2509
Prince of Persia: Prodigy
  • Atkamon
    #2309
    Hát ha aktiváltad a piros varázslatot, akkor keresd meg azt a piros "plate"-et a falon azon a pályán, és replüj oda a többihez, ahogy a gyakorlópályán is csináltad. Az első olyan plate a Fertile Ground előtti kapu előtt van. Meglátod szerintem, ha odamész a Fertile Ground-hoz.
  • Trux
    #2308
    nah megvan a 60 csilalg es hogyan szedjem össze azt a 4 csilalgot még ??
  • Atkamon
    #2307
    Ahhoz, hogy azokat elérd, össze kell gyűjtened 60-at, visszamenni a templomhoz, és aktiválni a piros varázslatot.
  • Trux
    #2306


    ebben kéne még egy kis segitség 4 csillag kell még :)
  • Atkamon
    #2305
    Amikor megfogja a karikát, nyomd meg a karom gombot, és akkor tovább fut.
  • Trux
    #2304
    Sziazstok
    ebben kéne egy kis segitség : hogy hogyan fussak végig a falon hogy ne esek le köszi ( pc n játszok vele )
  • Atkamon
    #2303
    Térképen kijelölöd azt a helyet, ahova teleportálni akarsz, majd megnyomod az Elika gombot. De teleportálni csak gyógyított helyekről gyógyított helyekre tudsz, és a templomba.
  • xy21
    #2302
    teleportálni hogy lehet?
  • xy21
    #2301
    thx(Y)
  • Atkamon
    #2300
    Nekem egy kis gyakorlás után nagyon jól ment. Ha legyőztél kb 2 corrupted-et a 4-ből, akkor ha a többi ellen csak simán blokkolsz, akkor ilyen speciális támadással támadnak, amit az egyik gomb gyors megnyomásával lehet kivédeni. Jól is néznek ki ezek a védekezések, meg jól be lehet gyakorolni velük a gombokat.
  • Shiwo
    #2299
    piros volt az R, a karom
    sárga az E, Elika
    zöld az ugrás, space
    kék az ütés, bal egérkatt
    a fehér meg blokkolás, jobb egérklikk, de van hogy a szóközzel kitérni is enged

    amúgy ez a nyomkodós rész nem lett a legjobb..más játékokban is van ilyen, azokban valahogy ment, de ebben az istennek nem éreztem rá..tán valamivel kevesebb idő is volt megnyomni, s lehet jobban ment volna, ha szin helyett a gombot írja ki...mindenesetre elég sokszor lassan nyomtam meg vagy rosszat nyomtam...azért így is valahogy végigszenvedtem :)
  • Atkamon
    #2298
    De van magyarázat az options-ben például... De még mindig totál logikus szerintem... az a kéz, amit mondasz, Elika keze, mert mint láthatod ilyen varázslat jön belőle... tehát az Elika gombot kell nyomni... a zöldnél, amin a Prince ugrik, annál azt, amivel ugrasz, tehát az akrobatika gomb... Még jó, hogy a karmot megértetted.
  • xy21
    #2297
    de marhára nem jegyeztem meg mejik gomb mejik...
    nincs valahol ilyen magyarázat?
    mert nem tom mit kell nyomni a kéznél(nem karom) a futó lábnál vagy nemis tom mivan a képen meg stb stb...
  • Atkamon
    #2296
    Nem logikus, hogy ha a kard villog, akkor azt a gombot kell nyomogatni, amivel a kardot használod?
  • xy21
    #2295
    megoldottam...
  • xy21
    #2294
    azta a nagy kőszörnyet nem tom lelökni a széléről! Mit kell nyomkodni?
    mert mutatja azt a kis gomböt amiben a kard van de akármit nyomkodok semmi...
    thx előre is
  • davidka003
    #2293
    Prince of Persia - Nem változtat a befejezésen a DLC

    Sok játékos adott korábban nemtetszésének hangot, ha az új Prince of Persia befejezése került szóba.

    Ők azok, akik messiásként várják az Epilogue DLC eljövetelét, mivel úgy kalkuláltak, hogy abban végre normális befejezésnek lehetnek szemtanúi. Ez nem fog összejönni.
    Jamal Rguigui producer egy interjúban szeretett volna minden ide kapcsolódó félreértést tisztázni. A Prince of Persia egy teljes játék, a történet lezárását pedig a kezdetektől fogva így képzelték el. Nem feltétlenül az a legjobb befejezés, ahol minden rejtélyről lehull a lepel és minden kérdésre választ kapunk.
    Az Eiplogue DLC szerepe tehát nem az, hogy picivel továbbgöngyölve a szálakat egy olyan lezárást produkáljon, ami mindenkinek megfelel. Inkább rövid bepillantást enged a szereplők utóéletébe, s előrevetíti a lehetséges jövőt.

