4825
Crysis Warhead
  • darkerlomy
    #4785
    Egyébként nekem a cod 2-nél csinálja ezt + a far crynál nekem is windows 7 em van ha régebbi játék lenne azt mondanám hogy XP-n próbáld meg mert windows 7 nem igazán a régi játékokhoz van... (és hülyeség hogy egy csomó játék nem fut rajta legalább 30-t kipróbáltam ezek közül csak ez a 2 nem müködött) de a CRysis warhead-nek mennie kéne. Bocsi nem nagyon értek a gépekhez nem tudok segíteni :(
  • janihunk
    #4784
    Nah frissítettem mindent ati driver directx játékot újra tettem semmi. Csináltam egy videót ezt a hibát produkálja:
    Youtube
  • janihunk
    #4783
    Jah mentem most vele gy 10 percet és ezek ott voltak folyamatosan és midig máshol meg így villog meg néha kék kockák jelennek meg a képernyőn.
  • janihunk
    #4782
    De ennyire? Tegnap még semmi baja nem volt és a gépet se kapcsoltam ki. Most frissítem a drivereket hátha. Esetleg még újra is telepítem a gamet.
  • darkerlomy
    #4781
    egy kicsikét bugos a játék sajna ezzel nem tudsz mit csinálni amúgy "érdekes"
  • janihunk
    #4780
    Sziasztok segítség kellene. Ez mitől van:

    Tegnap még semmi ilyesmi hiba nem volt meg más játéknál sem jelentkezik most sem semmi.
  • Tari Róbert
    #4779
    Szia ez a link nem jó kérlek adj egy jót köszönöm
  • darkerlomy
    #4778
    hát angolul telepíted akkor angol lesz (elvileg...) és asszem a menüben be tudod állítani a feliratot (bocsi már rég játszottam vele 1 éve) és nem igazán emlékszem pontosan de az biztos hogy be lehet állítani :)
  • fatallerror
    #4777
    nem lehet megoldani h angol szinkron legyen magyar felirattal?
  • wesker24
    #4776
    Egyértelmű hogy Psycho ! xD
  • darkerlomy
    #4775
    ki a kedvencetek a warheadből? Nekem o'neill!
  • bertino
    #4774
    pech.
  • Bence94
    #4773
    jézusom én meg itt szenvedek 1280 -ban minimumon talán egy med beállításokkal...
  • High end PC #4771
    2560x1440-ben Ultra High modon 8xAA-val is 30-40 fps közt van nekem, azért akarok feljebb menni.
  • bertino
    #4770
    jah, a látványos vele járó 2 fps se lenne rossz a gameban.
  • High end PC #4769
    Ezt hogy érted? Játékban azt hogy használhatom?

    Rohadtul jó lenne az a 16xAA
  • Bence94
    #4768
    de asszem van az atinak egy spéci szebb aa-ja és ott van 24 is talán ? kérdezd meg az ati forumban...
  • grebber
    #4767
    Nincs!
  • High end PC #4766
    valami konfig fájl átírásával sincs lehetőség feljebb húzni?
  • grebber
    #4765
    Atinál az a max ha jól tudom!
    Ati és NV élsimitása sokban eltér!
  • High end PC #4764
    Szevasztok!
    Az miért van, hogy 8x-nál nagyobb élsimítást nem tudok berakni? Régi gépemen 16x-osat is lehetett, sőt 16Q-t is. Most meg vettem egy még erősebb és jobb gépet, de ezen csak 8x-at enged. Legfrisebb driver van fent, patch-eket is felraktam. Nem értem :(
  • Neoncsoves
    #4763
  • fery02
    #4762
    Nem figyeltem, hogy előzőleg mit írt. :)
  • Panzeradler #4761
    ",van nekem EA gams generátorom ami elvileg az összes játék összes ködját tartalmazza de ez sem segit a játék tört " ---> Igen.
  • fery02
    #4760
    Te ebből kiszűrted, hogy warezzal játszik? :P
  • Panzeradler #4759
    Itt kérdezősködj!
  • bertino
    #4758
    #4756
  • Tari Róbert
    #4757
    Helló mindenki nos tud e valaki a problémára megoldást?
    Szóval tud e valaki ebben az ügyben segiteni hogy miért nem indul el a játék?
    köszi
  • bertino
    #4756
    szemedet tudod egyaltalan mire kell hasznalni ?
  • Tari Róbert
    #4755
    Sziasztok segitsetek az a nagy gondom hogy ha fel telepitem a játékot és megtörténik a kiadási ellenörzés nem indul el mert nem jó a licensz kulcs,van nekem EA gams generátorom ami elvileg az összes játék összes ködját tartalmazza de ez sem segit a játék tört ezért gondolom hogy nem mindegy mi a licensz kulcs de lehet hogy az lesz a gond hogy minden egyes játékot egyedi kulcsal adttakk ki van hozzá crack fájl de azzal sem történik semmi hiába irom felül az exe fájlt.A válaszokat előre is köszi.
  • krisztajo
    #4754
    Sziasztok! Most kezdtem el játszani és egy kis segítség kéne.
    Gondoltam összeszedem a békákat. Meg is találtam az elsőt, de nálam nem kommentálja Psicho a dolgot.
    Néztem videókat a netet ott mindig mondott rá valamit.
    Így is elfogadja a játék, hogy megtaláltam? Vagy valamit még kéne tennem előbb?
    (Ja és bocsi ha ezredszer kérdeztem meg!)
  • fery02
    #4753
    Smiley lemaradt. :)
  • fery02
    #4752
    Faszák, de mondhattad volna, hogy a béka eltűnése után már nem lesz semmi érdekes a hátralevő percekben.
    Mert én már csak kíváncsiságból is végignéztem a videót, de onnantól már csak az a béna jelenet zajlott csak, mint ami alapesetben.
  • RYO21
    #4751
    ÁÁÁ ez nagyon jó!
  • fery02
    #4750
    Amúgy lehet van benne valami, mert nálam is szarabbul fut, mint az alap játék, bár ebbe kidolgozottabbak a helyszínek úgy vettem észre.
  • RYO21
    #4749
    Szerintem roszabbul van optimizálva, mint a sima crysis.

    Amúgy a legjobb beköpés: "Zizegnek, mint méhkas a mikróban"
  • Mhosah Myth
    #4748
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy felraktam a game-t és még játékos beállításon, 1280x1024 és aa kikapcsolva is borzasztóan szaggat a játék robbanásoknál(10fps), meg 35 fps fölé nem is nagyon megy. A config az aláírásomban. Patch javítja ezt a problémát? Esetleg melyik catalyst a legjobb a game-nek?
  • krisztajo
    #4747
    Hát meglátjuk, én meg ezzel vagyok lusta foglalkozni.
    De ha nagyon bugzik akkor majd úgyis rárakok valamit.
  • fery02
    #4746
    Legtöbben nem foglalkozunk ilyenekkel csak telepítjük "ártani nem árthat" alapon.
    De gondolom mindegyikhez találni pontos leírást, hogy miket javít ás az alapján talán eldöntheted, hogy kell-e vagy nem. :)
  • krisztajo
    #4745
    Persze, ebben igazad van. Én csak arra gondoltam, hogy sokszor csak ráncfelvarrás, vagy optimalizálás, esetleg multi gyógyítás. Semmi single bug irtás.
    Akkor meg nem vesződöm vele. De akkor majd utána nézek. Köszi.