5079
htc_one_banner_1.jpg
  • papi08
    #4999
    8x-em van, GDR2-vel. Akadás? Itt? Viccelsz? Háromszor gyorsabb mint a DHD-m volt, a kamerája meg telefonos viszonylatban szerintem pazar képeket csinál. Szóval téged csúnyán átvertek :D
  • kifli
    #4998
    lumia 820-on gondolkodom most. De annak az árát is sokkalom, főleg úgy, hogy a hd2 is bőven elég volt nekem.
    Jövő hó 10-én jár le a hűségem vodánál, majd szétnézek ott is. Hátha...
  • Bencee7
    #4997
    R.I.P. kifli HD2
    amúgy 8x-ről nem hallottam jókat, többen szidták, hogy akad, a kamera sem a igazi, viszont a színe jó
  • kifli
    #4996
    2010 óta van nálam ha jólemlékszem :(
  • Peter1
    #4995
    Pontosan ez a file neve:
    HTSMSGBK_20130915.hbk
  • Peter1
    #4994
    Sziasztok!

    Visszakaptam végre a telefonomat a javításból, de valamit rosszul csináltam (rosszul mentettem le az SMS-ket) és nem találom/találtam őket. Illetve most néztem, hogy gmail-es fiókomon keresztül elvileg küldtem az elsődleges e-mail címemre egy ilyen üzenetet: "HTC üzenetek biztonsági mentése 20130915" és ennek az üzenetnek van melléklete is ( "hbk" kiterjesztéssel). Ezt a mellékeltet lementettem a telefonra de nem tudom megnyitni. Vajon működhet-e egyáltalán vagy ha nem akkor ez micsoda?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • rastaman
    #4993
    sorry :(

    azt tegyük hozzá, hogy nálad kiszolgálta magát! ennyi ideig nem sokan használták/ják szegényt.
  • kifli
    #4992
    nincs mobil hálózat rajta. se androiddal, se wp7-el, se winmo 6.5-el.
    Kipróbáltam már egy rakat radiot is...


    Mikor átmentem rajta véletlen kocsival azt meg sem érezte :(
  • papi08
    #4991
    Azért kinyírni egy HD2-est elég nehéz dolog :O :D
  • PeeTeR
    #4990
    he?! felszeletellek es megleszlek :D
    de sebaj, orokke elni fog benned es erezni fogod ott legbellul ket fingas kozt, hogy VOLT :DDD

    amugy igen, miagyikotcsinaltal? -.-
  • GregSB
    #4989
    Mi történt vele?
  • kifli
    #4988
    hd2 a purgatóriumba került :(


    Valszínűleg nokia lesza következő áldozat. Szóval elhagyom a htc közösséget (hacsak nem sikerül 8x-et jóóóóó áron beszerezni)


    Sajnálom szegényt azért eléggé. Szerettem, nem terveztem cserélni egy darabig.
  • papi08
    #4987
    Azért remélem ha meg is szűnik, legalább a WP-s szoftverfrissítéseket átveszi az MS :D
  • rastaman
    #4986
    egyre jobban süllyed a hajó?
  • GregSB
    #4985
    A Beats kiszáll a HTC-ből.

    "@reckless: Rough. Beats ends HTC partnership, buys back $265 million of shares http://t.co/GIPg7SuNeI"
  • kifli
    #4984
    HTC One tulajok örülhetnek, úgynézki cotulla ilyen telefont vesz, és ez lesz az új hobbija a dft team-el egyetemben. Lehet várni wp8-at, win8-at és ios-t a telefonkra :D



  • Bucser
    #4983
    Baromság. Li-ion akksi legnagyobb ellensége nem a használat es tolteni ciklus, hanem a gyártás óta eltelt idő.
  • ba32107
    #4982
    Igen, de olyat olvastam, hogy ez a trickle charge hosszu tavon nem tesz jot az akkumulatornak. De annal sokkal jobb, mint ha minden ejjel 20%-ra merulne a telefon.

    Felraktam egy battery analyzert, es egy wakelock detector nevu programot is, de egyelore fogalmam sincs, mi lehet a gond.
  • GregSB
    #4981
    Baromságot olvastál. Évek óta olyan töltésvezérlés van telefonokban hogy ha feltölti a készüléket utána nem tölt rá csak akkor ha pl 90%-rá leesik a töltöttség. Csepptöltésnek is hívják ezt. Nyugodtan fenthagyhatod egész este a töltőn.

