21741
  • Alexease
    #18480
    Mindig jo huzas meg az nap vagy a kovetkezon kihozni valami update-et.
  • hqx
    #18479
    Igazából az 1.2.:) Talán a PC-s verza is megkapta. Gondolom, van pár bug, meg nehogy feltörjék. Bár azt nem tud és nem is érdekel, hogy a védelmen is frissítenek-e(?)
  • Alexease
    #18478
    Es mar van hozza egy 1.02 update is (PS4) :))
  • hqx
    #18477



    #18473: Elvileg ilyen, 9:18-tól vezet is. Talán kicsit "béna", de érdemes végignézni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=nmmFilo5-N4

  • Alexease
    #18476
    Ha mindenhez igy allsz hozza, az meg elony is lehet. Ha el szeretned adni az autodat (vagy barmi mast), szolj nyugodtan, szivesen elhozom nehanyt honapra kiprobalni:)))
  • lac coo
    #18475
    Me megen mi a baj ezzel, mi van szetfolyva ? :))
  • hqx
    #18474
    Tudom, de két óra szarra sem elég egy ilyen játéknál. Talán a Steam Családi Megosztás lehet még megoldás egyeseknek, de ahhoz ugye valakinek meg kell venni.
  • oneal1
    #18473
    a kormányzáson alakítottak valamit az előzőekhez képest?
  • oneal1
    #18472
    bizony, ha steam-en veszed meg és nem telik el a vásárlástól számított 2 hét valamint 2 óránál kevesebbet tettél a játékba akkor visszakérheted a pénzt.
  • mardzso
    #18471
    üdv! ps4-re vettem meg a játékot és a következő hibát tapasztaltam: a játék sokszor beszaggat, a kép néhányszor elcsúszik.. találkozott más is hasonló hibával?
  • attila46
    #18470
    Gtx 650 Ti-m van ,,8gb ram,,Core i -5 3200.....szépen megy 30 fps.
  • Danecay
    #18469
    Az kormányokon az LCD-k nálatok "be vannak folyva"? kipróbáltam több autóval is ULTRA grafikai beállítások mellett is, de ez mindenhogy ilyen:

    A hangokkal van még olyan problémám, hogy a saját autómon kívül, a mezőny többi autójának a hangja akadozik.
    A FFB-hez is meg kell még találni az ideális beállítást. Már 50%-ra vettem le a környezeti effektek erősségét, de még így is elég nagyot üt egy-egy kerékvető, viszont van amit alig lehet már érezni. Ez gondolom a kerékvetők jellegéből adódik :)
    Egyébként egész jó, legalábbis az alapján amit eddig próbáltam. Kár, hogy nem T-Cam-ből játszom, mert ez a rész is inkább ebből a perspektívából szebb mintsem cockpitből, és még akkor lehet az LCD sem zavarna, úgy mint tavaly az elmosott kormány :)
  • IXEMGabeo
    #18468
    fasza ez a Haas...ha meglesz a jatek ezzel a csapattal csapatom majd
  • Totti5
    #18467
    Vízes teszt.

  • Totti5
    #18466
    FX8350+GTX970+8GB
  • gibson9
    #18465
    Milyen konfigurációval játszol? Tavaly ps4re vettem, de idén lehet pcre venném, de csak ha menne rendesen :D Egy R9 270X 2 Gb nem tudom mire képes vele.
  • lac coo
    #18464
    Akkor gyorsan tiltsatok le a frissitest ! :
  • Alexease
    #18463
    A jobb tapadas vesztes mar a korabbi videokban is latszott, meg szarazon is. Es ami meg jobb, hogy sokszor lehetett latni sok aprobb kormany mozdulatokat ellenkormanyzasnal, amitol ismet jobbnak tunik (es talan a kormanyzas is kozvetlenebb).
  • lac coo
    #18462
    Akkor csak meg nezem majd , igaz nekem akkor keves a 770.
  • Totti5
    #18461
    F1 2016 - Launch Trailer
  • Totti5
    #18460
    Tudtommal steamon vissza lehet kérni a pénzt ha nem tetszik...
  • hqx
    #18459
    Igazából, a megjelenés előtt pár nappal lenne jó tesztelni. De utána sem gond, csak adjanak lehetőséget az embereknek, mert ez így vicc!

