21742
  • Tormiee17
    #8153
    Felvezető minek? pár versenyig élvezed,azt utána azt szeretnéd,hogy el lehessen nyomni,SC az oké,bár az is unalmas,ha körözgetsz több körig mögötte.
  • Crome
    #8152
    Az jó. :-) És felvezető kör, meg safety car? :-D
  • Lebowski
    #8151
    sőt még osztott képernyő is lesz benne:)
  • Lebowski
    #8150
    lehet. igen fogja :)
  • oneal1
    #8149
    lehet tudni, hogy a következő rész tartalmazza e a kers rendszert illetve a dönthető hátsó szárnyat?
  • mmovar
    #8148
    az is lehet. de a support-nál nem egészen tudom megértetni magam a google fordítással. De a gflive-nál lehet a régios reg nem jó. Lehet csinálok egy másikat. De akkor most milyen reg kell, hogy jó is legyen?
  • RoboKutya78
    #8147
    de lehet hogy regio problémád lesz a végén vele.
  • RoboKutya78
    #8146
    van az oldalon egy live support portal ott tudnak biztos segíteni a néni a headsettel:)
  • mmovar
    #8145
    Így van annyi. De nem a cd kulcsal van a baj. odáig el sem jutok, hogy beírjam a játékba. Mivel torrentes verzióm van. ha nem crackelem akkor nem indul. ha crackelem akkor nem megy a live...
  • RoboKutya78
    #8144
    de 2500 ftért átszámítva ha jól számoltam nagyon olcsónak tűnik a dolog
  • RoboKutya78
    #8143
    ott s technikai support ha nem tudsz angolul ott a google a barátod
  • mmovar
    #8142
    steam-en nem tudom aktiválni. csak a windows live-on lehet. de ott meg nem boldogulok... Eddig warezoltal játszottam de most szeretném eredetiben tolni.
  • Lebowski
    #8141
    nekem nem jön be az oldal.. de próbáld meg szerintem steamen aktiválni.
  • mmovar
    #8140
    nem! itt vettem! link
  • Lebowski
    #8139
    steamen vetted?
  • mmovar
    #8138
    Na vettem egy CD keyt. De nem jutok vele semmire. hová kell beírni vagy honnan tudom letölteni a játékot mert a virágboltival nem jutok semmire... Segítene valaki?
  • mmovar
    #8137
    na nekem is lenne egy kérdésem. ki tolja eredetivel itt? tudom hülye kérdés pont ebben a topikban de kíváncsi vagyok. én most szeretnék venni egy accuntot de érdekelne előtte azért, hogy eredetiben az online multiban hányan tolják? milyen létszámot képvisel az egy időben fent lévők száma stb...
  • mmovar
    #8136
    mert tankszimuláció be van kapcsolva. ezért arányosan számolja. ha lemegy a fél futam (7 kör) már csak a fele üzemanyag van benne és így tovább... ezért van, hogy időmérőn 9 kört mész és a gumik még nem sárgák. versenyen meg 2-3 kör után már van, hogy narancs... 1 kör olyan mintha 7-8-at mennél. kb ennyi.
  • Seithennin
    #8135
    na közben már rájöttem erre! DE!!! A gondom hogy az időmérőn állítható h hány liter legyen benne, viszont a 15 körös futamnak is ugy megyek neki hogy 49 körre van benne, persze boxkiállás be van tervezve, és így cipelem a plussz sulyt, miért van ez? miért nem állíthatom kevesebbre?
  • Seithennin
    #8134
    illetve már megvan hogy a box utcában az autó beállításainál mint felfüggesztés fék stb ott a motor és írja is hogy mennyi az üzemanyag de nemtom lejjebb vinni, mert szürke:S tehát nem használhatom miért nem?
  • Seithennin
    #8133
    hali! Hol tudom beállítani hogy mennyi benzin legyen a kocsiban?
    köszi:)
  • Crome
    #8132
    Mindegy, attól még én is rosszul írtam. :-)
  • rototti
    #8131
    Ja a javítást nem neked írtam, hanem magamnak. :)
  • Laceee
    #8130
    Alt+Enter vagy :

    *MyGames -> FormulaOne -> hardwaresettings* and open the file (copy it first to a safe place just in case):
    *hardware_settings_config.xml*

    Find the line 11 or the line starting with the word *resolution*. At the end of that line you'll find:
    fullscreen="false"
    -> change it (back to original) to: fullscreen="true"
    and save.
  • lookin
    #8129
    Hello!