    A vártnál gyengébb PC-s eladások miatt (pedig nem is volt semmilyen másolásvédelem, amivel sokan takarózni szoktak) csak konzolra érkező DLC a játékosok visszajelzései alapján lényegesen nagyobb kihívással szolgál. Összetett és ravasz fejtörők, no meg ügyességet igénylő harci és akrobatikus jelenetek hivatottak elbúcsúztatni a túlontúl könnyű játékmenetet.
  • MrAndree
    #2292
    Tény, de itt valamiért nem sikerült. De végülis mindegy, ettől még a játék jó volt.
  • Shiwo
    #2291
    nahde a nem segítő párbeszédekhez is 8szor megkell nyomni.. a túlhaladás meg kimerül néha 3 lépésben
  • Shiwo
    #2290
    de ha megtisztítottam, akkor már megszúrhatja :)

    amúgy meg biztos köll a csajnak valami indok, hogy rámászhasson a hercegre :D
  • Shiwo
    #2289
    ehhez képest elég sok játékban megbírják úgy csinálni, hogy casual-pistike egy gombnyomással kilövi a beszélgetést..
  • gfreak
    #2288
    Különben a gombbal 'elnyomható' párbeszédet tartom egy ideális középmegoldásnak...nem túl eredeti, az tény, de hasznos (pl. egyes játékokban a harmadik újrajátszásnál ugyanannak a karakternek a bemutatkozás pl. unalmas lenne)...engem is zavar néha hogy hatszor kell megnyomnom egy gombot hogy egészben kapjam a sztorit (mert nem mind csak tipp ;) )
  • Makkmag
    #2287
    Nem vettétek észre, hogy a párbeszédek egy része segítség a továbbjutásban??? Csak azért jelenik meg többször a fejecske, ha nem értenéd az útvonalat, elmondja más szavakkal is. Ha "véletlenül túlhaladtál a segítség ponton és magadtól oldottad meg a feladatot,de te visszamész, akkor nem mondja el, hogy hogyan kellett volna tovább jutnod, ezért nem jelenik meg megint a fejecske...
  • Pio
    #2286
    Persze tisztában vagyok vele, hogy divat lett minden könnyű, szórakoztató játékot fikázni minden szempontból (most a párbeszédek a sorosak... lassan már a zenéjét is elővesszük, hogy mennyire szar szánalmas casual fos :D ), hogy mennyire casual. Inkább a játékvásárlás lenne divat a sok HC arcnál ehelyett és akkor több HC játékot adnának ki. Olyat csinálnak, amire van kereslet is (boltban, nem torrenten).
  • Pio
    #2285
    Szerintem a párbeszéd megoldása teljesen jó. Így aki akarja végighallgatja, aki nem akarja (vagy nem érti) nem, végighallgathatod haladás közben, vagy leállhatsz végighallgatni, pont hogy sokkal nagyobb szabadságot ad az ember kezébe, mintha valamikor csak úgy elkezdené lejátszani, ilyen szempontból szerintem ez egy nagyon jól átgondolt módosítás, riszpekt érte a készítőknek.

    A növényes témát meg már kibeszéltük, Ahriman megfertőzte a növényeket és ezért el kell kerülni, hogy valakit megszúrjon a tövisük. Még szerencse, hogy a Hercegnek mindkét kezén van kesztyű... ;-)
  • MrAndree
    #2284
    A párbeszédek megoldása tipikus példája annak, hogy elvitték az egészet casual irányba. A játékot 20 perc alatt végigtoló Pistékének nincs ideje mindenféle párbeszédeket hallgatni ezért kell a sztori szempontjából nem lényeges szövegeket nekünk előhozni. És azért hatszor mert Pistike lehet véletlenül megnyomta a T-t.
  • Atkamon
    #2283
    Hát igen, annak tényleg nincs sok értelme, hogy Elika a hátunkra mászik a növényen, de mongyuk ha nem mászna ránk sem mennénk semmivel gyorsabban.
    A repülés után meg azért dob el túl korán, hogy odafigyelj... sok az ügyességi elem a játékban, ez is csak azért van benne.
    A falonfutásos résznél azért fut csak keveset a következő pontig, mert azt sima falfutással nem lehetne elérni... ennyire nehéz megnyomni egy gombot? Az összevissza irány szintén azért van, hogy összezavarjon, és nehezebb legyen kikerülni az akadályokat.
    A párbeszédeket én sem értem miért így oldották meg, az tényleg hülyeség, hogy 6x meg kell nyomni a T-t mire vége a párbeszédnek. Lehettek volna benne simán oldschool párbeszédek, hogy elérünk egy bizonyos pontot, és akkor elmondanak mindent, amit el akarnak...
  • Shiwo
    #2282
    nah, végre volt időm végigtolni a gémet.. hüle vége lett, sok hűhó semmiért -.-

    a grafja nekem bejött, de volt 1-2 illogikus apróság, ami nem tetszett..

