573
ARCA Sim Racing 2008 (rFactor) Simulator
  • zolee145
    #413
    ARCA Milwaukee online
  • zolee145
    #412
    Naja, lett volna esély. Most néztem vissza (meg megcsináltam a videót is, kb negyed óa és fent van a rapidon), a huszadik helyre sikerült visszaesnem, úgy, hogy a komplett mezőny elment mellettem. Ehhez képest utolértem azt aki kilökött az elején. Nem voltunk lassúak, pláne kopott gumin nem.
    Sokan még mindig nem akarják elfogadni, hogy ha kopik a gumi akkor lassítani kell. Ha lassít azzal a tempóval bírja még 10 körig, aztán majd megint kicsit vissza kell venni (vagyis mindezt fokozatosan). Ha viszont erölteti még 1-2 körig bírja az eredeti tempót aztán szevasz, mehet a pitbe gumiért, vagy beleáll a falba.:)
  • B Lori
    #411
    A másodiknál a kigyorsítást rontotta el valószinu már nagyon elkoptatta a hátsót mert az egyenesben volt és olyankor már ott is nehéz gázt adni,foleg ezen a tegnapi versenyen nagyon csúszott,sajnáltam is hogy ilyen pechesek voltunk mert nagyon élvezetes így vezetni hogy minden sikeres kigyorsítás egy gyozelemmel ér fel :))

  • zolee145
    #410
    USA crash
  • zolee145
    #409
    Lehet, hogy akkor épp a pályán fogok körözni.:)
  • B Lori
    #408
    Egyébként ma 2:00-tól MavTV-n (TVU) ARCA Salem 1 órás osszefoglaló :)
  • B Lori
    #407
    Az csak 9 kor kezd és nem a Speed adja,a Kanadai NASCAR-t néztem Trois Rivieres utcai pálya volt egy fantasztikus utolsó korrel,marha jó ez a széria :))
  • zolee145
    #406
    Dover kvali?:D
  • B Lori
    #405
    Még nem,most nézem az esti mesét :D
  • zolee145
    #404
    Alszol már, pihensz az éjszakára?:)
  • B Lori
    #403
    Hát szerver az van mindig Nagy létszám az eddigi tapasztalatok alapján 3-tól 6-ig
  • zolee145
    #402
    Kb mikor lehet számítani valami jobbfajta szerverre?
  • B Lori
    #401
    Én megint hajnlaban toltam tobb kevesebb sikerrel,foleg fixes szerveren voltak,a legnagyobb létszám 26,nálunk meg holnap unnepnap,tehát belecsaphatunk a lovak kozé :D
  • zolee145
    #400
    Voltam éjfél körül, avgy utána kicsivel, de nem volt nagy mozgás. Téged sem láttalak. Bementem egy szerverre, jöttem is fel, de belekeveredtem egy ütközésbe,úgyhogy mentem aludni.:)

    Ma lesz valami? Holnap szabin vagyok, ráérek.:)

    Amúgy ja, rákaptam a filmezésre.:D
  • B Lori
    #399


    Tegnap vagyis ma merre jártál,vagy ezentúl már csak filmet forgatsz?
  • zolee145
    #398
    Salem online, csata az első helyért.:)
  • B Lori
    #397
    Én is most ébredtem :D
  • zolee145
    #396
    Még alvás van a szervereken...
  • zolee145
    #395
    Akkor az új setupot nagyon gyorsan küldd át mielőtt valami csúnya nagy verekedést rendezek.:D Vagy ez az amit már küldtél? Netán további javításokat eszközöltél?

