21741
  • Danecay
    #18600
    Annyi, hogy nekem driverben van beállítva 10% Centering Spring is a 110% FFB erősség mellé, hogy ne járjak úgy mint már jártam, hogy rajtnál egy egész fordulatot alá volt tekerve a kormány amit nem vettem észre:)
  • Danecay
    #18599
    Nem, volt rendes gumikopás is, a MOD-al csak még látványosabbra volt téve.
    Tires Edition 2013
  • [HUN]FaTaL
    #18598
    Úgy tudom, hogy nem. Erre egyszer van lehetőség (játékonként).
  • lac coo
    #18597
    Semmi bajom nem volt vele, sőt teljesen jó .
    Egy gyors 5 körös versenyt mentem vele, igaz vagy háromszor nekiálltam, mert nekiindultam pl a műfűnek úgy mint AC-ban szoktam, szépen lecsapni a kanyart, de itt annyira nem lehet mert azonnal kimegy a segge :))) De elég jó , hogy minden működik, hangok jók, Ai jó, szabályrendszer beszabehu ....és szerintem vezetni is teljesen jó , sajnos vizen nem tudtam megnézni , de ott hogy csúszhat, ha a piros gumi is ennyire csúszik szárazon , :)
    Ha lesz megoldás a problémámra majd újból megveszem :)
    Ilyenkor azért jól jönne a warez :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.22. 06:40:06
  • lac coo
    #18596
    Nem tudom, de nem hiszem :))
  • Alexease
    #18595
    Ha ismet megveszed, megint hasznalhatod 2 orat?:))
  • Alexease
    #18594
    Ez a resz nekem is tetszene, foleg ha lenne idom. Ilyen szintu verseny szimulacioban (koritesek) biztos top, hangulatos es elvezetes lehet.
    De mar meguntam az evek ota huzodo cokpitet es kormanyzast:( Harom reszt vettem meg, plusz amit kiprobaltam, es vicc, hogy minden evben az volt az elso mozzanat, hogy csinaltam egy autohoz hasznalhato cockpit nezetet (kiveve 2015, mert ott mar azt sem lehetett, de legalabb volt kesobb allitas, amitol hasznalhato lett, kiveve a mozgasokat). Plusz az FFB, amivel mindig orak mentek el, erdemi eredmeny nelkul.
  • lac coo
    #18593
    No, kozben visszadtak a lovet, szoval nem kell mar agyalnom rajta :)))
  • lac coo
    #18592
    Pedig ez most jó lenne, tetszik.
    De valóban érthetetlen, hogy a Rallyt olyan szépen összerakták, ezt meg nem. Fizika szerintem bőven jó, de menü, nézet ffb maradt a tavalyi .
    Még a kontroll beállításomat se jegyzi meg, minden indításnál be kell mennem a menübe és benyomni a saját beállított cuccot :))
    Azért ilyeneket tényleg illene javítani .


    De hát lényegtelen mert nem működik nálam, valami a hud area val lehet, nem is értem minek az a beállítás,. de úgy látszik ott valami simli van, mert ha jól megy nativban nem ablakban akkor mini lesz minden menu hud az egész :))
    Majd kíváncsi leszek mit mond a support :))
  • Alexease
    #18591
    A driver tul loves azert mukodik (ugy-ahogy) mert megemeli a minimal erteket es feltolja a gorbet, de emiatt eleg gyorsan clippingel, igy a terheles alatti dolgok elvesznek (nem mintha nagyon lennenek:P).

    Pedig szamol sebessegfuggo kozepre huzast, ami mar mukodhetne, de akarmit csinaltam, kozepallasban semmit nem valtozott. Talan az ero, de az erzekenyseget kellene allitani.

    Ez is olyan mint a cockpit, mukodhetne az allitas, de 5-6 eve igy van, nem tortenik semmi (bar a cockpitben azert elore leptek).
  • macleody
    #18590
    Na mindjárt elkezdem a karrierem első versenyét. Csak még megiszom a sörömet, meg elszívok egy cigit :)
    Mondjatok már egy pályát ahol leér a kocsik segge, mert nem láttam még csillagszórót a 2016-osban. A 2015-ösben igen.
  • Alexease
    #18589
    A wheel weight igazabol csak a kormany "szorulasa" (meckanikai elenalas, gumi ellenalas es hasonlo). Lenyegeben kamu, abbol nem jon vissza rendes info. Persze johetne, de nem itt;) Ez olyan mint az allando kozepre huzas driverben vagy ha van, akkor a jatekban, az a masik legnagyobb becsapos kamu.

