21742
  • aerolive
    #10242
    Tényleg nem érted, vagy csak hülyéskedsz? :D
  • palinho96
    #10241
    te hülye .. és azért kiadtál 9k-t?:D
  • Batmanci
    #10240
    Nem tudom elindítani!
    Tegnap kikapcsoltam, ma jobb mutató ujjal nyomtam a start gombot, ahogy szoktam, nem raktam fel semmit, megvártam míg felállt a rendszer teljesen.
    Indítanám, aztán tízszer végigjátszottam az asztalra kirakósat, majd "töröltem" a mentést, és baszik indulni.
    Egy órát szarakodom már vele, és kurvára unom.
    Csak lopja az időmet, pedig tudnék mást is csinálni.
    Most képzeljetek ide egy ötperces, magyaros "káromkodásláncot"!
    ..............................................................!
  • Batmanci
    #10239
    Mivel is kezdődik a játék?
    Amint megkezdi a betöltést a tárhely okézása után, pár player info, azt csókolom.
  • palinho96
    #10238
    intrót?? :D.. milyen intrót? :D
  • Batmanci
    #10237
    Megüt a guta! Vettem egy intrót 9 ezerért!
    De legalább házhoz hozták.
  • palinho96
    #10236
    igen a Patch 2-vel biztos javítják.. az meg Október végén ELVILEG már kintlesZ!: SS
  • Batmanci
    #10235
    Átneveztem a mentést, és így sem tudom elindítani.
    9 ropit beledobtam a kukába egyenlőre.
    Hátha meghat valakit a Codemastersnél, hogy egy csomó ember nem tud játszani, és kijavítják ezt a hibát.
  • palinho96
    #10234
    nem.. Edit profil-nál save és valahol ottt
    _______________________________________________________________
    az a mentés iba amikor executable hibával leáll...
    van a beckup mentés nektek is újra kezdi a karriereteket? :D
  • Batmanci
    #10233
    Autosave-t hogy lehet kikapcsolni?
    Reinstall? Csak?
  • Batmanci
    #10232
    Ebben a pillanatban is.
    Tegnap, futam, gép kikapcs.
    Ma először indítom, 'oszt, csá!
    Vidám fiúk ezek ott a Codie-nál.
  • Batmanci
    #10231
    Bocs, de tegnap este már nem voltam képben.
    Minden ötödik-tizedik indításnál ez van.
    Kamerát állítottam, ezért rengeteget indítottam a játékot.
  • barcames
    #10230
    Sauberrel (legenden)
    Remélem a 2012 részben még jobban megcsinálják, hogy ne lehessen nyerni a középmezőny autóival!
  • palinho96
    #10229
    az jó! :D
    Assistok? D:D
  • WinStar
    #10228
    fúúú,legend-be nyomom Williams-el,Melbourne-ben 3.-ik hely,és 1. hely lettem a 12. körös futamon,Malaysiában meg 1:32:997-es idővel pole pozicíó(nemtudom mennyire számít ez jó időnek) és Vettel-t magam mögé utasítottam 3 tizedre.....am. a futamon első lettem,de ott csak 1:34:227-es időt tudtam vinni :(
  • aerolive
    #10227
    Nem attól függ hova rakod, user error volt mindenképp. EZ a módszer mennyire tartós amúgy, előfordult már valakivel újra a módszer után?
  • palinho96
    #10226
    melyik ótóval? :D
  • Robert24
    #10225
    Pont ugyan olyan logitech kormányom van amilyenen Weber Gabi teszteli a gamet...
    Én most járok a Brazil nagydíjnál és lehet, hogy vb bajnok leszek. Jó lenne mert akkor lehet, hogy Martin Withmars megkeres egy Mclarenes szerződéssel...
  • barcames
    #10224
    2 évemben megvan a világbajnoki cím 2 futammal a vége előtt
  • a.carkey
    #10223
    Egy F1 2011 teszt :)
  • Batmanci
    #10222
    Hát most eljött a pillanat, hogy seggre ültem.
    Először is nagyon köszönöm neked!
    Ezt már ezerszer végig csináltam, csak nem az asztalra tettem ki az átnevezendő fájlt, hanem egy másik könyvtárba, és onnan vissza.
    Úgy nem volt jó. Amint kiraktam az asztalra, és ott neveztem át, rögtön jó lett. Beszarás!
