21742
  • IXEMGabeo
    #8233
    fura mód a játékban a professional szint a legnehezebb, de télleg:D

    amúgy jó beállítással, gamepaddal Bahreinben és Melbourneben a Virginnel 3. lettem pl a többi pályán is kb mindig 10 helyet tudtam javítani szval stabil pontszerző voltam kivétel Barcelonában, mert ott az AI indokolatlanul gyors...Monacoban pedig eléggé szaggatott a dolog és ott meg aztán főleg nehéz, sérülés nélkül menni
  • Crome
    #8232
    Akkor valóban, mert én 3 szezonosat választottam.
  • thedriver
    #8231
    Nem fura, 7 szezonos karriernél nem lehet Force India-t választani.
  • Crome
    #8230
    Az fura, mert nekem lehetett, sőt én Toro Rosso-t választottam, mert azt is engedte. Egyébként meg én is úgy jártam, hogy Bahrain-ben Legend AI-vel a 11. lettem, Barcelona-ban meg Amatőrre kellett vennem az AI-t, hogy esélyem legyen. Így mondjuk 7. lettem, szóval lehet a közepes AI lett volna a reális választás...
  • sajtburger
    #8229
    Virgin, HRT, Lotus közül lehetett csak választani.. :(
  • gyuri35
    #8228
    Kezd újra,menj a Force-India-hoz,jó autóbeállításokkal könnyű módban simán verni fogsz mindenkit!
  • sajtburger
    #8227
    Köszönöm szépen. Azt hiszem még egy ideig elbíbelődtem volna ha nem írjátok le. :)

    Amúgy elkezdtem a carrier módot is. A Lotus istállónál vagyok, Trullit simán verem, de a gond, hogy az elvárásokat, hogy 15-nél jobb helyen érjek be, kb. olyan cél, hogy nyerjem meg a versenyt.. lehetetlen.. :/ Eltolok egy kiállást 15/7.-körnél kijövök, de így is 19. hely körül érek vissza.. Előzni, megközelíteni alig lehet valakit.

    Nektek is ilyen nyögvenyelős volt az első szezon? Így viszont eligazolni nem lehet.. :/

    U: Van egy szám, ami töltődik a versenyek után, az pontosan mi?
  • rototti
    #8226
    Állj rá a versenyindítás menüjében a difficulty-ra (miután kiválasztottad a kívánt nehézséget), majd nyomj entert. Ott keresd meg a tyre simulation-t és kapcsold be.

    Grand Prix-es kérdésre: a GP-ben egyszerre csak egy versenyt futhatsz (pl.: ha Bahrein-ben eljutottál az időmérőig, majd kilépsz és szeretnél egyet körözni máshol, azt nem tudod megtenni úgy, hogy a Bahrein-i állás megmaradjon.)
    A GP arra van, hogy egy-egy pályát kipróbálj, a mentett bajnoki szériát a career részben kell csinálni.
  • sajtburger
    #8225
    De külön a gumikopást hol lehet beállítani?:s Én sehol se találom..:/
  • IXEMGabeo
    #8224
    Hard szintre felviheted nyugodtan, de ha gondolod csinálhatsz custom beállítást is...
  • sajtburger
    #8223
    jahm és xbox-on játszok. :)
  • sajtburger
    #8222
    Pár napja szereztem be a játékot, viszont picit elakadtam benne. Hogyan tudnék egy sima versenyt futni, hogy a Grand Prixben lévő beállított és elmentett bajnoki sorozatom ne vesszen el? :S

    Illetve lenne még 1-2 kérdésem a tapasztaltabb tagokhoz. Mediumon játszok, de nem kopik a gumi, melyik szinttől vagy adott beállítástól kezd kopni?

