21741
  • hqx
    #18560
    Nem hinni kell, hanem frissíteni!:)) Persze előtte le kell szedni a régit rendesen.Pl Nvidiánál a 372.54 WHQL az utolsó, ami az F1 2016 játékhoz is való.
    Meg kell nézni, hogy egy monitornál, a win asztal, natív felbontáson van-e.
  • Totti5
    #18559
    De nem lesz alatta az, kb sosem, meg más alatt sem amit nem az a pár szimes csapat csinál.
  • lac coo
    #18558
    Eddig egy monitoron i ditottam, megprobalom harmon ! :)))
    Rally gond nelkul megy , szerintem itt valami alap hw beallitas gondja van, amit a jatek eloszor general.
  • endy papp
    #18557
    Nem volt semmilyen irónia .
    Nem kell bele látni olyat a dolgokba ami nincs is.
    Csupán segíteni szerettem volna,mivel találkoztam már más jellegű játéknál,hasonló problémával.
    Csak azért mert nekem már évek óta 3 van ezért gondoltam talán jobban tudok segíteni mint az aki 1-et használ és csak az iróniát keresi.....
  • Danecay
    #18556
    Őskövületeknek itt a fórumon akik vacillálnak a megvásárláson, fel tudok ajánlani egy ilyen STEAM-es családi megosztásos dolgot, hogy adott esetben ne vakon kelljen vásárolni DEMO híján. Nem igazán vágom, hogy működik a dolog, de elvileg bukni nem bukhatok rajta, legalábbis remélem :)
  • macleody
    #18555
    A csomis 5 euróval olcsóbb lett volna, mert megvan neked a 2015. Már ha steamen vetted.
  • lac coo
    #18554
    Szerintem simát .
  • Danecay
    #18553
    Értem én az iróniát de meg fogsz lepődni, mert játékon belül lehet állítani, hogy hány monitorral akarod használni. Mivel nekem csak 1 van, nem nagyon tudtam kísérletezni, de gondolom nem véletlen az állítási lehetőség
  • macleody
    #18552
    Melyiket vetted meg? A simát vagy a csomagosat?
  • endy papp
    #18551
    indítsd 1 monitorral..... sok neki a 3 gondolom , már rég volt dolgom codis játékkal.... majd utána a játékon beül told fel a felbontást talán segít.
    Persze ahhoz el kellene indulnia....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2016.08.21. 20:49:14
  • lac coo
    #18550
    Nem hiszem.
    valami oknál fogva olyan módban akar indulni , amit a monitorom nem tud . kitöröltem hw settingset, de nem segített .

    Megpróbálom exe elé beírni hogy -refresh 60
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.21. 20:44:32
  • hqx
    #18549
    Hogyhogy? A Steam letölti a frissítéseket, addig ne indítsd el!:) Ha utána sem megy, akkor indítsd újra a Steamet. De lehet, hogy az új VGA driver kell neki.
  • lac coo
    #18548
    Hehe..
    no én csak megvettem, de ez se indul el, ugyanúgy mint a tavalyi ...
    Out of range és fekete a képernyő, hang van ajáték fut.
    gondolom a frissités nem stimmel, de nem tudom ilyenkor mit kell csinálni ....
  • lac coo
    #18547
    Áááááá...vazeg...
    Toltokepernyonel kiirja, hogy vagy ez vagy AC/rf2 , a szerzodesben benne van, kettot nem lehet hasznalni egy usernek... Akko most mi legyen ? ;) Gondoltam jo lesz nekem mindegyik....
  • lac coo
    #18546
    Az a baj, én már öreg vagyok ...
    Már nem fekszik ez az izomból szar mert szar , mert kódmester, meg mer árkád. Ami jó jó, ami nem az nem :)
  • endy papp
    #18545
    Ha így fejlődik még 6 év és beérik valamivé....
  • lac coo
    #18544
    Szerintem csak próbáld ki ;)
  • endy papp
    #18543
    Ja ja ,biztos azért vagyok évek óta iRacing előfizető.....a pCars meg a megjelenés óta 20-30 órát toltam annyi bőven elég volt egy életre
    A pCars csak annyira szeretem mint te ,de lehet neked több órád van benne.
    Mellesleg ott még nyertem is az elővételén,nem úgy mint te aki nem bírta ki és idő előtt vissza kérte a pénzét,majd később megvette????
    Így egy euro cent nem ütötte a markát a nyereségből.
    Akkor told ezzel ha annyival jobb mint a pCars
    Nekem tök mind1 ki mivel tolja,én csak megköszöntem az illetőnek a vélemény nyilvánítását....
  • lac coo
    #18542
    Vagy mindenbe , ha jó ! ;)
  • hqx
    #18541
    Jó, akkor akinek fontosabb a külsőség a vezetési élmény rovására, az használja. Én azt mondom, hogy inkább AC-ba, rF2-be, és Iracingba érdemes fektetni a pénzt, hogy el ne tűnjenek.

