4825
Crysis Warhead
  • fery02
    #4704
    Milyen monitoron csinálod mindezt?
  • Gideon Wieth
    #4703
    már megvan az 1920as felbontás, most már csak az a bajom, hogy 24 hertzre teszi a frissítést...:S
  • kifli
    #4702
    lehet valahol 16:9-re állítani az oldalarányt? nézz szét, mert az 16:10-en van
  • Gideon Wieth
    #4701
    Sziasztok!
    Miért nem tudom felállítnai a felbontást 1920*1080assra ? Nem látom a listában ezt az opciót , csak 1600*1200ig, de bármit csinálok nem tudom feljebb tornázni. Pedig a gépem bírná, és a sima Crysis-t is ilyen felbontással játszottam.
  • fery02
    #4700
    Azzal nehezíted a játékot, hogy kezelhetetlenné teszed?
  • RYO21
    #4699
    nehezítés, emígy túl könnyű a játék
  • Jaffa 2843
    #4698
    amugymeg miatosznak kontroller?
  • RYO21
    #4697
    Nemindul.
  • Jaffa 2843
    #4696
    próbáld 32bittel indítani
  • RYO21
    #4695
    Van egy problémám.

    Fent van a játék. Belemásoltam a könyvtárába egy x360 gameapd emulátor progít, ami engedélyezi, hoyg más gamepaddel játszhassak.

    Namost. Feltettema a pathet + valami hotfixet.
    Csinált egy Bin64 mappát.
    Érdekes eddig csak Bin32volt, pedig 64es az win7-em.
    Bekopiztam az emuláló progit a Bin64-be is.
    Elindítom a játékot a Crysis64.exe-vel . Gyorsabb a játék,
    DE! nem ismeri fel a joypadomat!!!

    valaki help!
  • fery02
    #4694
    Ha jól emlékszem én mondtam. De pontosan nem emlékszem, hogy mit is írtál mellé, elvégre végülis az egész játék a körül a konténer körül zajlik.

    "a végén a repülőtérnél kell megvédeni majd elvinni az idegen lényt a konténerben" - köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk! ...
  • steweee
    #4693
    ki mondta mikor kérdeztem hgoy a konténernél még csak a negyedénél járok ?

    vége is lett nemsokkal, csak nem voltam itthon nem tudtam jáccani. a végén a repülőtérnél kell megvédeni majd elvinni az idegen lényt a konténerben. az egész jó kis helyszín volt. igaz az aknákat meg iyleneket sose használtam, de talán majd multiban... :)
  • Csavez
    #4692
    C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Crytek\Crysis WARHEAD\Bin64
    1.01-es patch után itt van.
  • grebber
    #4691
    64 bites axét honnan tudnék szerezni mert nem igen találok??Minden patch fent van de se Crysishoz se Warheadhez nincs 64 bites exe.
  • bertino
    #4690
    hát... neked nem ? :(
    banner szó ismerős ?
  • potyi21
    #4689
    nagyon vicces vagy!neked a rokonaid segitenek mindenben?
  • grebber
    #4688
    Egyes pletykák szerint a GF100 60%-al jobb a Warheadben mint az Ati 5870.Remélem igaz ez mert akkor beruházok majd!
  • bertino
    #4687
    esetleg megkérdezheted rokonaid a megoldásról, hátha tudnak valami okosat mondani.
  • potyi21
    #4686
    es mit lehet evvel csinalni?mas crakkot hasznaljak?
  • bertino
    #4685
    mert csúnya vagy és warezolsz.
  • potyi21
    #4684
    aaa,tyukokat lovoldoz a fegyverem,es az ellensege is!miert?
  • robi25
    #4683
    Nekem meg nemvolt kép a menűben 64 bites inditóval űgyhogy valószinű azzal van vmi baj.
  • Csavez
    #4682
    Win reinstall megvolt.
    Valami nem tetszik neki,ugyan ugy szaggat.
  • robi25
    #4681
    Annyi kérdésem lenne,hogy lehet win 7 alatt direktx 9-be rakni a játékot?Köszi
  • Csavez
    #4680
    Akkor win reinstall lesz.
    THX
  • Qwerty4
    #4679
    Teljesen igazad van!
    Mondjuk itt még nem hurrogtak le, de sokszor a személyes véleményemért kapom a leb*szást.

