21742
  • Palinko
    #8793
    csak nagy kár nincs kuplung pedál.
  • mmovar
    #8792
    ja elfelejtettem írni hogy 18k-ért garival stb...
  • mmovar
    #8791
    Én pár hónapja vettem egy bicskei számtek üzletbe zsír újan. kérdeztem is, hogy honnan sikerült beszerezni mert régóta vadászok új példányt. és a boltjuk szerződésben van valami osztrák számtek üzlettel ott maradt meg a polcon és onnan hozták. Szóval elvétve de még be lehet szerezni újan. Ami azt illeti én is nyúzom rendesen és semmi baja. Szerintem is pro kormány a mai napig megállja a helyét.
  • HJ
    #8790
    Nálam XP-n is kidobált egy időben, levettem az anti-aliasingot 4x-esre és azóta stabil. Persze ez lehet videókártya függő is. Nekem 9600 GT van (512 RAM)
  • argo001
    #8789
    Csak multi alatt fordult elő, egészen a mai napig.
    Megtaláltam a megoldást! :D Enyhén nevetséges dolog. Kidobja a hibaüzenetet? Na és? Félrehúztam az üzenetet és játszottam tovább. XD
  • aerolive
    #8788
    *alsó, bocs a dupláért.
  • aerolive
    #8787
    Irányítás beállításokban az elsó 4 opció adja meg a menüt. Balra, jobbra, le, fel. Ezeket állítd be a tetszőlegesre. Nekem: 4, 6 - 2, 8. Ha megnyomod valamelyiket, akkor feljön oldalt egy kis menü, mellette nyilakkal. A nyíl mutat egy irányba és azt a gombot kell megnyomni.
  • Crome
    #8786
    Nekem Driving Force Ex kormányom van, használtan vettem, jó állapotban, de nincs vele semmi gond. Tökéletesen működik, bár a játék hivatalosan nem támogatja, tehát a menükben nem tudok vele mászkálni, de játék közben működik rajta minden rendesen.
  • szabii98
    #8785
    Beállítások valami izé, ahol beállítod h mivel mész előre hátra jobbra balra, stb, és ott a gyorsmenü opciók. Állítsd be valaminek, és azt használva a 'Gyorsmenü jobb'-t és ott majd nyilakkal mutatja mi kell, ott majd tudod váltani a gumit és egyéb dolgokat még.Remélem érthető :D
  • fapipa
    #8784
    Köszi , de valaki valami konkrétabbat ?
  • szabii98
    #8783
    A gombokkal lehet váltogatni, a beállításoknál valami nemtudommi.
  • fapipa
    #8782
    Help !
    Career 2. short season SPA 9 kőr Red Bull.
    A gumicsere interm.re után minden jó a 7.kőr ig.
    A 8. kőrt elkezdve takonnyá válik a pálya.Vezethetetlen.
    Próbáltam bemenni gumit cserélni , de intertm. ad vissza nem esőt.

  • HG
    #8781
    Szia!

