2509
Prince of Persia: Prodigy
  • davidka003
    #2269
    Volt már.

    "Megerősítették: NEM LESZ PC-RE PRINCE OF PERSIA DLC. Sajnos. Azt nyilatkozták az Ubisoft-osok, hogy üzleit okai vannak a döntésnek. Vigaszként ennyit üzennek a PC-s tábornak: "Sorry guyz"..."
  • Black Hawk
    #2268
    érdekesség (ha volt már akkor bocs)
  • wednes
    #2267
    Szerintem is csak 1 befejezés van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Elika meghalna az első rész történeti szála és játékmenete megszakadna. Többé már nem mentene meg senki. Jöhetne vissza a WW stílus. Kalandorunk, biztos komorabb lenne egy ilyen veszteség után. No jókedv és poénkodás. A kiszabadult isten meg elvileg megállíthatatlan. Nos és ezek után se lehet jókedve a "herceg" kalandornak, ráadásul Elika is dühös lehet rá. Ugyan azt csinálta, mint Elika apja, a játék közbe meg, hogy bírálta tettéért. :)
  • armageddon666
    #2266
    mi az hogy 2fajta? :D ez nem választható :C ez 1 befejezés... csak stílusosan van megcsinálva :\ ennyi erővel minden játéknak ott van vége ahol kinyomod -.-
  • davidka003
    #2265
    Két fajta befejezés van:

    [spoiler]1. Meghal Elika és lemegy a stáblista.
    2. Elikát feltámasztja a herceg[spoiler]

    Nem tudni, hogy melyiket folytatják.
  • wednes
    #2264
    Na végigtoltam én is a játékot. Nem volt rossz ez az új Prince, de nálam toronymagasan a Warrior Within a POP csúcsa. A grafika szép, a párbeszédek jók, jók a karakterek, a pályák kicsit egyhangúak, könnyű az egész alig kell, beleavatkozni a játék menetébe.

    Érdekes ez az új irányvonal a készítők részéről, ugyanis ők maguk fejtették, ki, hogy a játékos szerintük mit tart idegesítőnek, flusztrálónak stb. Ezért csinálták a játékot, egyszerűbbre, könnyebben kezelhetőre, mozisabbra, nem nyiffanunk ki stb, hogy szegény halandó játékos elégedett legyen, sok sok sikerélményben legyen része, hogy örömét lelje a játékba. Erre jön egy olyan befejezés...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...hogy, amit eddig csináltunk sz*rt se ér! Nesze itt a sikerélmény az egyszerű halandó játékosnak Tudom, hogy trilógiának tervezik, de egy epizód részbe is bele kell vinni szerintem részgyőzelmeket. Az előző POP-ok részei is sikeresen voltak lezárva mindig. Még a Star Wars epizódok is kis győzelemmel zárultak. Na arra kíváncsi leszek, hogy akarják folytatni, mert a végén láthatóan ki is szabadul a gonosz isten, és elvileg már nem lehet megállítani, pont azért mert a kínlódás, hogy amíg a fa magában tudja tartani, addig gyorsan megtisztítani a területeket még nem késő. Hát most már nagyon késő...
  • gfreak
    #2263
    ja, jogos xD csak alapból úgy indult, mikor már kijött akkor nyomták hogy jönnek a folytatások, szóval jöjjenek csak szépen...meg eléggé fellelkesedtem a végére, és egy kis new-age actiont is sejtek a folytatásokban xD

    igen, a gyűjtögetősdi kissé frusztráló néha, de van amikor semmi mást nem akarok csinálni alapból, csak futkározni/ugrálni és gyűjtögetni xD
  • Atkamon
    #2262
    Nem akarták, hogy az előző trilógiára hasonlítson. Nem tom miért olyan nagy probléma ez a gyűjtögetés, szerintem nagyon jó.
  • Prince23
    #2261
    Miért jöjjön? még egy év sincs mikor megjelent az első rész. Minek ilyen hamar kiadni, h alfa verzió legyen :D
  • emberke
    #2260
    Érdekes, én pont fordítva vagyok ezzel. Nekem sokkal jobban tetszettek a korábbi részek. Nekem valahogy nem jön be ez az új képi megjelenítés. Ráadásul a pályák teljesen élettelenek, kihaltak. Az átvariált, leegyszerűsített harcrendszer sem nyerte el igazán a tetszésem. Az újszerű gyűjtögetéses rendszer miatt inkább hasonlít a játék a 3d márióra, mint a s sorozat korábbi részeire.
  • gfreak
    #2259
    elméletileg ez is trilógia lesz...bár az AC folytatása sem nagyon jön :(
  • LeventeV
    #2258
    Ehhez csak csatlakozni tudok. Folytatasat mikorra varhatjuk???
  • gfreak
    #2257
    niceeee....akkor gyűjtögetni kell xD amúgy jó lett ez a prince, jobban tetszik mint az előző trilógia (abból csak a two thrones fogott meg) xD
  • Atkamon
    #2256
    igen a prototype-ot is.
  • gfreak
    #2255
    az a Prototype-os? mert akkor kell xD xD xD
  • klart
    #2254
    ja 1 új skint
  • armageddon666
    #2253
    nem kapsz semmit :)
    ja de, egy új skint asszem ...
  • Shiwo
    #2252
    próbálkoztam már ezzel is, ezidáig nem sok sikerrel -.-


