21742
  • bakkerman
    #8473
    1:04-nél az a féktáv elég vicces,semmi blokkolás,semmi kicsúszás...röhejes
  • Sponnyabob
    #8472
    Általában a rajt utáni lökdösődésben szoktak megbüntetni mikor feltorlódnak és elfelejtem hogy nagyobb féktáv kell aztán kicsit meglököm. Van mikor jogos de hogy épp hozzáérek és már küld a büntetésre, ráadásul pont az elején mikor egybe van a mezőny és teljesen lemaradok. Amúgy nem tudom lehet hogy én gyilkolom nagyon a gumikat de nekem minden hétvégén van legalább egy defektem, bár általában a gyakorlás vagy az időmérő alatt futam alatt nem annyira szokott. Csak legutóbb Istambulban voltam egy nagyon jó versenyen tényleg végig küzdöttem az elsőkkel 2. 3. helyen voltam és pont a célegyenes ráfordítóban kaptam defektet és körbe kellett mennem úgyhogy újabb versenyem szált el. :(
  • Crome
    #8471
    Tudom, hogy nem ez a megoldás, de én pont a fura büntetőrendszer miatt is játszom megnövelt flashback-ekkel, mert az ilyeneket olyankor visszapörgetem és kijavítom (ha csak tényleg nem volt jogos a bünti). Engem akkor szívat sokszor, mikor kék zászlót kapok, de olyan messze van még a mögöttem jövő, hogy tök felesleges lenne lelassítani, erre benyom egy büntit feltartásért, holott a közelemben sem volt a leköröző autó. Defektet még nem kaptam eddig (első szezon vége, 50%-os futamok).
  • Sponnyabob
    #8470
    ááááááááááá... felbasz ez a játék. Milyen szabály rendszer má az hogy nekem kiszab egy áthajtásos büntit mer féktávon picit koccoltam az előttem lévőt, ő meg vígan nyomja mellettem majd mikor megelőzöm megpördít és megy tovább mintha ott se lenne. A másik meg ez a fos defekt rendszer komolyan semmi jele, hogy defektem legyen. Egész versenyen vezetek közelemben nincs senki akinek nekimentem volna és defekt persze pont a box utca bejárata után nehogymá egy kört kelljen mennem szar gumival. Már a második versenyemen úszik el a játék faszsága miatt. Asszem tudom már miért nem tudok egy évadot végig játszani ezzel a szarral.
  • Palinko
    #8469
    lol nekem csak 1:03 sikerül 2 durva kanyarlevágással :D
  • Batmanci
    #8468
    Ja, űrrepülővel, légellenállás, gravitáció, talaj érintés, folyékony hidrogén súlya segítség kikapcsolva.
    Láttátok Monaco leggyorsabb körét?
    Egy perc alatti.
    Haggyá, má, Ibolya!
    Megvannak a megfelelő progik, amivel meg lehet csinálni.
    Ezért nem vagyok már egyetlen ligában sem.
    1.15:000-ös pályán, rám ver 3,5 mp-t. Második vagyok, közel hibátlan körrel, a többi, becsületes marha tizedekre tőlem...
    Kiszálltam, és hesszöltem, mit művel.
    A féktávokon azonos sebesség, a végsebesség szintén, ott vált, ahol én...
    Viszont egy körön, kábé tízszer koccolta le a falat, és 3,5 mp-vel gyorsabb volt nálam.
    Csak röhögni tudtam. (Kínomban) Így silányították el az onlány játékokat.
    Ha nem a haverokkal nyomulok, akiken másnap számon kérhetem, ha hülye volt, akkor nincs onlájn, mert pár kis köcsögöt mindig beesz a fene, csak, hogy szembe jöjjön veled. (vagy mi megyünk rossz irányba. Ez még benne van.)
    Jó is, ha gyúrnak az MI-re, mert nemsoká már csak a csalók lesznek fenn. Aztán majd mehet a verseny, hogy ki a nagyobb májer.
    Remélem, vérig sértettem akiket akartam, a többiek úgyis egyetértenek velem. Ha valaki nem érintett, de mégis megsértődik... akkor megérdemli.
    Üdv, Laci.
  • Palinko
    #8467
    lol brazíliába lehetséges 1 perc alá lemenni nyomtam egy 58:221
  • Muttley
    #8466
    imádkozzunk, h
    ne legyen f.cked up ;)
  • Sponnyabob
    #8465
    Na igen általában az utolsó sikán adja meg a végső döfést, de előtte is sok hely van ahol midig lassabb vagyok mint a többiek.
  • Palinko
    #8464
    hát a célegyenes előtti nekem sem a kedvencem a többi elmegy. én a szingapúri pályát útálom még, de azért megvan.
  • Sponnyabob
    #8463
    Az be van kapcsolva viszont minden más segítség ki van kapcsolva. Amúgy meg szeretem megtalálni azokat pontokat a pályán ahol nyerhetek időt vagy előzi pont lehet. Mondjuk nagy ellenségen a spanyol pálya azt nagyon utálom, annál már Monte Carlo is jobban megy. Valamiért azon a pályán nem tudok menni.
  • Palinko
    #8462
    gyakorlást rendszerint kihagyom :D kapcsold be a vezetőt az majd mutatja a fékezési pontokat
  • Sponnyabob
    #8461
    hah... 6. szezon nekem még az első szezon felét nem sikerült végig csinálnom. Valahogy mindig elterelődöm a játéktól. Na majd egyszer vagy majd a 2011-et talán. Mindig úgy járok hogy végig csinálom a gyakorlást meg az időmérőt de a futamra nem marad türelmem és kilépek, aztán pár nappal később meg már teljesen elfejeltem hogy kell jól menni az adott pályán.
  • Palinko
    #8460
    nah 6. szezonban megélhettem hogy ugyanaz a cspat megint ad szerződést :D
  • Totti5
    #8459
    Mert a kormi takarta. Ha teljesen elfrodítottad mind a két irányba, akkor lehetett látni ahogy mozog a fülecske és az ujja:)
  • Palinko
    #8458
    de csak balkézre :D
  • lac coo
    #8457
    Igen ? :)
    sose vettem még észre :)
  • IXEMGabeo
    #8456
    Hungaroring

