21742
  • barcames
    #9599
    legend elég kemény lett :)
    profi elég lesz az jobban bejött.
  • IXEMGabeo
    #9598
    xASADASSASD
  • Peter1
    #9597
    Nos letöröltem a Daemoon Tools-ot és a probléma továbbra is fennáll.
  • deakdzso
    #9596
    na megérkezett hozzám is a játék boxon... első szabadedzés után 4 mp-re vagyok az utolsó előttitől... van még mit fejlődni asszem... :)
  • Nohab
    #9595
    Most valahogy beugrott egy Belga szám...
  • spiczi91
    #9594
    Persze, akkor már leveszem Rookiera a nehézséget és verek 10 kört mindenkire...
  • aerolive
    #9593
    Erre találták ki a flashbacket. :)
  • spiczi91
    #9592
    Na...

    Hát ez a játék se lesz kijátszva. Legend fokozat=Retard fokozat, mindenféle lelkifurdalás nélkül törik egymást össze a hülye idióták. Ezzel nem is lett volna gond, de: az Ausztrál Nagydíj 47. körében, a 12. helyen haladva(HRT) épp készültem elengedni Buemit, aki a 7. volt. Jött mögötte Sutil a 13. helyen. Buemi a szokásos gyakorlatnak megfelelően nem akarta tudomásul venni, hogy én el akarom engedni őt, Sutil pedig fék nélkül belerohant, Buemi így pedig engem lökött bele a ki****ott falba, szárny off, majd aztán pályára visszajövet "sárga zászló alatt előztem", így még kaptam egy áthajtásos büntit is. @&#>@+!'"&~@&!%+!(@&#!
  • HUmanHunter
    #9591
    ha van daemon tools, alcohol 120% vagy valamilyen virtuális lemezt létrehozó programod azt töröld le az a gondja.
  • Peter1
    #9590
    Sziasztok Topiklakók!
    Megkaptam eme játékot, de van egy kis problémám. Telepítés után a játék elindítása helyett ez az üzenet jelenik meg:
    "Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen."

    A játék eredeti, nem warezolt.
    Mi lehet a problémám?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • bakkerman
    #9589
    jaja,párszor sikeresen kipörgettem a seggit edzésen :DD de a tuti kanyarból kijövet drs-kers kombó,tuti a 360 fokos fordulat :DD
  • TruckerDave
    #9588
    Köszönöm tájékoztatásod, kár, hogy ezt mind tudom én is. És köszönöm rögtőnős beszólásod. -.- Lehet nem voltam 1 mp-re.
  • Palinko
    #9587
    de gyakorláson érdekes a húzósabb kanyarokat dris el bevenni drift :D
  • IXEMGabeo
    #9586
    ezt jól megcsinálták
  • Totti5
    #9585
    Pontosabban edzéseken és kvalin mindenhol lehet használni, versenyen pedig a 3. kötről azokban az egyenesekben ahol engedélyezett. Monzát kivéve eddig csak 1 egyenes volt mindig ahol a versenyen használhatták. Esőben nincs DRS.
  • barcames
    #9584
    működik a 3 körtől és csak a drs zónában!!!!!!
    és ha 1mp belül vagy az előtted lévőtől akkor használhatod!
    látszik nem vagy tisztában a forma 1 szabályaival!
  • argo001
    #9583
    Na, sikerült nyernem a Force Indiával Spanyolországban. Jó érzés. A csapatfőnök már rám is írt, hogy elkezdhetek gondolkodni a hosszabbításon majd.
    Majd meglátjuk... :D
  • Palinko
    #9582
    jah biztos néha random is bedobja, mert ütköztek hátul. úgy volna jó. vagy be lehetne állítani SC rajtot :)
  • szabii98
    #9581
    Alig van SC-s videó a neten.
    Ezt találtam:

