21742
  • Crome
    #10122
    Nekem Formula Force Ex-em van, és szintén semmi gondom vele eddig.
  • Lebowski
    #10121
    Nekem is DFGT-m van, és semmi hiba nem jött még elő. Úgy tudok vele menni, mintha zsinóron húznák az autót :)
  • akos25
    #10120
    Nem közvetlenül fogható Win7 problémára, azonban lehet, hogy bizonyos fájlok, melyek szükségesek a játék normális működéséhez megtalálhatók XP-ben, a Win7-nél nincsenek meg, vagy csak részben. Valami ilyesmire gondolok, hogy ez lehet a probléma... Pl nekem is XP-m van, és semmi gond a gamevel. Nem túl rég tettem rá szert, de nagyon tetszik, nem valami erőmű a gépem, de mégis fut max grafón 1280x1024-es felbontáson, 8x-os AA-val...(Amd Dual Core 2.7 Ghz, 2 Gb Ram, GeForce GT430 1 Gb)

    #10048,#10049, #10050: Érdekes dolog, amit leírtok itt, ugyanis, ha jól sejtem majdhogynem a legújabb típusú kormányokról van szó, és ha jól olvastam, akkor ezek a játék által támogatott kormányok közé tartoznak ellentétben az enyémmel ( Thrust FF 380 Force Feedback Race Master ) ami mondhatni őskövületnek számít, de mégis probléma nélkül működik. Mindent összevetve nekem még semmi bajom nem volt a játékkal... :)
  • Crome
    #10119
    Mentem én már 3-at is.
  • barcames
    #10118
    A lényege az aki KAMU GYURI előtt van kiteszik
    hihetetlen ez a gyökér
    Minek indít bajnokságot?! Csak az nevezhet aki lassabb nála kb. hehehehe
  • Wlanseraf
    #10117
    Ez mekkora:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • IvanJacint
    #10116
    Crome te mentel mar egy szezont Wint 7-en??
  • Crome
    #10115
    Lehet. A monitoron a box-ban balról a másodikra kell nyomni (ha jól emléxem), ott rámész a Q-ra és leokézod.
  • potyi21
    #10114
    ja,es nemlehet valhogy kihagyni a szabadedzeseket?
  • rvn
    #10113
    Talán F2 vel gyorsítod az idő, ha az idő táblázatot nézed.
  • potyi21
    #10112
    hi.Szabadzeseken mindig muszaly vegigmenni?es nemlehet valahogy nevinni a kocsit a boxba azon kivul h berotyogok vele?
  • Crome
    #10111
    Nekem a F1 2010 ideje alatt is már rég Win7-em volt és sose volt gond a mentésekkel, meg most sincs (le is kopogom). Szóval nem azt mondom, hogy nem lehet köze hozzá, de szerintem nem feltétlen op.rendszer függő a dolog.
  • Robert24
    #10110
    Nekem lenne egy feltételezésem ezekkel a hibákkal kapcsolatban aztán lehet, hogy tévedek. Szóval fura, hogy pár embernek ilyen mentési problémája van miközbe nekem szerencsére nincs ilyen bajom. Olvasom, hogy win7-ed van viszont nekem még a jó öreg xp sp3-al. Nem lehet, hogy a win7 op.rendszert nem szereti annyira? Egyeztetni kellene, hogy akinek ilyen problémája van hátha ez lenne a közös bennetek így talán meglenne a megoldás. Ha nagy a winyód oszd meg egyikre az xp-t rakod arra az f1 2011-et a másikra a win7-et a szokásos használatra. Ez csak egy tipp.
  • IvanJacint
    #10109
    amugy mikor nekem motor hibam volt akkor megfagyot a hang es nagyon akadt a jatek.
    Ezt idezem meg egyszer hatha valaki tud egy megoldast,hogy ne kezdjem elolrol megint az autosave ki volt kapcsolva Win7 SP1 magyar windowsom van:

