37
  • Mice
    #37
    a fuji s4572 pl. egy spirálfüzet
    ez szinte bármilyen táskában kényelmesen elfér

    a szokásos 15,4-es szériákkal viszont már nem egyszer kellett nekem is bírkóznom
    azok normálisan semmilyen táskába nem férnek, max a saját laptoptáskájukba

    de a legjobb amikor fóliázottak, vagy ilyen sima, maszatolható borítással jönnek, külön élmény azon aggódni milyen lesz egy normális táskából való egyszeri utazás után a felülete.. :))
  • Mice
    #36
    drabális - milyen?

    itt mindenki ilyen vézna?
  • valamit
    #35
    A 4. dimenzió a képernyő mélysége a virtuális térben :)
  • Ronny
    #34
    a linuxos verzióban itt is csak 3cellás akksi van, tehát fele annyi ideig bírja!
  • The Garrett
    #33
    külföldi reviewban nézegettem az üzemidőket, és atom proci ide vagy oda , ezek is 2-3 óráig bírják.
    Nem úgy volt hogy az atom procis notik 2-3x tovább fogják bírni mint a mostaniak? :/
    Egyedül az eee901 / 1000 szeriaba igérnek 5-7 óra üzemidőt 6cellás aksikkal+ atommal... kénytelen leszek kivárni mig ezeknek lejjebb megy az ára "olcsólaptop" kategóriába :(
  • PíszLávJuniti
    #32
    lál, tényleg :)
    meggörbítette a teret
  • AgentKis
    #31
    "EEE pedig 164*225 (utóbbi gyakorlatilag C5-ös boríték méret, azaz az A5-ös papírhoz tartozó borítéké)." Ha a5 laméretű lenne, akkor bele is tehetnénk a C5 borítékba...
  • AgentKis
    #30
    "pontos méretei a következők: 260 x 180 x 19 x 31,5 mm." Akkor ez 4 dimenzós??
  • macleod2005
    #29
    pofás kis kacat, kipróbálnám szívesen, egyedül a bill. lehet az ami már nagyon a határon van, a 12 colos amilo notin is még éppen hogy használható, szakdolgozatot már nem tudnám rajta megírni lehet .
    Csak így tovább, még pár év és elfér a zsebembe, és lesz benne gps meg gsm modul is.
  • valamit
    #28
    Szvsz. ezt úgy érdemes nézni, hogy A4-es vagy A5-ös. (pl., hogy mekkora irattartó) Az A4 az 210*297, az A5 148*210. Az MSI 180*260, az EEE pedig 164*225 (utóbbi gyakorlatilag C5-ös boríték méret, azaz az A5-ös papírhoz tartozó borítéké).
  • Shodan
    #27
    Jézusom az a piros de csúnya.A rózsaszín meg szivecskés
  • reszcsi
    #26
    Ha megnézed a megfelelő íveket, látszik hogy a cickó pl. kb. akkora mint egy kisebb duzzanat, és a melltartó tetejénél már majdnem vége is, a többi tömés. Amúgy pofira jó, de túl sok nőiességet ne várj ;-)
  • LOTR|Atocha
    #25
    m4G1c azért azt se felejtsd el, hogy itt az adó a küfa a béta az anyám tyúkja 50%-al magasabb mint bármelyik nyugati országban! Szóval ami angliában 50 e ft, az nálunk 90 e ft. De ismerek olyan parlamanti emberkét aki szerint dübörög a gazdaság! Jah és azt is halottam, hogy az áfát emelni akarják, mert... jah igen! hogy felejthettem volna el: Dübörög a gazdaság! Szóval lesz ez még 112 ezer sem/több lesz az a végén.hu :D
  • cateran
    #24
    jogos,bocsesz benéztem.....mindazonáltal subnoti vagy sem, nem hinném, hogy nagyon csökkentené az elhelyezhetőséget,szállíthatóságot ekkora különbség (az árról ne is beszéljünk) vagy réá tudnál mutatni8 mi az a hely ahova az 1ik kényelmesen befér és a másik nem? (hétköznapi dolgokra gondolok,táska,hátizsák,stb. zsebbe egyik se fér el:))
  • PíszLávJuniti
    #23
    Méret összehasonlítás
  • PíszLávJuniti
    #22
    A többlet a fél kiló, ahogy írtam is, de np.
    A kiterjedés szubjektív tényező. A szubnoti kategóriánál pedig számomra fontos.
  • Petka
    #21
    Azért az MSI veri az ASUS-t
  • cateran
    #20
    csak szeretnéd ha fél kiló lenne...
    Physical Dimensions, Appearance

