21742
  • IXEMGabeo
    #9113
    ez a játék gyönyörű lesz:Ö új procival istenien fog futni:P
  • Totti5
    #9112
    F1 2011: 8 New Screens
  • HJ
    #9111
    Ja, ehhez kell a Ryder Mod Manager is.
  • HJ
    #9110
    Ez is jó - bár angol nyelvű (talán jó hozzá a magyarítás?)
    http://petar.outer-heaven.net/mods/S2011/
    Ez a Race Department 2011-es modja
  • palinho96
    #9109
    akkor már ezt..
    itt a komlett 2011-es magyarosítás, pilótákkal, festésekkel, gumikkal! :DGARANTÁLTAN HIBÁTLAN! :D
  • Firerock
    #9108
    itt
  • V43 1105
    #9107
    Sziasztok!

    2011-es HD felbontású autó és sisak skineket keresek, gumi textúráknak is örülnék valamint egy rendes t-cam nézetnek! Előre is köszönöm! :-)
  • Crome
    #9106
    Arra azért majd kíváncsi leszek, hogy mondjuk SC alatt, amikor kimegy majd a pályáról, akkor vissza lehet e majd úgy fogni a többieket az élen állónak, mint az életben. Remélem igen és nem lesz majd ilyen illegal blocking szerű bűnti miatta. Mellesleg jártam már nem egyszer úgy, hogy mentem a box-ba, de a box-ba vezető úton lévő kanyar miatt lassítanom kellett, hogy nehogy visszaessek a pályára, erre a mögöttem szintén a box-ba tartó kocsi ghost módban át ment rajtam simán, aztán meg én kaptam figyelmezetést illegal blocking miatt.
  • IXEMGabeo
    #9105
    ha nekem kész lesz a kormányom akkor ezek engem se fognak érinteni, mer totál segítség nélkül tolom
  • Crome
    #9104
    Ja, most nézem, hogy csak online-ban. Akkor az engem nem érint mondjuk.
  • Crome
    #9103
    Ööö... az nem jó, mert sajnos én TC-t és auto gears-t is használok. :-) ABS-t nem, de kíváncsi leszek mennyit fog számítani az a bünti.
  • dr Kotász
    #9102
    A hivatalos fórumon böngésztem az újdonságok, változtatások listáját. Itt egy enyhén szimpatikus, amiről eddig nem tudtam:

    Online: Weight penalty for people using TC, ABS and Automatic gears that are over level 10. Driver's press conference after the race. Different objectives in online races for different teams.
  • IXEMGabeo
    #9101
    nem te vagy a hiba az AI gyors ott viszonylag
  • [HUN]FaTaL
    #9100
    Szvsz a spanyol nagydíj valami rettenet, vagy csak én vagyok balfasz, hogy úgy húz el mellettem az AI, mintha valami trabanttal mennék a pályán.
  • IXEMGabeo
    #9099
    Korea valóban szar, főleg, az automata váltónak...

    Hungaroring az pedig jó pálya;)
  • Crome
    #9098
    Jaja, meg nagyjából Montreálban is.

    Nekem ezekkel a versenyekkel van mindig gondom (értsd nehezen tudok nyerni vagy előzni): Kína, Török, Spanyol, Brit, Magyar (ez szégyen, de a Hungaroringet nagyon rühhelem :-D )Szingapúr, Japán, Korea. Szóval majdnem a felével. Ez persze nem jelenti azt, hogy pontot sem szerzek, csak ezek szoktak jobban megizzasztani. Viszont amik tényleg rémálmok számomra azok ezek: Magyar, Korea.
  • IXEMGabeo
    #9097
    Monzában gyengék a többiek...
  • Crome
    #9096
    Pont tegnap mentem 1:24:0xx valamennyit kvalifikáción, pedig még hibáztam is, de így is elég volt a pole-ra legend szinten. :-)
  • IXEMGabeo
    #9095
    ott van egy egész jó setupom 1:23:6 körüli időm van ott gumiszimmel:)
  • palinho96
    #9094
    a beállításoknál, a grafika menüpont alatt bekapcsolod a Full Screent:P
  • hatalomxy
    #9093
    Köszi a válaszokat, kipróbálom.
  • Crome
    #9092
    Szerintem ha 1:24 körüli időt mész az jó.
  • hatalomxy
    #9091
    És így mennyit lehet menni kb monzában?
    Mármint mi számít jó időnek?
  • [HUN]FaTaL
    #9090
    Mert TTben nincs gumi és üzemanyag szimuláció.
  • hatalomxy
    #9089
    Sziasztok!

    Valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy amikor time trial módban vezetek, akkor 1:22-t megyek Monzában
    és ott fékezek, ahol a segítő nyilak pirossra váltanak, és nem csúszok ki.
    Viszont, ha verseny előtt edzés van, és ugyanott fékezek, ahol time trial-ban akkor kicsúszok? (ugyanazokkal az
    autóbeállításokkal)
  • tomo05
    #9088
    Tudom! De mindig így indítja... Akárhogy lépek ki...
  • [HUN]FaTaL
    #9087
    Nyomd meg az alt+entert...
  • tomo05
    #9086
    Hali! Az miért van, hogy amikor elindítom a gémet akkor mindig kis ablakban jön be?
  • aerolive
    #9085
    Lerántottam már tegnap onnan a fórumról, minden oké vele.
  • palinho96
    #9084
    próbáld meg megauploadról lenyomni!
    ott van felül a link! :P
  • palinho96
    #9083
    amúgy felse tünt pedig angolos vagyok :P xddd
  • palinho96
    #9082
    okés értem:P
  • Firerock
    #9081
    még annyi hogy szerintem a leírásból vedd ki a warezre utaló dolgokat(serial,stb) és nem Session hanem Season!
  • aerolive
    #9080
    b+, most látom hogy 40mb-tal kevesebbet szedett le mert elértem a napi limitem ... istenem, ekkora birkákat :(

    bocs a tripláért
  • aerolive
    #9079
    a magyarítás sincs benne
  • aerolive
    #9078
    Leszedtem, de nincs benne a MOD PACK BRASIL AND ENGLISH 2.1 ANGOL, most ez hogy? :D az előzőekben benne volt.
  • Firerock
    #9077
    :)
  • palinho96
    #9076
    basszus ja.. javítom :P xddd
  • Firerock
    #9075
    még senki nem szólt hogy Hungarian?
  • Hunter of Deer
    #9074
    nem!