    az összes light seedet össze kell szedni a végére, vagy csak valami fincsi bónuszt ad ?
  • armageddon666
    #2251
    ugorj korábban és nyomd be korábban Elika képességet, és akkor elejére közepére rak, így lehet hogy rá tudsz csúszni.
  • Shiwo
    #2250
    mazohista :) az elég vacak lett, meg sem közelíti a sand of time-ot és követőit
  • KaszaN
    #2249
    Pont ott néztem meg de nincs fent sehol :S
  • tomcsa4
    #2248
    Ha eredetibe kell, akkor ebay.co.uk vagy vatera (Katt ide).

    Ha warezban, akkor nézz szét piratebayen.
  • KaszaN
    #2247
    Bocs hogy ezt ide írom de nemtudom hovaírjam. Nemtudja valaki hogy honnan szerezhetem meg a prine of persia 3D-t? itt egy kép róla szóval ezt. Előre is köszi a segítségért.
  • Shiwo
    #2246
    a The Vale -nek Reservoir részén van egy fénylő izé, amit az istennek nem tok összeszedni, pedig vagy 40szer próbálkoztam már..

    ez a rész ott van, ahol a visszaállító helynél körbe kiugrálnak, majd az első "stabil" pontnál jobbra falonfutással egy újabb piros röptető érhető el..az eljuttat 1 újabb stabil részhez, ahol 2 röptető van, a bal oldalsó megint piros, arra tovább..egy újabb stabil pont következik...

    ...majd 1-2 falfutás és röptető után rádob egy csúszkára, ami után 1 újabb csúszka van...

    ...a két csúszka közt akkora a táv, hogy a csaj segítsége kell..viszont ő mindig a köv csuszka közepére dob, s az istennek nem tok annyira jobbra lavírozni, hogy elérjem a fénylő bigyulát.. -.- esetleg tippek, hogy próbálkozzak ?

  • Schecsa
    #2245
    Biztos nincs elég türelmem!

    Köszi!
  • Atkamon
    #2244
    Ráfutsz a zöld izére, akkor Elika gomb, aztán kerüld ki az akadályokat a jobbra-balra gombokkal, és rá fog futni egy következő zöld izére...

    Tényleg ilyen nehéz rájönni?
  • Schecsa
    #2243
    Itt hogy megyek tovább? Megnyomom az E-t a varázslathoz, de a szakadék felé kezd el rohanni!

  • Dix
    #2242
    Köszi mindenkinek. Láma voltam mert csak a térképen mentem vissza, és ott akartam aktiválni. Még egyszer köszi. Egyébként szerintem nagyon jó, és főként meseszép a játék.

    Üdv.
  • Atkamon
    #2241
    Hát lezajlik egy párbeszéd, és aztán ha ráállsz a 4 világító kör körül valamelyikre, és shiftet nyomsz, akkor aktiválja azt a varázslatot.
  • Seth
    #2240
    Állj rá vmelyik színű körre aztán asszem E-t kell nyomogatni
  • Dix
    #2239
    Ja, vissza mentem de nem csinál semmit.
  • grebber
    #2238
    Vissza mész a templomhoz és ott!
  • Dix
    #2237
    Hali!

    Valaki legyen szíves árulja el, hogy ha összeszedem az első 60 gömböt, hogyan tudom azokat felhasználni.
    Köszi.

    Üdv.
  • grebber
    #2236
    Ezek közül valamelyikben vagy valamelyikekben!

  • kirol
    #2235
    Reméljük!
  • ricsa008
    #2234
    üdv
    nem tudjátok melyik nagy fájl(ok)ban vannak a feliratok nem szeretnék még1 dl lemezt elírni rá
  • saxicola
    #2233
    Helló!

    Lenne egy nagy kérésem: ha valakinek megvannak a mentései (lehetőleg 100%-os) az elküldené nekem a [email protected] címre.
  • robotnyk
    #2232
    #2227
  • saxicola
    #2231
    De én meg azt nem értem, hogy ha a hang angol akkor mi a baj. Aki jól tud angolul annak nem kell felirat.
  • gfreak
    #2230
    (sóhaj)OFf utoljára: nem a magyar nyelvvel van a baj, nem tudom jobban kihangsúlyozni hogy örülök hoyg egyre több cím jelenik meg magyar felirattal...azzal van a baj, ha elveszik tőled a választás lehetőségét...