21742
  • lac coo
    #9153
    Rakd újra ! :)
    Vagy találd meg mit piszkáltál rajta esetleg raktál fel a gépre ami bekavar ...
  • V43 1105
    #9152
    Beszart az F1 2010-em.. Execute error vagy mi a .. :( Micsináljak ? :(
  • Firerock
    #9151
    Srácok az mitől lehet hogy a versenyen az előttem lévő versenyző tőlem lévő távolságát időben kifejezve mutatja hanem úgy mint az időmérőn az első pilóta köréhez mérten hogy ki meennyivel gyorsabb,lassab!?
  • palinho96
    #9150
    én mindíg tiszátn játszok! :D, annyi a lényeg, hogy megkell találni a megegfelelő ívet és nem lesodródni róla sehol...max azaz egyenesekben!
    és a f1 2011-es mod rajta van :)
  • oneal1
    #9149
    menni fog a tiéden, no para
  • benőmenő
    #9148
    Egyszerűen nem értem, miért ennyivel nagyobb a gépigénye, mint a dirt-öknek. Tény, hogy több autó van a pályán, de itt azért nem egy fás-bokros dzsungelbe mész, meg nem kell az autónak sározódni/ujjnyi vastagon porozódni, és a cockpit is egyszerűbb. 1440x900-as a monitorom, szal ezen a felbontáson tolom, és a dirt 2 és 3 a beállítható maxon (ugye dx 11-em nincs) v-sync-el, meg 4-8x-os élsimítással vígan elszaladgál. Az F1 2010-ben meg medium-on is van, hogy 30 fps körül, vagy az alá esik néha, miközben nuku v-sync, és semmi élsimítás. Kipróbáltam maxon is a 2010-et és nem néz ki szebben, mint a dirt2-3 és ugye semmi komolyabb szimuláció nincs a lentebbi hsz-ek szerint. Mire fel ez a nagy gépigény?!
  • oneal1
    #9147
    :D
  • IXEMGabeo
    #9146
    nem tudom ahhoz hogy találtál efféle beállítást...vagy cheateltél:D annyit nem lehet menni gumikopással
  • V43 1105
    #9145
    Talán elfut :/
  • szabii98
    #9144
    Minimum rendszerkövetlemények:

    Windows XP/Vista/7
    DirectX 9.0c
    Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz vagy AMD Athlon X2 5400+
    2GB Ram
    Graphics Card: GeForce 7800/Radeon X1800 or higher
    DirectX Compatible Soundcard or onboard audio
    Dual Layer Compatible DVD-ROM meghajtó
    12.5 GB Hard Drive Space

    DX11-re ajánlott gépigény:

    Windows 7
    DirectX 11
    Intel Core i5 or AMD Phenom II x4
    4GB Ram
    Graphics Card: GeForce GTX460 or ATI Radeon HD 5850
    DirectX Compatible Soundcard or onboard audio
    Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
    12.5 GB Hard Drive Space
  • palinho96
    #9143
    nekemem gumikopással 1.41.978 :P.. xddd adom neki Warezba! xdd
  • IXEMGabeo
    #9142
    lol gumikopás nélkül Mclarennel 1:42:151 es időm van Spa-ban:D
  • benőmenő
    #9141
    Az a baj, hogy hiába kapcsolod ki a rásegítéseket, attól a játék nem kezd el számolni olyan bagatell dolgokat, mint pl. a lentebb említett légellenállás.
    Viszont a remény hal meg utoljára, de a legnagyobb gond még mindig ott van a játékban, mégpedig a GFWL, aminek köszönhetően a mai napig nem tudtam egy teljes évadot végignyomni a 2010-ben, mert állandóan elfelejti a mentéseimet.
  • Muttley
    #9140
    én azééé All-Assist-OFF módban
    jelentős javulást remélek
    a tavalyi prrrrrodukciójukhoz képest ;)
  • [HUN]FaTaL
    #9139
    Nem szimulátor, árkád játék lesz ez is.
  • GPx8
    #9138
    Nem is kell az egy F1 szimulátorba... :P
  • dr Kotász
    #9137
    Nem lesz. A Codemasters engine-je nem számol légellenállással.
  • GPx8
    #9136
    Ebben már lesz aerodinamika szimuláció?
  • argo001
    #9135
    Van még egy álmom ezzel a játékkal kapcsolatban. Ha egy Lotus a mezőny végére jó, akkor hiába van a lehető legjobb beállításunk, ne lehessen vele versenyt nyerni - legalábbis a legnehezebb fokozaton. Egy győzelem is alaposan felértékelődne a játékban, na meg az átalakított tapasztalati pontrendszernek is jobban megfelelne.
  • oneal1
    #9134
    várjuk, várjuk :D
  • zzeN
    #9133
  • Firerock
    #9132
    kövezzetek meg!
  • barcames
    #9131
    26 az jó lesz szeptember 20-nak is!!!!!!! (mert akkor jelenik meg amerikában!)
  • JUVEfun
    #9130
  • [HUN]FaTaL
    #9129
    Ugye a CD/DVD mélyedésekkel tárolja az adatot, ezért úgyhelyezik a préselőgépbe, vagy valami ilyesmi. Pontosan nem tudom, még nem láttam ilyesmit, csak tudom, hogy a gyári lemezeket nem írják, hanem préselik, többek között ettől is hosszabb az élettartama, mint az írott hulladékoknak.
  • Totti5
    #9128
    Az hogy is működik, adatokat hogy viszik rá?
  • [HUN]FaTaL
    #9127
    Ja értem :D
  • Firerock
    #9126
    rosszul hiszed barátom!
    ott van 13 gép a kódmásztersznél szépen bekapcsolja a nérót,cd kép írása és kiírja háromszoros sebességgel. Azért kezdték el most hogy 26.ára befejezzék. Kapisi?
  • [HUN]FaTaL
    #9125
    "A Gémet már írkálják a DVD-kre"