    Illetve a törés elég gyengus, letörik a szárny, nagyon nem hátráltat, de nagyobb sérülés, defekt nincs medium szinten? :S
  • Crome
    #8221
    Én pont ma kísérleteztem a mentésekkel. Legalábbis olyan szinten, hogy karrier módban futam előtt kimásoltam őket, végigmentem a futamon, aztán futam után kiléptem és visszamásoltam a fájlokat (vagyis mappástól az egészet). Működött, mert visszalépve, újra a verseny előtti állapot volt. A fájlokat (Win7 alatt) a Users (Felhasználók) --->(felhasználó neve könyvtár) ---> Documents (Dokumentumok) --->My Games mappa --->FormulaOne mappa --->savegame mappa és ebben van egy Autosave (meg még egy rakat szám és karakter mögötte) mappában lehet megtalálni. Ez tartalmazza az utolsó állapot, amikor mentette a játék. Elvileg, ez utólag már nem segít, de a jövőben érdemes minden kilépéskor csinálni róla (az egész Autosave mappáról) egy másolatot (vagy akár még a játékból való kilépés előtt közvetlenül), hogy ha ha valami gubanc van, akkor csak vissza kelljen tölteni a fájlokat.
  • mmovar
    #8220
    Sziasztok

    Bazze nálam is ez van...

    Ma délután toltam kicsit és mikor végeztem kiléptem rendesen a game-ből. És most este szerettem volna megint játszani de valamit rinyált a mentéssel és nem töltötte vissza a meglévőt. Csinált újat. ezzel buktam az eddigi játékaim, autó beállításaim, kormány beállítások stb... Próbáltam csinálni rendszervisszaállítást hátha menthető még de sajnos nem. Amúgy a pontjaim megmaradtak.Tudtok megoldást rá, hogy visszahozza a elért eredményeim? Eléggé elment a kedvem attól, hogy újrakezdjem. Meg egyáltalán mért fordul ez elő? Tudok valamit tenni, hogy ne járjak így még1x?
  • tommygear
    #8219
    mentést vissza lehet varázsolni valahogy a játékba?? csak új karriert enged indítani, ha bemásolom a mentést akkor failed
  • rototti
    #8218
    Biztos gumiszim-mel csinálta, mert anélkül sokkal jobb időket is lehet futni. Még ebben az időben is van kicsi, mert 12 végét még lehet nyomni szimulációval is.
  • IXEMGabeo
    #8217
    ha ezt gumikopással csináltad nem rossz:) sajnos nekem szaggat picit a game, és ráadásul vissza kéne szoknom...
  • markans16
    #8216
    Hát akkor veled mindenféleképp szeretnék nyomni! xD
    Majd írd meg a live id-s neved!
  • palinho96
    #8215
    hátz éne nem tudom hogy megy ez az Origiseknek, de a hétvéén lehet játszani elég jókat...
    Én még anno amikor nem peccseltem fela gémet F1 2011-re akkor sikerült 7végenként bajnokságot (bajnoki futamokat minden 7végén) nyomni!...
    /Sajnos csak 3. lettem ... 29 ponttal az 1-őtől/ xDDD
  • palinho96
    #8214
    Mentem egy 70 körös versenyt ma Montreálban :D..
    Az a Q2-es legjobb időm !! :D

    Nagyon ment alattam a Ferrari Alonsoval ;) xD
  • markans16
    #8213
    Sziasztok
    Én most kezdtem el online játszani az f1 2010-el és az lenne a kérdésem hogy hogy megy ez!
    Ma délelőtt jött meg a game és 1-2 szeró volt csak fent és ott is csak egy két ember! Este felé, vagy hévégén lehet jó csatákat összehozni?
    Igazítsatok el légyszi!
    Kössz!!!
  • DeVito
    #8212
    Először is.