    De írtam is az elején, hogy vélemény, tehát egyértelmű kellene legyen, hogy ez az én saját véleményem, nem török az elfogulatlan kritikusok (bár az ilyen is ritka, mindenki elfogult valami felé) állására. :)
  • JaSoN HuNTeR #4678
    Müködik hát. Nekem sokkal jobban fút.
  • gyonax
    #4677
    Hihetetlen... egy személyes véleményt fogjunk már fel annak ami: személyes véleményként. Ha valakinek nem tetszik az Avatar, akkor neki nem tetszik... Ezt szerintem mindaddig nyugodtan le is írhatja, amég hozzáteszi azt a szót hogy "szerintem". Ha valakinek nem tetszik a Warhead(ami nekem se jött be azért annyira, mondjuk egy 70-75%) akkor hadd írhassa már le ezt a játék saját topikjában, mert nem azt írta alapvetően hogy a játék szar, hanem hogy neki nem tetszett... Aki nem érti a különbséget az meg inkább ne írjon választ erre:)
  • Csak77
    #4676
    ja, mondjuk, van aki az avatarra azt mondja, hogy szar film...
  • Csavez
    #4675
    Win7 64bit-en müxik rendesen a játék?
    A 64 bites exe-vel inditottam és szaggat a game,+nem tom lejebbvenni a felbontást.
    gépem:
    Asus M4A79XTD Evo,OCZ Gold XTC 3x2gb 1600,AMD Phenom II X4 Black Edition 965 3400 MHz,NVIDIA GeForce GTX 295.
    1680x1050 antialiasing off,minden csucson.Szaggat nagyom!
    Windowsban keressem a hibát,vagy nem birja a gépem?
  • Qwerty4
    #4674
    Miért értetetlen?
    Nekem ennyit ér.
  • Csak77
    #4673
    értetetlen ez a 59%... szerintem egy kurvajó játék. Sajnos nekem szar gépem van, de egy jó gépen bizony hatalmas élmény a játék.
  • Qwerty4
    #4672
    Nem is vagyok kritikus, véleményt írtam!
    Ha arra akartál célozni, hogy szubjektív az egész írás.
  • fery02
    #4671
    Ne legyél kritikus! :)
  • kirol
    #4670
    Én is pont most vittem végig!

    A végén mi az a 4 évvel ezelőtt rész? Nem értem.
  • Qwerty4
    #4669
    Végigvittem, véleményem következik!

    "2 játéknap alatt végig is vittem, rekord idõ alatt.Gondoltam nem húzom-nyúzom, mert akkor akár hetekig is eltarthat, amire a végére érek, ezért inkább gyorsan átrohantam az egészen.Sokszor hasonlóan rövid játékoknál is elvoltam akár egy hétig, szépen felosztva, de most nem így akartam.
    Nem tetszett az alapjáték, de ez most valamennyivel jobb volt.Végre egy újabb játéksorozat, ahol emelkedik a színvonal, nem csökken (sztem).Bár nem vagyok elragadtatva.A sztori még mindig nem tetszik, a lények gagyik, kevés a hangulatos pálya.A dzsungeles pályákat ki nem állhatom, valószínû ez is volt az egyik nagy gondom a Crytek korábbi játékaival is.Baromira unom ezeket a dzsungeleket.Az alap Crysisnál az egyetlen pálya volt, amit igazán élveztem az az idegen ûrhajó, most is hasonló a helyzet, ezúttal a barlang tölti be a kiemelkedõ pálya szerepét.Az ilyet szeretem.
    Másik gondja a Cryteknek, hogy azt a kevés videót is, amit csinálnak, az mindig rohadt unalmasra sikerül.
    Szépnek biztos szép, de nálam nem nézett ki annyira jól, lehet valami beállítás kísérletezéssel tudtam volna szebb eredményt is elérni, de nem volt türelmem ehhez.

    Negatívumok:
    -azért még mindig unalmas a nagy része
    -sztori
    -gagyi lények
    -a koreaiak csak legnehezebb fokozaton beszélnek koreaiul, ez szánalmas
    -unalmas videók
    -nagy vasigény
    -néha egyet gondolt és kilépett
    -ötlettelen boss-harcok

    Pozitívumok:
    -színvonalemelkedés
    -barlangos pálya
    -nanoruha (jól lehet mókázni vele), segít a lopakodásban, taktikázásban
    -magyar szinkron
    -nagyon szép játék
    -rövid (kb. 5-6 óra játékidõ)

    Értkelés:59%

    Az elõzõ Crytek játékoknak ennyit adtam: FarCry - 51%, Crysis - 52%"
  • cs1rk3
    #4668
    Nekem 5 óra volt hard-on :D
  • grebber
    #4667
    Hosszú? Alig 6 órás lehet!
  • steweee
    #4666
    ne bassz, ez iylen hosszú ? úgy gondoltam úgy a fele után lehetek vhol... az alap crysis hosszából gondolva...
  • Rc panzer
    #4665
    Helyrejött a játék jelentem alásan.:)