21742
  • attila46
    #8113
    Milyen időt mentél,10 .helytől lefelé változtatható a stratégia!!Tehát q1--q2 ben kiesettek változtathatnak!!!!!!!
  • Crome
    #8112
    Szerintem be volt, de megnézem, mert ezek szerint mégsem. Köszi!
  • lolSL
    #8111
    gumi szimulációt kapcsold be
  • Crome
    #8110
    Megint lenne egy kérdésem: biztos felmerült már, de nekem csak most tűnt fel az (pedig nem először futok versenyhétvégét), hogy nem számít milyen gumin értem el a Q3-as időmet? Mert futottam egyet keményen és a verseny előtt simán feltehettem lágyat...
  • Crome
    #8109
    Nekem olyan kamera pakkom van, amiben elérhető cockpit-ben is.
  • attila46
    #8108
    Cocpitnézetben hogy érhetem el a hud-kijelzőt???Mit kell állítani?
  • nono28
    #8107
    Köszi a linket
  • marka47613
    #8106
    Én itt találtam meg: F1 2011 Mód:
    http://www.motorsportal.hu/sebessegmagazin/szimulator/f1-2010-szezoncsomag-2011-re-c39189.html
  • nono28
    #8105
    Feltettem a Ralistic mod 1.4-t de az autók festése nem változott semmit.Renault is maradt sárga.Mit rontottam el?
  • bcc
    #8104
    Szép nagy betűkkel ki van írva, hogy a warez tiltott a topicban.Legközelebb ott tedd fel az ilyen kérdéseket.
  • Kornelka00
    #8103
    Hello.Letöltöttem a játékot.Feltelepítettem,de nincs hozzá crack.Azt hol lehet letölteni vagy valaki áttudja nekem küldeni?Előre is köszönöm.
  • nono28
    #8102
    Most van vagy nincs 2011 mod?Ha van honnan lehet letölteni?
  • Crome
    #8101
    Valóban, sorry! :-)
  • Firerock
    #8100
    az Hülkenberg volt az a rózberg:D
  • Crome
    #8099
    Nekem Bahrain-ben vannak gondjaim már az elején. Mert értem én, hogy Toro Rosso-val ne legyek a versenyen az elsők között, csak hát akkor időmérőn se legyek már 1-2mp-el gyorsabb. (Ja, és száraz edzésen, nem úgy, mint Rosberg tavaly a Brazil GP-n. :-) ).

    Na mindegy, akkor nyomom tovább, aztán majd kiderül, köszi! :-)
  • rototti
    #8098
    Ilyet nem lehet, csak a versenyhétvége előtt tudod belőni a nehézséget. Sajna az AI bizonyos pályákon a versenyen irreálisan gyors (Barcelona), de vannak olyan pályák, ahol fél kézzel verhetők még gyenge autóval is (Montreal).
    Torro Rosso-val nem is lenne reális az első pár hely. Majd következő idényben jobb autóval könnyebb lesz. :)
  • Crome
    #8097
    Az mennyivel jobb? Így sem egyszerű, legalábbis a verseny része...
  • attila46
    #8096
    vagy a 2010 redux-ot
  • attila46
    #8095
    rakd fel a 2009 -es modot és nem lesz ilyen egyszerü!!!!!
  • Crome
    #8094
    Lehet hülyeséget kérdezek, de olyat lehet csinálni, hogy a játék más nehézségi szinten menjen a kvalifikáció alatt, mint a versenyen? Mert kvalifikáción Legend szinten 1-2mp-et verek Toro Rosso-val a 2. helyezettre, versenyen meg esélytelen vagyok, pedig nem vezetek ott sem másképpen...
  • Krisz018
    #8093
    Engem is érdekel!
  • nono28
    #8092
    Linket dobj,engem érdekel.
  • lolSL
    #8091
    link nemártana
  • White Falcon
    #8090
    Meg érkezett a F1 2011 MOD! ha izgat ez vkit is!
  • nono28
    #8089
    Köszi szépen a választ!
  • rototti
    #8088
    Ez attól függ, hogy melyik pályán mész, mert más beállításokat használ a játék. Pl.: Bahreinben nagyobb szükség van a kigyorsításra, mint a végsebességre, így a végsebesség 280 körüli, amit a váltások átállításával lehet kicsit növelni, de akkor értelemszerűen csökken a kigyorsítások sebessége.

    Viszont pl Monzában alapból meg lehet futni a 350-et, mindenféle állítás nélkül.
  • nono28
    #8087
    BMW Sauber Ferrarit választottam!
  • palinho96
    #8086
    am melyik autóval mész.. am a tavalyi szabálxmodósítás a motorra az volt, higy a motor fordulat száma nem lehet több 16500 vagy 17000-nél..
  • nono28
    #8085
    Ja jó oké!Nem hinném hogy csak 280 amire képes egy kocsi!
  • palinho96
    #8084
    am meg adatbázist kell szerkeszteni!
    Ha kell 500 pénzért megcsinálom :))
  • palinho96
    #8083
    minek akarsz többel menni?.. A valóságban sem mennek 350-360-nal.. XD..
    Néha még a 300-at is alig érik el!
  • twi452
    #8082
    keresd a hátszelet :D
  • nono28
    #8081
    Üdv!

    Hogy lehet megcsinálni hogy az autó végsebessége ne 280 legyen?
  • tommygear
    #8080
    be lehet valahogy állítani, hogy ne a C-re mentes a játék?
  • SaBoo
    #8079
    Esetleg a kiegészítőknek, modokhoz ennek van köze, vagy gyárik van elb...a a játék?
  • palinho96
    #8078
    meg tudd külömböztetni. vagy nem tom, de ez mindenkinél így van!! :S
  • SaBoo
    #8077
    Miért van az, hogy az én autóm sötétebb karrier módban mint a csapattársamé?
  • Crome
    #8076
    Köszi, akkor szerencsére nem nálam van a hiba, csak nem emlékeztem, hogy azelőtt is ilyen lett volna azzal pakkal a gumi...
  • Dékanesz
    #8075
    Hello!
    Mikor először elindítottam a játékot megvolt az interjú a csaj elkezdett a csapatnál magyarázni aztán lefagyott a játék.mi lehet a baj?
  • JUVEfun
    #8074
    IGEN