    A 2016-ot nem probaltam, de valszeg nem valtozott a 2015-hoz kepest. Az egesz FFB-nek az a baja, hogy csak effektezett jobbra-ballra, elore beallitott semak alapjan.
    Pl.: a felfuggesztes FFB-nel van 2 fajta sebesseg intervallum, azokhoz rendelve egy-egy iranyba rangatas, aminek van egy gorbeje es egy lefutasi ideje. Ugyanigy kamu a kozepre huzas szamitas is.

    Igy csak jobbra VAGY balra tud effektezni, a ketto kozott "nincs semmi", foleg nem akkor, ha az egyik iranyba folyamatosan terhelt kormanynal "elmozdulna" a felfuggesztes – nem razkodassal, hanem terheles valtasnal, rendes kerekvetonel, megcsuszasnal.

    Valszeg ez is csak ugy elvezetes es hangulatos, ha be van kapcsolva (izles szerint) az allando kozepre huzas, damer es spring (driverbol), a jatekban a kormany ellenalas es az osszes kamu razo effekt. Lehet talalni kormany fuggvenyeben egy elvezetes beallitast, de attol meg nem lesz jo, foleg nem kozepen, ahol csak kamuk lesznek;)
  • lac coo
    #18588
    Azt valszeg megoldana ha driverben jol felemelem az erosseget, ez regebbiben is igy volt.
    Egyelore valahogy mukodesre kellene birnom :))
  • macleody
    #18587
    Nem húztad le a wheel weight csúszkát? Akkor van középen luk.
  • lac coo
    #18586
    No irtam a supportnak, vagy megoldjak vagy sajnos felejtos es visszakerem a penzt.
    Kikapcsoltam minden harom monitoros cuccot, de akkor sem megy ...
  • lac coo
    #18585
    Játékra gondoltam :)
  • Totti5
    #18584
    Az egy skin volt, rajtrácson szétkopott gumival kezdtél.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 23:24:13
  • hqx
    #18583
    Az igazi F1-ben, pl mikor bemennek a boxba. Ez (is) hozzátartozik az igazi F1-hez. A régebbi részekhez is, modként lehetet letölteni, ingyen és bérmentve.
  • lac coo
    #18582
    AC ban jobban lehet nagy temponal padlozni mint itt, betonon birja de kerekveto, mufuvon ugy kiugrik az ember alol mint a fene .
  • Totti5
    #18581
    Biztos azért van benne minden dinamikusan mert felületes. Pontosan az mint ami a valóságban is az, nehezen lehetne más.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 22:58:29
  • lac coo
    #18580
    Amugy hol van lathato gumikopas ? :)
  • lac coo
    #18579
    Az mondjuk eleg erdekes, hogy jatszottam vele kab fel orat, meg piszkaltam ugyanennyit es ket orat ir a steam :))))
    Gondolom majd jol nem fogjak visszafizetni :))
  • lac coo
    #18578
    Nekem nem, kozepen eleg nagy reszen gyak nulla ffb ero van. Ha egy darabig elforditom onnan jon elo.
    Nagy kar erte mert a fizika resze barki barmit mond teljesen hasznalhato.
  • hqx
    #18577
    Na, azért ne keverjük ide a Mario Kart-ot. Teljesen más kategória. Ez egy hivatalos F1-es játék. Vagy legalábbis, az akar lenni. Színes-szagos mázba van öntve, de a belseje üres. Semmi másért nem veszik, mit azért, mert F1 2016 a neve. Meg konkurencia sincs. Ez kérem, a F1 2015 kibővített változata, újra eladva. Most éppen 50 euró.
    Aztán, lehet, hogy a következő részbe, meg majd bekerülnek a vizuálisan (is) látszó gumikopás, felvezető körnek lesz értelem,meg nem fog ugyan az az animáció ismétlődni stb. Újabb 50 euróért eladva.
  • Danecay
    #18576
    Nálam jelenleg a FFB 80, 40, 60- on van vagy valami hasonló, csak emlékezetből írom. A fityegést sohasem értettem, éreztem amióta írjátok különböző játékokkal kapcsolatban :) 100%-on majd eltöri a kezem ha ki a karom mozgatni középállásból :)
  • lac coo
    #18575
    Megpróbálom letiltani a sorroundot, hátha .

