21742
  • TruckerDave
    #9073
    Azt nem lehet beállítani, hogy az autót én irányítsam a boxba ??
  • Crome
    #9072
    Miért van az, hogy ha kérek boxkiállást, akkor elsőre általában nem fogadja el a gép (tehát nem várnak a szerelők), csak akkor ha kétszer kérek a gombbal egy körön belül megerősítést, hogy mehetek?
  • palinho96
    #9071
    Utolsó UPDATE!
    Újjítás:
    Friss Adatbázis, amely tartalmazza a csapatok gárázs szorszámát.
    Friss MAGYAR language fálj, melyben a Loutus Team helyett, már a Caterham Team Air-Asia (CTA-A) van és a pilóták képeinek frissítése!
  • palinho96
    #9070
    de előtte meg kell nyomni az F1-et, hogy a visszajátszásba tudd használni a Flashbacket! :P
  • TruckerDave
    #9069
    Én mindig önmagában csak az F12-őt nyomkodtam.
  • palinho96
    #9068
    Hásználni meg először megnoymod az F1-et, utána visszatekered oda ahonnan folytatni szeretnédés F12!!!
  • palinho96
    #9067
    Bármikor, akómikor mért körön vagy az időmérőn, szabadedzésen
    Versenyél bárhol bármikor!...
  • TruckerDave
    #9066
    A flashback mire jó ? Dirt 2-ben használtam így tudom, de itt ha össze töröm az autót már nem lehet, ha megpördülök akkor is püfölöm de semmi... Mikor lehet azt használni ?
  • Crome
    #9065
    Mega Trainer eXperience :-) De csak a 1.0.2.8-as verzióval megy.
  • palinho96
    #9064
    hogy van végtelenítve? :O xdd
  • Crome
    #9063
    Értem, csak nekem meg végtelenítettem van, mégis max. 4-et ír ki. :-)
  • palinho96
    #9062
    Úgy hogy 100 db flashback van mostmár ezzel a móddal :P
  • Crome
    #9061
    Nekem csak egy technikai kérdésem van. Az uccsó képen hogy lehet 5db flashback, mikor ha nem tévedek 4 lehet maximum beállítva a játékban? :-)
  • palinho96
    #9060
    Míg nem érkezik meg az F1 2011, addig érjétek be ezzel!
    Saját készítű módom utolsó verziója, melyben Heidfeld helyett már Bruno Senna van! :D
  • Crome
    #9059
    Akkor az tett be, mert a verseny 75%-át fast motorral mentem. Köszi az infót!
  • Nohab
    #9058
    Kevés benyánál van ilyen. Ne használd a motort folyamatosan a legnagyobb fokozaton.
  • Crome
    #9057
    Már megint behalt a kocsi. Ez most benne van a játékban vagy hiba? Monaco-ban mentem, 12. helyről fel nehezen a 6.-ra. Aztán leszakadt az eső, 3 körrel a vége előtt már nem lehetett menni száraz gumin. Bemegyek a boxba, felrakom az esőst, utolérek mindenkit, mert a gép nem jött ki cserélni, már az 5. helyen vagyok, erre elkezd akadozni a motor, elvesztem az 5,6,7 fokozatot, aztán a 3 és a 2. Végül fél körrel a verseny vége előtt már csak elsőben tudok menni max. 80-al. Mindenki visszaelőzött, végül 9. lettem. Viszont nem tudom ez miért van, nem hallottam róla, hogy lenne ilyen meghibásodás a játékban.
  • IXEMGabeo
    #9056
    máig nem tudtam h a Codemasters Birminghami cég:D a zene nagyon jó:), istenifaszagémlesz
  • zzeN
    #9055
    "Season so Far" Gameplay Trailer:
  • Crome
    #9054
    Aha, akkor olyan 50% környékén. Köszi!
  • aerolive
    #9053
    8-10 ezer között
  • Crome
    #9052
    Ja még két kérdés: ha a pitbox control-t auto-ra rakom az min változtat? Mert eddig manual-on használtam, csak most kezdtem gondolkozni azon, hogy az mi. :-) A box limiter-t vágom, de azt nem. :-)

    A másik meg az, hogy setup-ban az eddigi 2 évadomban egyszer sem lehetett állítani a féknél a tárcsa méretét csak a nyomást. Pedig mindig minden R&D-ot megcsináltam. Ez lehetséges vagy bug lenne?
  • Crome
    #9051
    Ok köszi, és max fordulatszámon?
  • szabii98
    #9050
    Ha állítható akkor Magas/High motorral kell rajtolni.
  • Crome
    #9049
    Zsír lesz. :-)

