21742
  • Crome
    #8313
    8261-es hozzászólás.
  • tommygear
    #8312
    DX11-et hogy lehet bekapcsolni??
  • Palinko
    #8311
    igen bal shiftet
  • Crome
    #8310
    Én a flashback részét használom, az tudom, hogy bármikor ütöm be, működik. Akár versenyben, akár menüben. Azért délután kipróbálom a többit is, most már kíváncsi vagyok rá. (Egyébként ugye bal shift-et nyomsz az aktiváláshoz?)
  • Palinko
    #8309
    próbáltam az 1.0 ással és a patcheltel is. verseny közben bedobja a visszajátszást shift + f1 nél, próbáltam úgy, hogy esc et nyomtam és úgy. ctrl + f1 re is ez érvényes
  • Crome
    #8308
    Melyik része nem megy? Nálam tökéletesen működik.
  • RoboKutya78
    #8307
    ez az előzésem még mindig viszi a pálmát nálam.:)
  • Palinko
    #8306
    sajna nem műxik :(
  • Crome
    #8305
    Próbáld ki ezt: Mega Trainer
  • Palinko
    #8304
    van valami trainer, vagy cheat? monaco nagyon megfogott 2 helyről rajtolhatok, de boxkiállás után elvesztem az 1. helyem főleg ha előtt még törtem is a kocsit akkor tuti vége.
  • Muttley
    #8303
    F1 2011, ha Jobbat akarsz a tavalyinál

    tavaly, ment a sírás, h ALL-assist OFF-ban gáz volt az F12010
    kijött a Dirt3 és látva annak AA-OFF-ját, van miért parázni

    MOST tehetünk érte MÉG, hogy jó legyen a gamma szeptember 20-ig
    ITT lehet tolni az arcukba
  • dr Kotász
    #8302
    Nekem sikerült megoldani, live mappa mentése nélkül is. A lényeg, hogy először hagyd, hogy a game létrehozzon egy új autosave mappát véletlenszerű névvel, és abba pakold bele az előző autosave mappád file-jait. Ha magát a mappát másolod, nem fog működni. Én ezt két napja csináltam meg XP - Win7 átállás miatt, és megmaradt minden setup. A GFWL folderből nem másoltam semmit, első belépésnél felismerte a profilt és gond nélkül ment.
  • Crome
    #8301
    Tudom nem lesz újdonság, de tényleg érdekeseket csinál néha a játék. 5. helyről bemegyek kerékcserére, erre lecserélik az első szárnyamat is, holott egyáltalán nem volt sérült. Utána meg persze nem engednek ki, mert jönnek a többiek, így végül mehetek a mezőny végére. A futam utolsó körére feljövök a 13. helyre, közben Hamilton befut elsőként. Az utolsó kanyarok egyikékben hibázok, keresztbe áll a kocsi, nyomnám a flashback-et, csakhogy ha már az első befutott, akkor nem enged fb-elni. Mondom watafak, emiatt csesződött el az egész futamom. Nem tudom ki találta ki, hogy az első befutója után már nem lehet fb-et használni, de azért átgondolhatta volna...
  • rototti
    #8300
    Nem olyan egyszerű ez mint más játékoknál. Én már próbáltam visszarakni mentést, kevés sikerrel, szóval én azt mondanám, hogy jobban jársz, ha újra beírkálod.
    De ha a nehezebb utat választod, akkor pár info:
    Két mappát kell lementeni: FormulaOne-t és az xLive-ot. Elérésük: link
    A visszamásoláshoz segítség: linklinklink
  • DeVito
    #8299
    Hello

    A car setupokat hogy lehet kimeneteni, hogy ne kelljen esetleges reinstall után újra beírkálni?
  • Crome
    #8298
    Köszönöm! Most már végre minden 100%-osan jó. Viszont legalább ismét megtanultam, hogy minden moddolás előtt backup készítés ezerrel.
  • rototti
    #8297
    Íme!
  • Crome
    #8296
    Leky (vagy aki éppen tud segíteni)! Biztos sejted miért írok, szóval ha erre jársz és időd engedi, akkor a tracks/istanbul mappából fel tudnád nekem tölteni az "effects", "lighting", "sky" és "tracksplit" fájlokat? :-D Természetesen ezeket is felülírtam még a monacoi-val egy időben, de csak most jutottam oda, hogy játsszak rajta és kéne az eredetije, mert ez is szaggat. :-S

    Több pályát nem qrtam el, szóval tényleg nem lesz több ilyen. :-)