  • TruckerDave
    #9580
    DRS 20%-os távnál nem működik ?
  • Palinko
    #9579
    jah, most egyszer sikerült csak nem volt nagy élmény mert nem volt első szárnyam így nem bírtam menni :D
  • Totti5
    #9578
    20%os versenyt mész?
  • Palinko
    #9577
    ez nem igaz, hogy kell behozni a safetyt? monzába havy rain, 12 helyről illedelmesen belerongyolok mindenkibe az 1. kanyarban, ki is forgatok valakit, következő kanyarba megállok oldalt elálom az utat nah csak most ön a sárga, meg nekem a bünti, persze rögtön green flag is amint elindulok :(

    valaki egy videót linkeljen már mikor előhozta a safety cart.
  • barcames
    #9576
    legend tényleg nagyon nehéz lett (kb 1-2 mp jobbak az A1 pilóták)?
    profin nyomom, de itt is eléggé nehéz :)
  • szabii98
    #9575
    én csak a kigyorsításokban tudtam előzni tavaly. :/ valamint a nürbüringi kanyarokat szerettem nagyon! :P
  • Palinko
    #9574
    abu dhabi ban meg indiában is van egy éles kanyar után akkora egyenes amekkorát akarsz, koreában is a célegyenes utáni kanyarban taposhatod. sztem ezek is vannak olyan jó előzési pontok mint bármi
  • IXEMGabeo
    #9573
    Török pálya is fasza, mert széles:) nekem személyes kedvencem a 8-as kanyar miatt is, ott mindig a padlóra törekszem de néha el kell vennem a gázról a lábam:D

    és még valamiért Valenciában is stabilan tudok menni, az is fekszik kivéve olykor az 1. kanyart...

    Nürburgrinre kíváncsi leszek régi kedvencem volt billel az a pálya...Hockenheim is feküdt azt viszont sajnálom h nincs
  • szabii98
    #9572
    nekem a tavalyiban korea is nagyon bejött! :D
  • bakkerman
    #9571
    hát nekem ezek a modern pályák nem fekszenek...előzni lehetetlen,mert egymást követik a kanyarok,ritmustalanok...silverstone,monza,melbourne,malaysia,spa,na ezek a jó pályák
  • IXEMGabeo
    #9570
    úú kéne csinálni videokat a Palik hangaláfestésével a SC alatt:D:D:D lehet csinálok majd

    "És jön a Safety Car"
  • Palinko
    #9569
    nekem nagyon bejön.

    viszont nem sikerült még safety caroznom hiába olasz nagydíj, hiába rongyolok direkt bele nem akar :D
  • Firerock
    #9568
    nekem nagyon tetszik,mentem rajta egy csomót,ellenben ezen a Koreai borzalmon
  • IXEMGabeo
    #9567
    én Koreában voltam így...az a pálya még túlságosan új nekem
  • Totti5
    #9566
    Na, jó kis tekniás pálya az rossz nem lehet!

    Kína nem nehéz.
  • Firerock
    #9565
    ez az override input device ez mit takar?
  • bakkerman
    #9564
    uristen ez az indiai pálya...még egy ilyen ritmustalan,vezethetetlen pályával még nem találkoztam szimes "karrierem" során,dombos,hepehupás,beláthatatlan kanyarokkal,a dombok miatt lecsúszik az autó az ívről egyik pillanatról a másikra,vannak olyan kanyarok,ahol egész egyszerűen muszáj közben is bele-bele fékeznem,mert egyszerűen szűkűl,vagy csak simán egy fél dombon van az adott a kanyar...1:25 alatt még nem voltam köridőben,nem is leszek,egész d.előtt próbálgattam ezt a kurva pályát,de NEM LEHET ÖSSZERAKNI EGY HIBÁTLAN KÖRT! tiszta kína effektus,na ott se tudok menni normális kört
  • TruckerDave
    #9563
    Az üzemanyag keverék beállításos kis ablakot hogy lehet előhozni ??
  • GPx8
    #9562
    Én is kikapcsolok mindent, de mintha lenne TC állandóan.
    (Gyk.: a TC nem azt jelenti, hogy kanyarban nem lehet túlkormányzottá tenni a kocsit).
  • spiczi91
    #9561
    Nem tudom te mivel játszol, de a HRT-t Ausztráliába experten művészet megforgatni.
  • IXEMGabeo
    #9560
    nekem ezek a csinált setupok sosem jöttek be. Mindig az a legjobb, amit saját magadnak készítesz, vagy tesztelsz...