    - Dimensions: 22.5 x 16.5 x 2.1~3.5 cm (8.9 x 6.5 x 0.9~1.4 in)
    - Weight: 0.89 kg (1.96 lbs)
    szemben a 26 x 18 x 1,9 x 3,15 cm
    qrva nagy difi valóban....
  • PíszLávJuniti
    #19
    MSI WIND Nyomtatóbarát verzió 94.158,+áfa (112.990,-Ft.)
  • PíszLávJuniti
    #18
    Várjunk csak.
    A 1.5 kg tömeg melyik gépre vonatkozik? Mert az már drabális a hordozhatósághoz képest. (Látom, a legnagyobb Asus EEE gépre, a vinyó és a nagyobb kijelző nyomja a többletet, kb fél kiló ) Akkor ennyit erről..
    Az ára teljesen rendben van, ha ebayon is megnézed, a legtöbb váltás úgy történik, hogy közel ugyanannyi euro itthon, mint kint dollárban.

    Az MSI viszont túllőtt a méreteken ( 4 centi hosszban, 2 centi széltében, amennyivel nagyobb az EEEnél), akkora méretnél ez kb 25% terület.., persze HWban ütősebb.
    Üzemidőre még kíváncsi lennék..
  • Mentrid
    #17
    eee pcnél is igy volt az eső héten 100ezerért adták most már 70-80van... Lesz a wind még 80 is szerintem rővid távon belül.:)

    Én venni fogok egy ilyet.. ebből a születő szegmensből edig a wind a legmeggyözőbbb..
  • Sippie
    #16
    a rózsaszín az ugyan mi a ráknak kell?
  • fizik
    #15
    senki nem mondta,hogy itthon ~500$ lesz
    --
    az a piros meg valójában kék, zöldnek álcázva...cikk író vagy színvak,vagy Ferrari ellenes, vagy igaza van és nem lesz ilyen színű
    --
    az utolsó képen a ' fekete ',ami totál barnának néz ki mellesleg, szóval jól látom hogy hasonló a borítása, mint pl az e65 nokia hátuljának?
  • Ronny
    #14
    ebben mi a meglepő? A nagy cégek az euro/dollár váltást alkalmazzák, tehát ami kint 500 dolcsi, az itthon 500 euro!
  • BlueGold
    #13
    Valoszinüleg félreértették az árat és $ helyett Euro-t hallotak, Ilyen előfordult már máskor is.
  • m4G1c
    #12
    furcsán váltják azt az 500 dollárt
    ennyit az olcsó laptopokról magyarisztánban
  • barii
    #11
    amúgy a leírásban kb az van, hogy az új asus és MSN kb ugyna azt tudja, mégis 100 dodo különbséggel:)
    no jó, azért az Asus az Asus, de akkor is
  • barii
    #10
    az csak blöff
  • Apicius
    #9
    Fekete, fehér, rózsaszín ? A 3. képen mintha pirosat is látnék...
  • The Garrett
    #8
    lassan johetne egy olcso / pici laptop összehasonlito cikk, mert kezd tul nagy lenni a kínálat. :D
  • Ludi94
    #7
    Csak az Atom procit izzasztja meg a Vista, akkor miért XP-vel adják? A Linuxnak meg már annyi változata van, hogy nem lehet rajta kiigazodni. Akkor ehhez melyiket adják? Vagy írnak (minden gyártó a sajátjához) egy újat?
  • roliika
    #6
    Van 1-2 jófajta. :) Szerintem vidámabbak, mosolygósabbak. Mármint nálunk.

    Ja amúgy 400ért jó ez a noti, mert subnoti és lehetne drágább is..szóval jóez.
  • nohea
    #5
    Nem azért, de ez egy ~picit~ már régi ebben a formában, hogy "bejelentette"... már jópár napja konkrétan előrendelhető nálunk is, de nem baj. Amúgy az Asus Eee-jére jelenleg tuti ráver úgy kb mindenben; a HP hasonló kütyüje meg enyhén szólva cammog az Atom mellett, szal Ronny, totál egyetértek. :)
  • xen
    #4
    bejönnek a vágottszemű pipik mi? :)
  • Ferrer
    #3
    Na majd ha lesz 100 dolláros..
  • Ronny
    #2
    400 dollárért egyelőre bestbuy az MSI gépe!
  • roliika
    #1
    A csajszit! A csajszit kérem! :))