    Amikor eloszor elkezdtem a jatekot akkor kb belgium fele mindig kilepet es utana mar be sem jon a menu mar az elott kilep,es akkor olvastam itt hogy ki kell kapcsolni az autamata mentest meg le kel torolni a menteseket.Megtettem es keztem elolrol mar egy sezont lenyomtam es mar a masodiknal vagyok erdekes modon megint belgium jon az idomero es megint nem jon be a menu!!!Mar az elott kilep hibaval.
    Van megodas????Megint toroljem a mentest????
  • IvanJacint
    #10108
    nalam volt egyszer es Safety car is volt bent parszor meg volt hogy en kovettem
  • nono28
    #10107
    Motor hiba miatt volt már kieső a versenyen valakinél?Nálam a Safety car bese jön
  • Crome
    #10106
    Akkor egyelőre kihagyom, köszi!
  • aerolive
    #10105
    Újat kell kezdeni.
  • barcames
    #10104
    csak akkor lehetett volna mclarenes szerződés, ha vb-t nyerek tuti...
    lehet amikor választani kell a riválist az a jobb akkor, ha ilyen 6 vagy a vb-n és akkor könnyebb egy renaulthoz vagy mercedes gp kerülni!!!
    De nekem Alonso, Webbrt, Hamilton közül lehetett választani :)
    Am a 2 évben az interjúknál már többen vannak :)
  • Crome
    #10103
    Ezt év közben is lehet alkalmazni, nem teszi tönkre a mentéseket?
  • IvanJacint
    #10102
    nekem 1 szezon lement es mar a masodik kozepen vagyok es megint nem indul pedig 2-ik voltam a vb-ben
  • Crome
    #10101
    Értem, köszi!

  • Robert24
    #10100
    Nekem amúgy a mentésekkel sem az f1 2010 sem a mostani játéknál nincs gondom. Úgy hogy a programmal szerintem nincs gond mert különben akkor senki sem tudná végig vinni. Az f12010-ben 5 szezont csináltam végig és eddig itt sincs gond és Singapurnál járok.
  • Robert24
    #10099
    Szabad edzésen a többi áttétet is nagyobbra raktam de az a baj, hogy akkor nagyon rossz a gyorsulásom és kigyorsításoknál lehettem volna bajba. A szárnybeállításom előre 3 hátra 2 volt meredekebbre nem raktam a pálya középső technikásabb része miatt. Nem baj a lassabb technikásabb pályákat amugy is jobban szeretem.
  • palinho96
    #10098
    Frissített adatbázis!
    Saját készítés! :D
    Reális gyakorlás/időmérő és futam eredmények.. új választható autók karriernél:) (HRT,Virgin, Lotus mellett a Williams és a Sauber)
  • Robert24
    #10097
    Hát igen, azért a Lotus-Renault megdobhatott volna egy szerződéssel. Nekem még sok van hátra az első szezonomból de ha hasonló ajánlatokat fogok kapni akkor igen csak maradok a Force indiánál legalább merci motoros.
  • IvanJacint
    #10096
    hat kb 2 eve voltam egy bajnoksagban de ott is ez volt a helyzet,hogy aki gyors azt ok nelkul megbuntetik vagy kidobjak.
    Velem is igy volt:egy versenyen egy ik vezeto azt allitotta,hogy kiloktem otet futam kozben pedig a kozelebe sem volt amikor kicsuszot es erre 30 masodpercel buntettet,erre en vegigneztem a visszajatszast es abbolt kiderult hogy elfekezte magat,es 4 szer levagot egy kanyart a boxban vagy 150km/h val ment es kijovet atlepte a fehervonalat...ezert othagytam oket.

