29
  • Janika5555
    #29
    Nemtudom hogy ti hogyvagytok vele de ebben a játékban legalábbis a videókban rossz színész játsza Natasha-t! Milla Jovovich-nak kéne játszania még az animált képeken is inkább Milla Jovovich van mint az a másik nő. Mellesleg Milla alapból is orosz !
  • Vogel
    #28
    Nekem nincs bajom a grafikájával, csak nagyon gyerekesen néz ki. Túl szines, kicsit pufi járművek meg az ilyenek.
  • Che
    #27
    Szerintem az RA1-2 meg a YuriReveng is pont azért volt jó mert egyszerű volt az egész, semmi csicsa micsa, nem keltt hozzá egy atomerőmű hogy jól fusson.Ezekeben a játékokben nemis a grafika a lényeg...én kíváncsian várom főleg azért mert nekem a CC3 is bejött és ezekben pont az tetszik, hogy nem kell 6féle dolog ahhoz hogy megépíts valamit(gondolok itt az AGe of féle fa/hús/arany/kő dolgokra)hanem minél hamarabb egy nagy bázis aztán dúrr jöhet a jólbevált "atomot nekik és hadpusztuljon a férgese"...video alapján sztem korrekt lesz megjegyzem nem is baj ha a graf nem lesz nagy szám, ha jó a játék élmény akkor tökéleteset alkottak mivel manapság mindenki arra megy, hogy "jajj de szépen döljön ki a fa és hulljon le róla a levél" közben a játékok többségének a a mente halál unalmas...évek óta nem volt játék amit alig vártam hogy megjelenejen és hogy hazaérjek és folytathassam...talán a mafia,star trek:legacy,splinter cell...kicsit a fejlesztők elgondolkodhatnának hogy nem a szépség a legfontosabb hanem hogy 2percnél tovább lekösse az embert egy játék...főleg hogy manapság 3-4 max 5 óra egy játék, megéri ám megvenni :S
  • Vogel
    #26
    Az Emperor óta ugyanazok. Ez sem jön be, megin mese grafika. Starcraftot nem szeretem, de már nagyon kiváncsi vok mit tud felmutatni ezekkel szemben. Azon felül hogy 3D lesz. Ami nekem tetszik stratégia az a Soldiers: heroes of world war II. BTRH mod.
  • Carbine
    #25
    Inkább a Westwood... az EA egy kiadó.
  • aadam
    #24
    nem,ezt nem a blizzard fejleszti.Ezt az Electronic Arts fejleszti.
  • Besz
    #23
    Ezt nem a Blizzard fejleszti?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Túl sokban hasonlít a Starcraft 2-re. Biztos már ők is nagyon várják. :)

  • Zocsi
    #22
    true
  • Egerwin
    #21
    végre egy normálisnak tűnő játék is lesz :)
    remélem lesz olyan jó, mint a 2 volt
  • opeca
    #20
    Azért panaszkodom, mert nem tetszik az, hogy amerre megy a "világ". Mivel én is benne élek, sajnos elkerülhetetlenül kifejtem a véleményemet.

    Ostoba egy felvetés, ez kapcsolatba kerülsz valamivel? Ha nem, akkor minek panaszkodsz?

    Ilyen alapon akkor ne panaszkodjunk az éhínség, az AIDS, stb. ellen sem

    Örülnék, ha végre, nem a tizenéves, szellemileg hatot is alig elérő hozzászólásokat, érveléseket, és bölcseleteket kéne olvasnom, illetve ezekre folyton, hosszú mondatokban refrektálni.
  • opeca
    #19
    Nem kell duzzogni, ez nem stratégia. Attól, hogy anno, még egy Dune-szerű játékot is nagy kihívás volt összehozni, és akkor még a többi játék sehol nem volt, éppen ezért kiérdemelte a stratégiai játék címet, ez a játék, jelenleg, 2008-ban, meg sem közelíti a stratégia fogalmát.

    Nem kell besértődni, el kell ismerni, hogy ez nem stratégia, hanem puffogtatós-építgetős játék, amiből már kismillió van.

