21741
  • lac coo
    #18520
    Azt nem tudom kell e ez nekem vagy csak a szemem kivanja.
    Bar ha Totti azt mondja, hogy csokkent a tapadas, es mivel aktivan hasznalja a 15-ost is ezert csak tudja, olyan rossz azert nem lehet.
  • lac coo
    #18519
    A jatekkal nem lesz gond, ezek tobbnyire legalisan felvasarolt mejd ujraeladott kodok.
  • gibson9
    #18518
    Amúgy olyan 20-30 kódot vettem már G2A-n, de többnyire filléres szutykokat, azokkal nem volt gond eddig, most először kényszerültem rá egy "teljes árú" játékra, mivel 19-én dolgoztam, 20án meg be volt zárva minden és nem tudtam megvenni boltban :D
  • szabii98
    #18517
    Nem is csodálom, miután kiderült hogy több ezer lopott kulcsot adtak el egy játékból :D:D
    Dehát valószínűleg mindenhol ez megy....
  • Totti5
    #18516
    F1 2016 Steam Key
  • lac coo
    #18515
    Az az ! :))
    Mondjuk most mar nehezebb a dolguk mert beallitottam a telefonos okossagot ! :)
  • Alexease
    #18514
    Biztos van, foleg olyan, ami ismet lenyulja a Steam account-odat:DDD
  • gibson9
    #18513
    G2A-n vettem 12k-ért, eddig okés, de minden este álmatlanul alszom majd bantól félve
  • [HUN]FaTaL
    #18512
    CdKeys a legolcsóbb
  • lac coo
    #18511
    Mondjuk nekem egyik se olyan jo hiru, mindig parazok ezektol :))
  • szabii98
    #18510
    A Gameplanet árulja a legolcsóbbér', meg a G2A de az manapság nem a legjobb hírű oldal
  • lac coo
    #18509
    Van valahol olcso kod ?
  • Firerock
    #18508
    Én úgy csinálom hogy korábban fékezek,és később lépek a gázra,ezzel a zöld tetejéig, jó esetben a lila közepéig jutok
  • Totti5
    #18507
    Előmelegített guminak főleg a felülete hevül csak fel, maga a szerkeszet 1 megtett kör után kerül olyan állapotba hogy az elérje az üzemi hőfokot és tapadást. Üzemi meleg felvezető körben sem lesz sosem, semelyik alkatrész sem, pláne ott a ajtrácson is állni kell jó sokat, hül vissza minden.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 15:14:02
  • gibson9
    #18506
    6 óra káték után vélemény: tetszik összességében, látszik az előrelépés, komplexebb is lett, több lehetőség van benne. Tetszik ez a fejlesztgetés és az ahhoz szükséges pontok gyűjtögetése a szabadedzéseken. Egyedül ezt a gumi szimulációt nem tudom teljesíteni. Ebben adhatna valami tanácsot egy hozzáértő, mert vagy elkoptatom a piros zónáig a gumit vagy nem megfelelő az időm. Kormánnyal játszom, ami hozzá ad az élményhez bőven, de sajnos a "kipörgésgátlót" még nem tudom kikapcsolni, helyette mediumon hagyom, minden más off, AI pedig hard. Időmérőkön a renault-val bemegyek 6-8. helyre, de versenyen rendszerint visszaesek 15-26ig. Bár most majdnem meglett 6ról a 11. hely, de az utolsó körben deffekt :/ mindenesetre gyakorlok tovább. A gumikezelési szimulációra várom a segítségeket, tippeket :)
  • macleody
    #18505
    Megnézem ezt a gumi dolgot amit írtál, az biztos, hogy én boxból kifelé simán beleállok a falba ha nem óvatosan nyomom a gázt. Azt vettem észre, hogy az első 1-2 körön nem tapad úgy a gumi, hiába üzem meleg. Bár, mit nevezünk annak.
  • Totti5
    #18504
    F1 2016 Mercedes F1 W07 Hybrid @ Suzuka Circuit
  • Danecay
    #18503
