2509
Prince of Persia: Prodigy
  • davidka003
    #2109
    2005 Visual C++
    Rakd fel és elvileg jó lesz a launcher.
  • flashka
    #2108
    Sziasztok
    Olyan gondom van hogy nem tudom felvenni a grafikát mert a launcher könyvtárban lévő launcherexe indításnál program futtatási hibát ír.
    Maga a játék elindul csak sajnos 640x480-ba ami hát nem valami káprázatos.
    Nem tudja véletlen valaki hogy melyik fájlban tárolja a játék a graf. beállításokat, hogy át tudnám írni valahogy.
  • Broafka
    #2107
    én is egyet értek, ha bár nem teljesen.

    nálam a sorrend:
    1, SoT: Eszméletlen hangulat, ránéz az ember és mondja: "Nah igen, ez egy nagyon jól megcsinált, fantasztikus látvánnyal vegyített hangulat, igazi arab környezet, zseniális"
    2, WW: jó harcok, bejárható terület, idősík, blabla, egész jó volt.
    3, 2008: ahhoz képest hogy nem, és nálam soha nem is fogja megkapni a PoP címet, egy egész jó kis játékot kaptunk, viszont ez a Pac Man dolog ez találó :) mondjuk helyenként változatos volt a bogyók megszerzése, de amikor csak azért kellett a fal felé ugranunk hogy bogyót szerezzünk, pff. + ezek a bazi nagy ugrások, meg repülések, jó-jó, tudom, varázslat, deee, akkor sem kellett volna bele.
    4, TTT: rövid volt, és gagyi, habár majdnem a 3. helyre lépett, a végén a Dark Prince-cel való "kűzdelem" és a DP monológja, amiben szerintem voltak bölcsességek, nah az nagyot dobott rajta szerintem, de egy 10 perces jó vég nem ér fel egy 6-7 órás csalódással. Kár érte, az ötlet pedig jó volt
  • Cyberdevil
    #2106
    Szinte teljesen egyetértek veled.

    A Warrior Within az első nálam is, és hogy miért?
    A történet összetett és csavaros volt, a Dahaka-s üldözéseket imádtam. A harcrendszer meg egyszerűen tökéletes volt, bárkit bárhogyan megölhettél. Az ellenfelek se voltak állandóan ugyanazok, és kellően nehéz volt. Hogy 1 negatívumot is említsek, kicsit uncsi volt h egy területen 2x-3x kellett átmenni. Ezt leszámítva sztem ez a legjobb rész.

    A második helyet illetően nehéz dönteni. Először is ott az első rész ami hatalmas újítás volt: falonfutás, időmanipulálás, a történet sem összecsapott. Egyedül talán az nem tetszett benne h a továbbjutáshoz mindig meg kellett ölni bizonyos mennyiségű szörnyet, ez kicsit uncsibb,nehezbb lett a végére. Aztán ott van a harmadik. Itt ugyan már nincs Free Form Fighting System, ami annyira nem is baj talán. A Herceg 1 megkeseredett, hegekkel borított hős aki már nem akar mást csak h rend legyen végre. Tetszett h viszajöttek a régi szereplők, a párbeszédek is jók voltak, a sötét herceg is hatalmas újítás volt. A sötét herceghez kapcsolodóan annyit h ugyebár itt folyamatosan csökkent az élete, ez a Dahakas üldözésekre emlékeztett:itt nincs megállás, nem gondolkozhatsz, rohanj. És elég jó is volt.

    A legújabb pedig, hát, eleget fikáztam már a játékot. Könnyű, a herceg jó benne, a párbeszédek is viccesek. A bajom annyi h nem Wii-re jelent meg más névvel, mert ez a csili-vili repkedős-ugrálós játékra inkább hasonlít. Remélem a következő részben kicsit darkosabb lesz, és fejlesztik a harcrendszert.
  • armageddon666
    #2105
    desokat írtam :D nem olvastam át xD sry a stílusért éreztem írás közben hogy nem a legjobb :D de most így sikerült :\
  • armageddon666
    #2104
    omFg!

    legjobb???
    PONT MEGFELELŐ >>NEHÉZSÉG<< ????????!!!!!!!!

