21742
  • [HUN]FaTaL
    #9559
    F1 2011 setups

    Ki kéne cserélni a setup segédlet [2] linkjét a bannerban. :)
  • nono28
    #9558
    Nekem esős pályán mindig kicsúszik a hátulja!
  • aerolive
    #9557
    Nem tudom te mivel játszottál, de még medium TC-vel is igen könnyen kiteszi a hátulját száraz pályán is.
  • burkos01
    #9556
    Nem tud valaki egy jó beállítást a Shanghai - China-i pályára? Sürgős lenne. Köszi.
  • IXEMGabeo
    #9555
    nekem abból van elegem h a kormányom váltója állandóan bemondja az unalmast, ezáltal se fejlődni, se gyakorolni nem tudok:S automata váltóval szar
  • IXEMGabeo
    #9554
    kontrollerrel nehéz játszani, de nem lehetetlen. viszont nagyobb a hibalehetőség h elszúrsz valamit 1 körön, Malaysiában, Kínában és Koreában, de még Silverstoneban is szenvedős a sok kanyargós rész miatt. Mondjuk pont a Maláj pálya volt, ahol többször 1:31-es időt mentem kontrollerrel...oda mindig volt jó setupom
  • spiczi91
    #9553
    Hát ezen a videón tökéletesen látszik, hogy alig akar megindulni az autó hátulja. Alig lehet kiforgatni.
  • argo001
    #9552
    Olyan jót versenyeztem a Mercedesek ellen. Élvezetes volt.
    Sokkal jobb játék, mint a 2010-es!
  • Totti5
    #9551


    Kontrollerrel próbálgattam minden segítség nélkül a 360 fokos forgást amit nem lehet egyesek szerint, meg egyáb csúszásokat... dúrván nehéz, bár az is közrejátszik hogy F1 2010et kizárólag kormánnyal játszottam. Holnaptól ezt is is csak azzal fogom.
  • nono28
    #9550
    Üdv!

    Safety Car-t azt külön bekell kapcsolni hogy benne legyen a játékban?
  • GPx8
    #9549
    Valami belső-kamera beállítás van már hozzá? A cockpit nézetnél kéne egy kicsit feljebb emelni a kamerát.
  • Dietrich
    #9548
    neked a Virgint ajánlom :)
  • Norbi1990
    #9547
    Tudom hogy nem szim. Azt hittem jól elleszek vele egy ideig a versenyekkel, de nem hittem, hogy Force-al is lehet futamot nyerni a legnehezebb fokozaton :D

    Mindegy. Majd legközelebb HRT-vel vagy Lotussal megyek :D
  • Dietrich
    #9546
    de már le lett írva ez nem szim...szórakozni, eltölteni 30 percet, pályákat megnézni real F1 elött arra jó.
    de ezt neked kéne tudni a legjobban aki külföldi iracing bajnokságba indul :)
  • GPx8
    #9545
    Igen, de akkor is furcsa az irányítás. Mondjuk a 2010-nél sokkal jobb már.
  • Attelee
    #9544
    gondolom steering deadzone-t levetted 0-ra?és beállitottad az override inputot steering wheel-re?
  • GPx8
    #9543
    Nem pontatlan, hanem olyan mintha félautomata lenne... Ha ráfordítod az ideális ívre az autót, akkor az ott is marad. Valahogy nincs vezetési élmény kormánnyal. Nyilván Xbox controllerhez állították be az irányítást elsősorban.
  • lac coo
    #9542
    Kicsit pontatlan a kormányzás, vagy egy ici-pici kormány lagg benne, lehet azzal csinálni valamit?

    ( Sebességgel nincs gond ...)
  • szabii98
    #9541
    nem ő egy pro kocka. beizzította a gépet és amióta megvan neki a gém azóta ki se száll előle
  • barcames
    #9540
    3 körös versenyeket mész?!
  • V43 1105
    #9539
    Szerződést ajánlott a Williams, Virgin, Toro Rosso, Lotus, Red Bull ..
  • deakdzso
    #9538
    ahogy a versenyeken sem szoktak :)
  • Palinko
    #9537
    lekörözésnél tényleg mintha nem állnának félre rendesen. minden csapatra érvényes
  • barcames
    #9536
    engem is megszívattak futamon lekörözésnél épp harcoltam a 7 helyért...
  • V43 1105
    #9535
    Dögöljön meg a két buzeráns HRT.. komolyan mondom amit ezek csinálnak ...
  • Tormiee17
    #9534
    Én a kínai versenyt nyertem meg a Williamsel esőben...30 mp vel nyertem elég lazán
  • barcames
    #9533
    fura mert egy ferrari és a india között van 1.5 mp különbség minimum...
  • Norbi1990
    #9532
    Legends fokozaton megnyertem Malajziai Nagydíjat a Force Indiával :D
    Így már nem is lesz annyira kihívás ha máshol is így lesz :(
  • atila4
    #9531
    Kontrollerhez tud valaki beállítást adni?
  • argo001
    #9530
    Steering deadzone-t állítsd egy picit.
  • RYO21
    #9529
    Túl érzékeny a kormány, pedig le van véve minden 0%-ra. Hogy állítsam be hogy kevésbé legyen érzékeny. (Nem valami pro kormány, a legolcsóbb fajta.)
  • Efreet
    #9528
    Mert nem tudjuk, hogy hol szólt hozzá - ilyen esetben szóljatok a moderátori topicban, köszi!
  • BIZ0906
    #9527
    Bannolni tudják de a hozzászólás mi a fszért nem lehet törölni?
  • lac coo
    #9526
    Feljebb rakod a versenytávot...
    egyébként hol van ebben gumitörmelék, mert én nem látok sehol :)))
  • pcmadrid
    #9525
    Sziasztok.Lenne egy kérdésem.A safety Cart hogy lehet bekapcsolni?Mert mindig azt írja ki,hogy safety car off és nem lehet rajta változtatni.
  • argo001
    #9524
    Hülyegyerek.
  • WinStar
    #9523
    takarodjál már innen -.-
  • aerolive
    #9521
    Most kezdtem új karriert, williams-szel, de visszaváltok FI-ra, mert ez elég rossz most. Hirtelen irányváltáskor lassan követi a Williams a fordítást.
  • Palinko
    #9520
    jah és arra válaszoljatok, most nem lehetett kiválasztani hány éves legyen a szezon? mert remélem a leghosszabb automatán :)
  • wednes
    #9519
    Az élménybeszámolók alapján tetszik a játék. Lenne viszont egy kérdésem.

    Egy autóversenyhez híven, verseny folyik a pályán?
    Tehát tényleg a gépi ellenfelek ellen versenyzünk? Ezt azért kérdezem mert tavalyiról olyan megjegyzéseket olvastam, hogy nincs is valódi verseny, csak mi körözünk a pályán. Ha egy gépi kocsi kisodródik pl: Hamilton és elvileg veszít 6 helyet, azt az eredményhirdető táblán nem veszíti el, mert csak random dobálja a a helyezéseket és időeredményeket a többieknél. (Persze nem úgy, hogy megelőzünk MI valakit és mégis előttünk végez. :D Itt az rajtunk kívülállók egymás elleni versenyéről van szó)

    Ez fura lenne, bár ha jól megvan oldva (úgy, hogy ne tűnjön fel) lehet nem zavaró.