    Most lett vége egy 34 körös multi versenynek. Jó ötlet az, hogy multi futam szüneteltetése, vagy hálózati probléma miatt történő kilépés esetén átveszi az AI az irányítást elvileg 5 percig, de sajnos hátulütője is van szerintem, merthogy ebből adódóan volt balesetem 2 alkalommal is. Nyilván hogy egy esetlegesen gyengébben játszó játékosnak kilépés esetén ne származzon előnye, alacsony szintű AI-t állítanak be, ami majd egy esetleges kilépés után a játékos nevével köröz, viszont ilyen beállítás mellett meglehetősen lassan, amit az ember ha nem reagál le időben abból karambol lehet. Jó dolog lehet viszont ha az embernek fel kell állnia a gép mellől ilyen-olyan okból kifolyólag, de okozhat bonyodalmat is.
    Másik észrevétel az, hogy kerékcserét követően teljesen üzem meleg abroncsokkal jövünk ki a boxból, nem melegszik, nem kell melegíteni a kivezető körön. Úgy rémlik ez eddig nem így volt, mert emlékeim szerint eddig boxból kijövet egy óvatlan gázadással a nem üzem meleg gumikkal könnyen a falba lehetett fordulni :) A gumik hőmérsékletéhez tartozik, még, hogy itt egy-egy állóra fékezés esetén a gumi hőmérséklete nem igazán változik, míg a 2015 esetén még ha számszerűsítve nem is folt a dolog, de a blokkoló kerék színjelzése a megnövekedett hőmérsékletnek megfelelően vörössé vált. Persze kérdés lehet az, hogy most felületi vagy mag hőmérsékletet vizsgálunk és hogy a gumi egy felületét vagy az egészét tekintve :) Minden esetre a 2015-ben jól nézett ki, hogy az elfékezett kerék bevörösödött.
    A felvezető körnek lehetett volna valamilyen szerepkört is adni, pl. gumimelegítés, de az eddigi próbák alapján a feelingen túl sok értelme nincs, lévén eleve üzem meleg gumikon indul a felvezető kör és ugyanilyen hőmérsékleten is szakítja félbe a töltőképernyő. Ugyanakkor a rajtot tehették volna hangsúlyosabbá, amire nehezteltem egyébként a 2015-nél is, mert amennyiben egy picit lankad az ember figyelme a rádiózások közepette már el is rajtoltatják a mezőnyt. Ezt lehetett volna, picivel hosszabbra, hangsúlyosabbra, drámaibbra is fogni.
    Ettől persze még élvezetes a játék, az irányítás is hamar megszokható, sőt ezt követően még élvezhető is, a McLaren pedig gyanítom, hogy sok játékosnál vált favorizálttá, ha más nem a hangja miatt :)
  • macleody
    #18502
    Na zsír, nincs mit :)
  • akyyy
    #18501
    amugy nekem nagyon tetszik, hogy megyek az időmérőn, kiállok a boxba, és tudom nézni élőben, hogy ki hogy megy, ki is írja a szektorokat (de azt már nem, hogy jobbat ment-e, mint én, vagy nem. jelezhetné, hogy jobbat ment-e, vagy nem veszélyes (tudom, ott a táblázat nézet, de az nem oylan :D)
    Az csak hab lenne a tortán, ha éppen arra a versenyzőre ugrana, akinél esélyes hogy megver, vagy nem.)
    Gondolom ez már az előző verzióban is volt, de nekem az kimaradt. egy szimpal versenyt mentem vele warezba, hogy hogy viszi a gép mégis az új motort, és annyi, szóval itt most sok az ujdonság)
  • gibson9
    #18500
    Ez volt... a hangszóróknál stúdió minőség volt beállítva 96kHz-el. De hogy hogy az jó kérdés. Mindenesetre Te vagy a megmentőm. Óriási köszönet, ha úgy hozza az élet egyszer tuti meghálálom :D
  • macleody
    #18499
    Az alaplapi hang lesz. Nézd meg a vezérlőpultban, a hangbeállításoknál hány Hz van beállítva. Azt írják, ha magasabb van belőve mint 16/48kHz, akkor jöhet elő ez a gond. Bár igazság szerint elvileg ez a default beállítás, nem hiszem, hogy 24bit, vagy 96kHz van nálad belőve.
  • gibson9
    #18498
    Jó kérdés, nem tudom, hol tudom megnézni? Eszközkezelőnél ezeket írja:
    AMD Hight Definition Audio Device
    Realtek Hight Definition Audio

