21742
  • Crome
    #8193
    Én is jártam így pont tegnap. Beraktam egy rakat cuccot, aztán már az induláskor kilépett hibával a játék és csak úgy tudtam meg, hogy mi volt a gond, hogy szinte egyesével pakoltam vissza mindent és teszteltem. Persze az én hibám, hiszen szinte minden mod-hoz oda van írva, hogy alkalmazásuk előtt biztonsági mentést kell csinálni az érintett fájlokról. Így utólag csak ezt tudom ajánlani, mivel ilyen nagy számú mod berakása mellett elég nehéz megmondani, hogy melyik lehet a hibás...
    Egyébként az említett "pit girls"-t hol lehet elérni? Még nem hallottam arról a mod-ról. :-)
  • DeVito
    #8192
    Sziasztok

    Kérdésem az volna, hogy egy jó pár modot beillesztettem a játékba. PL: Ultra hd car, ultra hd weather, Sky setup, 2011-s garage változás, AI corner beállítások, realistic camera, magyar nyelv pit girls, patch meg ki tudja mi mindent:) szóval jó sok cuccot beleraktam. 3 éves tourt kezdtem el a force indiával és nincs is vele semmi gond, de ha csak egy versenyhétvégét akarok menni akkor akármelyik pályát választom amikor a boxból kimegy a pályára az autó és mutogatja a rajtrácsot kifagy és hibával leáll a játék, de ha a force indiát választom ki a menüben bármelyik pályár akkor nem. Mi lehet a baj?
  • Crome
    #8191
    Lehet ez segíteni fog itt
  • bpyfan
    #8190
    El nézést kérek ha volt már ez a kérdés. Olyan problémam van hogy a proceszorom 1 magos.Ezért nem indúl el pedig simán elbírná.A kérdésem pedig az hogy ez meglehet-e valahogy oldani hogy mégi elindúljon mint a DIRT 2.Annál is át kellet írni valamit.
  • nono28
    #8189
    Sziasztok!

    valaki küldje el nekem ezt:F12011 FINAL MOD!Mert az adott oldalról nem tudtam .Köszönöm
  • furgelab
    #8188
    Köszönöm szépen a segítségedet, sikerült
  • rototti
    #8187
    Lehet, hogy alsóbb nehézségeken kikapcsolódik a gumikopás. Állj rá a versenyindítás menüjében a difficulty-ra (miután kiválasztottad a kívánt nehézséget), majd nyomj entert. Ott keresd meg a tyre simulation-t és kapcsold be.
  • Crome
    #8186
    Én pont most játszottam egy futamot Professional szinten és ugyanúgy kopott a gumi, mint előtte a Legend-en. Szóval nálam nem nehézségfüggő a dolog.
  • furgelab
    #8185
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a gumikopás miért csak akkor van ha a nehézséget a legmagasabbra rakom? vagy állítanom kéne valahol valamit hogy nehéz fokozaton is kopjon a gumi?
  • Crome
    #8184
    Értem. Igen, azt tudom hol vannak, már csináltam is olyat, igaz csak egyet, de akkor gondolom azért nincs még, mert csak a 3. versenynél tartok. Köszi az infót! :-)
  • rototti
    #8183
    Ha jól emlékszem kell pár verseny mire megkapod azt a fejlesztés, amivel már tudod állítani a motorerősséget. Ahhoz viszont a szabadedzéseken az R&D objective-ket meg kell csinálni.
    Hol találod az R&D-ket? EBBEN a videóban 0:08-nál láthatod az elérhetőségét.:)
  • Crome
    #8182
    Én még mindig a karrier résznél maradva: verseny közben nem tudom állítani a motor teljesítményét? Mert most csak gumit tudok választani, meg az első szárnyat állíthatom...
  • rototti
    #8181
    Az AI ellen nincs jó taktika. Ők csalnak. Egyébként sztem a startot a fordulatszámérő függőleges fehér vonalán lévő fordulattal kell kb várni, majd a startnál érzéssel növelni a gázt és kapcsolgatni a fokozatokat.
    Azt kéne elérni, hogy a kerekek ne pörögjenek ki és a fordulatszám se essen nagyon le.
  • Tormiee17
    #8180
    Ez engem is érdekelne,mert erre még én sem jöttem rá :D
  • stupido
    #8179
    Szevasztok!

    Van egy kérdésem. Mi a jó rajt titka? A versenyeken jól teljesítek, de a rajtnál, mindig rendesen elver a gép. Nincsenek segítségek bekapcsolva, kormánnyal játszom (Force EX) és azért természetesen nem padlógázzal várom a piros lámpák kialvását...:)))
  • Crome
    #8178
    Én még most kezdtem a karriert, mondjuk ezt a fura AI erőviszonyt leszámítva nincs vele gondom. Catalunya-ba még nem jutottam el, de max. lejjebb veszem majd ott is az erősséget. A kvalifikáció meg tényleg mindenhol gyanúsan könnyű, még Toro Rosso-val is, legend-en. Multit még nem volt módom próbálni...
  • IXEMGabeo
    #8177
    multija szenzációs, csak ne szaggatna nekem picit...
  • rototti
    #8176
    És ez még mind semmi. Catalunya-ban olyat nyom le az AI, hogy még az élmezőnybeli autókkal is jól meg kell izzadni, de lehet, hogy az is kevés. Arról nem is beszélve, hogy sok esetben az időmérőn könnyedén el tudod verni azt, aki utána versenyen aláz.

