573
ARCA Sim Racing 2008 (rFactor) Simulator
  • B Lori
    #453
    http://www.youtube.com/watch?v=uRwH4i4q_oA
    Jól néz ki de csak ennyi,már tobben írták hogy a fizika elég gyenge az eredetihez,én nem akarok mindenáron NASCAR Cup versenyt menni,az ARCA igaziból is jobb :D
  • B Lori
    #452
    2-6 óra kozott a legjobb :)
  • zolee145
    #451
    Nade ne hajnal 3-kor.:D Nem mondod, hogy ilyenkor is van szerver?:)
  • B Lori
    #450
    Én fent vagyok :))
  • zolee145
    #449
    Az a tervem.:) Majd kússzál már fel msn-re!;)
  • B Lori
    #448
    Akkor most a hosszú hétvégén bepótolhatod :D

    Most vettem észre hogy vasárnap a PRO szerveren egy ilyen bajnokság féle volt,ha ezt tudom akkor megyek még 1 versenyt :))
    http://www.premiumracing.com/
  • zolee145
    #447
    Voltam úgy 1 körül, de akkor még semmi nem volt, később meg elálmosodtam.:)
  • B Lori
    #446
    Hát úgy láttam inkább te reszkettél mert sehol nem találtalak szombaton,mondjuk én se mentem mert megbolondult a kormány driver és nem mukodott kulon tengelyen a két pedál,így ma reggel voltam de egyedul nehéz a PRO ármádia ellen :D
  • zolee145
    #445
    Asszem a mai meccs részemről kimarad, mert holnap munkanap van.:( Nade holnap...reszkess ARCA szerver!:D
  • B Lori
    #444
    http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=329918
    Jól hangzik,remélem mukodni fog nekunk is :))
  • zolee145
    #443
    Pedig egyszerű: ha baleset van csak átmégy a füstön, amúgy meg hallgatsz Robert Duvall-ra, mert a versenyt a gumi nyeri.:D
  • B Lori
    #442
    Majd mindig kivulrol elozunk :D

    Nekem az RP-n egy gondom van,a kormányszog,ha túl kicsi akkor úgy megyek mint Cole Trickle a kezdetekben ha nagy akkor meg baromi nehéz pontosan elfordulnom a kanyarokban :D
  • zolee145
    #441
    Rájuk tapadunk, aztán kilökdössük őket.:D

    Ánem. Amúgy mókás, mert van, hogy egyenesben meglökök valakit, hogy nekiinduljon előzni én meg megyek vele, de inkább elveszi a gázt, hogy maradhasson 15-ik.:D
  • B Lori
    #440
    Hát éjjel verseny,bekapcsolom a MSN-t oszt majd lesz valami :)

    Múltkor én is ezen voltam amikor itt lejjebb írtam hogy kiléptem,kvalit nem tudtam menni így a végérol indultam,a GLR-esek szépen osszáltak és elhúztak míg a tobbi idegen egymást elozgette,kiutotte majd a maradék lemaradt,szóval elleneuk 2 embernek se sok esélye van de azért meg lehet próbálni ha sikerulne veluk menni :))
  • zolee145
    #439
    Ma este vagy valamikor? Mert akkor 3 után nézünk valami rp futamot. Amúgy a pitelős dolog Smokey volt...tényleg vicc a 3x benya. A másik meg a Great Lakes Racing szervere volt, az tetszett, de a baleset mindig benne van.:)
  • B Lori
    #438
    Egyszer már kozosen kellene bemenni valahová mert én is pont így járok mint te,kivul szeretnék menni de mindig egyedul maradok,ha valakit tolni akarok az is csak azt várja mikor mehet belulre,ha én megyek elol akkor a mogottem jovo is az elso alkalommal eloz.

    Én 3 után voltam Smokey szerveren amit már szintén sikerult elkúrni a beállításokkal 3x uzemanyagfogyasztás és persze a gumi marad eredeti tehát szinte minden pályán pit (amit nem ártana gyakorolnom :D),sérulés meg 0% szóval hotlappereknek paradicsom,de azért sikerult jókat versenyezni :))
  • zolee145
    #437
    Na a két tegnapi Dega viszont nem jött össze. Először egy fix setes volt. ott szépen feljöttem ahogy illik, aztán a nagykalapácsot rádobtam a gázra és hajrá. Vezettem is, a pitelésig.:D Pedig beírtam, hogy jövök ki. Kanyar után fék, és ahogy illik belémjöttek.:) 12-en voltunk, de csak 3-4-en jöttek belém, szóval maradt olyan aki befejezte a futamot.:)

    Másik, az nem fix setes volt, voltunk 23-an. Középmezőnyből rajtoltam, de valahogy ezt a helyezkedés dolgot nem sokan érzik. Hiába nagyobb tempóban mentünk mint az első 5-6 autó, kimentem melléjük, de senki nem jött utánam. Pedig ha a mi kis vonatunk nem szakad meg elmegyünk mellettük, de a legtöbben még mindig inkább választják a belső ívet, mert az gyorsabb, minthogy kimenjenek. Pedig kívül is lehet gyorsabb az ember, ha megfelelő számú autó van. Ha valaki előzni akar én mindig megyek vele. Letudjuk azokat akik előttünk vannak, és a további dolgokat meg majd elintézzük egymás közt.:D
    Na mindegy, szóval egész szép volt (a fentieket leszámítva), csak aztán valaki bénázott én meg belekeveredtem. Alul mentem, azt érzékeltem, hogy valami van felül, de az ellen nincs mit tenni, ha falról visszajön egy autó, és oldalról eltrafál.
    Mindegy, ameddig mentek a versenyek addig jó volt.:)
    3-kor meg alvás, úgyhogy gondolom utána kezdtek lenni a jobbfajta szerverek, addig elég sok volt a zárt szerver.