    Hz-et szintén nem tudom. De mondom eddig ilyen jellegű gond soha nem volt. Azt hittem először beszart valami, de elindítottam a project cars-t és ott semmi probléma.
  • macleody
    #18497
    Milyen hangkártya? Hány Hz-en használod?
  • gibson9
    #18496
    Még egy videó közben. Olyan mint ha a hang kétszeres sebességgel menne. Leállítottam a videót addigra, de a hang már befejeződött és csaj csendben tátogott tovább a hölgy a továbbiakban. Szóval valami olyasmi lehet hogy gyorsítja a hangot. Rádióüzeneteknél is csak ledarálnak valami kis szöveget. Mi lehet ennek az oka?

    Video
  • gibson9
    #18495
    Jah és PC
  • gibson9
    #18494
    Videóval:

    https://www.youtube.com/watch?v=SToEgB1HOSo&feature=youtu.be

    Hang hiba
    Utoljára szerkesztette: gibson9, 2016.08.20. 14:46:53
  • gibson9
    #18493
    Elindítottam a játékot és recseg a hang, tudja valaki mi lehet? Csak ennél a játéknál csinálja.
  • Totti5
    #18492












  • macleody
    #18491
    Én sem láttam egyébként azt a pacát, csak mikor az volt a monitoron /tv/ és jöttem be a szobába, oldalról, kb. 45°-ból látszott :)
  • Danecay
    #18490
    Nem gondolnám, mindennel így használom, a játékban sem állítottam el a GAMMA-t. Ha olyan lenne mint amilyen a képen amit Te szúrtál be, na úgy világos lenne :)
  • macleody
    #18489
    Lehet csak túl világos a monitorod :)
  • Danecay
    #18488
    Ja, telefonon nézve én sem nagyon vettem volna észre, de monitoron, játék közben nálam elég feltűnő. Nem tudom, hogy driver hiba e, lévén látszólag egy statikus felületről van szó és közvetlenül a játék első indítása előtt frissítettem drivert (GTX 960 4GB)
  • lac coo
    #18487
    Jah, igy mar latom. Eleg csuf, de ilyenek en driver gondoknal szoktam latni.
  • macleody
    #18486
    Toltam rá egy kis exposuret:
  • lac coo
    #18485
    Igaz telefonrol nezem, de rohadjak meg ha latok barmi furat ! :)
  • macleody
    #18484
    Honda olyanokat horkant mint egy kandisznó :)
  • Danecay
    #18483
    Látod az LCD bal oldalán azt a 2 nagy randa pixeles háromszöget, ami gondolom én a fény beesését lenn hivatott szimulálni, viszont ami nem a pillanatfelvétel miatt ilyen, hanem pályától, napszaktól, autótól, fényviszonyoktól függetlenül, álladóan és statikusan. Na persze nem próbáltam minden variációban, minden autót minden pályával de a kipróbált pályákon és autókkal ilyen. Egy ilyen megoldás, a már megbocsássatok, de nem grafikájáról elhíresült rF2-től sem elfogadható, gondoljunk csak egy pár gyári autó műszerfalára, nem hogy egy olyan játéktól, ahol eleve csillog-villog és reflektálódik minden. Ennél már jobb lett volna meghagyni az egész LCD-t simán matt feketén, de érdekes módon a lentebb linkelt PS4 videóban ez nem szembetűnő. Persze a T-Cam-ból játszóknak ez lehet cseppet sem feltűnő, de mint a lentebb beszúrt képen is látható módon ez a jelenség nálam elég nagy méretben látható a monitoron :) Remélem javítják!
    Egy másik érdekes hibával szembesültem. A multiplayer alatt az elmentett multi profil betöltése és törlése gombjai fel vannk cserélve. Kellemetlen :)
  • Totti5
    #18482
    RB rönó, éjszaka.

  • attila46
    #18481
    Mintha optimalizálás terén jóval jobb lenne mint tavaj,,,,