    Egyébként nem gondolnám, hogy a karrier rész a játék erőssége. Ezért is csak 1 évadot nyomtam aztán nyomás multizni.
  • Tormiee17
    #8175
    Ez nekem is így volt,minden pályán más az AI erőssége :S
  • Crome
    #8174
    Nem tudom másnál volt e így, de pl. most karrier-be kezdtem, Toro Rosso-val vagyok. legend-en Bahrain-ben simán tudtam a középmezőnyben menni, utána Melbourne-ben legend fokozaton esélytelen voltam. Időmérőn mindkét futamon legend szinten benne vagyok az első 10-ben, de Melbourne-ben a futamot kénytelen voltam profi szintre rakni, így lettem 12. Remélem az idei verzióban már nem lesz ilyen kiegyensúlyozatlan az AI.
  • Crome
    #8173
    Nálam az 50% még egyszerre épp hogy kibírható, csak tényleg nehezebb úgy és bár nem tartom magam bénának ilyen távon néha még a 4 flashback is kevés. :-)
    Amúgy tényleg tudnám értékelni, ha lehetne menteni verseny közben, mert akkor lenyomnék 15-20 kört, aztán folytatnám onnan 1-2 megszakítással, míg ki nem jön a 100%.
  • Tormiee17
    #8172
    őőő igen ezt én is észrevettem,eleinte én is 50%-os távokat toltam,csak egy pár futam után eléggé unalmasnak tünt,és igen akkor jobban kellett vigyázni a gumival,de az időhiány meg az unalamsság miatt,inkább levettem 20%-ra :)
  • Crome
    #8171
    Köszi! Akkor lehet én azért haladok nehezebben, mert bár én is abs off, meg benzin és gumi szim van (igaz, hogy váltó az automata és kipörgésgátlót használok), de 50%-os versenyeket megyek aminél azt vettem észre, hogy minél nagyobb távot kell menni, annál szenvedősebb a gumival való bánás. Bár elvileg, 20%-ra is arányosan szimulálja a kopást, nekem mégis mikor 20-as versenyeket mentem mindig jobb helyezés jutott, mint most 50-esekben. Persze ezzel nem az érdemeidet akartam lehúzni, csak kíváncsi voltam. :-)
    (Mellesleg, ha lenne játék közbeni mentés, akkor futnék 100-as versenyeket is szívesen).
  • Tormiee17
    #8170
    Abs off,gumi szimuláció van,manuális váltó,flashback csak 1 és 20% os versenyek (:
  • Crome
    #8169
    Megkérdezhetem, hogy milyen beállításokat használsz? Mármint inkább úgy kérdezem, hogy segítségeket (ABS, gumi szimuláció, flashback...)? Ja és hány %-os versenyeket szoktál menni?
  • Tormiee17
    #8168
    A minap végeztem a 7 éves karrierrel,6 vb címet nyertem,csak az első évben nem sikerült,jó móka volt,most kezdtem egyet a HRT-vel,de simán nyertem Bahraint legnehezebb szinten,de így már nem élvezetes,várom a következő részt :P
  • IXEMGabeo
    #8167
    megtaláltam nem kell már
  • IXEMGabeo
    #8166
    feltettem újra a game-t hogyan kell offline profilt létrehozni?
  • Crome
    #8165
    Köszi, kár... Néztem a database fájlt is, tényleg ott van, hogy mennyi flash-t enged, de hiába írtam át, marad a régi. Gondolom valahogy máshonnan is veszi az infót a játék, vagy nem tudom. Pedig adtam volna magamnak, ha nem is 40-et, de 10 azért biztos, ami biztos. :-)
  • Firerock
    #8164
    nálam sem működik. Próbáltam már vagy ezerszer
  • Crome
    #8163
    Próbálta valaki közületek a racedepartment-es 40 flashback mod-ot? Kíváncsiságból ki akartam próbálni (mondjuk a 40 irreálisan sok), de nálam nem működik úgy, mint ahogy le van írva. Lehet a patch miatt nem akarja?
  • atti73
    #8162
    Köszi megoldódott!
  • a.carkey
    #8161
    Itt próbáltad már ezt?
  • atti73
    #8160
    Sziasztok!

    Olyan problémám van ami már látom másoknál is volt, hogy játék közben, visszhangzik. Először a menüben is volt a jelenség, majd frissítettem a hangkártya (realtek high definition audio driver) driverét és ekkor már "csak" a játék közben visszhangzik. Kifogytam az ötletből, a menübe szoftveresre van állítva, rapture 3d letelepítve, gőzöm sincs hogyan lehetne orvosolni a problémát! Aki tud, segítsen! Hálásan köszönöm előre is!

    Üdv. Attila
  • Lebowski
    #8159
    mondjuk én az sc-t is szívesen vezetném. simán lenyomnék egy idényt, úgy, hogy baleseteknél bemegyek:D jókis sirályocska :)
  • Lebowski
    #8158
    ja igen. sc is lesssssz :)
  • RoboKutya78
    #8157
    csak nem légio probléma volt?:)
  • mmovar
    #8156
    na sikerült a regem csak új GfWLIVE accot kellett csinálom. akik tolják még felvennének barátlistára? Gamertag: baxXxad
  • Crome
    #8155
    Persze, tény, hogy időmérőn sem szoktam felvezető kört menni, hanem rögtön flying lap, de azért jó tudni, hogy igen, benne van a játékban, lehet menni olyat is, mint az életben. A verseny előtti felvezető kör szintén ez lenne. Lehet egy idő után elnyomom, de akkor is benne lenne, növelné a játék élethűségét. Safety car szintén. Az életben is gondolom unják a pilóták a SC mögötti bambulást, adott esetben mégis hozzátartozik a versenyhez, hogy több kört töltenek el mögötte "csigatempóban".
  • Laceee
    #8154
    Mondjuk szimulátoroknál a felvezető körben melegítjük fel a gumit/fékeket.