57
a dreamcatcher hajóverseny játéka
  • TitaniumRR
    #57
  • TitaniumRR
    #56
  • TitaniumRR
    #55
  • TitaniumRR
    #54
    Addig is egy kis csemege:

    Ez az amit úgy hívunk: E R Ő ! ! !

    This is what we call: P O W E R R R R ! !
  • TitaniumRR
    #53
    Számítógépről közvetlenül sajnos nem lejhet feltölteni az sg.hu-ra.
    Külön tárhelyet kellene létesíteni, amihez nincs túl sok kedvem.

    Vmilyen megoldás?
  • arty
    #52
    nm, várom a képeket :D
  • TitaniumRR
    #51
    Műxik! Köszönöm.
    A jobb alsó sarokban lévő kameraállítási funkció ablak fiaskóját inkább benyelem. A semminél ez sokkal jobb megoldás. :-)

    Mégegyszer kössz.
  • arty
    #50
    jah, marketing... vicc :( pedig mamár ez az alap: hype, hype, hype. nem néz ki rosszul a játék, sztem jól lehetett volna promozni + egy jo traielr és fél siker!
  • arty
    #49
    az a lényeg, h játék közben, amikor a kivánt képet látod, nyomsz egy printscreen-t, ekkor a vágólapra kerül az aktuális kép.

    nyomsz egy alt tabot, vagy amit akarsz, h visszakerülj windowsba: elinditod a képszerkesztőt és ott beilleszted (paste) a vágolaprol a képet. mented, linkeled ;)

    ogg-ra nemtok mit mondani, nem vok otthon, rá se tudok nézni :(
    de elég fura, h elvileg ott vannak a zenék, gyakorlatilag meg mégse
  • TitaniumRR
    #48
    Letöltöttem az irfanview-t.
    Csak a pontosítás miatt, hogy jól gondolom-e:

    P: fotó előkészítés - Enter: Fotózás - Print Screen: képernyő fotózás
    Win: kilép a desktopra - Irfanview megnyit
    Na és itt kell: Alt + Tab + Paste?

    Holnap délelőtt a saját gépemen ki is próbálnám, ha jó az elképzelésem.

    Korábbi hozzászólásodban nehezményezted, hogy miért nem ismert a játék:

    A borító terv figyelemfelkeltő jellege zéró. Marketingje a játéknak majdnem semmi. A gamespot.com-on sem leírás, sem értékelés (!) nincs a játékról. A fejlesztő cég vagy próbaképp' szánmta, hogy reagál a piac, vagy egyszerűen tojnak a hírverésre.

    Mellesleg hülyeség volt szvsz átnevezni Powerboat-ról Aquadelic GT-re. A gamespot-on "hasonló játék" rovatban csak az aquadelic GT-ról működik powerboat-ra, visszafelé már nem. Ha valakit érdekel a téma, akkor a Powerboatra fog keresni, s miután sok mindent nem talál róla, ezért fel is hagy a kereséssel.
    Szóval a "cégér" dolog egy picit el van szúrva.

    Kár érte, mert tényleg szép és kellemes kikapcsolódást elősegítő játék.

    Az .ogg dologra van vmilyen általad ismert orvosság?


  • arty
    #47
    irfanview: képszerkesztő/nézegető. a lényeg h paset akár paintba is mehet, csak az ugye randa JPG-t ment...

    modokrol passz :(

    egen, vmi extrém gyors jet ski jobb lett volna, mint a repülő bonuszként
  • TitaniumRR
    #46
    A print screen és alt tab gombokat megtaláltam, de was bedeutet paste iranview?

    Ez a játék amennyire szép annyira furmányosan írták.
    Hogy személyre szabottabb legyen a texture file-okba, kicseréltem a John nevezetű f@sza vörös Hawaii inges csákó fejét az enyémre + a menüben ugyanez. Eddig O.K. a dolog, viszont a PDA-nak kell vhonnan betöltenie a képeket, de EGYSZERŰEN NEM TALÁLOM SEHOL. Nagyon sokféle megközelítéssel kerestem, de semmi. Ilyen nincs. (és mégis van)

    A másik: csináltam örökzöld nyári slágerekből .ogg file-okat, s átneveztem őket a játékban szereplő fantázianevű zenékre. A régiek teljes törlésével egyidejűleg. Nem hiszed el, de a program k@kál rá, hogy én mit írtam át és mit nem. Azokat a zenéket tölti be, amelyekkel eredetileg lett írva a program. Ja, s mindez már lemez nélkül, mert anélkül is elindula progi, tehát az sincs, hogy a disc-ről táplálkozik.

