57
a dreamcatcher hajóverseny játéka
  • arty
    #1
    Meglepő, de nem leltem a topikjára és mivel én sokat játszom vele, van pár képem, infóm, stb








    A játék elején egy kopott bárkával kezdünk, amivel különféle küldetéseket kell megcsinálni, h utána a hajot kicsit feltuningolva esélyünk legyen az első versenyen...

    Lehet szponzorokat fogadni, kaszkadőrmutatványokkal nitrót szerezni, szabadon hajozni, házat venni és persze a legfontosabb: más hajók ellen versenyezni, felszedhető nitro és egyéb fegyverek közepette.
    Ha egy területen sok versenyt nyerünk, utazhatunk a következő területre...

    A grafika nagyon rendben van, ahogyan a fizika sem rossz. Hangok felejtősek, a zene pedig nem az én izlésem, pedig van 28 szám, lehetne válogatni :)
  • arty
    #2
    hivatalos weboldal: KATT
  • tigeroo
    #3
    nájsz
  • blackgamer
    #4
  • arty
    #5
    google keresés a játék után ...

    az első linken sok az info!
  • bertino
    #6
    omg, az a víz grafika...
  • mama2
    #7
    Mi a baj vele? Szerintem szép.
  • bertino
    #8
    köszönjük emese.

    szted én mé írtam ?
  • arty
    #9
    megvettem az új hajóm:



    ezzel végre könnyebben sikerül nyerni és hamarosan utazhatok a köv. helyszínre :)
  • arty
    #10
    a szárazdokkban

  • arty
    #11
    megint elakadtam :(



    senkit nem érdekel a játék? csak én tolom ebben az országban? :D
  • arty
    #12
    hoppá!

  • grebber
    #13
    Ebben csak versenyezni kell vagy milyen feladatok vannak még (ha elakadtál benne)?? Kérlek írd le nekem mert kiprobálnám.
  • Balintrial
    #14
    "A játék elején egy kopott bárkával kezdünk, amivel különféle küldetéseket kell megcsinálni, h utána a hajot kicsit feltuningolva esélyünk legyen az első versenyen...

    Lehet szponzorokat fogadni, kaszkadőrmutatványokkal nitrót szerezni, szabadon hajozni, házat venni és persze a legfontosabb: más hajók ellen versenyezni, felszedhető nitro és egyéb fegyverek közepette.
    Ha egy területen sok versenyt nyerünk, utazhatunk a következő területre... "
  • arty
    #15


    egy buta GTA-t képzelj el

    bedobnak egy térképre, ahol lehet versenyezni, taxizni, kicnset keresni. mindezekkel szerzel pénzt, a pénzen veszel jobb hajót, fejleszted a hajót. a jobb hajoval már nyered a versenyeket, és ha megnyertél X darabot, akkor jön a következő 'pálya', ahol szintén hasonloan megy a dolog...

    közben szerezhetsz népszerüségi pontokat is és szert tehetsz szponzorokra :)

    azért akadtam el allandoan a jatekban, mert azt itja, h barmelyik lokacioban nyerhetek 4 versenyt, de sajnos 4, addig még nem megnyert versenyről van szo... szarl nem lehet ugyan azt megnyerni többször, hiába az a legnehezebb (és legtöbb pénzt hozó)

    utolsó térképen vagyok, itt van repülő is, meglátjuk van-e vége is vagy csak freeride és kész :)
  • grebber
    #16
    Akkor megveszem és kiprobálom.
  • arty
    #17
    Amugy van multiplayer is (LAN) és AI-t is lehet berakni. Remélem egyszer ki tudom vkivel próbálni :)
  • grebber
    #18
    Majd ha kiprobáltam és ha lesz idöm tolhatunk!
  • John Cena
    #19
    Szerintem a grafó nagyon ott van
  • mama2
    #20
    Szóval akkor ez iyyen hajós GTA? Szedem mininováról, kicsit csodálozom hogy csak 486 mega.
  • mama2
    #21
    A Víz valami csodaszép:O.
  • mama2
    #22
    Amúgy Arty: Látom sokszor elakadsz. Van hozzá magyarítás, lehet hogy úgy könnyeb lenne nem?
  • arty
    #23
    nincs, és lehet más nem fog elakadni, mert visszagondolva ecceru... sztem csak megtévesztett a játékban a leirás, h hogyan jussak tovabb :)
  • VRSDM
    #24
    én is játszom vele ;)azt nem értem miért nem megy teljes képernyőn :/
  • arty
    #25
    launcher.exe - beállitható pedig!

  • mama2
    #26
    Nekem is lejött és ez a játék valami fantasztikus:D. Jobb mint bármely NFS,vagy más autós játék:D. A víz meg GYÖNYÖRŰ!!
  • Aspyrin
    #27
    Rendben, egy "demolinket" küldhetnél privátban, ha nem gond :D
  • arty
    #28
    5. hsz
  • Aspyrin
    #29
    Megvan, köszi :)
  • SuperCharger
    #30
    Én még ezt Aquadelic GT néven játszottam, jó fél éve, v. még több. A pálmafás homokos pályán közepes beállítások mellett hirtelen elkezdett szaggatni a 8800gts-emen, amit nem is tudtam kiküszöbölni. Aztán abba is hagytam. De aláírom, nagyon szórakoztató, ötletes, és szép grafikájú játék.
  • bajgunar
    #31
    Másnak is csinál olyat néhány ugrattó rámpánál, mikor belassít a kamera, és belső nézetre vált, hogy kockás a kép, olyan szét esett.
    De nem mindegyiknél! Csak egy-két rámpánál!
    A gépnek sztem semmi baja, mert minden más game, simán megy grafikai hiba nélkül! 6600gt
  • arty
    #32
    ez most v1.08-at ir ki a jobbfelsőben

    bajgunar: direkt effekt, h tévé szerübb legyen
  • mama2
    #33
    Ennek a játéknak egy hibája van:nem lehet abbahagyni:D.
  • arty
    #34
    :D

    vasárnap nyomtam vagy 5 órát, nekem mondod? :D
  • mama2
    #35
    xD.
  • reaper4
    #36
    ennek a játéknak valami iszonyat jó fílingje van! belezúgtam:)
  • Peetboy
    #37
    Húú, micsoda szép grafikája van ennek a gémnek. Már le is töltöttem, most installálom fel. De elég kicsi a mérete, csak 514 MB, ez nem valami hosszú játékidőt takarhat.
    De szerintem csodás játék ez.
  • Peetboy
    #38
    Na kipróbáltam, mentem egy gyors-versenyt. Kicsit akad a gépemen, de azért írányítható. Szépnek szép, talán a Flat Out-nak kéne így kinéznie.
  • Peetboy
    #39
    Ja nem lehet abbahagyni, ahhoz képest igen kevés hozzászólás érkezett még.
  • arty
    #40
    mindenki csak az agyonhájpolt játékokkal játszik :)

    boltban nem láttam itthon még, warezba meg 500mb esetén mindenki csak legyint és nem foglalkozik vele

    flatout egy autos játék a szárazon, ott simán szebb is - a viz persze nem :))