    Más: milyen fordulatszámon érdemes elrajtolni, hogy lehetőleg ne az legyen, hogy általában 1 autó lehagy már a rajtnál?
  • szabii98
    #9048
    Újítások egy GP Hungary-s felhasználótól:
    - bekerül a játékba a KERS és a DRS

    - az új Pirelli gumik sajátosságait figyelembe véve alakítottak a gumiszimuláción

    - az autók kezelését újraírták: sokkal realisztikusabb lesz az autók vezetése és viselkedése a pályán

    - átdolgozták a törésmodellt: egyrész most már több alaktrész szakadhat le a kocsiról, másrészt mechanikai meghibásodások is előfordulhatnak - immáron nincs akadálya annak, hogy például szépen elfüstöljük a motort mondjuk jó kései váltásokkal

    - grafikai tupír: egyrészt a pályákon sűrűbb lesz a növényzet, másrészt javítanak a fényviszonyokon is; valamint a paddockot átdolgozzák: végre tényleg különbözni fog az egyes országokban a paddock, ugyanakkor sokkal több élet lesz a garázsunkban, ezenkívül végre nem ugyanazokat a pofákat fogjuk minden csapatnál látni - valamint új győzelmi és bosszankodó animációk is lesznek

    - finomítottak a gépi ellenfelek intelligenciáján is (sokkal jobban hasonlít a vezetési stílusuk a valós énjükhöz)

    - ami pedig a multit illeti: lesz osztott képernyős kétjátékos mód, a multis futamokon 16 humán és 8 gépi pilóta teheti teljessé a rajtrácsot, valamint lesz lehetőség coop bajnokság indítására (azaz két humán pilótából állhat egy csapat)
  • [HUN]FaTaL
    #9047
    Igen, Monacoban nagyon fontos a minél jobb helyezés. Bár itt a játékban azért lehet előzni.
  • szabii98
    #9046
    Nemtudom. Nemtudok normális időt menni, nekemjönnek és 5 helyes büntit kapok stb stb. Nem rossz pálya, de ha utolsó helyről indulsz mert nem kerülsz be a Q2be se, akkor lemondhatsz mindenről mert a kanyaroknál az első két kőrben méteres sorok vannak. :D
  • [HUN]FaTaL
    #9045
    Monaco a legjobb :)
  • szabii98
    #9044
    ja bocsi nem akartam válaszra menni :D
  • TruckerDave
    #9043
    Ez jó beállításnak tűnik, köszi a választ
  • szabii98
    #9042
    Monaco-t utálom. UTÁLOM. Barcelona meg...vicc. De jön Isztambul, mindenért kárpótolni fog :P
  • TruckerDave
    #9041
    Kínára mi a legjobb beállítás ? Mer időmérőn a Toro Rosso-val a teljesítendő 15.-ik helyet sem tudtam megszerezni.
  • Crome
    #9040
    Az uccsó évadomra sikerült leszerződnöm a Red Bull-hoz. Eddig a Toro Rosso-ban ültem és hát nagyon megérződik a két kocsi közti különbség. Sikerült is egy pole-t szereznem rögtön az első időmérőn. Remélem a verseny is így fog menni. :-)
  • szabii98
    #9039

    Amíg eljön a beígért tömérdek kép már kiszivárgott azért pár többet között az új HUD-ról is. Szerintem tetszetős. Ott van a KERS-et jelölő elem és a DRS is. Ami viszont felette van az "információs rész" nah annak meg különösen örülök. Végre tisztábban látni az üzemanyagszintet és azt is h hányadik helyre jönnél vissza egy boxkiállás után (?).

    /PH!-HPC fórumozó hsz-e/

    szerk.:
    összedobhatnánk egy FAQ-t az újdonságokkal :D
  • IXEMGabeo
    #9038
    lol Button-Hamilton, Vettel-Webber és a Schumi féle montreali akció és a Safety Car is benne van qva jó
  • [HUN]FaTaL
    #9037
    Lesz.
  • nono28
    #9036
    Safety Car lesz benne?
  • szabii98
    #9035
    Álmodozni szép, de talán a 2012es F1be bekerül. Én már a verseny végi animációknak is örülök, nagyon fel fogják dobni a játék hangulatát! :D
  • Hunter of Deer
    #9034
    a dijatado az telleg elegge hangulatos lenne :D

    mar varom nagyon a 2011-et.
    most kezdtem megint egy kariert 3 evadosat Toro Rossoval 1 verseny idomero 7ik, verseny 1 hely :D(minden segitseg off kiveve a kiporges gatlot.). ez a Toro Rosso eleg zsirul megy.