    Van akit ez a fajta, Construct, Attack, kielégít, van akit nem, lényegtelen, objektíven, az ilyen típusú játékokat szégyen, stratégiai játéknak nevezni.
  • CyrSyS
    #18
    Nekem nagyon tetszik!
  • gabber a hun
    #17
    na má asszitem velem van a baj :D, me erre eddig amit láttam kurvára húzom a számat
  • Kian
    #16
    A zenéje még mindig jó. :)
  • cateran
    #15
    "Eredeti ötlettel úgysem lehet előaállni..." Ez ügyben szerintem beszélj pl. Peter Molyneux bácsival...de vannak mások is...
  • sziklaszirt
    #14
    AZért mondjuk nem hiszem, hogy "Ez inkább lövöldözős-építős, szellemileg leépült embereknek való "játék"." lenne a C&C Netne például kifejezetten húzós,De ugyanez elmodnható a World inf Conflict-ról,vagy akár ( de ez régebbi9 a Stronghold Crusader-ről.Ezt érdemes kipróbálni habár ez is lehet egyeseknek : "Ez inkább lövöldözős-építős, szellemileg leépült embereknek való "játék"."
  • Akuma
    #13
    Csak arról húzzák le a rókabőrt, aki elégedett a játékkal. Aki meg nem, az nem veszi meg, nincs lehúzva, akkor miért panaszkodik?? Van más játék is, mint te is írtad, Rome-al én is sokat játszottam, de nem vagyok benne biztos, hogy többet, mint a C&C-vel és testvéreivel... Nem egy kategória a kettő. De valljuk be, ez inkább stratégia, mint lövöldözős játék! Ennyi erővel a Rome szériára is ráfoghatnám, hogy lövöldözős... De azért ne keverjük a műfajokat, még ne, túl korai lenne. Majd 2 év múlva szólj rám, hogy te megmondtad, de most még a stratégia az stratégia!
  • solikka
    #12
    Nem akarlak megsérteni de nagy hülyeséget mondasz. Örülj neki hogy a jól bevált játékokból adnak ki új részeket nem pedig valami új hülyeséget csinálnak. Eredeti ötlettel úgysem lehet előaállni szóval teljesen jó egy játék attól hogy van már 10 hasonló...
  • opeca
    #11
    Ezt már stratégiának sem mondanám. Total War, az már közelít a stratégiához. Ez inkább lövöldözős-építős, szellemileg leépült embereknek való "játék".

    Szó se róla, a Dune II -től kezdve a C&C-ig még újdonság volt ez a műfaj, jól el is lehetett vele szórakozni, de manapság már, a huszonötezredik rókabőr után, már fájóan egyhangú, nevetséges, és unalmas ez az egész.
  • Akuma
    #10
    Nem tudom mit vagytok úgy oda... ez stratégia, nem szimulátor!!! Menjetek Gran Turismozni vagy Flight Simezni! Még jónéhány évecske mire minden jó benne lesz egyetlen játékban! Nem igaz, hogy erre magatoktól nem jöttök rá... Nekem tetszett a video, az egységmozgások újaknak tűnnek, igaz a C&C3-at ki se próbáltam még, de ez szerintem bőven elég. Aki meg előveszi az első résztől az összeset, az megfigyelhetné, hogy alig változott végig a hang, valószínüleg szándékosan! Az egésznek nem lenne meg a régi feelingje, ha teljesen új hangok jönnének be...
  • asysoft
    #9
    Hangokat még lecserélhetik, emlékszem, hogy a nem is olyan korai ingame C&C3-as videókban Generalsos hangok voltak, azért az jobban fájt, mint itt a RA2-esek... A robbanás gombafelhője engem is atomra emlékeztet, de a tankok összerepülése ennek ellentmond... Akármi is legyen, elég nevetségesen néz ki.
    Egyébként az egész grafika "komolytalan", víz is úgy hullámzik, mintha egy kádban szórakozna egy kisgyerek, de már RA2 is elég "játékszerűre" sikeredett.
  • jeti00
    #8
    a víz tényleg szép. a zene jó h maradt, nagyon tetszik. de ezt a szutykot tuti le sem töltöm... inkább felteszem a kettőt újra mert az sztem naon gagyi :(
  • tommyg
    #7
    ami a végén volt az nagyon nem az atom volt, az valami mágneses cucc lehet
  • viizo
    #6
    ha azt hiszed hogy a végén az atomot látod, akkor ezt sokaknak inkább ne hangoztasd, mert rajtad fognak röhögni ;)

  • mrzed001
    #5
    Reménykedtem, hogy inkább Generals szerű lesz, de ez most nagyon C&C3 szerűnek tűnt. Kár.
    Azért remélem itt már van saját építhető pénzszerző (mint a generalsban: hekker, dropzóna, feketepiac), és nem C&C3 féle harves(t/z)ar
  • Zocsi
    #4
    Hát ez engem is lehangolt. A víz még tetszene is (mert az engine is gyorsnak mondható így videó alapján), de akkor textúrázhatták volna a tenger alját szebbre is. Vagy mit tudom én, de ez a mindenütt cián-türkis tengerszín elég béna. Nálam a SupCom a no1, ha statégi és víz szimbiózisáról beszélünk...
    Amúgy semmi újat nem hoz a csili-vili grafikán és az új egységdesignon túl. Még a hangok is ugyanazok, ami totálisan komolytalanná teszi az egészet. Ugyanaz a négyszögraszteres map-design (lást utak). Tök giccs az egész. Ilyen szirupos cukormázas müanyag izé... Az atomrobbanás meg az eddigi leggyengébb... Konkrétan röhögtem rajta. Részemről ennyi... :D
  • Juszufka
    #3
    Szerintem a cnc3 tök jó lett!!

    A tisztelt cikkszerző pedig az én _filmemet_ sikeresen felhívta
  • Hoz_Hun
    #2
    A Red Alertet nagyon szerettem, de az a videó nem hatott meg. Ami azt illeti lehangolt. :(
  • TrIp
    #1
    egy rts-ben nagyon le kéne szarni a vízeffekteket. a cnc3 is pont az ilyen hozzáállás miatt lett akkora szar mint amekorra lett. redalert2 szintű játékmenetnek és stratégia lehetőségeknek jobban örülnék mint a bump mapping-nek