21742
  • zzeN
    #9193
    Dev Diary 4-ben 0:50-nél tcam-ból van a box. Azt mondták technikai okok miatt nem tudták megvalósítani... FAIL!
  • Totti5
    #9192
    Kb:) döbbenet visszagondolva hogy mennyi idő ment el a ligázásra, gyakorlásokra a versenyekre való felkészülésekre...
  • IXEMGabeo
    #9191
    jaj hogy fényezi magát, olyan mintha csak levezetés lenne neked az F12010 és 2011:D
  • Palinko
    #9190
    jaja ilyesmire számítok én is. meg talán egy automatikus rendszer is lesz aki nem akar ezzel vesződni. nah majd azt kikapcsoljuk :D
  • Totti5
    #9189
    Biztosan, ugyan úgy jelzi majd ahogy a pilótáknak a kormányon gondolom, és nyilván a HUD-on is, meg szinte biztos hogy a rádión is fogja mondani ha 1 mpn belül leszel.
  • Totti5
    #9188
    Előzővel is elvoltam, ezzel is el leszek a következő 1 évben, és nagyon tetszenek az újítások. Ki rfactoroztam magamat sok éven át, eljutottam a "csúcsra" is kellemes évek voltak a ligában, de most már csak kikapcsolódás és fun, azt pedig ez maximálisan megadja.

    Egy dolog van ami nagyon nem tetszik az pedig a box, hogy a gép csinálja és szarul és béna a mozgás amikor átveszi..., ráadásul miért nem lehet Tcamból végignézni a kerékcserét.
  • lac coo
    #9187
    Egyik körben az utolsó kanyarban majdnem sikerül neki :)
    Meg a rajt is javult az előző sínautóshoz képest.

    Majd meglátom, mit sikerül összehozni Codemasters-nek :)
  • Palinko
    #9186
    meg a külső nézetbe bele... nem tudom hogyan látszik majd a drs. gondolom lesz egy lámpa mikor nyissam mikor csukjam vagy hogy? :D
  • Totti5
    #9185
    Kár hogy gyök kettővel megy és a kanyarokat 4esbe veszi így esély sincs arra hogy a segge kitörjön és lássunk ellenkormányzást:)

  • Palinko
    #9184
    hmm amcsiban hétfőn nem? és gondolom már kilopták akik ráérnek :D de igaz túl bizakodó ez a most, jövő hétvégét megvárjuk akkor :)

    emígy találtam egy a motoros portálról tipikus olvasót:
  • lac coo
    #9183
    Kers nem lesz csodaszer, HSW-n van egy video, amin hiába nyomkodja az ember, nagyon nem sikerül lerázni az ellenfeleket...



  • Totti5
    #9182
    Pénteken megjelenés szóval:)
  • Totti5
    #9181
    Olvastam:) vicces... még most sem sikerült felfogni hogy ez nem HC szim.
  • Palinko
    #9180
    ilyesmit videó alapján elég nehéz.. pl ebben a videóban sztem rendben volt a csúszás az előbbi ütközéseshez képest, szal nem lesz ez annyira rossz.

    remélem a héten már jön valami kipróbálható verzió
  • IXEMGabeo
    #9179
    motorsportalon ilyet szóltak, hogy úgy kanyarodtak, mint a rallyban:D:D ne tudd meg, mennyire fikázzák, na jó ezek tipikus szimulátor profiknak képzelik magukat és nem jó nekik az "arcade"
  • lac coo
    #9178
    Attól még szép a trailer ! :)

    Amúgy azért, mert szimulátorokat kedveled, ne utasíts alapon el mindent, ha ennek végre sikerül elérni a régebbi jobb árkád színvonalat( TDU, CRC, Flat Out, Race Driver...) akkor azért el lehet vele autózgatni ! ;)
    Látványban, komplexitásban verhetetlen jelenleg.
  • Muttley
    #9177
    kis híján eléri ezt a színvonalat :)

  • Totti5
    #9176
    Lassított, jól összekomponált, maximálisan a részletekre kihegyezett videó:) messze a legjobb amit eddig F1es játékból láttam, nagyon tetszenek az apróságok és a mozgások.
  • szabii98
    #9175
    ez valami kurvajóak lesz! remélem el is futogat majd..:/
  • Firerock
    #9174
    epikus?:D
    amúgy az eddigi legjobb videó:)
  • Szabi1991
    #9173
    Hungaroring jól néz ki a végén :D
  • Totti5
    #9172
    [URL=http://www.formula1.com/news/headlines/2011/9/12533.html]F1 2011 "epikus" tréler[/URL]

    Ez nagyon ott van!
  • benőmenő
    #9171
    Miért, nem olyan?
  • atila4
    #9170
    Félek a DRS olyan lesz, hogy benyomod és megelőzős az egész mezőnyt :S
  • V43 1105
    #9169
    Akkor most már várja meg a 2011-et ..
  • Firerock
    #9168
    Pont kérni is akartam hogy a segítség mellé egy kis alázást szúrjál be!
    Ezt már próbáltuk!
  • barcames
    #9167
    amerikában igen!
  • barcames
    #9166
  • barcames
    #9165
    [flash]http://www.youtube.com/v/JCRwu8EAAO0&fs=1&rel=0&color1=0x4E7AAB&color2=0x4E7AAB[/flas

    reggelire!
  • V43 1105
    #9164
    Ezt kell feltelepíteni : LINK

    Gondolom Google luxus a környezetetekben ...
  • GPx8
    #9163
    A legújabb videokártya driver van fent?
  • oneal1
    #9162
    4 nap és kinnt lesz?:)
  • Firerock
    #9161
    Sziasztok!
    Egyik haverom felrakta a játékot,és amikor indítaná ezt írja ki!
    Mi a teendő?


    "Az eljárás belépési pontja(aISource3i) Nem található a DLL-ben(OpenAL32.dll)"
  • Totti5
    #9160
    Ránézésre ami lehet segítség be volt kapcsolva... ebből pedig nem lehet levonni semm következtetést.
  • Palinko
    #9159
    szerintem valóságban megpördülne, de kicsit furcsán driftelt vissza

    de azért vezető is szépen lekoccolt utána :D
  • Firerock
    #9158
    Csak az ütközés kicsit illúzióromboló:(
  • Palinko
    #9157
    az a kobayasi csúszás a végén mien már...
  • dr Kotász
    #9156
    safety car 2:15-nél

  • V43 1105
    #9155
    Szerintem is megvárom
  • JUVEfun
    #9154
    ..vagy most már várd meg a 2011-t.....