21742
  • nono28
    #10202
    Nálam már senna van heidfeld helyett!!
  • barcames
    #10201
    ez a karrier! és heidfeld benne van! lol
  • V43 1105
    #10200
    Végre megszabadultam Heidfeldtől









    Jó éjt !
  • oneal1
    #10199
    most jól kicsesztem magammal:D

    még nem tudtam megvenni a játékot, feltettem a patchet, igy nem megy..:D
  • Crome
    #10198
    Ja,amúgy nem csak a Toro Rosso vagy a Force India okozhat gondot, de a Sauber-ek és Williams-ek is simán ott szoktak hagyni...
  • Crome
    #10197
    Én megmondom őszintén, hogy úgy szoktam, hogy az időmért legenden tolom, mert ott egy-két pályát kivéve reális a nehézség, de futamot már profi szintre levéve csinálom, szintén Lotus-al, és így szoktam a 15-19 hely között bevinni a célba. KERS nélkül tényleg nehéz, a DRS-t ritkán tudom használni (inkább ellenem használják), viszont azt vettem észre, hogy míg a 2010-ben az AI simán kifékezett szinte mindenhol, addig itt meg én gyakran én esek a nyakukra a kanyarokban. Azt tudom, hogy a 2010-es spanyol pályán az AI kemény volt, most meg versenyen pont ott értem el a legjobb eredményemet a Lotous-al, a 15 helyet.
  • dr Kotász
    #10196
    Tényleg. Én legenden nyomom a career-t, most fejeztem be a Silverstone-i futamot. Lotussal vagyok, eddig egy futamon sikerült pontot szerezni (Monaco + safety car kombó segített), és egyszer sikerült 19. helynél jobb rajtpozíciót elérni (Malaysia, esős edzés). KERS nélkül (mert az ugye a 3 kiscsapatnál nincs) egyszerűen lehetetlen előzni még egy Toro Rosso-t vagy Force Indiát is. Remélem, ha Trulli előtt végzek, a 2. évadban már egy középcsapatnál folytathatom... Fincsi :)
  • Batmanci
    #10195
    Köszi.
  • barcames
    #10194
    ha most kezdted a karriert akkor még nincsen benne!
    a kínai futamtól nézheted majd a statisztikákat!!!
  • Batmanci
    #10193
    A 2010-ben a csapattársad a gumik után volt.
    Itt nincs ilyen lehetőség. Akkor hol bujkál?
    Köszi, Laci.
  • barcames
    #10192
    hát ja nehezebb lett!
    nem kezdőknek való!
  • Crome
    #10191
    Tényleg ekkora ugrás van a legend és a profi szint között? Mert mondjuk Monaco-ban legend-en akárhogy nyomtam nem tudtam senkit se megelőzni időmérőn, profi szinten meg 15. lettem...
  • barcames
    #10190
    ugyan azok szerintem!
    Elvárások nem nagyok időmérőn 18 legyél! meg futamon is kb!
  • nyusz
    #10189
    Ha HRTnél kezdek akkor kevesebb a követelmény mint lotusnál?? vagy ugyanazok a karrier elvárások??
  • Lebowski
    #10188
    Én még csak a virágbóti verziót próbáltam, de ma megyek a dobozosért :) Multit a saját menüjéből lehet játszani, vagy steam is kezeli? Mert láttam, hogy steamen is árulják, csak hát jobban megéri ugye nem ott vásárolni. Bár, ahogy itt olvasgattam, nincs nagyon steam-hez köze, mert az automatikusan frissíti a peccseket. Vagy mégis? :)
  • lac coo
    #10187
    akkor szerintem ne rakd fel !

