5079
htc_one_banner_1.jpg
  • domez128
    #5039
    Fizetni azért nem akarok , mert az egész telefon nem ér annyit , hogy plusz költsek rá . Nem akarok
    másik romot rá , csak a link2sd akarom használni . Mint ahogyan kezdtem is a témát , szét gugliztam
    magam , de mindenhez rootolni kell előbb , itt viszont csak a oneclick módszert találtam ami nekem valamiért nem működik , ahogyan írtad , nem képes unlockolni a bootloadert . Az ajánlott oldalt megnéztem tegnap éjjel , és lehet , hogy ma megcsinálom a regisztrációt . Azért köszi a segítséget .
  • kifli
    #5038
    Miért nem akarsz fizetni? Megnézted a linket amit adtam?
    Ha segíteni próbál az ember, legalább annyira méltasd már, hogy megnézed amit linkelek.


    (btw fejetlenül a helyedben roothoz, romcseréhez vagy hasonlókhoz hozzá sem kezdenek, mert ezekszerint egy tutoriálra nem kerestél rá, mert nem igen van olyan, amiben nem említik, hogy nyitnod kell a bootloadert)
  • domez128
    #5037
    Köszi az ötleteket , próbáltam már xp-én win7 en win8 an de laptoppon még nem , de az lesz a következő . Igen pontosan , ahogy mondod , unlockolni kellene a bootloadert , ott akad el, fizetni nem szeretnék érte , egyébként meg kártya független .
  • kifli
    #5036
    gondolom kellene unlockolni a bootloadert.


    htcdev.com-on tudod ezt végrehajtani hivatalosan.
  • Bencee7
    #5035
    vagy másik gépen próbálkozz! Nekem volt, igaz nem htc-vel, de az asztali gépemen nem tudtam jailbreakelni az ipadem, de laptopon elsőre sikerült :)
  • Bencee7
    #5034
    Érdekes. Én a helyedben Win7-en (állítólag 8 nem tetszik annyira a oneclick proginak) újraraknám a HTC drivereket, plusz egy másik usb-be dugnám és úgy próbálkoznék...Jobb nem jut eszembe
  • domez128
    #5033
    Elakad , az " Unloking the bootloader your HTC device-nél . Csak dolgozik akár órákon át de nem történik semmi . Felismeri a telot , meg a rendszert is , elindul de itt elakad .
  • Bencee7
    #5032
    XDA-n nincs rá külön szekció, de a OneClick cuccnak mennie kellene, van róla pár youtube videó. De miért nem megy neked a oneclick programmal?
  • domez128
    #5031
    Sziasztok , kaptam egy HTC Desire 200 4.03 Android rendszer van rajta . Szeretném rootolni , de
    nem boldogulok vele, szét googliztam magam , mindenhol a oneclick valamelyik verziójáról beszélnek , azonban nekem nem tudják rootolni .
  • bboyatty
    #5030
    Helló. Olyan problémám akadt a HTC Desire HD-al, hogy önálló életet él a térkép, az éjszaka közepén arra ébredek, hogy a telefon világít, mindig frissíteni akarja a pozíciómat vagy nem is tudom mit akar már, lényeg, hogy ez az állandó frissítés nincs jó hatással az akksi élet tartamára, mert naponta lemerül, többször is. Valaki esetleg tud nekem valami okosságot mondani amivel ki lehet kapcsolni ezt a frissítést? Mert én nem találok semmi ilyet a beállítások közt. Köszönöm!
  • exorcis2
    #5029
    Helló. Érdeklődni szeretnék, hogy a HTC Desire 500 meg fogja e kapni a Sense 5.5 ös felületét? Illetve android frissítés nem várható? A Sense 5.5 egyáltalán kompatibilis az Android 4.1.2 - vel? vagy csak a 4.3 - al? Őszintén szólva sok reményt nem fűzök hozzá, mert a HTC nem arról híres, hogy a közép kategóriás telefonjai megkapják azokat a frissítéseket, mint a csúcskategóriás készülékek, de azért valami alternatíva lehetne a blinkfeed eltüntetésére... Esetleg, ha valaki tudna valami információval szolgálni a frissítések terén, azt nagyon megköszönném
  • Jockey
    #5028
    "fut a gyáva.."
    ha nem rémlik nézd meg a gyalog galopp filmnek a fekete lovag epizódját..
  • dragon11
    #5027
    hátpersze.
  • kifli
    #5026
    Szánalmas kezd lenni. Ne próbáld megmagyarázni, miután arra a hozzászólásomra válaszoltál, amiben arról volt szó, hogy cotulla htc one-hoz készíti mostantól a bootloadert és egyebeket. Max említésre sem került.