    #18446: Nem a védelem miatt kell megvenni egy játékot!:)
  • Totti5
    #18458
  • Totti5
    #18457
    Ja és végre van ultimate AI nehézség is :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.19. 10:23:33
  • Totti5
    #18456
    Jobb egy kicsit, talán több az effekt is.

    Viszont ami meglepő hogy a tapadásból megint elvettek, még jobb. Szárazon is érezhető, jobban pörög, kisebb a kanyarsebesség, kisebb a tapadás ( bár eddig csak az szuperlággyal mentem, de ha ott is érezhető ez milyen lehet a keményebb kopott gumikkal?! ) Kerékvetőket is átdolgozták van fizikai hatása az autóra, ellentartása, és simán meg lehet rajta csúszni ( értsd falba forduni ) ha úgy gyorsít ki az ember.

    Hangok burutálisak, ez nagyon sokat fejlődött és beérett. Graf szebb, jobb a bevilágítás, élethűbb, viszont a gépigény is nőtt. Ultrán nincs meg a fix 60 fps, mint volt a 2015ben, vissza kellett venni ezt+azt.
  • lac coo
    #18455
    Biztos , hogy lehet....
  • Amiga
    #18454
    Karrier módban nem is lehet automata váltót állítani?
  • Danecay
    #18453
    Menet közben billentyűzetet váltottam így az összehasonlításom nem releváns
  • lac coo
    #18452
    Tavalyihoz kepest az ffb valtozott ?
  • akyyy
    #18451
    nekem a hangok nagyon bejönnek.

    karier brutál, semmi segítség nincs, manuál váltó, 2 kört nem tudok menni edzésen és már kitörtem a kereket :D de quick racebe most nyertem egy magyar nagydíjt.
  • Totti5
    #18450
    AI motorhangot lehet állítani.
    Kamera fel le mozgást lehet kilőni, a kanyarba nézést nem.
    Eső az óriási, jóval kisebb a tapadás mint eddig valaha, még élethűbb.





  • Totti5
    #18449
    1day megjelenésnél én még nem láttam hogy ilyen lett volna.
  • macleody
    #18448
    Ok, köszi!
  • hqx
    #18447
    Mondani mindent lehet... igaz, amúgy is az átbaszós korszakot éljük...
    Lenne eszük, akkor pár napra ki lehetne próbálni. A Steamen amúgy is működni szokott a dolog. Ha el akarják adni a programot, akkor nem nagyon értem, hogy miért kell ennyire rejtegetni!? Aztán meg majd megy a sírás a warez miatt.
    Igazából annyira nem érdekel, de vannak furcsaságok.
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2016.08.18. 23:11:17
  • akyyy
    #18446
    kötsög denuvo

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszönjük a vásárlást!
    Elküldtünk neked egy megerősítő emailt.
  • Totti5
    #18445
    Ezt is elmondták, olyan mint a 2015. Kicsit jobb mindenben de semmi drámai változás. De ez látható is... semmi zsákbamacska nincs ebben a játékban.
  • hqx
    #18444
    Videókból nem lehet megmondani, hogy pl, milyen érzés vezetni az autót. Az AC-s Ferrari SF15-T, és a Ferrari F138, videókból nem tetszett, de kipróbálva, mindjárt más volt a helyzet.
  • Totti5
    #18443
    Elmúlt 1 hétben úgy 20 órányi videót nézhetett róla mindenki, hogy milyen.
  • hqx
    #18442
    Az F1 2016 játék feloldásáig körülbelül 3 óra van hátra. Kb éjfél lesz. Azért egy demót kiadhattak volna, hogy mégis milyen lett.
  • dr Kotász
    #18441
    a lényeg ez:

    Anything closer to the eye than the near clipping distance isn't displayed (it's too close) = ami közelebb van a szemhez, mint a near clipping pane, nincs megjelenítve (túl közel van).