5079
htc_one_banner_1.jpg
  • adam46
    #5079
    Áh, mindig sajnálom őket, nem értem azt a mérhetetlen balfaszkodást, amit leműveltek a vezetésben. M7 volt az első igazán okostelefonom, aztán M8, 10, ami még basszus ma is szemmel is annyira gyöngyörű, végül a 11-el zártam a sort. Ha lett volna értelmes support, még ma is HTC tulaj lennék, de leszarták a frissítéseket is, az idei HTC-ben pedig már semmi egyedi nincs, tucat forma, majdnem sima oprendszer, egyedül az időjárás widget, ami még hozzájuk köthető. Pedig egy ekkora névvel nem lenne nehéz újra a csúcsra törni...
  • desigo
    #5078
  • Japep
    #5077
    Sziasztok,
    HTC Desire 626G Dual Sim mobilom van, de amikor rádugom a laptopra (Win 10) nem történik semmi. A telefon felismeri, hogy csatlakoztattam USB-n keresztül (MTP vagy PTP mód felajánlása), de a laptop nem. Mi lehet a gond? Win 7 alatt nem volt ilyen gondom... :S
  • fiesta14
    #5076
    Üdv! van egy ismerősöm és egy HTC ONE X (ha jól tudom ) a telefont ausztráliábol kapta.... Itthon a voda honositotta hogy elfogadja a magyar kártyát. de a telefonra magyar nyelvet nem tudtak tenni. a telefont visszaszeretném állitani alapra. ez a magyar szolgáltatót eltünteti, vagy ezt nem érinti a visszaállitás?
    hogy lehetne esetleg mégis magyar nyelvet belemókolni?
  • urfika
    #5075
    Sziasztok! HTC one M8 5.0.1 es android van rajta Németben vettem magyar menü nélkül,valaki esetleg tudna segíteni hogyan rakhatnék rá magyart? a morelocale 2-el nem müködik.
  • urfika
    #5074
    Sziasztok! Egy HTC one M8 telefont szeretnék a számítógéphez csatlakoztatni, de nem sikerül sajnos.
    Angol menu sajnos nem nagyon értem .
    Köszönöm a segitseget
  • Bencee7
    #5073
    #5067
    Utoljára szerkesztette: Bencee7, 2014.12.26. 10:36:49
  • Bencee7
    #5072
    Nekem EZZEL sikerült függetlenítenem a One-t. Magyar leírás nincs, és nem is egyszerű a móka, mert kell S-OFF, főzött rom, meg TWRP rá előtte, plusz a módszerhez egy külső vinyó + spáci OTG kábel. Ha nem csináltál még ilyet, és nem is ismerősek az előbb leírt kifejezések, akkor vagy hagyd is, vagy olvass sokat az xda fórumban :)
  • exorcis2
    #5071
    helló. van egy htc one m7 es készülékem, ami magyar t-mobile függő. szlovák orange sim kártyával szeretném használni. hogy oldhatom meg a függetlenítést itthon, egyedül? esetleg valami magyar leírás? előre is köszi :)
  • Mindenhova
    #5070
    Üdv!
    Németben vettem egy HTC Desire 310-est, de ezen nincs magyar nyelv. Van egyáltalán hozzá magyar nyelvű rom? Mellékesen, csak egy sim-es a telefon. Köszi!
  • Peter1
    #5069
    Üdv!

    Eléggé érdekes problémával találkoztam. Van egy HTC Desire C telefon. és az a gondom, hogy a bal szélső lapon (ahova widgeteket és egyebeket lehet rakni) olyat tapasztaltam, mintha félbe lenne vágva a kijelző. Értem ez alatt azt, hogy ami a képzeletbeli felező"vonal" alatt van azt nem tudom feljebb mozgatni (így pl. eldobni felül) és fordítva is igaz. Tehát ami felül van azt nem tudom lejjebb rakni (3-4 sorba).
    Találkozott valaki ilyesmivel?
  • HTCoNemini
    #5068
    Oké próbálkozom, köszönöm!
  • Bencee7
    #5067
    Egy kis guglizás után annyit találtam, hogy vagy rootolsz és átírsz egy xml fájlt, vagy pedig android sdkval módosítasz a morelocale engedélyein és akkor már működni fog
  • HTCoNemini
    #5066
    Sziasztok!

