4825
Crysis Warhead
  • fery02
    #4744
    Patch-et soha sem csak úgy hiába adnak ki (gondolom). Mindenkép érdemes feltelepíteni őket.
    Szerintem te is néz szét melyik a legfrissebb és telepítsd!
  • krisztajo
    #4743
    Sziasztok! Kérdésen ugyanaz lenne mint az alapjátéknál.
    Van kötelezően ajánlott folt amit érdemes a kieghez letölteni (és ha igen, melyiket)?
    Kell egyáltalán vele pepecselni?
    Vagy ennél nem jelent meg komolyabb bug javító tapasz és az alap verzióval is lehet játszani?
  • MerlinW
    #4742
    Steam-en mindkét krájzisz 10€ alatt megvásáorlható, illetve együtt a kettő 17pénz.
  • sombre
    #4741
    sziasztok!
    nekem olyan problémám volt hogy nem indult a játék mert lejárt a cd kulcs, többször lett feltelepítve a játék mint kellett volna és ezért letöröltem hogy keressek új cd kulcsot, de amikor telepíteném újra fel, a gép azt hiszi hogy a játék még mindig fent van és nem engedi újra feltelepíteni pedig a vezérlő pultban már letöröltem. kérlek segítsetek. előre is kösz!
  • KILLER2
    #4740
    Áhh, feladtam már rég, elég sok mindent kipróbáltam.
  • Jim Morrison
    #4739
    Valamit elrontottal :D Probald meg a kompatinilitast beallitani.
  • KILLER2
    #4738
    Érdekes, nem tudom, hogy mi a fene van akkor nálam.
  • Jaffa 2843
    #4737
    a sima is és a wars-os is műxik 32&64bites dx9&dx10 mindenféle verziójában és kombinációjában :D
  • KILLER2
    #4736
    Fene :D Akkor nálam van valami. A sima crysisos Sandbox?
  • Jaffa 2843
    #4735
    nálam tökéletes 64bites win7-tel is
  • KILLER2
    #4734
    Fene tudja, lehet, hogy nálam van a baj vagy a 64 bites OSel.
  • Fehercsoki
    #4733
    32,de nekem tökéletesen működik.
  • KILLER2
    #4732
    32es vagy 64es? Nekem utóbbi. Van hogy elindul, de pl amikor a nap beállításait vagy olykor DBbe akarok betölteni, kilép és nem is nagyon indul el utána. Meg a kezelőfelületet is szarul rajzolja ki, a játék képe alatti menüsör össze van csúszva.
  • Fehercsoki
    #4731
    Nekem működik win7en a sima sandbox2.
  • KILLER2
    #4730
    Csak a sima Crysishoz van sandbox, meg asszem a wars-hoz. De szerintem ezzel is megbirkózik a sandbox, mivel nem változott a pályák felépítése és helye. De nem tudom. De én már megvárom a Crysis 2 sandboxát, mivel számomra meglepő módon nem tették win7 kompatibilissé és ezért meg nem teszek fel vistát, win7en meg van hogy el sem indul. Pedig olykor szívesen szórakoznék vele.
  • Fehercsoki
    #4729
    Sandboxot kiadták már hozzá?
  • KILLER2
    #4728
    Lehet.
  • MaxPayne
    #4727
    és a síma crysis? azzal lehet nem?
  • grebber
    #4726
    Azzal nem csak a bolti verzióban mellékelt Crysis Wars-al!
  • MaxPayne
    #4725
    Hy a Crysis Warhead-el lehet multizni?
  • grebber
    #4724
    Aztabrutális.



    Itt van még pár kép erről GTA4,Cod6

    Mi is ez a Downsampling

    Csak egy gond van vele kb hogy normálisan menjenek ilyen minőségben a game-ek olyan 4GB-os VGA kéne!
  • gyonax
    #4723
    Esetleg ez?
  • inter94
    #4722
    de van vmilyen program ugy emlékszem amivel egyszerubben tudom allitgatni..nem?
  • Ability
    #4721
    Google első találat
  • inter94
    #4720
    hi
    asszem van olyan program hozzá h a cvarokat lehet modositani,meg vhol vmi leirás is.. asszem logout v ph-n...vki nem tudná nekem belinkelni?
  • Csavez
    #4719
    Nálam is ez van... :(
  • C0mputers
    #4718
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy eddig Vista x64 volt a gépemen, ment a Crysis Warhead elég frankón, most meg Win 7 x64-et tettem fel, természetesen legfrisebb videókártya és hangkártya diverekkel hozzá, mégis ötször jobban akad? :(
    BFG GTX280-asom van.
    kösz
  • AudiQuattro
    #4717
    Rengeteg játék közül ez tetszett a legjobban kb,a 2 őt nagyon várom : Főleg,h new yorkban lesz.
  • Jim Morrison
    #4716
    en is :D
  • gduck
    #4715
    Egyetértek a többiekkel. De ha nagyon szabadulni karsz, akkor grebbert javaslom
  • Fehercsoki
    #4714
    Bizony.
  • The Protector
    #4713
    Valóban felesleges.
  • grebber
    #4712
    Szerintem már felesleges.Lecsengett rég a game! Kommentek is alig vannak már+
  • Ability
    #4711
    Srácok, nincs már időm és érdekeltségem a játékot illetően, ha valaki szeretne házigazda lenni az jelezze. Én mindenképpen lemondok róla, az utódról Ti döntötök.
  • Gideon Wieth
    #4710
    Nem sajna. Hertz-et ír oda. És most lett egy másik probléma. Felrakom a játékot 1920*1080 ra erre csak 1080i ben jeleníti meg a cuccot. :S És nem ez az egyetlen játék...:S
  • fery02
    #4709
    Ilyet se hallottam még, hogy LCD-knél ilyen gond legyen. Úgy tudtam, hogy egy HD monitor natív felbontásnál nem megy 60-75 Hz alá.
    Nem lehet, hogy ez a 24 Hz inkább fps értéket jelent nálad? Mert így viszont már jobban értem.
  • Gideon Wieth
    #4708
    nah, előszőr is :D 24 hertz az nem 60. 24en még a netezni se lehet nem hogy játszani. A 1080P-s HD felbonrás mellé 60 hertzes frissítés jár :) Azért baj a 24 hertz, mert bár nem villog a kép, szószerinti diavetítést kapok, és az egérrel mondjuk ha menteni akarok a load gamera kell kattintanom /// értsd, ekkora az elcsúszás amit nem látsz..///
  • fery02
    #4707
    ...és itt miért gond a 24 Hz? Úgy tudtam LCD-knél nem kell figyelembe venni Hz értékeket, mert az ilyen monitorok nem "villognak".
    Ha mégis légyszi világosíts fel, mert én is szeretnék majd LCD monitort és eddig én szentül úgy hallottam, hogy az alap 60 Hz az egyáltlaán nem villog. :)
  • Gideon Wieth
    #4706
    De a sima Crysis-nál nem volt gond a 1080p-vel.
  • Gideon Wieth
    #4705
    Samsung 2333HD