    a gázadásra megcsúszások, szinte teljesen eltűntek a patch-el, monza első sikánból egyesben padló simán lehet gyorsítani, előtte azért volt valami játékosság benne .
  • Firerock
    #10186
    Visszaolvastam,elnézést,úgylátom hogy te legalább megértetted mit írtam...
  • Robert24
    #10185
    Személy szerint nem emlékszem rá nekem mikor lett az összes fejlesztést jelző pont sárga túl sokat nem kellett rá várni hiszen ha szabad edzésen, időmérőn és versenyen is vered a társad a gép 2-3 futam után már téged tekint első számúnak gondolom én. Mindenesetre én csak akkor fogok patchalni ha az már a gyakorlatba a nagy többségnél bizonyított. Pont az tetszik többek között a 2011-ben, hogy itt sokkal jobban kell harcolni esőben főleg talán ott egy kicsit túlkapás van legend szinten legalábbis. 2010-ben kb az első 4 helyezetten kívűl mindenkinek kört adtam a pályák nagyobb részénél. Ott inkább magammal harcoltam. Sokkal realisztikusabb lett a 2011.
  • aerolive
    #10184
    Nem, ne értsd félre, bár lehet úgy volt érhető, amit írtam. Patch előtt is túl gyors voltam már, de még mindig nem értem miért. Az nem furcsa egy kicsit, hogy a boxba mikor a csapattársat nézzük, nekem már az összes fejlesztést jelző sárga pont aktív? 2. versenynél, első évad
  • Robert24
    #10183
    Akkor ez így nagyon nem jó ha a javításokkal azt érték el, hogy könnyebb lett jó eredményeket elérni. Még jó, hogy nem vagyok az a fajta aki egyből rohan és telepíti a patcheket már csak azért sem mert nem akarom, hogy belekavarjon a szezonomba. Egyébként én most vagyok túl a singapuri nagydíjon a Monza 6. helyem után ezt meg tudtam nyerni a szezonomba az 5. győzelmem. Peter Sauber egyből meg is keresett a szerződésével. A végsőkig várni fogok hátha jön egy mercedes gp-s megkeresés Mclarenről még nem merek álmodni...
  • aerolive
    #10182
    Nem kéne belekavarnia. A nagyobb patchnek még nincs dátum.
  • kjhun
    #10181
    Ennél kell, mert az exe-n is módosítottak.

    Lesz még egy nagyobb patch is? Mikor adják ki?
  • Crome
    #10180
    Ha felrakom a patch-t, akkor ugrik az eddigi karrier, vagy nem kavar bele?
  • Firerock
    #10179
    mikor fejezitek már be ezt a gyerekes viselkedést? Ki kíváncsi rá?
  • lac coo
    #10178
    Ilyen durva hibát szokás gyorsan javítani :))

    Vajon fel tudom-e tenni ezt a játékot két példányban a gépemre ?
  • aerolive
    #10177
    Lesz nemsokára egy nagyobb patch, ez még csak ilyen apró dolgokat javított, lehet olvastad mondjuk. Gondolom abba sűrítik bele a felhasználói visszajelzések hibáit.
  • lac coo
    #10176
    Tudom ,csak jelzem nem igen javították ezt a patchben..

    De én amúgy is kérem vissza a nyugtalan autóimat, patch nálam kuka :DDD
  • aerolive
    #10175
    Van backup mentés.

    "A következöt csináld: C:\Felhasználók\User Name\Dokumentumok\MyGames\FormulaOne2011\savegame\autosave\

    mappán belül van 2 fájl, "GTEHXOSJZ_0" és "GTEHXOSJZ_1".

    A nullás végűt törlöd! Majd az 1-es végüböl csinálsz egy másolatot, és átnevezed úgy, hogy a vége 1es helyett 0 legyen, vagyis ugyanaz lesz a neve, mint a törölt fájlnak.
    "
  • lac coo
    #10174
    Szokásos mentés probléma ...
  • Totti5
    #10173
    ???????????
  • lac coo
    #10172
    Nekem a második alkalommal a szokásos bajával ismét nem indul ! :DDDDD
  • aerolive
    #10171
    Eddig nekem is ilyen volt, de most nem tudom mi történt. Akarom vissza :/
  • barcames
    #10170
    fura! Legenden nyomom 2 évem és itt is nehéz nyerni!
  • szabii98
    #10169
    Sor 4. győzelem és go a Ferrarihoz jövőre. ^^ 2 pontra vagyok Vetteltől, utolsó versenyen dől el minden! :P
  • lac coo
    #10168
    Ez a patch kuka, eddig még valamennyire élvezhető volt, most nagyot ugrott a tapadás, sínautó !
  • aerolive
    #10167
    Új karriert kezdtem és Melbourne-t megnyertem, mindenkinél gyorsabb voltam a Force Indiával ... amit nem értek, hogy mindez legend szinten, az első versenyen. Vagy rohadt sok bug van a setupokban (11/11-es Anti roll bart direkt kerülöm ), vagy nem tudom már. Malajziában 2 másodpercet vertem a 2.-ra időmérőn. Mikor elkezdtem a játékot, örültem, hogy 20 alatt vagyok :/
  • barcames
    #10166
    5654 volt nekem!
    de a multival együtt már lassan 10nél leszek :)
  • szabii98
    #10165
    ti hány vezetett km-el fejeztétek be az első szezont?
  • Batmanci
    #10164
    Ja, az enyém origi.
  • Batmanci
    #10163
    Az jó, mert nekem eddig ment, most már nem.
    ...exe hibát észlelt...
    Passz.