    pl hogy Elika tűzön-vízen, mindenen át képes követni, 1 helyen kell cipelni..a falon lévő növényzeten..allergiás a növényekre vagy mi ? pedig ránézésre bőven könnyebb lenne neki azon mászni, mint egynémely akrobatikus mutatványt lekövetni..

    azt sem tetszett, hogy például repülés közben eldob, persze pont annyival a cél elött, hogy mégegyszer segítségül kelljen hívni a nagyugráshoz...ennyi erővel azt a 3 métert még megtehette volna -.-

    falonfutásnál is volt, hogy 3 métert futottam a következő pontig.. eh.. kicsit az az érzésem, minta valami kötelező látványelem lett volna ez a négy szuperizé, ráadásul zavaró volt, hogy némelynél összevissza kellett haladni a tér minden irányába, a gyomrom felfordult a látványtól

    ami még picit zavaró volt, az a párbeszédek megoldása..engem érdekeltek a párbeszédek, s volt hogy vagy nyolcszor kellett megnyomnom a T-t, mire a mondandójuk végére értek..miért nem lehetett volna 1 huzamba letudni -.- ráadásul volt hogy lemaradtam 1-1ről, mert menet közben láttam felbukkanni a lehetőséget, de túlhaladtam a helyen, utána meg hiába mentem hátrébb, nem akart újra megjelenni a villogó fejecske..

    de még így is egész türhető lett, bár jobb lenne, ha a Sand of Time irányába mennének el a köv részeknél..márha kiadják pc-re őket egyáltalán -.-


  • PrisonMan
    #2281
    Csak sajnos nem durrant akkorát a game. Nem volt nagy a hype körülötte.
    Nekem is a kedvenc játékaim között van, ezért is sajnálom, hogy nem játszanak/játszottak vele sokkal de sokkal többet.
  • Atkamon
    #2280
    Hát szerintem egyátalán nem erős túlzás... gyönyörű a játék grafikája, és a pályadesign-ok is nagyon jók. Nagyon sokat foglalkoztak ezzel a részével a készítők, maradandót akartak alkotni, és szerintem sikerült nekik. Persze biztos van, akinek nem tetszik a karakterek ábrázolása, de szerintem az is nagyon jó. Jó, hogy nem minél realisztikusabbra akarják csinálni a pályákat és karaktereket, hanem minél meseszerűbbre, és fantáziadúsabbra.
  • klart
    #2279
    erős túlzás:c
  • Zoliz
    #2278
    Na végigjátszottam. 1988 óta nyomom a gameket, de azt kell mondjam ez volt a LEGSZEBB játék amivel valaha is játszottam. Egyszerűen tökéletes képi világ ezáltal hangulat.
  • Shiwo
    #2277
    szedd le innen

    én is innen szoktam leszedni a dll-eket, ha valamelyik hiányzik
  • klart
    #2276
    ok
  • Prof William
    #2275
    Lol ma játszottam Final Fantasy XII-vel és az egyik főellenséget AHRIMAN-nak hívták. :) Szóval no problem a FFXII-ben tuti le lesz győzve. :)
  • Jani21
    #2274
    Szerintem DirectX-et kéne frissítened.
  • Blacksheep77
    #2273
    Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem!

    Indításkor azt az üzenetet kapom, hogy a - d3dx9_39.dll - nem található az újratelepítés megolghatja. hát nem oldotta meg és nem tudom mi tévő legyek. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
  • klart
    #2272
    naja és ez kúrvára neveccséges,mint volt a beyond good and evilnél,gamecubera jött az első rész folytatása,namármost,egyből onnan folytatódott a story.pcre semmi nemvolt ebből sem.és most jön a hivatalos második rész pcre is.majd csak nézünk mi a szar van mondjuk,hát nemértem ezt a logikát,de tény hogy a pénz irányítja ezt a dolgot is
  • Atkamon
    #2271
    Aaaahj mááá, én akarok DLC-t PCre T_T
  • MrAndree
    #2270
    Ebben egyébként az a vicces, hogy majd amikor 1-2 év múlva jön a 2. rész akkor mi, PC-sek majd nézünk, hogy most mi a fene van amikor a sztori tök máshonnan folytatódik mint ahol mi befejeztük, mivel "üzleti okokból" nekünk 3 óra kimarad belőle.