a dreamcatcher hajóverseny játéka
  • TitaniumRR
    A print screen és alt tab gombokat megtaláltam, de was bedeutet paste iranview?

Ez a játék amennyire szép annyira furmányosan írták.
    Hogy személyre szabottabb legyen a texture file-okba, kicseréltem a John nevezetű [email protected] vörös Hawaii inges csákó fejét az enyémre + a menüben ugyanez. Eddig O.K. a dolog, viszont a PDA-nak kell vhonnan betöltenie a képeket, de EGYSZERŰEN NEM TALÁLOM SEHOL. Nagyon sokféle megközelítéssel kerestem, de semmi. Ilyen nincs. (és mégis van)

A másik: csináltam örökzöld nyári slágerekből .ogg file-okat, s átneveztem őket a játékban szereplő fantázianevű zenékre. A régiek teljes törlésével egyidejűleg. Nem hiszed el, de a program [email protected]ál rá, hogy én mit írtam át és mit nem. Azokat a zenéket tölti be, amelyekkel eredetileg lett írva a program. Ja, s mindez már lemez nélkül, mert anélkül is elindula progi, tehát az sincs, hogy a disc-ről táplálkozik.

Erre tudsz megoldást?

Egyébként írtam a játék hivatalos 3dpeople honlapjára is, de lassan 1 hete semmi válasz.

Kéne valami booster pack a játékhoz, ahol 4-5 plusz pálya + új csónak textúrák vannak, vmint Formula-1 hajóosztály és jet-skik.