    Hogy mitől merül gyorsabban az passz. Van valami rendszer-app ami mutatja hogy mi mennyi áramot / CPU-t zabál, én azzal kezdenék el viszgálódni.
  • ba32107
    #4980
    Sziasztok! Szerintetek mitol lehet, hogy mostanaban a One S-em akksija NAGYON gyorsan merul? Mostanaban szoktam ra arra, hogy nem ejjel toltom, mert olvastam, hogy nem tesz jot az akksinak, ha tul sokaig van a tolton.

    Tegnap este ugy fekudtem le, hogy 54%-on volt, es kb 6 oraval kesobb, mar csak 20%. Ez kb. 1% 10 percenkent. Ilyen gyorsan napkozben sem merul. Wifi, mobilnet kikapcsolva, alarm alkalmazas nem futott. Tererovel nincs gond a szobaban. Megneztem az akksi usage-et, es a mobile signal vegig zold volt az ejjeli orak alatt, es se wifihez, se screenhez nem irt semmi hasznalatot, megis gyorsabban merult, mint napkozben.

    Az egyetlen app amit mostanaban felraktam, az a CIB Mobiltoken, de nem hiszem hogy ez okozna, es erre az appra amugy is szuksegem van. Valami otletetek van?
  • Bencee7
    #4979
    HTC driverek a gépen fel vannak telepítve? Kijelzi a Win, hogy usb eszköz etc?

    Ha más nem, akkor manuálisan kell mindent, kontaktokat vcf-be, vagy beszinkronizálni google fiókba, képeket meg ilyeneket SDn hagyni, vagy adattároló üzemmódban a gépre másolni, SMS backup and restore programmal meg az smseket el lehet menteni :)
  • Peter1
    #4978
    Sziasztok!

    Letöltöttem a HTC honlapjáról a Sync Managert. Amikor a telefont (Desire C) USB módban csatlakoztatom a számítógéphez, a telefonon meg is jeleneik, hogy a Sync Manager csatlakozzon-e. Hiába jelölöm ki, nem tud csatlakozni. Mi lehet a gond? Adatmentést kellene csinálnom, mert sajnos szervizbe kell vinni a telefont.
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • desigo
    #4977
    HTC One mini - tenyérnyi csoda
    mobilarena teszt

  • PeeTeR
    #4976
    igen, szepen sorakoznak a szeptemberi esemenyek. mondjuk HTC -nek meg ott van a phablet -je, de hogy mikorra azt námtom.
    (phabby)
  • GregSB
    #4975
    Gyászosz negyedévet jósol a HTC

    2002-es tőzsdére vezetésük óta várhatóan először fognak veszteséget jelenteni :(
  • desigo
    #4974
  • Savmacska
    #4973
    üdv, ma lecserélem az iphone 4-emet32gb egy htc one x-re 32gb, szerintetek jó döntés ? Jobb telefon ? A másik kérdés hogy külsőleg eltér-e valamitől az one x és az one xl ? Azt tudom hogy az utóbbi 2magos csak. Hogyan tudom azt megnézni hogy ne egy xl-re cseréljem el ?
  • PeeTeR
    #4972
    dejo hogy megtartottam hobby ketyerenek a kis gyongyszemet
  • rastaman
    #4971
    aztakur... minden elismerésem maximálisan az övé!
  • kifli
    #4970
    legutóbbi helyzetjelentés nem most volt. Akkor működött, csak hang nem volt, mobilhálózat, és wifi. Azóta cotulla nem írt róla. Bár nemnagyon szokott aktívan postolni semmiféle munkáról. Tesz néha egy képet, a munka felénél, aztán már csak a kész cuccot látjuk.
  • Bencee7
    #4969
    wp8 milyen státuszban van jelenleg?
  • kifli
    #4968
    hát ha lesz is működő verzió, annyi biztos, hogy csak 1 fajta kiadás. Mert cotulla nem osztja meg a forráskódot, se ios-hez se win8/wp8-hoz, lévén, hogy nem nyílt forráskódú, és gondolom nem nagyon akar baszakodni az apple-el, és ms-el :D (na meg azzal akitől megkapta :P)
  • Bencee7
    #4967
    Naneeeeee ha még ez is sikerül HD2vel, lehet veszek megint egyet :D még mindig hihetetlen cucc
  • desigo
    #4966
    haha
  • kifli
    #4965
    Loál?
  • desigo
    #4964
    HTC One mini: New Photos and Specs – Snapdragon 400 Dual Core with 1.4 GHz [exclusive]



  • rastaman
    #4963
    nem lehet.
  • elitehun
    #4962
    Htc one x-nek lehet cseréltetni a boritását vagy hátlap vagy nem tudom hogy hivjam?
  • papi08
    #4961
    Jó ötlet, köszönöm :)
  • kifli
    #4960
    Szerintem dobd fel hardverapróra is.