    Thnx!
  • sajtburger
    #8295
    Nos végül csak aláírtam a McLarenhez. A nagy ősi riválishoz. Ami érdekes, hogy Button volt előző szezonban a nagy riválisom, akit legyőztem, mégis Hamilton helyére kerültem.. A kocsi viszont nagyon pöpec, stabil, nagyon jó köröket lehet menni vele, bajnok autó. Viszont köv. szezonra majd a ferrari a cél. Nem rossz igazolás azért Torro Rossoból Mclaren.
  • JUVEfun
    #8294
    #8271
  • sajtburger
    #8293
    Huhuuu.. az szép lenne. Én Buttont mondtam úgy félig meddig viccből, de ami vicc, hogy előtte vagyok a pontversenyben.. :)) És jön Sao paulo, a kedvenc pálya.. :)
  • rototti
    #8292
    Elvileg már megkérdeztek, arról, hogy kit tartasz a legnagyobb vetélytársadnak. Ha az általad kiválasztott pilótát a pontversenyben megvered, akkor átveszed a helyét. Így lehet nagyobb csapatba kerülni.
  • sajtburger
    #8291
    Háát 16-os szinten vagyok.. A torro rosso-nál, ajánlatokat kapok a kis csapatoktól, talán majd a force indiától, de ebben a szezonban akkor nagyobb csapat kilőve. Nagy Schumi drukker vagyok így örülnék egy merci ajánlatnak illetve ferrarinak.. de lehet majd csak jövőre.. :S

    Ahogy elnézem a williams hiába fog ajánlani szerződést, elég gyér a kocsijuk.. háát nem tudom.

    Sztetek? :/
  • Tormiee17
    #8290
    Ez az új 2011 es mod,valahogy nemsikerül felrakni rendesen, minden jó,de a pilótákat nem írja át.
  • gyuri35
    #8289
    A red-bull egy jó köztes megoldás,jól irányítható és gyors is,a ferrari inkább gyors a mclaren a legjobb talán, de igen magas hírnév kell hozzá.
  • sajtburger
    #8288
    5 szezonosban tuti több kell a ferrarihoz vagy mercihez. A williams 20-as csak.. így nem tudom hova szerződjek majd.. :/
  • gyuri35
    #8287
    Sziasztok!Ha felraktam egy 2011s pack-ot új karriert kell kezdeni?Ezt sehol nem írják csak a telepítést!
  • nono28
    #8286
    Én már eleve ugy kezdtem a szezont hogy a Mercedes GP vel
  • sajtburger
    #8285
    Híha.. én most vagyok mondhatni 14-es szinten és szingapúr a következő helyszín. Ha ferrarihoz még nem is, de a mercihez jó lenne szerződni azért.. :/
  • gyuri35
    #8284
    Vagy 15,vagy18 nem emlékszem pontosan,megnézni sem tudom mert már aláírtam a Red-Bull-al
  • oneal1
    #8283
    mercedes GP hez mekkora hirnév szükséges?
  • Muttley
    #8282
    F1 2011-ről
    vkinek vmi közelebbi?
  • gyuri35
    #8281
    Bocsánat, a Red-Bull "csak" 20
  • gyuri35
    #8280
    A Mclaren 24,a Ferrari és a Red-Bull 21-es hírnév szükséges!
  • Crome
    #8279
    Én úgy tudom sehogy, a KERS és DRS kijelzése csak látvány, a valós működésük majd a hivatalos 2011-ben lesz benne, ha a CM-es srácok úgy programozzák át a játékot. Márpedig úgy fogják. :-)
  • sajtburger
    #8278
    xboxon játszok, ott az Y, illetve a gumi választás a nyilak.. :)

    Amúgy a ferrarihoz, mercedeshez milyen szintet kell elérni, hogy ajánlatot kapjak?
  • ronnydown
    #8277
    Nem tudjátok, hogy a racedepartmen-es F1 2011-ben mivel lehet aktíválni a Kers-t, DRS-t?
  • rototti
    #8276
    Először is akkor mész ki, amikor akarsz a boxba. Amikor szól az csak ajánlás.
    Gumit pedig a verseny közben alapesetben az 1-2-3-4 gombokkal tudsz váltani. Illetve ezt a controls menüben át tudod rakni más gombokra is (quick menu left/right/up/down)
  • gyuri35
    #8275
    Szia!Azt elárulnád verseny közben hogyan váltottál boxtaktikát?
  • sajtburger
    #8274
    Atya ég milyen versenyeken vagyok túl.. eddig is ámultam bámultam a játékot de most.. Montreálban első pole pozició után első győzelem. Valenciában 10. hely környékéről 2. helyre felküzdöttem magam, utolsó kör utolsó előtti kanyarjában megelőztem Alonsot majd kipördültem így 2. hely. Silverstone-ban pedig esővel indult a verseny, majd vihar lett belőle, jókor kaptam észbe felpakoltam az eső gumit, így 20. hely környékéről 4. helyig zárkóztam fel.. köridőkben aláztam picit. :) Csúcs ez a gém. :)