    #18535: Próbált ki, lehet neked tetszik, ha nem, akkor legfeljebb bukod a pénzt.
  • lac coo
    #18540
    Na jó ,azért finomodik ez ! :))
    Igen, annyira nem olyan mint IR, vagy a többi ...ennyi .
  • macleody
    #18539
    Franc essen bele, már nincs is kedvem tovább játszani vele, hqx hozzászólását olvasva végre megvilágosodtam. Ja nem, még mindig sötét vagyok és tovább nyomom :) Szóval ez is olyan mint az Arma, nincs rivális, egyik játék sem szimulálja le úgy az F1 szezont mint ez. Nem mellesleg jó vezetni is, bár a fű és a sóderágy szétrázza a G27-et, de ugye a verseny az aszfalton megy :) A Honda röfögése meg mocskosul tetszik :) F1-nél mindig rájövök, hogy túl gyors már nekem ez a cirkusz, expert AI elver mint a disznó, pedig AC-ban második voltam a "világranglistán" Nordon, a GT3-as Corvett-el. A lényeg, hogy nekem baromi fílinges a játék, élmény az F1-es mezőnyben csapatni.
  • hqx
    #18538
    Nem kell seggig benne lenni semmiben, hogy érezze az ember a különbséget. Csak "beülsz" és vezetsz. Igazából, nincs meg az a vezetési élmény, mint ott. Ha legalább AC-s fizika lenne alatta, akkor azt mondanám, hogy instant buy, de így nem.
    Azért, az rF2 vagy iRacing több mint bohóckodás(már akinek!). Persze, ha úgy nézzük, ahogy gondolom, hogy érted, akkor az összes játék az.
  • lac coo
    #18537
    Miert mit irt le ? :)))
    Hogy szararkadkiseprobaltam de szar ? :)))

    Mindenkinek a maganugye amugy. En tudom, hogy Project Cars szereted, annal viszont ez sokkal jobb.
    Nem is lattam meg egy reflexbol fikazotol se egy normalis kort ! :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.21. 19:27:06
  • Totti5
    #18536
    6. éve betonkemény érv, tedd el jó lesz a következő 6 évre is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 19:26:56
  • endy papp
    #18535
    A 10 volt meg utoljára, de így hogy leírtad röviden és tömören, még kipróbálásra is kár rá fecsérelnem az időt.
  • lac coo
    #18534
    En ! :))
    Tavalyig, elotte mindig talaltam jo kamera beallitasokat, vagy magamnak belottem. Most jo a vezetes, de a kamera rossz :))
    De higy konnyu arkad okorkodes lenne vezetni azt nem mondanam, vagy csak mar ilyen bena vagyok , de oda kell figyelni, project cars formulait pl magasan veri.
  • lac coo
    #18533
    En tolom az ac t , meg az rf2- ot is, de nem mondanam, hogy ez olyan lepkefing.:)
    Aki ezt mondja az trollkodik es/vagy ki sem probalta .
  • Alexease
    #18532
    OK, de ez a program nem is szimulatornak keszult. Legalabbis nem autovezetes-szimulatornak. Ez az F1-es versenyeket es azok koriteset szimulalja. Raadasul multiplatform es egyerteluen a nem szimes kozonsegnek (kontroller, segitsegek, kulsu nezet stb.).

    Ahhoz kepest, boven van annyira "nehez" es osszetett az autokezeles, hogy jo legyen. Foleg ilyen koritessel es szabalyrendszerrel.

    Egy AC/iR-szintu F1-es autohoz (beallitasok, ERS-kezeles) mar az egyszeru korozgeteshez es szabalyrendszer nelkuli, egy roviditett "fun" online futamos versenyhez is droidok kellenek.
    Ha azok az autokezelesek egy ilyen jatekmenettel lennenek osszedrotozva (tesztek, fejlesztesek, gumistrategia, dinamikus versenyek, AI, egy-egy versenyen rendes versenytavu es ideju prac/qual/race stb.) lenyegeben hasznalhatatlan lenne az emberek 95%-anak:D

    Nem azt mondom, hogy jo ez igy, lehetne jobb is (pl. kormany, FFB, cockpit stb.), de a nagykozonseget ismerve, lehetne sokkal rosszabb is. Pl.: tegye fel a kezet, aki normalisan beallitott cockpittel hasznalja/hasznalna, es nem TV-kamerabol. Pedig az is hozzatartozik a szimulaciohoz. Talan 10-bol 1. Igy mar az is csoda, hogy ilyen a cockpit van benne, ilyen allitgatasokkal;D
  • Totti5
    #18531
    Aki az rfactor 2 és iracing seggében van benne nyakig tolja azt. Az egy más világ. ac ferrari is más világ, de azok nem F1es játékok.

