21742
  • qwert100
    #10162
    eddig nem dobott ki..
  • barcames
    #10161
    az utolsó futamig!
  • Crome
    #10160
    Érdemes átolvasni ezt.
  • qwert100
    #10159
    Hmm átmásoltam úgy ment... a crack 21megás, a patch után meg 42 megás lett az exe... de nem észleltem változást... nem tom megoldották az executable hibát...? meglesem... kösz!
  • Crome
    #10158
    jár=járó
  • Crome
    #10157
    Ha újra bemásolod az alaphoz jár crack-et az nem segít? Azt hiszem a 2010-nél nem kellett külön crack a patch után.
  • qwert100
    #10156
    Hi!

    Leszedtem a patchet, de crack van már hozzá?, mert így dvdt kér mivel nem eredeti a gém! :) Köszi!
  • nyusz
    #10155
    Érdekes ezt nem tudtam csak azt hogy esőben bármit lehet használni. Am korea után van esély, hogy valaki szerződést kínál?
  • barcames
    #10154
    kíváncsi leszek rá!
  • Master91
    #10153
    Ha esős/intermediate gumival rajtol a mezőny, nem kötelező a gumi csere.
  • HJ
    #10152
    15 perce jött a hír a Codemasterstől :)
    "The 1st patch for F1 2011 has now been released on Xbox 360 and PC. This is the same patch that PS3 owners will have already received during launch week ,and comprises of various refinements and optimisations made during the game submission process."
  • nono28
    #10151
    Beállitottam full törésre!Akkor az nem számit hogy az AI nem profira van állitva?
  • nyusz
    #10150
    A versenyen nem kötelező 1 kerékcsere??? szakadó eső volt végig szingapurban lotussal 24helyről rajtolva 10edik voltam a 3. kanyarban. Aztán 6. körben kijöttem boxba, de az ai nem jött ki így 18. lettem... nagyon fel... az agyam. Akk én se jövök ki ha tudom h nem kötelező a box...
  • IvanJacint
    #10149
    kossz kiprobalom
  • IvanJacint
    #10148
    allisd be,hogy torjon az auto
  • nono28
    #10147
    Milyen beállitások kellenek hogy a safety car is legyen carrier modban?
  • csabicsabi
    #10146
    RD
  • IvanJacint
    #10145
    MI az az RD???Adnal egy linket????
  • Crome
    #10144
    Persze, de én (is) az RD-ről szedem őket, szerintem egyszerűbb, ha ott nézel utána.
  • IvanJacint
    #10143
    Crome megosztanal velem is par beallitast az autohoz????
  • Robert24
    #10142
    Egyébként nem mindenki 3 perces futamokat megy. Nem is látnám úgy értelmét. Személy szerint rá szánom azt a majdnem 2 órát de legalább valósághűen végig megyek máshogy számomra nem is lenne izgalmas. Egyedül a szabad edzéseket meg a kvalifikációt pörgetem meg mihelyst sikerült jó időt futnom különben fél napig lehetne ülni egy nagydíjon.
  • Robert24
    #10141
    Sajnos ma nem tudtam egy futamot se menni nem rég értem haza pedig Singapur következne amit nagyon szeretek. Mindenesetre ha a sauber ennyire jó akkor ha nem jön jobb ajánlat elgondolkodok rajta.
  • aerolive
    #10140
    Ma kezdtem új karriert, erre van egy olyan infó, hogy maholnap érkezik a patch ... ez az én szerencsém :D
  • szabii98
    #10139
    Lenyugodott mindenki?
    Aki eddig leírta versenyenként /ahogy énis/ hogy hogy áll, az most 2-3 versenyenként írja le hogy drága Firerock urat ne zavarjuk. Igaza van, én úgyérzem
  • spiczi91
    #10138
    +1
  • IXEMGabeo
    #10137
    nem értelek Firerock ez maga a Codemasters topik:D:D:D én is beszámoltam régen az eseményekről, sőt, még videókat is tettem be annak ellenére h tudom h senki nem kíváncsi rá
  • lac coo
    #10136
    Nem a kormánnyal van a baj, máshol jól muzsikál.
    Codemasteres fórumokon is megemlítették már a problémát...

    És egyetértek: nehogy beírjátok minden 3 perces futam után hogy álltok ! ;)
  • V43 1105
    #10135
    Ez nem teli szemetelés, a játékhoz kapcsolódik.. ha pedig nem tetszik akkor szia, menj KGyuriékhoz...
  • Firerock
    #10134
    Ha befejeztétek az álszentkedést akkor légyszives gondolkodjatok.
    Azt akarjátok minden nap olvasni hogy jajjdejó Barcelona következik és az előző versenyen 14. lettem,nagyon örülök neki.
    Erre ki kíváncsi?Csináljatok egy Codemasters élménybeszámoló topikot!
    Senki sem kíváncsi arra hogy teliszemetelitek a topikot!
  • macleody
    #10133
    Jól megmondtad nekik. Mehetsz is tovább. Van még pár topik ahol "közhasznúvá" teheted magad.
  • barcames
    #10132
    rád se kíváncsi senki!
  • barcames
    #10131
    2 évem a karrierben eddig tökéletesen alakul :)
    5 futam 2 győzelem, egy 2 hely, egy 3 hely és egy 4 hely (2 pole) :)
    13 ponttal vezetek Webber előtt :)
    Bitang jó ez a sauber :) Már monaco előtt kaptam is új szerződést sauber bácsitól :) (korai lenne aláírni).

    Az tapasztaltam, hogy a indiai kocsik visszaestek nagyon, de a virgin a 15-17 hely között van. A williams ahol voltam előző szezonban továbbra is jó! Petrov meg jobb lett, folyamatosan a 3-5 hely között van és az időmérőn is a végén számolni kell vele.
  • Master91
    #10130
    lájk :D
  • Firerock
    #10129
    srácok,már bocsánat de szerintem senki sem kíváncsi rá hogy hol tartotok,illetve hanyadikok lettetek,legfőképp arra hogy melyik verseny következik.
  • szabii98
    #10128
    Na átkapcsolok 3 körös versenyekre, unom már a szezont :D
  • Crome
    #10127
    Török nagydíj. Össze-vissza szenvedek, mert nem sikerült a 3. edzésen a R&D-ot megcsinálni, időmérőn meg utolsó előtti voltam, holott eddig mindig 19 (Lotus-al). Erre időmérő végén néztem, hogy a Spanyol nagydíjra való setup-ot állítottam be véletlenül a kocsira. Szóval ezért mentem szarul, de most már a jó beállításokkal kell kompenzálnom majd a futamon. :-)
  • szabii98
    #10126
    utolsó kör defekt, épphogy bedöcögtem Alo előtt. huhh :D
  • szabii98
    #10125
    Szingapúr pole. Már majdnem feladtam, de megszereztem. :D
    viszont esős futam..a lényeg hogy Massa előtt végezzek :D
  • adam46
    #10124
    Mekkora gyökerek istenem. Akkor indítson egy profi meg egy amatőr ligát. De azért kitenni valakit, mert gyorsabb... Látszik, hogy nem bírják a vereséget.
  • IvanJacint
    #10123
    ujbol tettem a jatekot es remelem,hogy menni fog rendesen az autamatas mentest mar ki is kapcsoltam menetbol.
    en egy ilyen kormanyt rendeltem:Saitek 4-in-1 Vibration Wheel