21741
  • szabii98
    #10856
    Besz*rok! Execatuable hiba....
    Megoldás még mindig nincs vagy kezdjem újra? Már Szingapúrnál tartottam.ehh.
  • HJ
    #10855
    A régebben bejelentett patch 2-ről van valakinek valamilyen infója?
  • szabii98
    #10854
    Ha tudnék képeket csinálni. :D
  • JUVEfun
    #10853
    Megmutatod ?
  • koreszervin
    #10852
    Sziasztok!
    Visszaolvasgattam, de nem nagyon találtam meg azt amit kerestem. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy erre az applications load error-ra van-e már megoldás?
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • szabii98
    #10851
    Tök buli a kocsikat festegetni meg ilyenek..:D
    Épp a Williams-em láttam el pár SG.hu-s logóval...:D Elég irreális, de nekem tetszik .:D Jó hogy ennyire könnyű szerkeszteni a játékot.:D
  • Crome
    #10850
    Az lehet csak kicsit furcsa, hogy míg az első évadban a két Lotus általában 4,5mp-el volt lemaradva az elsőhöz, most a másodikban a Williams van pont ugyanannyival lemaradva. A két Lotus meg pont azokat a helyeket hozza, amiket az előző évben a Williams... Dettó ez van a Merci-McLaren között, de az még elfogadhatóbb is lenne, mint a másik.
  • linimil
    #10849
    Nem szállt az el. Pont hogy tökéletesen működik. A játékban van fejlesztés, és ha az egyik csapat jobban fejleszti a kocsit, akkor előrébb lépnek. Jó interaktív.:)
  • Crome
    #10848
    Most tűnt fel, hogy nem csak a Lotus-Williams cserélt helyett erőben, hanem a Mercedes-McLaren is. Van erre valami ellenszer? Vagy karrier közben már buktam a helyreállítását?
  • Crome
    #10847
    Igen, itt van róla szó, csak a leírás alapján nekem igaz, hogy lesz antenna a kocsikon, de 2-3 csapatnál elszúrja a cockpit-et.
  • lac coo
    #10846
    Antenna... ?????
  • URH
    #10845
    Másnak is folyton összeomlik a játék? Engem folyton kivág az asztalra és hasonlók. Nagyon idegesítő egy idő után.
  • Firerock
    #10844
    kössz
  • Crome
    #10843
    Most nézem csak hogy milyen hülyeséget írtam. :-) Szóval van itt olyan "aki próbálta" már?
  • V43 1105
    #10842
    LINK.
  • Firerock
    #10841
    Camera packhoz tudnál linket adni?
  • Crome
    #10840
    Van itt olyan ki próbáltam már és hibátlanul működik nála az antenna bekapcsolása a kocsikon?
  • V43 1105
    #10839








  • Crome
    #10838
    A második évadomra elszállt kicsit az AI, mert helyet cserélt erőviszonyban a Lotus meg a Wiliams. Trulli meg Kovalainen folyamatosan 14-17. pozícióban van időmérőn, a két Wiliams-es meg 20 alatt...
  • Sponnyabob
    #10837
    Hát szerintem se könnyű annyira. Professional szinten az időmérőt reálisan tudom hozni, de a versenyben csak szenvedek. Az első kanyarban mindig feljebb jövök pár helyet aztán meg folyamatosan érnek utol.
  • szabii98
    #10836
    könnyű?hátjó :D
  • FeikG
    #10835
    Igen ott is kb 3mp,De az még könnyed,azaz zsenge akadály.
    Viszont legenden olyan időket mennek,ami nincs is.
  • szabii98
    #10834
    intermediet és professional között is :/
  • FeikG
    #10833
    Ez igaz! a hard és a legend között,túl nagy,mondhatnám irreális a különbség..
  • szabii98
    #10832
    ez a 'taktikázgatás' annyira jó, 24. helyről elindulok, 1. lettem..szoros volt, de lehetett volna nehezebb is...:D
    ha feljebb váltok 1 szintet, akk meg harcolhatok a 24. helyért....az nemolyanjó, főleg hogy első vagyok épp...