    Hogy mit csinálnak? Maximum préselik, mint az összes gyári dvd-t.
  • palinho96
    #9124
    KÉÉÉSZ a fejlesztés!!
    A Gémet már írkálják a DVD-kre és dobozolják! xdd
    Fejlesztői napló: HAMAROSAN!!!
  • Crome
    #9123
    Eljött az utolsó évadom, utolsó versenye. :-) 18 ponttal vezetek Hamilton előtt, most az időmérőn ő az első, én a második helyet szereztük meg. Holnap lenyomom a versenyt, remélem meglesz a vb (az előző 2 évben nem jött össze). :-)
  • dr Kotász
    #9122
    Értem, köszönöm szépen.
  • Crome
    #9121
    Én 50%-os versenyeket megyek, és már 3x fogyott el az utolsó 1-2 körben a benzinem, pedig nem végig mentem fast-el, csak úgy a verseny felét vagy 3/4-ét. Szóval amit írtak az igaz, csak valószínű távfüggő, hogy elég e vagy sem.
  • aerolive
    #9120
    Én 30%-ot megyek és nekem is elég az üzemanyag. DE logikus, mivel nem mész teljes versenyt, ezért alap, hogy elég. Bár, nekem világított már az üzemanyag jelző néhányszor.
  • dr Kotász
    #9119
    Magyarázzátok el légyszi a következőt: karrier módban lehet végig fast motorbeállítással menni? Több helyen is olvastam, hogy elvileg nem, mert elfogy az üzemanyag a végére, és lelassulsz. Kipróbálás gyanánt viszont most mentem egy 20%-os Silverstone-i verseny (fuel sim bekapcsolva természetesen) végig fast beállítással és simán végig tudtam menni. Akkor most hogy is van ez?
  • palinho96
    #9118
    jójó, de akkor a képek nem stimmelnek.. amit én csináltam az RDDev 2011 szezon MAGYARUL, ÚJ pilótákkal!
  • lac coo
    #9117
    Hát ahogy emlékszem a vízes aszfalt mozgásban is nagyon bóvli, sokkal jobb volt a mostani foltokban vizes ....
  • Totti5
    #9116
    Ugyan ilyenek voltak a gumik a tavalyi képein is... ebben nincs csilli villi fotomod, így ilyen közepes képek jönnek ki. Mozgásban meg tudjuk milyen szép...
  • IXEMGabeo
    #9115
    képek mindig mások, mint a game:)
  • lac coo
    #9114
    Hát a telibe tükörfényes vizes aszfalt, meg a nyálkás, műanyag hatású vizes gumi valami borzalmasan ronda!

    Azokat kár volt piszkálni ... :(