    Egyik napról a másikra csak ablakban fut, és a grafikája is lebutult... help... win7, 32 bit
  • Crome
    #8128
    Értem, köszi! A helyesírásért meg elnézést... :-)
  • rototti
    #8127
    Ehh... Britek egy t-vel. :)
  • rototti
    #8126
    Egyesült Királyság (brittek): Anglia + Skócia + Észak-Írország + Wales
    Anglia (angolok): Csak Anglia
  • Crome
    #8125
    Megtudnátok mondani, hogy karrierben a nemzetiség kiválasztásánál mi a különbség a "British" és az "English" között? Mert mindkettő van és nem igazán értem, hogy földrajzilag mi különbözteti meg a Britteket az Angoloktól... A zászlajuk különbözik, de azért érdekelne a dolog.
  • mmovar
    #8124
    Bocs, hogy ide írom de egy MW2-es steam accuntot cserélnék f12010-re ha valakit esetleg érd írjon privit.
  • Lebowski
    #8123
    köszönöm! megpróbálom!
  • RoboKutya78
    #8122
    hali
    Lesd meg a termékleírást vagy a supportot valahogy érd el lehet hogy zavarja a játékot a hardverváltoztatás (tipp), ezt csak azért mondom mert már találkoztam olyannal ami x hardverváltás után csak bizonyos könyörgések után indíthattad újra :) pl two world játék ha jól emlékszem.
    Ám én nem találkoztam efféle megkötéssel.
  • akos25
    #8121
    Helló mindenkinek!
    Egy kérdésem lenne az irányítással kapcsolatban. Olyant lehet-e csinálni valamilyen módon, hogy két tevékenységet hozni egy gombra, tehát ez alatt azt értem, hogy ha kormányt elfordítom x irányba, akkor ne csak a kormány forduljon el, hanem a pilóta feje is ugyan abba az irányba... Ez megoldható lenne valahogy? A segítséget előre is köszönöm... :)
  • mmovar
    #8120
    tudja valaki mért van az, hogy multiba pl másodikként lépek be kivan választva a mercedes és belép valaki ő kapja meg. előtte nem volt bent nem volt senki másnak kiválasztva. természetesen nekem ki van választva alapértelmezettnek.
  • JUVEfun
    #8119
    nem hinném ,nekem is négymagos ,w7 és semmi gond
  • Lebowski
    #8118
    és ilyen problmáról nem hallottál? mert bárhol olvasok neten erről, nem adnak épkézláb információt...
  • Laceee
    #8117
    Nekem 4 magos van, w7x64 és semmi probléma
  • Lebowski
    #8116
    Esetleg a négy magos proci bezavarhat? Mert 2-őn futott, és most cseréltem és azóta nem tudom elindítani.
  • Lebowski
    #8115
    Sziasztok!
    A következő a problémám: mikor elindítom a játékot a következő hibaüzenettel dob ki: F1 2010 executable has stopped working. 64bites win 7est használok. Tudnátok valami megoldást, vagy tippet adni erre?

    Előre is köszi a segítséget!
  • Crome
    #8114
    Írtam, hogy Q3-as időt értem el, ami 2. hely volt. LOLOLOL-nak igaza volt, tényleg nem volt bekapcsolva a gumi szim. Ami érdekes, hogy azon a versenyen végül 10. lettem, utána bekapcsolva a szimulációt meg 7. :-)