    Bár az meg szívás, ha meg kell a jó istent is újra kel lállítanom.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.21. 22:41:16
  • lac coo
    #18574
    Amugy kipróbáltam így ablakban, ha már ugy megy..azt kell mondjam egyáltalán nincs baj ezzel a fizikával. ésszel kell menni, nem egy hc szim érzésre, de viselkedésre rendben van semmi tulzott sebesség vagy tapadás nincs. műfű, kerékvetők halálosak :)

    szóval érdekes modon fizika jó, de ffb az nem a legjobb,. nálam középen fityeg mint a fene, cockpit nézet használhatatlan .
  • Danecay
    #18573
    Nem ezt mondtam, csak előbb meg kellene találni a probléma forrását :)
  • lac coo
    #18572
    De, tuti hogy a három monitor meg az nvidia sorround nem tetszik neki. Majd kidobálom az ablakon ! :))
  • Danecay
    #18571
    Nem lehet hogy mégis valami 3 monitoros alkalmazás kavar be? Azért az a minimum, hogy egy HD felbontás az amit egy játéknak manapság tudnia kell, amit nem gondolom, hogy a készítők is másként gondolnának. Megérteném ha valamilyen extrém felbontást nem támogatna a játék de így inkább valamilyen user error lehet a háttérben.
  • hqx
    #18570
    Ezért írtam korábban, hogy kellet volna demó. Vagy használtad volna a családi megosztást.
  • adam46
    #18569
    1920x1018, 1916x1054 :DDDDDD :DD :D :D Hibátlan, ilyet még egy játékban sem láttam. :D
  • Totti5
    #18568
    Rendes fizika van alatta. Így van, és a több emberrel sokkal többet is csinálnak meg sokkal kevesebb idő alatt. Codie nem HC szimulátor gyártó, sosem volt az. A Dirt Rally és az F1 2016 viszont inkább a szimek fele billen kezelésben, mint sem a "konzolos hülye gyerek" felé.

    Amúgy előbb online multiztam "konzolos hülye gyerek" Mario Kart 8al, WiiUn és isteni volt, rettentő szoros csatákkal, előzésekkel. Tehát mindennek megvan a helye....
  • lac coo
    #18567
  • hqx
    #18566
    #18541.
    Meg, ha azt nézzük, hogy pl a AC mekkora pénzből lett az ami, és hány emberrel dolgoztak(nak), és a Codies...? Szóval, hagyjuk ezt. Kifogások mindig lehetnek. Ember és pénz meg volt(van) rá, hogy rendes fizikát tegyenek alá, de Ők, inkább a konzolos hülye gyerek generációra fókuszálnak. Az F1-nél biztos.
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2016.08.21. 21:52:20
  • lac coo
    #18565
    nem akartam 3monitoron használni egyel akarom. töltök fel videót milyen érdekesen müxik :))
  • Danecay
    #18564
    Szerintem első körben vonatkoztass el a többképernyős használattól. Ha sikerül 1 monitorra jól belőni, akkor próbálkozz tovább. Mint írtam erre a grafikai menüben is kínál lehetőséget a játék, hogy miként vagy hogy működik nem tudom mivel egy monitorom van, te tény, hogy eddig ilyen opció nem is volt.
    A kipróbálásra vonatkozó hozzászólásomat továbbra is tartom amennyiben nem lenne elegendő a STEAM refund által biztosított idő!
  • lac coo
    #18563
    No most az van, hogy ablakban fut, teljes képernyőn nem, elcseszi a felbontast valami hülyeségre. Ha átírom , akkor jó, viszont az egész menü minden mini méretű lesz .....
  • lac coo
    #18562
    Nem, par napja akartam a tavalyit is inditani, azzal is ez volt , ha meg el is indult mini menum volt .
    Vissza kerem a penzt azt ennyi, nem fogok en szorakozni a gyokersegukkel :)
  • lac coo
    #18561
    No most a faja, belefagyott harom monitor alatt, nem tudtam mast csak resetelni, most ha desktopot is ha egy monitorra rakom akkor is ezt irja :)))))