21741
  • Crome
    #10816
    Valakinek egy jó esős beállítása nincs az indiai pályára? RD-n nincs sajnos, pedig én beállításokhoz türelmetlen lévén onnan szoktam vadászni. :-)
  • barcames
    #10815
    4 évem a karrierben a ferrarinál vagyok, de alonso bűn gyenge lett....
    2 futam alatt nulla pontot szerzett.... 19 és egy 16 hely szééép
  • zsotesz
    #10814
    A live miért szarakszik? Azt írja ki, hogy nem támogatott a szolgáltatás az országomban. Magyar regem van, de volt hogy már tudtam csatlakozni. Ez mitől lehet?
  • palinho96
    #10813
    nem rossz 5let! :)
    +1
  • lac coo
    #10812
    Be kell rakni bannerba ! :)
  • palinho96
    #10811
    nincs mit, e nézz utána, mielőtt kérdezel!
  • nono28
    #10810
    Köszi és bocs
  • palinho96
    #10809
    de nem hofgy utana ketresne!!! -.-"
    Türelmetlen egét, hogy mindent 3 órával hamarabbra, mint ahogy ezt kigondolja.,.. Olvasson vagy keress utána.. -.-"

    A következöt csináld: C:\Felhasználók\User Name\Dokumentumok\MyGames\FormulaOne2011\savegame\autosave\

    mappán belül van 2 fájl, "GTEHXOSJZ_0" és "GTEHXOSJZ_1".

    A nullás végűt törlöd! Majd az 1-es végüböl csinálsz egy másolatot, és átnevezed úgy, hogy a vége 1es helyett 0 legyen, vagyis ugyanaz lesz a neve, mint a törölt fájlnak.
  • nono28
    #10808
    Az mitől van hogy a Monacói nagydíj után nem tölti be a játékot?Elkezdi betölteni a játékot,majd megakad és kilép.
  • Lebowski
    #10807
    nincs mit.
  • potyi21
    #10806
    koszi.....
  • aaron12
    #10805
    #10804
    *kormányon
  • aaron12
    #10804
    Üdv.

    Gond van nálam a split-screen-nel. Megnyitom, írja hogy "Awaiting for player two..." és utána nyomhatok amit akarok a kormányok, nem reagál semmit csak áll a játék. Próbáltam kormánnyal és joy-jal is (kormány az Noname, a joy Genius Grandias 12V). Mi erre a megoldás?
    Kösz.
  • lac coo
    #10803
    Mindent!
  • SirAlo
    #10802
    a Steering Linearityt is 0-ra?
  • SirAlo
    #10801
    Formula Force Ex
  • lac coo
    #10800
    Milyen kormány? Jól belőttél mindent? Itt nullára állítsd az összeset !
    alul meg van az a felülírás valami azt állítsd kormányra !
  • SirAlo
    #10799
    F1 2011-be lehet allitani kormanyzarat? nekem tul erzekeny a kormanyom
  • Lebowski
    #10798
    c:\users\te\my documents\my games\formuleone2011\savegame

    szerintem mentsd ki az egész d1et, mert akkor a config is marad.
  • zsotesz
    #10797
    ok, akkor kezdem elölről, még úgyis csak az első évemben voltam
  • FeikG
    #10796
    Nem
  • potyi21
    #10795
    es ha formatolom agepet?
  • barcames
    #10794
    elég jó játszani ilyenekkel! :D
    ps3-on nagyon érzem harmincezer kilométer után :D
  • zsotesz
    #10793
    Bocs, ha már volt, de az offline profile mentését át lehet valahogy másolni az online profile-ba? Eddig csak a virágbolti verzióval játszottam, de ma a MM-ben mászkálva megláttam a játékot, 6990 Ft-ért adják, úgyhogy gyorsan vettem is egyet, most fejeztem be két multi versenyt, szereztem egy második helyet (igaz csak 5 -en voltunk, meg valójában 3. lettem de az előttem levőt a végén megbüntette a gép 10 mp-vel, mondjuk megérdemelte mert eléggé lökdösődött), szóval a kérdés, az eddigi offline-os karriert át tudom tenni valahogy az online profilba?
  • lac coo
    #10792
    Rá fog kérdezni, hogy azokat is törölni akarod-e....Vagyis ha akarod minden megmarad .
  • potyi21
    #10791
    hi.ujra kell tennem a jatekot,mert nem indul.Az elmenteseimet hova teszi?
  • WinStar
    #10790
    nem próbáltam,de vasárnap kipróbálom és akkor szólok.
  • Firerock
    #10789
    korrekt dolog megsértődni,nem ez volt a célom,de ha nem lehet normálisan beszélni akkor szia
  • Batmanci
    #10788
    Az sajnos nem rendelkezik analóg karral.
    De min már említettem, ettől még mennie kéne.
    De még mindig nem árultad el, hogy a paddal tudod-e irányítani az autót?
    De most már mindegy is.