    A one max pedig nem a htc zászlóshajója, az phablet nem telefon (note széria ellen indították). Samsungnál is az s széria a zászlóshajó, a note az egy más kategória.
  • dragon11
    #5025
    azt irtam h csúcs készülék. a one nem az, max amikor kijött akkor volt.. a max pedig megkapott minden hülyeséget ujjlenyomat olvasó stb és kamerailag/hardverileg(kijelző is elég érdekes ez az slcd3) közel áll a csúcstelefon a 0ához.
  • dragon11
    #5024
    én a one max-ra gondoltam, de mind1...
  • Jockey
    #5023
    lol szép balos, gyakorlatilag védhetetlen és demoralizáló..:-)
    ha mégis folytatódik az már a gyalog galopp-s fekete lovagot juttatná eszembe...-)
  • PeeTeR
    #5022
    feleslegesen torod magad :D
    ne tedd, kb. mintha egy egysejtuvel vitatkoznal
  • kifli
    #5021
    nemtudom mennyire tűnt fel neked, hogy mikor jelentek meg azok a telefonok, amik a 800-as chipet kapták meg. És mikor jelent meg a one.
  • dragon11
    #5020
    jaigen, hazudtam valszeg. mert egy gyártó legfelső legprémiumabb legelitebb kategóriáját képző telefonba nem a lehető legjobb hardvert kell belerakni, hanem elég a kicsit gyengécskébb is. mert me..
  • kifli
    #5019
    Nem vagyok elfogult, csak már kicsit unalmas a hülyeséged.


    btw nem kell másik topikba menni, itt is volt már pár hasznos hsz-e...
  • dragon11
    #5018
    te meg provokáló :))
  • rastaman
    #5017
    na az iphone topik is tudna mesélni...
  • dragon11
    #5016
    elfogult vagy.
  • PeeTeR
    #5015
    ne legyenek elvarasaid hozzaszolas teren egy magasfokon degeneralt, hozza nem erto, mindent leszolo, semmilyen nemu tapasztalattal nem rendelkezo "fogyasztoval" kapcsolatban. eleg volt par regebbi hozzaszolasat nyomon kovetni "milyen gepet vegyek most" illetve hasonszoru topicokban. "nem fussa ra, fos, kinek kell, stb..."

    hirtelen ennyi
  • kifli
    #5014
    Fuss egy kört inkább a háztömb körül, mielőtt gépelni kezdesz.
  • dragon11
    #5013
    full jo telefon lenne, ha snapdragon 800 meg normális kamera lenne benne...
  • kifli
    #5012
    jaja


    Cotulla ITT nyilatkozik a tervekről :)
  • Bencee7
    #5011
    Naneeee :D a One lesz az új HD2? :P
  • kifli
    #5010
    cotulla munkába állt, one tulajok örülhetnek :)


  • GregSB
    #5009
    A HTC felvásárlását tervezi a Lenovo
  • adamboro
    #5008
    Sziasztok.
    Vennék egy one x+-t, de alig találni boltot ahol kapható. Tudnátok ajánlani néhányat ami megbízható? -akár privátban is-
    köszönöm
  • ktomi22
    #5007
    En SVK ban Orangenel varom.. vagyis ne siessenek vele h. decemberben még legyen.
  • Gear
    #5006
    t-mobil-nál feltűnt a One mini de még nem adja be az árat, egyebeket. Rákattintva valami hiba üzenetet dob ki. Valószínűleg töltik még fel az infókat.
  • ktomi22
    #5005
    második oldalon .. ha jelenlegi arfolyammal szamolunk .. az durvan 450 euro.. még az is sok..

    ..bár en azert kerdeztem mert decemberben jar le a husegem.. es akkor ha lesz a szolgaltatonal.. vegulis jo aron hozza tudnak jutni.. remlem lesz akkor még/már nekik.. a már nem is játszik mert maximum várok.. szal még :D
  • desigo
    #5004
    Elérhető már csak teljesen irreális áron.
    speedshop.hu
    esetleg :
    expansys.hu
  • ktomi22
    #5003
    kb mikor lesz elrheto itton (HUN, vagy SVK) a HTC One Mini?
  • Bencee7
    #5002
    Nem azt mondtam, hogy szar, hanem hogy nem írtak róla jókat. Mikor kijött, akkor panaszkodtak kommentekben, hogy "laggy" meg h fura a "scrolling". Sosem használtam WP cuccot, max nyomkodtam, én csak írtam, hogy mit olvastam :)

    De nyíltan leszólom én az iPhone-t is, mert nekem nem tetszik és se az OS, se a picike kijelzője nem felel meg az igényeimnek :D
  • papi08
    #5001
    Fogtam a kezemben ájfont is, az szerintem tényleg szar (flém keltés off)

    Na de komolyan, leszólni valamit, amiről hallottad hogy valaki már hallotta hogy vacak.. Az azé' nem buli :D
  • PeeTeR
    #5000
    "hallottam a haverom haverjatol aki a haverjanal olvaZsta aZinterneten es....." de ugye kezbol szarmazo tapasztalat hianyaban minden szar ;p