    Szia

    Igen tudom, hogy racedepartmenten vannak okos dolgok. Én is onnan szedem a cuccokat. De a lényeget szerintem nem értetted meg. 2011-s pilóták fotókkal, jellemzéssel, mindennel és magyarul...Ezen volt a hangsúly. Sajna ilyet nem találtam. Ezért mertem megkérdezni.
  • JUVEfun
    #8211
    Elötted csak pár százszor ajánlották neked ,hogy a Racedepartmen oldalon minden ilyet megtalálsz........LINK !!!
  • DeVito
    #8210
    Sziasztok

    Kellene egy kis infó, hoghy létezik e olyan mod az F1-hez amiben a 2011-s pilóták szerepelnek(tudom, hogy ilyen van) minden valós paraméterrel és magyarul.
  • JUVEfun
    #8209
    Jobban jársz ,ha te magad állítgatod ,mintha más setupjával mész,mert ezt mindenki maga érzi mi a jó... beállításhoz ajánlom figyelmedbe tippek,trükkök kormányokhoz / by Pointer
  • Crome
    #8208
    Azt kéne tudnia, hogy ha az "Advanced settings" fülön, ha bekapcsolom az "AI Fuel sim", "AI Behaviour", és "Catchup" opciókat, az mit fog pontosan csinálni. Van mellette angol súgó, de nem igazán derül ki számomra pontosan, hogy mi lesz ezeknek a hatásuk. (Az AI fuel sim még ok, bár nem értem, mert azt hittem idáig, hogy az AI is fuel sim-el megy alapból).
  • DeVito
    #8207
    Az mit takar? Mit kellene tudnia?
  • Crome
    #8206
    Na, a lényeget meg csak kihagytam: valaki használja/használta itt az AI toolkit programot?
  • Crome
    #8205
    Be lehet állítani a játékban (söt a kormányhoz tartozó szoftverben is elvileg), hogy mennyire legyen erős a feedback motor, sőt akár ki is kapcsolhatod, bár szerintem úgy nem az igazi. Ha péntekig nem kapsz hozzá jó setup-ot, akkor elküldöm az enyémet.
  • Crome
    #8204
    Köszi, ezen átfutottam valahogy! Egyébként tavaly szeptember óta nézegetem a racedep.-et, onnan gyűjtök mindent be a játékhoz. :-)
  • mmovar
    #8203
    sziasztok!

    Na sikerült vennem egy új logi MOMO-t. De előtte nekem ilyen pity-puty kormányom volt csak. Ez tök fura, pl síkánnál nem tudom olyan gyorsan jobbra aztán balra tekerni mert ez ugye motoros és áttételezve van. Ez minden jobb fajta kormánynál így van? vagy csak be kéne tudni állítani jól? Ha igen akkor tudna valaki adni egy jó setup-ot? köszöntem.
  • DeVito
    #8202
    Szia

    Megtaláltam a linket
    http://www.racedepartment.com/downloads/f1-2010-skins-helmets-rims-gloves-53/official-pit-girl-outfits-3870/

    Bent a paddockban illegetik magukat a lányok:)

    A problémámat megoldottam egy reinstall segített, de úgy sajna, hogy a mentéseket és a profilt törölni kellett. Csináltam save backupot majd max megpróbálom visszarakni, hátha nem lesz gond vele:) De lehet nem próbálkozom vele még nagyon az elején voltam, de legalább mostmár nem akad ki amikor csak versenyhétvégét akarok menni. Nézz szét a racedepertmenten nagyon sok okos dolog van fent.
  • Crome
    #8201
    Nem igazán találom, tudnál adni linket?
  • palinho96
    #8200
  • palinho96
    #8199
    mentem egy kört Malaysiába Massával :)))
  • Crome
    #8198
    Köszi, megnézem!
  • Crome
    #8197
    Sajnálom, de hátha lesz itt aki tudja.
  • DeVito
    #8196
    szia

    racedepartment-en
  • bpyfan
    #8195
    Hát ez nem segített sajnos.De azerintem nem ezt kéne átírni hanem a workerMap.xml-t azt kellet a dirt 2-nél is.
  • Crome
    #8194
    Ja, természetesen úgy pakoltam szinte egyesével mindent, hogy nyomtam egy repair-t a játékra, hogy nullázzon le minden mod-ot meg ilyesmit.