    @Crome!
    Nem, arról egy szó sem esett. Engem is érdekelt volna.

    @Firerock!
    Senkinek sem áll szándékomban elrontani a napját, így köztük a tiedet sem. Bocsáss meg, vétkeim súlyosságáért. Biztosíthatlak, többé nem fog előfordulni, mint ahogy én sem.
    Ugyan nem neked szántam, de még megmagyarázom.
    Azért írtam, mert ha közben WinStar válaszolt volna, akkor tudja, hogy nem azért nem írok, mert nem akarok neki segíteni, hanem, mert a szomszéd 21 éveslányából húzom ki éppen, vagy klotyón vagyok, vagy F1 szabadedzést nézek. Válassz, melyik a szimpibb.
    Remélem segítesz neki megoldani a problémáját. Nekem úgysem sikerült, és nem is tudtam megtenni mindent az érdekében. Nem kell mindenkinek szeretnie, mert dög unalom lenne az élet. De mint már fentebb írtam, ha csak neked rontom el a napod egy ilyen hsz-hszekkel, akkor már nem éri meg számomra. Legalább nem kell annyit gépelnem.
    Nyúlfarknyi életem során, én még 10 percet nem unatkoztam, ezután sem fogok, efelől biztosíthatlak. Soha nem maradtam egy percet sem sehol, ahol nem láttak szívesen. Ezen - ha megengeded - már erre a pár évre nem változtatok.
    Jó fórumozást mindannyiótoknak.
    Most pedig elmegyek a vécére, csak ezúttal ide többé nem jövök vissza.
    Sziasztok.
    Egy élmény volt, jók legyetek!
    Laci voltam.
  • Firerock
    #10787
    Ez nem chat már bocsánat...
    Miért nem tudod leírni mindezt egy hozzászólásban? folyamatosan 5+ hozzászólást írsz egymás után,és azt is kihagyhatnád hogy mit nézel és mikor mész wc-re!
    Köszi!
  • WinStar
    #10786
    második sor utolsója van meg nekem,az a kis alap genius
  • Crome
    #10785
    Change log van hozzá esetleg?
  • Batmanci
    #10784
    Mostantól nézem az indiai szabadedzéseket.
    Egyszercsak leszek.
  • Batmanci
    #10783
    Nem tudom mennyire tudjátok, de elvileg jövő hét közepén peccs lesz.
    Az éjjel, amint turkáltam, olvastam valahol.
  • Batmanci
    #10782
    Hozzá teszem, attól, hogy csak digitális iránygombok vannak rajta, attól még el kéne fogadnia,, hiszen a billentyűzet is csak egy digitális beviteli eszköz.

    De még mindig nem tudom, hogy csak a paddal, tudod irányítani az autót vagy sem?
    Mert ha nem, akkor a pad a hunyó, ha igen, akkor amint már írtam kezdd a paddal, és a billentyűzetet add meg a no. two player-nek az enter lenyomásával.
  • Batmanci
    #10781
    Az előző is a Tied volt.

  • Batmanci
    #10780
    Baszki, ebbe benne van?

  • Lebowski
    #10779
    Jaj. No offense :) csak nem raktam végére smiley-t :) :)
  • WinStar
    #10778
    ok,tisztázzunk valamit....mi az az analog kar? 6 gomb van a jobb oldalon,és kettő fönt,a bal oldalon pedig ugye az irányitó rész.
  • Batmanci
    #10777
    Csak annyit mondtam, meglátjuk.
    Nem törtem pálcát, nem bántottam. Fejlesszétek.
    Ha jó lesz, örülünk, azt kapufa!