  • Gatti
    #10831
    igen! nem is növekszik a fájl benne. A legidegesítőbb az h közepes grafikán megy szépen és egyszer csak elkezd akadni :(
  • Crome
    #10830
    * cspat=csapat
  • Crome
    #10829
    Nekem most a Brazil nagydíj előtt szállt el a mentésem, pont előtte írtam alá a Force India-hoz. Javítás után lefutottam újra Abu Dhabi-t, de nem kínálta fel a Force India-hoz való igazolást, mint a javítás előtt. Mondom, ha most a qrva mentési hiba miatt miatt nem tudok jobb csapathoz menni a Lotus-tól, akkor felrúgom a gépet. :-) (Persze volt Wiliams-es ajánlatom is, de azért a másik cspat jobb.)
    Aztán Brazília után megkaptam újra az ajánlatot, szóval nem lett para, de remélem ezen fognak javítani. Mármint a mentési hibán. Amúgy idáig egész elégedett voltam az AI erőviszonyokkal, erre most a második évad első futamán, Melborne-ben Trulli fut egy 14., Kovalainen meg egy 17. időt. Utóbbi még hagyján, de hogy Trulli 14 az kicsit erős, főleg, hogy előző évadban végig 20 és 24 között volt...

    Végül pedig annyit, hogy jó lenne ha a jövő évi játékban a box-ban lehetne első szárnyat is állítani olyan módon, mint a tavalyiban, csak éppen nem menet közben állítódna, hanem kiálláskor állítanák.
  • benőmenő
    #10828
    Nah most egy kicsit felhúzott a játék. Montreal-ba esős verseny és az intermediat gumikkal a race strategy-nél 12 kört enged maxnak, mielőtt nyavajog, hogy nem fogják bírni. Na most az normális, hogy megyek nagy nehezen 16 kört 1 set interrel, de az ai közül még SENKI nem megy ki a boxba, még 5 kör múlva sem. Most kezdhetem elölről már harmadjára, de most már lesz@rom és kikapcsolom a gumiszimet.
  • fekete0012
    #10827
    Írásvédetté tetted a mapát amibe ment
  • Gatti
    #10826
    Sziasztok! Olyan gondom van hogy néha akad a játék. Betölt elindulok van 50 fps max grafikán is meg alacsony grafikán is. Majd eltelik mondjuk 1 kör és utánna elkezd leesni az fps iylen 15 re aztán megint eltelik vagy 20 másodperc és újra jó lesz és ezt csinálja folyamatosan. Mi lehet az oka ennek? A replay s trükköt megcsináltam nem változott a helyzet.
    ilyen gépem van: ASRock N68C-S UCC, AMD Phenom X3 8450, 4GB DDR2 800Mhz ram, ATI Radeon HD 5670 (ASUStek Computer Inc), Samsung 1TB és Win7 32bit.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • adam46
    #10825
    Tényleg, hanyagoljuk Gyurikát. Nem vettétek észre, hogy addig mondja a hülyeségeit, amíg neki nem lesz igaza? Csak így tudja kiélni a lelki sérüléseit biztos. Szóval mostantól Gyurka Tabu, éljen csak a kis "világában".
  • szabii98
    #10824
    már megoldottam
  • JUVEfun
    #10823
    ..gondolom azért ,mert nem regisztráltál
  • szabii98
    #10822
    Bocsi a sok HSZért egymás után, ígérem ez az utolsó.
    Magyarosítás van? Valami normális. GPHungaryról töltöttem, de elég ratyi..Ha nincs akkor egy eredeti angol nyelvfájlal is megelégszek :)
  • szabii98
    #10821
    Invalid ID-t ír ki ha rá nyomok :S
    Az miért lehet?
  • szabii98
    #10820
    örök hála :)
  • fekete0012
    #10819
    igen racedepartmen-röl
  • szabii98
    #10818
    Hamilton Bob Marley-s sisakját le lehet tölteni valahonnan?:D
  • sherlock1
    #10817