    Ugyan úgy bohóckodás minden autó játék, ugyan úgy kell ebbe is koncentrálni és tizeden belüli köröket rajzolni, semmivel sem kíván kevesebbet.
  • hqx
    #18530
    Mi? Hogy a szemed kívánja, vagy hogy árkád? Pedig ez így van. Aki rFactor 2, vagy iRacing-el játszik vagy játszott, annak ez nudli vezetésre. Még az AC-s ferka is körökre ver erre. Szóval hagyjuk már.. bohóckodásra jó!:) Azt elismerem, hogy tavalyihoz képest valamelyest fejlődött, de inkább külsőség, mit szimuláció terén.
  • lac coo
    #18529
    Elhiszem, ezert mo dtam hogy jo hogy te mondod mert hasznaltam egeszen mult hetig az elozot is . En regen inditottam el, fene se emlekszik pontosan.
    Bar a tavalyi hiba ide vagy oda, esoben azzal is remek versenyeket mentem. Igazabol szarazon is csak ott kicsit tenyleg nagy volt a tapadas.
  • Totti5
    #18528
    Amikor nem volt animáció az volt a gond, most van egy rakat az a gond? még így is úgy 50 darabbal több van ebben mint az elmúlt 10 év összes autós játékban egybevéve.

    Árkéd? a nagy francokat, ez közelebb van a szimekhez, mint a másik oldalhoz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 18:40:45
  • Totti5
    #18527
    Mondom hogy csökkent, és nehezebb is, nincs már benne az az érzézs hogy minél nagyobb a sebesség akkor betapad mint a ragasztó, ilyenkor simán letolja az orrát a pályáról. Teljesen romokban vagyok, legend AI ellen sincs semmi esélyem egyelőre.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 18:39:00
  • lac coo
    #18526
    Jo ez mondjuk azert netto bullshit.... :)
  • hqx
    #18525
    Arról nem is beszélve, hogy vizuálisan nem látszik, hogy kopna a gumi. Meg ezek az ismétlődő animációk...
    Igazából, ez egy árkád játék, felszínes dolgokkal karöltve. Nemhogy 50 eurót, de még 30-at sem ér. Maximum 8 ezer Ft, de inkább 5-6.

    #18520: Szerintem a szemed. Új cucc stb.
  • lac coo
    #18524
    Hat , ha vezetni jo igazabol nem halok bele a t cam nezetbe :) messze nem az igazi, de hasznalhato . IR t is ugy toljak f1- ben sokan, akkor nekem se szegyen :))
  • Alexease
    #18523
    Biztos le van vedve. Az nem is "vedelem" igazabol, hanem az uj engine file rendszerenek az eredmenye.
    A lenyeges dolgokat, amit a videokban lattam (pozicio mindenfele es FOV) mar lehet allitani. A kamu rezgest is. Egyedul a pilota dinamikara kellene valamit kapcsolot vagy allitast betenniuk.

    De egyelore mindegy, ha lenne sem tudnam most megvenni:) Talan ha agyon dicsernek az uj kormanyzast es FB-t, akkor igen (meg egy honapot kibir a kozoskoltseg:P).
  • lac coo
    #18522
    Azt nem tudjuk, hogy a nézetet lehet-e piszkálni vagy megint le van védve ?:)
  • Alexease
    #18521
    Ha miden ugyanaz lenne, mint a 2015-ben (tapadas, FFB, kormany, AI stb.), aki kihasznalja az uj dolgokat (rengeteg uj jatekmenet es karrier lehetoseg, sok hangulatos koritessel), mar "megeri". Es ha valoban jobb a tapadas, esetleg minimalisan a kormanyzas (es ha nem is patch-elik vissza:P), akkor teljesen jo lehet:)

    Nincs penzem, az uj dolgokat nekem is csak a szemem kivanja, ugy sem lenne idom rendesen hasznalni, az FFB/kormanyzas ugy nez ki nem valtozott "latvanyosan" (nem volt semmi ujjongas eddig, meg hu-ha es hasonlo), es meg a cockpitnal is maradt a kikapcsolhatatlan foss dinamika, igy szamomra "semmi ertelme".