    Sajna a futamomat így is buktam, mert mielőtt visszanéztem volna, már töröltem a mentést. De volt egy mentésem a semmire. Így legalább nem kellett nevet megadnom, kormányt belőni, meg kipróbálhattam vele ezt az eljárást.
    (Mit olvastam utána!!)
    Mégegyszer köszi a videót, Laci.
  • Laaccoo
    #10221
    A támogatott videókártyáknál ezt írja:  NVIDIA Geforce 7800, 7900, 7950, 7950Gx2, 8400, 8600, 8800, 9600, 9800, 9800Gx2, GeForce 210, GT220, GTS250, GTX2XX Series, GTX4XX Series, GTX5XX Series
    Akkor nem is menne 9200GTn?
  • WinStar
    #10220
    bocsánat,már semmi,vissza olvastam.
  • WinStar
    #10219
    Sziasztok.Olyan problémám van hogy Nürburgring-nél tartok,és már egyszerűen nem akar elindulni a játék,a press start után kidob hogy az F1 2011 execaliber működése leállt.Mi lehet a baj? :S
  • Csupi05
    #10218
    PS3-on senki nem játszik On-line, mert soha nem látok senkit fent??? vagy valami rosszul van beállítva?
  • lac coo
    #10217
  • Batmanci
    #10216
    Köszi, ezt fogom tenni.
    Laci.
  • IvanJacint
    #10215
    Szed ki az auto-saving-ot es majd menzsd el te magad a fitamokat es csinalj mindig masolatott belole nekem eddig bejott.Ha nem megy a mentesek miatt akkor torlom es az elobbit visszamasolom .
  • IvanJacint
    #10214
    nah legend-en kanadaban pole,futamon elso helyezes 10mp elony es 2 megpordules.
  • Batmanci
    #10213
    Ez játszhatatlan!
    Megyek egy futamot, legközelebb indítanám, és többé nem indul, amíg a mentést nem törlöm. Karrierben csak Melbourne játszható. (100% os versenyt tolok)
    Létezik vlmi megoldás, vagy vigyszem vissza a boltba?
    Köszi, Laci.
  • IvanJacint
    #10212
    Sziasztok!
    Lehet hogy volt mar kerdezve,de en nem talaltam,de nem tud valaki egy jo kormanybeallitast???Saitek kormanyom van es valahogy nem az igazi.
    amugy szuper jo kormanyal eddig bilentyuzettel nyomtam profesionalban alig sikert nyernem,de kormanyal egybol 2mp vel gyorsabb vagyok a tobbinel asszem itt az ideje legend-en nyomni
  • nyusz
    #10211
    Csak HRT Suzuka határidővel, meg Lotus sao pauloval... ja hát érdekes mert koreában összehoztam egy pontot szakadó esőben és a 7-8. futamtól Trullit vertem challangebe is ....
  • kjhun
    #10210
    Ezt olvastátok már??

    Remélem készítenek NoCD-t patch-et PC-re! Codemasters fórum
  • Robert24
    #10209
    Az első Safety caros élményem nekem is megvolt még pedig a koreai pályán. Elsőre furcsán hangzik hiszen van bukótér bőven plusz széles a pálya de egy virgines a pálya utolsó szektorába ahol a palánkok vannak oda csapta magát. Nekem jól jött mert épp előző körbe már szóltak rádión a kerékcsere miatt és így nem vesztettem pozicciót végül 2. lettem Alonsó mögött.
  • barcames
    #10208
    1 évad végén nem kaptál egy erősebb csapattól szerződést?
  • nyusz
    #10207
    Második évad ismét lotussal, ja időmérőn 15 versenyen 13. hely az elvárt! lotussal azt meg hogy???? így esély se lesz jobb szerződésre.....
  • szabii98
    #10206
    valami camera pack nincs? nemigen tetszik a ferrari belülről :/
  • Batmanci
    #10205
    Nemhogy azt nem, de Heidfeld és Karthikeyan is maradt.
  • V43 1105
    #10204
    Igazából ez az én karakterem .. csak a sityó lett kicserélve..! :'D Még nem raktam fel patchet amúgy. :-) Kicserélték a versenyző modellt is ? :))
  • Batmanci
    #10203
    Azt látom, hogy a sisak Sennáé, de az eredménylistája, az Heidfedé, nem?
    Ha nem, akkor hogy csináltad?
    Laci.