    O.O zomg

    2. TTT???? és ez volt nehéz neked ? XDDDD (geci részek :D hehe, hol XD?)

    omg... közben tovább olvastam... inkább a többit nem is kommentálom xDDDD jó persze mindenkinek lehet véleménye, de... ÁÁÁH XDDDD
    ----
    khm... komolyság...
    nálam élvezet szempontjából (hangulat, játékmenet, történet)
    1. SoT
    Számomra ez a klasszikus :) jóóó a nagyonrégi PoP az IGAZI klasszikus, de az azért más :D
    2. TTT
    nekem bejött :) sokaknak nem :\ SpeedKill meg SötétHerceg rulz
    3. WW, 2008
    -bár utáltam a Dahakás részeket, sokat dobtak a hangulaton... HANGULAT... az egészből sugárzott hogy a herceg mennyire nyakig van a szarban :D meg hogy megkeményedett x)) (no igen, TTTre visszafejlődés szerintem :S gyerekesebb lett megint...)
    -2008-t nem akarom azért 4. helyre betenni... egyszer jó volt VÉGIGSZALADNI RAJTA! merthogy kihívás nem volt XD azért csak 3. mert a párbeszédek illetve a karakterfejlődés volt az ami jó volt :\ amúgy semmi új, semmi extra jó... (történet is csak a végső csavar miatt "jó"... amúgy tipikus lapos cucc :\ mintha Hollywood tojta volna :)) oh, és SoTos 1001 éjszakás feeling 1-2 helyen, főleg a zene miatt ^^

    Rangsorolás megpróbálva objektívnek lenni:
    1. WW
    -a hatalmas bejárható terület, 2 idősík, a komplexitás :) a Dahakás üldözések megdobják a játékot, Free Form Fighting System, sok ellenfél, omg :D tök jó volt :D
    2. SoT
    -az egész játék egy nagy újítás :D akár első helyre is raknám, de azért nem, mert szerintem annyira még nem volt kiforrott... csak KICSIVEL több kombó és nagyon ott lett volna ^^ 11/10 :D mondjuk ennyivel is lehetett látványosakat alkotni :D pl nem várjuk meg míg összeesik az ellen hanem menet közben szívjuk fel :D meg... nemtom még mi volt, de mikor épp jól ment akkor faszákat csináltam ^^
    3. TTT
    -SpeedKill + Daggertail... kb ennyi volt a lényeges újdonság :) bossfightok a speedkill miatt voltak jóak :D jameg kocsikázás Dahaka helyett :D
    4. 2008
    -SoT+PacMan+Hollywood+C64+celshaded+DMC, semmi új, semmi egyedi :\ mindet láttuk már, mondjuk nagyon jól össze lett gyúrva ^^ Nekem hiányoztak az átvezető animációk... mármint az olyan nagyszabásúak >.< megvoltam nélkülük végülis, helyette kaptunk menő párbeszédeket ^^
  • JackSparrow88
    #2103
    Na végigvittem. Hát nem volt egy semmi game az biztos. Igaz a végén nem tetszett az a fekete-fehér rész, de ettől függetlenül sztem a legjobb epizód lett a sorozatban. A nehézségi szint pont annyi volt amennyi kellett is, így kb olyan 89 %-ot adnék rá így.
    A sorrend pedig az eddig megjelent részekkel:
    1. Prince of Persia 2008(egyértelmű)
    2. The two thrones(az igen nehezen legyűrhető főellenfelek és a jópár geci rész miatt nem előzhette meg az új részt)
    3. Sands of time(Pár apró baki miatt jutott ide)
    4. Warrior within( az utolsó hely talán nem véletlen, legalábbis nálam, mivel ez az egyedüli rész amit végig sem vittem mer kb. úgy 70 %-nál töröltem a fenébe a sok hülye ellenfél miatt)
    Szal remélem lesz még folytatás v. vmi...
  • Atkamon
    #2102
    Jó bizony... én is most elkezdtem harmadszor:D Persze nem játszok vele annyit, mint először, de néha megjön hozzá a kedvem.
  • strebacom
    #2101
    Jó kis játék ez!!!
  • enlightened
    #2100
    Ez elég nagy kár, pedig nem lett volna túl nehéz.
  • Jani21
    #2099
    Ja konzolos téma, így már érthető a probléma
  • Pio
    #2098
    Xbox360 tulajoknak számolja xbox liveon. Tudtommal az achievement rendszert nem integrálták a PC-s verzióba. Illetve talán a speckó karakterskineket megkapod, ha összeszeded az 1001 bogyót.
  • Jani21
    #2097
    Ha előhozod a térképet (TAB), akkor látod mennyi gömböt vettél fel összesen és az egyes helyszíneken, illetve ha felveszel egyet egy rövid ideig a játék megjeleníti a bal felső sarokban. Összesen 1000 van a helyszíneken, az 1001. pedig a játék végén szerezhető meg. A játékban nem lehet meghalni...
  • enlightened
    #2096
    Hi, lehet, hogy hülye kérdés, de csomó helyen olvasom ezeket a trophy-kat. Hogy ha összegyűjtöd az 1001 gömböt akkor ilyen vagy, meg ha 100 nál kevesebbszer halsz meg akkor is kapsz egyet. Ezeket hol számolja a game? Mert én nem találtam ilyet a menük között, ahol ezek ott lennének-
  • strebacom
    #2095
    Köszi szépen!!!
  • neptum
    #2094
    Elika segít ugrás amikor meg fehéredik a képernyő E gomb és jön Elika
  • The Protector
    #2093
    inkább csak azért mert egy játék
  • strebacom
    #2092
    Egy kis segitség kellene....Itt merre kell mennem illetve hogyan ugrom át ezt a nagy távolságot??