    Vásároltam egy HTC One mini-t Belgiumban és nincs benne magyar nyelv. Hogyan tudnám frissíteni?
    Android 4.4.2 / 3.10.401.6 /Sense 5.5

    A morelocale2 app sajnos nem segít.

    Köszi
  • Bencee7
    #5065
    Nem lesz semmi baj, egy stock RUU-t kell futtatni, ha SuperCID megvan, akkor bármelyiket, ha nem, akkor a szolgáltatónak megfelelőt kell leszedni és azt futtatni, minden visszaáll gyárira.

    Nem értek annyira a One S-hez, de ITT az XDA-s leírás. Ez végigvezet a procedúrán :)
  • Peter1
    #5064
    Köszi. Akkor marad így
  • k0trapali #5063
    Közben sztem tönkre basztam az egész telefonom mert már azt írja h nincs os telepítve szóval a recovery-ig jutok :D nagyon jó!
    hogyan tudnék most főzött romot felmásolni a telefonra?
  • k0trapali #5062
    Sziasztok!

    Valaki tudna abban segíteni, hogy One S-t hogyan lehet visszaállítani teljesen gyári állapotra? Nem kell nekem semmilyen nyitott bootloader meg root meg főzött rom.
    Vásároltam használtan egy ilyen készüléket és főzött rommal kaptam.
  • Bencee7
    #5061
    A beállításokban van szoftverfrissítés, ha az talál, akkor van, ha nem, akkor nem.
    De 2 perc guglizással kideríthető, hogy nem kap 4.1et, mert kevés a RAM, szóval esélyes, hogy a lehető legfrissebben vagy :)
  • Peter1
    #5060
    Üdv!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a HTC Desire C telefonra most mi a legújabb elérhető és működő Android rendszer? Jelenleg 4.0.3 fut rajta, de olvasom, hogy maga az Android már előrébb tart. Szóval ha van újabb azt akkor hogyan találom meg és hogyan tudom a telefonra installálni?
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • lajgut
    #5059
    sziasztok most vettem egy HTC Desire 500 mobilt, namármost a kövi a problem, cimborám rárakott egy Blackmart nevü cuccot, leszedett vele egy Astro file kezelőt, telepitette de a gép nem ad ki semmilyen ikont, az alkalmazások közt érzékeli de nem tom elinditani, ugyanez van a Total Commanderrel, pls akinek van sejtése mi lehet irjon, a playen kivüli telepités engedélyezve van, választ előre is köszönöm!
  • fook
    #5058
    Sziasztok ! Abba szeretnék segítséget kérni , hogy One x+ kijelzőt bele lehet rakni sima One x -be?
  • szega66
    #5057
    Sziasztok,
    tudna valaki ajánlani egy jó és megbízható (aki roncsolás nélkül is szét tudj szedni a telefont) htc one szerelő/szervizt?
    Előre is köszönöm!
  • domez128
    #5056
    Sziasztok , egy kis segítséget kérnék HTC one-V szeretnék rootolni , bootloader , már unlockolva van , de valamiért a rootolás nem megy .
    Próbáltam az oneclickroot, superoneclick, one-v-all in-one-progikat , Az utolsó lépéseknél megáll nem történik semmi.
  • Bencee7
    #5055
    Nem csak, hogy mindent tud, de ugye videó is volt róla :D jó lenne már kiadnák, mert a még jelenlegi One-ra pályázom :)
  • bboyatty
    #5054
    Igen nekem is ez volt, mikor megvettem mondta is a srác, hogy nem tudja mitől van ez de ez van. Kimenő és bejövő hívásnál is egyaránt, végig kutattam a telót, hogy mi lehet de semmit nem találtam és az érdekes, hogy egy pár hónapja nem csinálja, szóval nem tudom mitől lehet de én is szeretném, tudni ha netán visszatérne akkor tudjam, hogy hová kell nyólni. (HTC Desire HD)
  • Miguel125
    #5053
    Valaki találkozott már olyannal, hogy a kimenő hívást autómatikusan kihangosítva kezdeményezi a telefon? Rá kell nyomnom a hangszóró ki gombra, hogy ne a hátsó hangszórón halljam a tárcsázási ill. a beszéd hangot. Azt nem mondom, hogy 100%-ig minden esetben így van de sűrűn és eléggé zavaró. Többek kközött emiatt is csináltam már 3 napja egy factory resetet, de nem oldotta meg a problémát. :F (HTC Desire X)
  • papi08
    #5052
    Március 25-re lett bejelentve, még időben vannak :P :D