    Spa

    egész jól belejöttem, mindkettőbe volt hiba...kis helmet mode replay
  • Totti5
    #8455
    Eddig is volt váltás anim:)
  • thedriver
    #8454
    Az E3 most volt 2-3 hete, szóval nehezen készülhetett 2 hónapja...
  • Crome
    #8453
    Racedepartment-en van egy mod, ami kikapcsolja a ghost car-t. Amúgy nem lehet tudtommal.
  • tomo05
    #8452
    Hali! Ki lehet kapcsolni az időmérőben a Ghost Car-t??? H igen akkor hol? Köszi!
  • Hunter of Deer
    #8451
    Köszi!
  • barcames
    #8450
    úgy értettem, hogy két hónapja készült!!!!!!!! ezt a külföldi fórumon írták többen!
  • rototti
    #8449
    Driverben: minden 100%-on, center spring: nincs pipa, allow game to adjust: pipa.
    Játékban: deadzone-ok: fék: 5%, többi 0%; saturation-ok: mind 100%; linearity: 50%.
    FFB erősség beállítások (3db) felülről lefelé: 20%, 40%, 30%
  • Hunter of Deer
    #8448
    Helloka!
    Valaki tudna nekem írni egy franko Logitech formula force EX beallitast winben es jatekban egyarant? eleg regen jatszottam a jatekkal es mar nem emlekszem hogyan is volt anno! thx
  • thedriver
    #8447
    Vagy inkább fél napos, nézd meg a feltöltés idejét, mielőtt ilyet írsz.
  • 1999zolika
    #8446
    bepállott a seggem
  • barcames
    #8445
    ez a videó kb 2 hónapos ;)
  • Mayorpapa
    #8444
    Valahogy én is így vagyok ezzel, korábban sokkal de sokkal jobban lekötöttek ezek a játékok, nagyon vártam őket... Sztem mi is meg a játékok is változtak...
  • thedriver
    #8443
    F1 2011 előzetes interjú

  • lac coo
    #8442
    Váltás animáció van, meg látok némi ellenkormányzást is gázadáskor ...
  • Sponnyabob
    #8441
    Ja, az tényleg dobhatna még rajta, ha még több ilyen interaktív cucc lenne amikor örül vagy épp csalódott a pilóta ill. a csapat.
    Bár sajnos ezek az új Codamasters játékok egyre kevésbé tudnak lekötni. A Dirt 2-t még faszán végig toltam meg a Grid-et de a Dirt 3-ban valahogy mintha kicsit veszett volna a lendületből a F1 2010-et is csak néha veszem elő. Pedig szeretem az ilyen játékokat. Csak még azt nem tudom, hogy a játékok változtak vagy én :(
  • IXEMGabeo
    #8440
    majdnem ugyanaz lesz, mint a 2010:S grafikailag nem változik semmi...

    viszont úgy láttam a video végén mutatták Heidfeldet, ahogy örült a mérnökével tán több efféle dolog lesz benne
  • Palinko
    #8439
    azt a kormányt elfogadnám :)
  • lolSL
    #8438
  • Mayorpapa
    #8437
    ez engem is érdekelne, mert elég nagy méretű az a fájl...
  • stupido
    #8436
    Sziasztok!

    Eddig hibátlanul, szaggatás nélkül ment a játék, de ma menet közben el kezdett nagyon durván beszaggatni. Van ennek köze ahhoz, hogy töröltem a replay file-t?
  • IXEMGabeo
    #8435


    itt is van a Sanghaji köröm:D véletlenül nagyon eltaláltam

    megoldottam, behoztam a szoba ventilátort és most azt nyomatom rá a gépre, azóta semmi nem szaggat:D
  • IXEMGabeo
    #8434
    sajnos ráférne a gépemre egy kis újítás legfőképp CPU-m egy gyenge egymagos, gyengus elavult hűtővel. Alaplapcsere óta, nagyobb lett a gépház a hűtés hatékonysága alábbfagyott, és a CPU által lesz ugyebár a VGA-nak nagyobb teljesítménye...