    De erdekelne valami tisztesseges bajnoksag.pentekre meglesz az uj kormany
  • oneal1
    #10095
    ezt nem mondod komolyan!!!!:D:D:D
  • avus
    #10094
    Kamu Gyuri indít egy bajnokságot.
    kérdés:"idén is kiteszitek a ligából azt aki gyorsabb nálatok?"

    válasz Brownie: "Amúgy azért nem vesszük be a túl gyors embereket, mert nincs értelme annak, hogy egyvalaki végignyerje az egészet. Értitek, fordítsátok le a valós idei szezonra Ilyen nem kell a virtuális világba. Legalábbis a miénkbe tuti nem.

    És ha lesz valaki, aki év közben hirtelen irreálisan nagy különbségeket autózik ki a korábbi teljesítményéhez képest, akkor igen, simán kitesszük. Egyrészt a fent leírt ok miatt, másrészt pedig azért, mert szerintünk nem legális eszközökkel jutott előnyhöz"
    lol
  • IvanJacint
    #10093
    az akkor gazz..
    Eppen a tegnap rendeltem egy uj kormanyt hozza.
    Amugy tud valaki online f1 bajnoksagot???
  • barcames
    #10092
    Sauberen kívül még
    -Lotus
    -Virgin
    -HRT
    -India

    azért egy vb 2 hely után többet vártam.
  • benőmenő
    #10091
    Ez ilyen sajnos. A 2010-ben mai napig nem mentem egy teljes szezont végig emiatt.
  • benőmenő
    #10090
    többi áttételt is rakd nagyobbra, meg próbálj a legkisebb még vezethető szárnybeállítást elérni.
  • IvanJacint
    #10089
    udv
    Nagy bajom van.
    Amikor eloszor elkezdtem a jatekot akkor kb belgium fele mindig kilepet es utana mar be sem jon a menu mar az elott kilep,es akkor olvastam itt hogy ki kell kapcsolni az autamata mentest meg le kel torolni a menteseket.Megtettem es keztem elolrol mar egy sezont lenyomtam es mar a masodiknal vagyok erdekes modon megint belgium jon az idomero es megint nem jon be a menu!!!Mar az elott kilep hibaval.
    Van megodas????Megint toroljem a mentest????Ha igen akkor nagyon hibas a jatek,mert igy nem lehet vegig vinni!!!!!
  • szabii98
    #10088
    velem is ez volt, egyszerűen még a torro rosso is letölt a pályáról
  • Robert24
    #10087
    Monzába 6. lettem a 9. helyről! Nem tudom miért de nem volt végsebessége a kocsimnak pedig mercedes aggregátum van benne...
    A váltó áttételén is állítottam felfele az 5., 6. ,7-et egy egy fokozattal, hogy legyen végsebességem. Erre ahogy 7.-be váltok megtorpan az autó és 325km/h körűl megyek még a többiek 340-et mentek legalább. Kerssel alig bírtam védekezni még jó hogy volt. Szerencsére lassabb pálya jön most még javíthatok. Eddig 4 győzelem 6 pódium 1 pol pozicció a mérlegem. De még hátra van 6 futam bármi lehet. Milyen szerződéseket kaptál a sauberen meg a kicsiken kívül?
  • szabii98
    #10086
    Szingapúrra és a többi versenyre össze kell még hoznom valamit mert így nem kerülök a Ferrarihoz :D
  • barcames
    #10085
    világbajnokságban a 2 lettem!
    2 pole és 3 győzelmem volt!
    7 dobogós helyezésem!
    Na nem baj :D
    Sauber elkezdtem a 2 évemet! Érezhetően jobb mint a williams, sokkal jobb vezetni.
    Majd nem 1másodperccel gyorsabb a williamsnél, őrület
    egy erős 3 hellyel nyitottam :)
  • WinStar
    #10084
    bemész a pitbe és kijönnek az emberek.Nincs pit gomb.
  • avus
    #10083
    Nem kell kérni bármikor bemehetsz, csak elötte válaszd ki a gyorsmenüben, hogy milyen gumit akarsz.