    ((Az más kérdés hogy már mindenki tud mindent a készülékről :D))
  • dragon11
    #5051
    nagyon húzzák az új one bemutatóját:D
  • kifli
    #5050
    Hd2 még mindig nem hagyja magát

    http://www.xda-developers.com/android/nokia-x-rom-running-on-the-htc-hd2-sort-of/
  • amd1400
    #5049
    Üdv,

    Szeretnék venni egy HTC One X-et, azonban egy kérdésem lenne a készülékkel kapcsolatban.
    Azt szeretném megtudni hogy ebbe a készülékbe működik-e a hívás felvétel. Régi telómon volt ilyen funkció amit hangos jegyzetnek tudtam használni. Elég fontos lenne. Ha valakinél működik ez a funkció akkor melyik programmal?
    Sok fórumot néztem de nem találtam erre utaló leírást.
  • Vargagy
    #5048
    Bár az utóbbi beírások az abdroidos masinákra vonatkoznak, talán még itt vannak azok a guruk is, akik még a Windows Mobil 6.0 telefonokat (Jelesül Touch Cruise) is ismerik.

    Az ilyen masinámon az ActiveSync adatátvitel közben létrejött egy csomó értelmetlen nevű könyvtár és néhány fákl is. Ezek elhasználják szinte a teljes szabad belső memóriát (1-4 MB marad a 110-ből), amit persze a gép állandóan reklamál. Eltörölni nem tudom őket. Hogy tudnék tőle megszabadulni? Végső esetben alapállapotba lehet hozni a masinát, a Windows-t? (Tudom, akkor elvész pl. az összes registry bejegyzés is, meg a Documents and settings-ben tárolt rendszeradatok.)
  • domez128
    #5047
    Ja és ezt nem is tudom megcsinálni mivel , ha a recoveryt akarom indítani lefagy , ki kell vennem az aksit , hogy betudjam kapcsolni .
  • domez128
    #5046
    Sajnos nem tehetem , ajándék , és ismered a mondást " suvenyirszky nyi-hu-hu , nye kukucsku
    protku " , én meg sem vettem volna .De ha már itt tartunk segíthetnél , a rootolás sikerült , igaz egy másik progival , de pl a Link2sd program nem működik , mivel root jogokat kér , az pedig megvan ellenőriztem több alkalmazással , és mind azt írja a rendszer rootolva van . Köszi
  • PeeTeR
    #5045
    ha ezt kovetve sem sikerul akkor add el es vegyel mast :D
  • domez128
    #5044
    Igen , pontosan ez alapján próbálom , usb debuging bekacsolva , de a korábbi hiba jön elő lefagy.
    Unlockolni akarja bootloadert , de azt már megcsináltam a javaslatod alapján , s le is ellenőriztem ,
    S-on van.
  • kifli
    #5043
    kicsit pontosabban mi az, hogy nem tudja rootolni?




    ITT a leírás alapján sem? Mármint usb debuging be van kapcsolva?
  • domez128
    #5042
    OK, megcsináltam a bootloader megnyitását , most akkor ha tudsz kérem a segítségedet a rootoláshoz , mert sem a oneclikc , sem pedig a superoneclick nem tudja rootolni , köszi .
  • domez128
    #5041
    Megértettem , köszönöm .
  • kifli
    #5040
    htcdev ingyenes. Annélkül nem fogod tudni rootolni, hogy előtte te kézzel nem nyitod a bootloadert.
    Miután a legtöbb htc bootloadere már nyitható hivatalosan, senki nem fog hozzá törést csinálni. Viszont mindenkinek magának kell regisztrálni, és bootloadert nyitnia.