  • B Lori
    #436
    Gondolom Kevin Hamlin neve ismeros,van ott neki még Nashville és Gateway is :)
  • B Lori
    #435
    Milwaukee COT Test
  • B Lori
    #434
    Jó és a stabil nem mindig jelenti ugyan azt :))

    Elkuldhetnéd az ismétlést mert már meg tudom nézni a sok autósat is :)
  • zolee145
    #433
    Szép.:) Ezt néztem reggel a nascar.com-on.
  • zolee145
    #432
    Nagyon jó fix setup volt. Stabil és gyors is volt. Gondoltam a 157 ezred / 22-ik starthely-ből kiderül, hogy fix set volt.:)

    Amúgy az igazi probléma a start. Az eleje lassít, a vége még fel akar zárkózni aztán fékezés, jobbra - balra menekülés.:))

    Ja, amúgy 5x-ös időgyorsítás volt, úgyhogy a végére faszán besötétedett, azt hittem úgy járunk mint Montyék az első futamán, hogy az utolsó 3 kör már nem megy. Természetesen gwc volt, de a futam második részében volt vagy 20 kör egyben zöld alatt. Ez mondjuk egy nyilt szerveren nem rossz.
  • B Lori
    #431
    A CTS verseny se volt piskóta :))
  • B Lori
    #430
    Arca Remax Talladega Race last 4 laps

    Jó verseny volt :)
  • B Lori
    #429
    Ezen a héten a reggeli alvás mellett dontotem :DD

    Igen,és egy fix nagyon stabil setup,ha megnézed az igazi versenyt kanyarban alul szinte a 2 sor az alsó sávban megy,itt meg az NR-ben is ez volt a gond hogy szinte 1 sornak is nehéz 1 sávban maradni.
  • zolee145
    #428
    Merre vagy te ilyenkor, amikor lengetik a zöld zászlót?:D

    Most jövök Degából. 50 kör, teljes zászló szabály. 33-an indultunk. 157 ezredes lemaradással sikerült megkaparintanom az előkelő 22-ik starthelyet.:D
    Célba értünk 4-en, harmadik lettem.

    Szóval ekkora mezőnyhöz rp pályára kicsit összeszokottabb társaság kell, bár így sem volt rossz, főleg az eleje amikor még nemcsak lézengett pár autó apályán, hanem voltunk rendesen.:)
  • B Lori
    #427
    A verseny természetesen lehet jó,én arra céloztam hogy látványnak nem lenne az igazi :))
  • zolee145
    #426
    Nem pont ezért.:)
    Szeretek ott menni, ha jó társaság jön össze. Nemrég volt egy Dega, lehettünk vagy 10-15-en. A rajtnál feljöttem 1-2 helyet, meg aztán előztem 1-2-t, és vezettem szinte végig, de aztán kívülről megelőzött egy hármas fogat.:) De az verseny jó volt.
  • B Lori
    #425
    Szóval ezért akartál Daytona-ba menni :))
    Mondjuk elnézve az eddigi RP-s versenyeket hát ott elég nehéz lenne ilyen jó videót csinálni mivel mindeki nyomakodik és cikázik,voltam egy Dega-n de kiléptem mert már rosszul voltam,az elottem lévo még az egyenesben se tudott egyenesen menni :D
  • zolee145
    #424
    Mondjuk annyi a szépséghiba, hogy nem Daytona.:)
  • B Lori
    #423
    A lélegzetem is elált amikor megszólalt a DOT zene

  • zolee145
    #422
    ARCA Milwaukee Smokeys server 30 játékos
  • zolee145
    #421
    Aha. Van belső kamera is, de a spottert utólag raktam rá, mert az replayben már nincs, csak élőben.:)
  • B Lori
    #420
    A mairól ahol az a egypár lekorozott 1 évet elvett az életembol ? :D

    73 MB manapság már kis mennyiségnek számít :)
  • zolee145
    #419
    Naja, a gyakorlás.:)

    Na csináltam egy Milwaukee videót, már csak tömöríteni kell, aztán feldobni a netre. Majd' 11 perc, és 73 mega.:)
  • B Lori
    #418
    http://www.thesimfactory.com
    Mindeki azon agyal hogy idén miért lett ilyen jó Kyle,hát itt van a kutya elásva
  • B Lori
    #417
    Sajnos (vagy nem) ami az idopontot illeti nincs nagy választék,de megéri
  • zolee145
    #416
    Na, felszerelted már a kormányt, vagy ma is rápihensz a hajnali futamokra?:)
  • zolee145
    #415
    De. Majd legközelebb csinálok olyat is. Még valahogy a kép a képben dolgot kell összehoznom. Biztos lehet, csak rá kéne jönnöm hogyan.:)

    Meg mondjuk a végén amikor megelőztem, amjd visszaelőzött az ugye a valóságban több mint 10 kör volt, de mégsem rakom be azt a 10 kört belső kamerából, pedig az is izgalmas, egymástól 3-4 tizedre körökön keresztül.

    Amúgy ja, így visszanézve nagyon tisztán megyünk. Azért az NR2003 megtanított nem közel menni a másikhoz, pedig itt egy kis lökdösődés is belefér.
  • B Lori
    #414


    Te már komoly filmes vagy,szépen osszefoglaltad a legszebb pillanatokat és itt is látszik hogy milyen tisztán megyunk,a 3-astól is én kértem elnézést oszt most láttam hogy o csúszott meg :)
    Olyat még nem tudsz hogy belso kamerás felvétel is legyen kozben?