szerintetek mennyire éri meg lecserélni egy Desire HD-t egy One S-re? :)
  • PeeTeR
    #4947
    en utanna olvastam egy kicsit es sokaknak van/volt ez a hibaja. a hiba pedig az hogy elveszik a kapcsolat az akku es a telefon kozott (ertsd ez alatt "aljzat"). ami orvosolhato de csak ideiglenesen...

    megoldas/valasz meg hivatalos TMob. es nagyon forumokon is ez volt:
    "Cut off a bit of credit card, inserted the battery with the credit card bit in the top right hand corner of the battery compartment (vertically) and the phone works. It works beautifully, no more crashes, whether it's in my pocket or not, wireless or not, gaming or not. THANK YOU!!!! "
    (mas ugyan ezt probalta egy darab papirral.)

    elosszor... - de ugye itt jon elo a "megtort kabel" szindroma ahogy olvastam. vagyis idoszakos megoldas. ha van pl. egy hajvago geped ami csak 220 -rol megy (lehet barmi ez csak pelda) es mondjuk a kabel meg van torve valahol. mukodik de mondjuk ahogy hasznalod a kabel egyutt mozog a geppel elo-elo fordul hogy megall. na most ilyenkor legtobben bazeraljak a kabelt, ide-ido csavargatva, tordelve es mukodik (IDEIGLENESEN!) aztan beadja a derekat vegleg egy ido utan.

    masodszor... itt jon a "megtort kabel" - tobben is irtak hogy megjavult de egy ido utan (nem par ora utan de par het) megint elo jott a hiba es akku cserebe fulladt a "kartyazas" es "origamizas".

    a gyors merulesre meg ott a valasz alattam :D
  • rastaman
    #4946
    random kikapcs: nem tudom mitől lehet. ha van még rá garanciád, akkor keresd fel a helyet ahol vetted.

    amúgy megsúgom, hogy non-stop nyomogatástól bármelyik okostelefon lemerül fél nap alatt...
  • jdani199
    #4945
    Hello. Segítséget / infót kérnék. Minap vettem egy HTC sensation telót. Gondom vele, hogy néha, ha dolgozok rajta, simán kikapcsol... Miért?
    Másik gondom, hogy az aksit, félnaponta tölteni kell!... Ennyi ideig bírják nonstop netezéssel?
  • PeeTeR
    #4944
    504euro, jo ara van :O~
  • desigo
    #4943
    HTC Butterfly S could cost around $670, One Mini coming in August

  • kifli
    #4942
    Akkor android hungary fórumot nézd meg, ott is vannak leírások. wildfire s-hez ott találtam annó...
  • bigrob
    #4941
    Külföldi oldalakon láttam, hogy vannak 13-15 usdért függetlenítők, de nem tudom mennyire megbízhatóak. Nekem egyg HTC Wilfire-re kellene függetlenítés. XDA-n nem találtam infót.
  • kifli
    #4940
    nem legális a telefon függetlenítés, csak szolgátatói függetlenítő kóddal. Egyébként esetleg xda-n nézz szét...
  • Novotsik
    #4939
    Sziasztok!

    Van egy HTC One X telefon,amit függetleníteni szeretnék,lehetséges?! Vagy tudtok olyan helyet ahol megcsinálják?
  • elitehun
    #4938
    köszi a tippeket! Először megpróbálom a be és kikapcsolást. majd délután kiderül, hogy megy-e.
  • Mersant
    #4937
    4.1.10
  • Mersant
    #4936
    a pontos megoldast nem tudom, nekem akkor kezdte ezt mikor beraktam az SD kartyat, elotte ment rendesen. szedd le a legujabb google play storet 4.1.1 talan a legfrissebb, aban van valami bugfix erre.
  • desigo
    #4935
    Beállítások/hely/A Google helymeghatározó... (legfelső) pipa ki majd be
    új ablakban fel kell ugrania a - "hozzájárulás helyadatokhoz" - elfogadás

    Majd az időjárás beállításoknál "saját aktuális helyzetem" pipa be

    Nekem régebben a térképhez érkezett frissítéskor kellett ezeket újra eljátszanom
  • elitehun
    #4934
    one x-em van, és a kérdésem az lenne, hogy miért nem változtatja meg a várost az időjárásnál ha frissitem?
    tehát ha pl Budapesten vagyok, hiába frissitem az időjárást, nem Budapestet mutat. Mármint az órás, időjárásos widget. Emlékszem régebb megváltoztatta a várost, de egy ideje nem. ez miért van? elég idegesitő
  • kifli
    #4933
    FF os hd2-re, mindjárt írok tapasztalatokat is :)
  • PeeTeR
    #4932
    remelem(?) :D
  • desigo
    #4931
    Note 3 ellenfél?
  • PeeTeR
    #4930
    phabby
  • rastaman
    #4929
    erre vártunk már mióta \o/

    HTC One Google Edition
  • rastaman
    #4928
    nekem one x-em van, igaz 32gb-os. 1 éve van meg, tökéletesen működik, nagyon pöpec teló, csak ajánlani tudom!
  • kifli
    #4927
    gagyi vacak műanyag
  • PeeTeR
    #4926
    hf
  • Tetsuo
    #4925
    hm, de csak samsung s3 van most. arrol mi a velemeny?
  • Tetsuo
    #4924
    Aham, koszi.
  • PeeTeR
    #4923
    nekem X+ van erre sem tudok semmi rosszat modani raadasul ez meg erosebb is mint X ettol fuggetlenul ha normalisan van hasznalva a keszulek birja a kikepzest rendesen. normalis alatt azt ertsd, hogy alltalanos terheles nem azt, hogy lehuppansz az agyra wi-fi, zene, kemeny 3d jatek 2-3orara es utanna elvarod hogy meg mindig 95% -on legyen az akku :D

    #4921 - arra azert figyelj oda hogy UK -ban van Dual-Core es Quad-Core -os X is.
    mondjuk lehet hogy Dual-Core csak AT&T -tol vasarolhato de ettol fuggetlenul pillants oda
  • kifli
    #4922
    one x is csúcs készülék volt, még nem jött a one :)


    Árat nem néztem, így nemtudom melyik mennyi. Havernak one x-e van, nem panaszkodott eddig.
  • Tetsuo
    #4921
    Na igen de a kulonbseg penzben oriasi. 2 kulon kategoria.
    Nem akarom a csucstelefont megvenni, annak szamomra nincs ertelme.
    Egy jo kijelzos, kozepkategorias, androidos telot vennek.

    Igazabol angol elofizetessel, max 27 font havidijat szanok ra.
    Az is lenyeges, hogy melyik szolgaltatonal, mert soknak nincs normalis terereje.
    Tehat a T-mobile-nal van a 16GB-os One X. Viszont most olvasom, hogy gyenge az akksi, amugy mindenben jo lenne. :(

  • kifli
    #4920
    sima one-t vegyél szebb. one x-nek nicsen nagyon hátránya, de one újabb. Gondolom drágább is. De one x is csúcskészülék...