    Nekem is volt ilyen problémám, csak egy tipp: Próbáld lejjebb venni a Graf. beállításokat. Nekem is simán futott magas beállításokkal, jó FPS-el, de néha kivágott, láthatóan ok nélkül. Elkezdtem visszavenni a Graf. beállításokból, azóta rendben. Milyen géped van?
  • Kreeder44
    #8780
    Én 1,5 éve vettem kb az enyém szval még lehet kapni boltba is, csak nincs már gyártósoron... :) szerintem... nekem annyi nyűgöm van vele h kicsit nyikorog, de lehet 1 kis oil segítene rajta :D
  • argo001
    #8779
    XP alatt is kivág a Windowsba de legalább nem olyan gyakran.
    A fenébe, mindenkinek ilyen instabil a multi?
  • argo001
    #8778
    Nekem sincs bajom vele. Örülök hogy jól szolgál a kedves egészsége.
  • dr Kotász
    #8777
    Érdekes amit írtok, én 8 éve használok MOMO-t, és kutya baja. A mai napig reagál 1 mm elfordításra is. A pedál is hibátlanul működik. Ez a kormány a GP4 óta becsülettel szolgál Amúgy tudomásom szerint már nem lehet kapni, javítsatok ki, ha tévedek.
  • argo001
    #8776
    Én csak tanácsoltam, mert az áráért szerintem megéri. Nekem nem volt bajom vele, pedig 2010-ben vásároltam.
    De vegyen Driving Force Prót, ma én is azt vennék inkább, csak lehet még kapni?
  • Laceee
    #8775
    Én is csak a tapasztalataimat írtam le, az hogy nálad még nem jött elő ez a probléma, az nem vigasztalja a többi MoMo tulajdonost, 2011-ben nem ajánlott MoMo-t venni, mert van más/jobb kormány.
  • argo001
    #8774
    Nekem viszont semmi bajom nincs vele, pedig már régóta nyúzom. És nyúzom rendesen.
    A tapasztalataimat írom le, az neked hol bevédés?
    Ha szar lenne nyilván megmondanám, volt valami "impact" noname kormányom, na az szar volt, tönkre is ment.
  • aerolive
    #8773
    Mármint MOMO-ról van szó. A kormánynak is van holtjátéka ( le/fel ), de eddig nekem minden kormányomnál így volt. A FF kicsit hangos benne.
  • aerolive
    #8772
    8k-ért vettem novemberben egy pár hónapos példányt, szalon állapotban volt. Típusprobléma, hogy a gázpedál lazul és ad kb 2-3% gázt magától néha. Van rá leírás, hogy mit kell megcsinálni, csak nem találom a hosszú fejű csavarhúzóm, az kéne hozzá mert mélyen vannak a csavarok.
  • Laceee
    #8771
    Aki MoMo-t akar venni, az inkább dobja ki a pénzt az ablakon kb ugyan ott lesz, DFGT vegyetek, ha már nem telik jobbra.
    Nekem 2 MoMo ment tönkre pedál problémával+ kotyogott a végén már rendesen a kormány tengely, havernak szintén (Akkor még nem volt DFP/DFGT/G25 azért vettünk másik Momo-t)
    Azért mert valakinek momo-ja van nem kell bevédeni
  • argo001
    #8770
    Semmi értelme nincs versenyezni úgy hogy mindig kivág a Windowsba ez a játék.
    Megpróbálom XP-n.
  • [HUN]FaTaL
    #8769
    Persze, 2 hónappal a megjelenés előtt. lol
  • Palinko
    #8768
    annyi hsz lett azt hittem már kijött valami kalóz 2011 es :D
  • ASR Godfather
    #8767
    nem hiszem.
    A g25 endurance futamoknál nagyon kényelmes volt, használtam már momo-t is nem mondom, hogy kényelmetlen, sőt talán rövid távon még kényelmeseb a g25-nél, de 2 órás futamon kell a g25-27.
    Másik meg, hogy nekem jobban fekszik a nagyobb kormánykerék, és váltófül, annyi a hátránya, hogy kevés programozható gomb van a kormánykeréken.
    És azért a tökéletes h váltót sem szabad figyelmen kívül hagyni, az egy tökéletes darab, bár tény, hogy aki csak f1-el megy annak ez a funkció értelmetlen.
    És a momok megbízhatósága nem áll a toppon.
  • argo001
    #8766
    Akkor már inkább G25. Nem a legújabb, de felsőkategóriás darab.
    Viszont nem vagyok túl jó véleménnyel ezekről a kormányokról. Többe kerülnek, mint ami a valódi funkciójuk lenne. :D
  • argo001
    #8765
    Szimulátorra szerintem ne G27-et vegyen, meg egyébként is.
    Akinek annyira van pénze, az inkább ruházzon be egy MOMO-ra, vagy Driving Force Pro-ra + egy új VGA-ra...
  • ASR Godfather
    #8764
    az beparkolásra való.
    Nagy az értékvesztése, akkor már tényleg inkább RGT ha valaki nem teheti meg a g27-et.
    De aki szerencsés alig használtat lehet venni 60 körül.
  • Edwin9801
    #8763
    Nekem is én is karácsonyra kaptam azóta megy nekem rendesen, és én is azért hajtom rendesen:D
  • argo001
    #8762
    36k?
    Két MOMO esetleg. Én 15 és félért vettem, egy éve. :D
  • IXEMGabeo
    #8761
    RGT Clutch Pro...3 pedálos
  • IXEMGabeo
    #8760
    MOMO 36K kb...majd, ha lesz melóm beruházok rá.

    nem lenne gond a Thrustmasterrel se, csak sajnos a váltó egy rákfenéje ilyen kattogos szar...
  • Edwin9801
    #8759
    Milyen Thrustmastered van?
  • argo001
    #8758
    Vegyél MOMO-t. Sokan azt mondják, hogy tönkremegy a pedál, de nekem nem volt még bajom vele, pedig én ütöm-vágom. :D
    Vagy Driving Force Pro.
  • IXEMGabeo
    #8757
    arra nincs pénzem, örültem h ezt 24-ért megkaptam Karácsonyra:D azóta ez már a 2. mert egyszer elkúrtam már a váltóját, akkor alig 1 hónapot, most azért 3-4 hónapig bírta szval haladás van:D, 2x is adtak egy újat ugyebár még él a garancia:D

    sajnos lehetséges agresszív vagyok lefele váltásnál és akarva akaratlanul is durván válthatok, pedig próbálom finoman...
  • argo001
    #8756
    G27? Mi a francnak?
    Szimulátorra kell, nem beparkolásra. :D
  • ASR Godfather
    #8755
    vegyél g27-et :D a kormány ott kezdődik :)
    én 4 év alatt kettő db g25-t használtam el szóval nagyjából 2 évet kibír, de hallottam már valakinek 5 évig is, csak én minden nap mentem vele volt, hogy 3 órát egy huzamba.
    Szóval tartósak, az értékét is jól tartja.

    Ja kérdésedre a válasz: nem normális :D
  • IXEMGabeo
    #8754
    nekem meg kampeca ismét a váltómnak:) benéztem ezzel a Thrustmaster kormánnyal...a váltó normális h elromlik 2-3 hónap után?