    Köszi!!!
  • Cyberdevil
    #2091
    A lényeg h mindig úgy csinálja h gyorsan tudja forgatni a kardot támadás és védekezés miatt, az ujja meg nem törik el mert valszeg úgy van megcsinálva h akkor vmi speckó mozdulatot csinál, vagyy csak mert ez 1 játék. :D
  • Pio
    #2090
    Úgy bizony ;-) A másik kezén valami fémes szutyok van, én is a bőrkesztyűre gondoltam.
  • Atkamon
    #2089
    A jobb kezén van bőrkesztyű.
  • The Protector
    #2088
    csak a másik kezén van.
  • neptum
    #2087
    nem csak ez a játék az összes többi se
  • Cyberdevil
    #2086
    Lássuk be, ez a játék amúgy sem a realitásra épül. :D
  • Pio
    #2085
    De a prince-nek van fasza elnyűhetetlen bőrkesztyűje :)
  • lac111
    #2084
    Hát ha én forgatnám azt a fegyvert, aggódnék hogy egy erősebb blokknál letépné az ujjam, minimum eltörné...
  • Atkamon
    #2083
    Vistán sem tett ki ikont, de mongyuk nekem azelőtt is bejött a launcher, hogy én kitettem volna ikont az asztalra.
  • strebacom
    #2082
    Közben meg van csak úgye nem tett ki ikont a win7....
  • strebacom
    #2081
    Hali, most szereztem meg a játékot, a képméretet hogyan lehet állítani 1920*1200 kellene nekem......
  • Pio
    #2080
    Sajnos továbbra is csak a néhol recsegős verzió, de INNEN letölthető egyben az egész zene (81 track 128kbps-es m4a formátumban, összesen 230 mega).
  • Cyberdevil
    #2079
    Nem az élénél fogja a kardot, hanem a markolat alatt van az a "dísz" aminek a közepén van 1 lyuk, oda dugja be az egyik ujját h könnyebben tudja forgatni vagy mi a szösz. Plusz a markolat és a "dísz" alatt van 1 szélesebb szürke bigyó, na azt fogja. kép
  • tomcsa4
    #2078
    Nagyon köszönöm!
  • shrike7973
    #2077
    Igen, csekkoltam a hq-t, jó a minőség, szép a hangzás, csak az első refrénnél lehet hallani pár reccsenést, ez ebben is benne van. Amúgy szvsz egész jó.
  • Pio
    #2076
    Azért youtuberól is le lehet vadászni jobb minőségben a cuccokat, ha valaki nagyon akarja. A részletekkel most nem untatnék senkit, elvileg EZ A LINK jobb minőségben tartalmazza ugyan ezt a számot. Igaz nem flv, hanem mp4, de azt már elég sok programmal át lehet varázsolni mp3-má.
  • shrike7973
    #2075
    Már rég megcsináltam, csak ez így nem valami jó minőségű. Ha kell mp3-ban msn en átküldöm.
  • tomcsa4
    #2074
    Na szóval nem tudom leszedni a cuccot, nem jön be semmi.

    jutub

    Hogyan szedjük le a videót

    Ott megtalálod, hogyan mentsd le, hogyan tömörítsd át, kiszeded a zenét alóla, elmented és kész. Nekem nem siekrült letölteni a jutubról, nem jött be. Hátha nálad jó lesz.
  • shrike7973
    #2073
    Habár most nézem a csávó az élénél fogja a kardot? Érdekes..
  • shrike7973
    #2072
    Ez nekem is megvan.
    Amúgy kurvajó lett a banner.
  • Broafka
    #2071
    ezt én is kerestem amúgy, ez az egyetlen igazán pop hangulatú zene benne :)
  • tomcsa4
    #2070
    Nekem ezek vannak., de itt nincs benne.