    Asszem a dmp race-t használom.
  • B Lori
    #394
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=327814

    Na,az RP-s karosszéria helyett hamarosan ezzel repesztunk majd Milwaukee-ba,az új setup amúgy nagyon jó :))

    És ha már beállítás akkor egy kérdés,mikor mentél utoljára Nashiville-be a Jr. settel? Mert én elég régen és vagy én vagyok béna vagy javítottak valamit a patchban de nagyon loose lett,csak a DMP fixed-el tudok normálisan menni
  • zolee145
    #393
    Az éppen nem, de hülyék voltak rendesen...de túléltük.:)
  • B Lori
    #392
    Amúgy milyen volt a Hungarian roads,voltak hotlapperek?
  • B Lori
    #391
    Ha megint korán pontosabban kora hajnalban kelsz akkor lesz
    Én tegnap vagyis ma voltam ezen a PRO szerveren a versenyzoikkel és nagyon jókat csatáztunk,jelenleg sajnos nagyon kevés ember van
  • zolee145
    #390
    Lesz ma valami verseny? tegnap nem tudtam jönni, mert korán kelés volt reggel...lenyomtam ma egy Hungarian roads 350-et:D
  • zolee145
    #389
    Tévedsz. Ez újdonság, nem tudtam, hogy vannak ilyen statisztikák. Híresek lettünk.
    A képre véletlenül bukkantam, valami jobbfajta Iowa setupot kerestem, legalább valami kiindulási alapot.:)
  • B Lori
    #388
    Úgy látom ez neked nem újdonság csak most esett le honnan van az indexes kép :D
  • B Lori
    #387
    http://www.ritracing.com/

    Hehe,kipróbáltam,beléptem a szerverre és megjelent a nevem a "live update" listában :))
  • B Lori
    #386
    http://64.27.9.91:9010/ARCAResults

    Úgy látszik az olyan szervereknek aminek van web oldala van ilyen statisztikája is
  • B Lori
    #385
    http://finelineracing.net/arca_results_open.php
    Ilyen is van :)
  • B Lori
    #384
    http://finelineracing.net/arca_standings_open.php

    Nézd mit találtam,a 71-ik helyen ismeros név :)
  • zolee145
    #383
    Nincs nagy mozgás a szervereken.
  • B Lori
    #382

    Itt elég turhetoen ment az AI,csinálhatnánk online is ilyet,mindjárt osszeszedem magam oszt nézunk valamit :))
  • zolee145
    #381
    ARCA USA Speedway offline start

    Hehe, rákaptam a videó készítésre. Biztos lehetne jobb minőségben, ha jobban értenék a beállításokhoz.
  • zolee145
    #380
    ARCA Milwaukee telemetriával
  • zolee145
    #379
    Najó...elegem van. Most meg feltölteni nem tudom sehova. Amúgy windows movie makerrel csináltam...pár kattintáés, és az 552 megás fájlból lett 12, és nem is romlott sokat.:)
    Msn-en már rég át tudtam volna küldeni, nem szarakodnék a fájlmegosztókkal.:D
    (Közben meg videókat keresgélek Milwaukee-ból, ahol látszik a telemetria, de nem nagyon találok.)
  • B Lori
    #378
    Start Transcoding F5
  • zolee145
    #377
    Oké...megnyitom a fájlomat, kiválasztok minden vackot, de hogy indítom el a konvertálást?
  • B Lori
    #376
    Kár hogy nem látszik hiszen pont az lenne a jó hogy ott látszódjon és ne a verseny kozben :)
  • B Lori
    #375
    http://mediacoder.sourceforge.net/

    én ezt használom FREE és még nem találtam olyat amit ne konvertálna avi-ba :))
  • zolee145
    #374
    Működik a telemetria, igaz az alap beállításokon nem tudok változtatni, mert azokhoz mindig keres valamit. Így aztán minden létező infó a képernyőn van. Csak simán rátelepítettem az ARCA-ra, rFactor helyett.
    Aztán szereztem Fraps-et, ugyanis a telemetria replay-ben nem látszik.:D
    Csináltam is egy videót, csak éppen 1p48mp, és 552MB.:D Szereztem egy videó konvertert, ami ebből csinálna egy 12megás fájlt, csakhogy az triálban képet nem csinál (vagy láma vagyok) és a videót is csak féltávig konvertálja.
    Töröm a fejemet a megoldáson.:) Ha megvan linkelem a videót.