    Erre tudsz megoldást?

    Egyébként írtam a játék hivatalos 3dpeople honlapjára is, de lassan 1 hete semmi válasz.

    Kéne valami booster pack a játékhoz, ahol 4-5 plusz pálya + új csónak textúrák vannak, vmint Formula-1 hajóosztály és jet-skik.
  • arty
    #45
    6-8 rémlik + 1 repülő :)
  • w77d
    #44
    sziasztok! hány féle hajó van a játékban??
  • arty
    #43
    jó kérdés... én print screen + alt tab + paste iranview combot használtam :)
  • TitaniumRR
    #42
    Szép a játék nagyon!

    A játék melyik mappájában találhatóak a játékban lévő PDA-val készített képek?

    Sehol nem lelem őket.
  • DJ BP
    #41
    épp ezért, mert nem bírják abbahagyni :D
  • arty
    #40
    mindenki csak az agyonhájpolt játékokkal játszik :)

    boltban nem láttam itthon még, warezba meg 500mb esetén mindenki csak legyint és nem foglalkozik vele

    flatout egy autos játék a szárazon, ott simán szebb is - a viz persze nem :))
  • Peetboy
    #39
    Ja nem lehet abbahagyni, ahhoz képest igen kevés hozzászólás érkezett még.
  • Peetboy
    #38
    Na kipróbáltam, mentem egy gyors-versenyt. Kicsit akad a gépemen, de azért írányítható. Szépnek szép, talán a Flat Out-nak kéne így kinéznie.
  • Peetboy
    #37
    Húú, micsoda szép grafikája van ennek a gémnek. Már le is töltöttem, most installálom fel. De elég kicsi a mérete, csak 514 MB, ez nem valami hosszú játékidőt takarhat.
    De szerintem csodás játék ez.
  • reaper4
    #36
    ennek a játéknak valami iszonyat jó fílingje van! belezúgtam:)
  • mama2
    #35
    xD.
  • arty
    #34
    :D

    vasárnap nyomtam vagy 5 órát, nekem mondod? :D
  • mama2
    #33
    Ennek a játéknak egy hibája van:nem lehet abbahagyni:D.
  • arty
    #32
    ez most v1.08-at ir ki a jobbfelsőben

    bajgunar: direkt effekt, h tévé szerübb legyen
  • bajgunar
    #31
    Másnak is csinál olyat néhány ugrattó rámpánál, mikor belassít a kamera, és belső nézetre vált, hogy kockás a kép, olyan szét esett.
    De nem mindegyiknél! Csak egy-két rámpánál!
    A gépnek sztem semmi baja, mert minden más game, simán megy grafikai hiba nélkül! 6600gt
  • SuperCharger
    #30
    Én még ezt Aquadelic GT néven játszottam, jó fél éve, v. még több. A pálmafás homokos pályán közepes beállítások mellett hirtelen elkezdett szaggatni a 8800gts-emen, amit nem is tudtam kiküszöbölni. Aztán abba is hagytam. De aláírom, nagyon szórakoztató, ötletes, és szép grafikájú játék.
  • Aspyrin
    #29
    Megvan, köszi :)
  • arty
    #28
    5. hsz
  • Aspyrin
    #27
    Rendben, egy "demolinket" küldhetnél privátban, ha nem gond :D
  • mama2
    #26
    Nekem is lejött és ez a játék valami fantasztikus:D. Jobb mint bármely NFS,vagy más autós játék:D. A víz meg GYÖNYÖRŰ!!
  • arty
    #25
    launcher.exe - beállitható pedig!

  • VRSDM
    #24
    én is játszom vele ;)azt nem értem miért nem megy teljes képernyőn :/
  • arty
    #23
    nincs, és lehet más nem fog elakadni, mert visszagondolva ecceru... sztem csak megtévesztett a játékban a leirás, h hogyan jussak tovabb :)
  • mama2
    #22
    Amúgy Arty: Látom sokszor elakadsz. Van hozzá magyarítás, lehet hogy úgy könnyeb lenne nem?
  • mama2
    #21
    A Víz valami csodaszép:O.
  • mama2
    #20
    Szóval akkor ez iyyen hajós GTA? Szedem mininováról, kicsit csodálozom hogy csak 486 mega.
  • John Cena
    #19
    Szerintem a grafó nagyon ott van
  • grebber
    #18
    Majd ha kiprobáltam és ha lesz idöm tolhatunk!