21742
  • palinho96
    #8833
    köszi :D


    Muttley nem volt még! :D
    jó kis vidi, csak kár hogy Alonso nem lett dobogós xDD
  • szabii98
    #8832
    Jóez. A HUD kicsit fura lesz de megszokjuk.
  • Muttley
    #8831
    ám'tom vóóót-e mááá ;)

  • TruckerDave
    #8830
    ÉÉn csak arra írtam mert elírta, de neked respect :)
  • palinho96
    #8829
    én 1.12-őt mentem.. az brutál.. gumi és benzin szimulációval.. kipör nélkül ABS-szel :D
  • TruckerDave
    #8828
    12.8 ?? Nem egy 1.28 akar lenni ? vagy ezt, hogy érted ?
  • oneal1
    #8827
    Uhh kanadaban mentem elobb egy nagyon kemenyet.
    12.8
  • TruckerDave
    #8826
    brutáltól én még nagyon messze vagyok :D Még nagyon gagyin megyek, jobban mint bill-el. Kormánnyal nagyon más a dolog. De én még minden féle segítséggel megyek. Néha verseny utolsó köreiben kikapcsolom az auto. fékezést,de úgy mindig elég szarul megyek.
  • Firerock
    #8825
    köszönöm szépen!
  • aerolive
    #8824
    Kutatás és fejlesztés. Év közben is fejleszt a csapat. Szabadedzésen a mérnöknél van a menüpont ( K&F feladat ), ha van elérhető. Persze ehhez meg kell előzni a csapattársad, hogy előbb kapd meg. Amúgy az a feladat, hogy döntsd meg az időt, nem nehéz van mikor 10s különbség is van.
  • Firerock
    #8823
    Ezt a K&F-dolgot magyarázza már el valaki részletesen légyszi:)
  • aerolive
    #8822
    Majd lehet felveszek majd egy kört Monacoban, hogy mennyire őrült módjára megyek, annál gyorsabban nem lehet. Igaz még nem csináltam K&F-et, mert az első 4 futamot skippeltem, nem akartam újracsinálni.
  • aerolive
    #8821
    brutálon force indiával olyan 15-16. helyre lőttem be magam, az még annyira nem is rossz, bár jobbak szoktak lenni. Nem való a reális idő a játékhoz, ahhoz túl egyszerűek az AI megoldások.
  • TruckerDave
    #8820
    Én 2011-es moddal, Force idiával 10 helyről 1 lettem, haladón, most profira tettem így tök utolsó lettem az időmérőn rögtön. Túl nagy az ugrás a szintek között.
  • palinho96
    #8819
    igen sajnos a mentéseknek lőttek .. :S.. annyit tudok ajánlani, hogy a racedepartment-en nézz körül, hátha rátalálsz az original AI modra.. :D
  • aerolive
    #8818
    Gondolom ha most újrateszem lőnek a mentésemnek, jól gondolom? Lehet végig kéne előbb nyomni ezt az évadot, csak ilyen erős ai-val nehéz. :)
  • palinho96
    #8817
    UPDATE 4!
  • palinho96
    #8816
    HJ neked azt mondom, hogy Te dolgod.. magát a módot én is ajánlom, de nem magyar! :D
    annyi az egész, ha azt használod, attól a language fálj még mindíg jó :D
  • palinho96
    #8815
    a fronted mappa tartalmát másold be a Te fronted-edbe.. azzal a pilóták képeit jeleníti meg a menuben :D
  • aerolive
    #8814
    Valakinek megvan a gyári database? Nem bírok a valódi 2011-es értékekkel :D
    Középmezőnybe kéne lennem, de mindig 20+ vagyok időmérőn. Amúgy így is elég fura, hogy körön gyorsabb vagy, de neki a betöltött idő jön be és vagy 4 másodperccel gyorsabb, miközbe lehagytad ... így nem túl reális, mint az se, hogy Monacoba első körbe ( azaz rajt után ) 1:17-et megy, úgy hogy előttem volt. Én meg 1:30
  • HJ
    #8813
    2011-es MOD-nak én a Race Department féle Total Conversiont ajánlanám. Azért a minőségéről sokat elmond hogy az RD adta ki. Zippelve alig 1,2 GB...
    http://petar.outer-heaven.net/mods/S2011/
  • TruckerDave
    #8812
    Megtaláltam a patchet, viszont mi az a frontend ? Mert az előzőben nem volt ilyen ebbe viszont, van és előbb a lépéseknél nem írtad, hogy kéne vele valamit csinálni, de azért megkérdem.
  • TruckerDave
    #8811
    1.01-es patchről tudnál adni linket ? Ideiglenesen van ez a netem, mer gyorsabb lesz viszont ez annyira lassú, hogy fél órát várok, hogy ezt az oldalt betöltse.
  • TruckerDave
    #8810
    Nem sokára kipróbálom, csak most elmegyek. Remélem már jó lesz :D
  • palinho96
    #8809
    it mindíg megtalálható a legfrissbe infó és update :D
  • palinho96
    #8808
    Nah késsz!
    remélem az utolsó fálj, és nincs benne több hiba:D
    LINK!
  • palinho96
    #8807
    :) xD... az eslő a legfontosabb :D
  • TruckerDave
    #8806
    első,4edik,és5ödik lépés is kimaradt :D
  • palinho96
    #8805
    első lépés: 1.01-es patch
    második lépés: Sezon 2011 patch ANGOL patch telepítése
    harmadik lépés: magyar language fálj másolása és felülírása!!!!
    negyedik lépsé: system mappa tartalmát a te F1 2010 /system mappába másolása
    ötödik léps: adatbázis
    (hatodik lépsés: a többi grafikai cucc (gumik, képek) )
  • TruckerDave
    #8804
    az gond ha először csináltam a patchet utána a magyar fájlt másoltam ? mármint a magyar nyelvet
  • palinho96
    #8803
    ha mást nem akkor próbáld újra az első lépéstől kezdve, úgy ahogy a txt-ben van :D
  • TruckerDave
    #8802
    aszt hiszem igen :D
  • palinho96
    #8801
    mindent felül írtál?
  • TruckerDave
    #8800
    Invalid file ID-t ír ki a linknél.
  • TruckerDave
    #8799
    De nekem verseny közben a HRT-nek is tavalyi festése van, nem a fehér fekete kockás.
  • palinho96
    #8798
    Itt a legfrissebb! Nézd meg hátha!.. nem tudom, hogy miért, de nekem Di Resta a Force Indiánál van csa a menüben a ép van felcserélve!
  • palinho96
    #8797
    a 2011-es festés az mindehol ott van.. nekem fel se tűnt, hogy Di Resta ott van, de javítom :)
  • fapipa
    #8796
    Kössz és AERO-nak is.( Menet közben D pad.)
    Már csak annyit; 2.season (red bull csak 1.helyek)WCh már most,még van yes marina...stb)
    az összes csapat-tól van szerződésem de a Mc Laren nem adja,pedig arra hajtok.
    Mééééér nem ?

  • TruckerDave
    #8795
    A 2011-es festés az csak a rövid versenyhétvégénél az autó képénél van, vagy versenyen is ? Mer nekem játékban már nem működik.
  • TruckerDave
    #8794
    Én még találtam 2 problémát.Az elsőt nem tudom tudod-e javítani, de az lenne a gond, hogy csak a lágy gumi sárga a többi mind sima fehér. A másik nagyobb gond, hogy össze van cserélve Liuzzi És Di Resta. Adatok csapat, zászló, versenyzőről kép jó, de a nevük nem. HRT-nél megy Di Resta és így fordítva.