21741
  • DarkSector
    #10896
    Nem a te VGA-d gyengusz a palettához képest, hanem a barátunk gt240-ére mondtam, te nem is írtad hogy milyen VGA-d van.
    Amúgy már látom nem gyenge, csak feltételes modban írtam, a 3d mark-ra, HA csak a pontszámot méregetitek az semmit nem jelent játékban, neked 9876 pontod lett, nekem a régi karival ugyanez a teszt és gyengébb procival, lehet csak 8xxx pont lenne, de a f1 mint játék sokkal több fps-el ment, menne.
    Csak érdekességképpen.
  • Gatti
    #10895
    sajnos nem , gondolkodtam rajta h megveszem de mondom az is így viselkedik akkor nem adok érte annyi pénzt.
  • Sponnyabob
    #10894
    Eredeti a játékod? Mert nekem amíg crakelt volt néha voltak bajok.
  • Gatti
    #10893
    szerintem a minimumot megkéne ütni , meg mondom felveszem nem full-ra hanem magasra és a dx11 et is bekapcsolom akkor is van 35-38 fps és ott is 1 kör után elkezd akadni majd újra rendbe jön.
  • Gatti
    #10892
    itt részletesebben leírja.
  • Gatti
    #10891
    gyengus lenne a VGA?:S pedig 1,5 éve amikor vettem jó vételnek tűnt. részletesen amúgy ilyen: itt
  • DarkSector
    #10890
  • IXEMGabeo
    #10889


    amúgy poénból eljátszottam az Alonso-Massa esetet csak éppen fordítva és Nürburgrinben nem a Hockenheimringen:D
  • IXEMGabeo
    #10888
    ja lehet...

    gumik tényleg rondák lettek:S meg a Force India járgány is...

    Lotus Renault, Merci, Red Bull, Ferrari, Williams nagyon állat látvány lett:) többit még nem próbáltam

    pályák is hihetetlen részletességgel lettek kidolgozva...egyelőre billel tolom így még carriert is leszarom, GP-ket tolok...
  • DarkSector
    #10887
    Igen azért én probálkoztam mind2-ővel fullosan szerintem szebb a mostani F1 .
    Inkább az F1 2010-ben a gumik szebbek, itt a gumik ocskán lettek kidolgozva, ellenben ha esőben mész az pazar látvány.

    FPS lehet azért nem változott, mert ez szebb 1-2 helyen csak jobb lett talán az optimalizálás, az is sokat számít, illetve az új driverek, ha most játszanál a F1 2010-el lehet a mostani driverekkel több fps-ed lenne. Probáld majd ki. :)
  • IXEMGabeo
    #10886
    másfél éve teszteltem ezt a VGA-t, akkor volt 24 K, és azóta is az húzza fel a gépem, mert a proci miatt futott minden gyengén most viszont gyorsabb lett minden, mert a kártya ki tudja használni a proci sebességét elvileg...emlékszem, hogy az F12010-nél sokan írták, hogy Dual Core, és sokkal gyengébb kártyával futott nekik tökéletesen a játék 28-30 FPS-esen...érdekes, hogy ezzel a váltással nem lett nagyobb nálam az FPS, pedig még grafikailag sincs sok változás az F12010 és 2011 között...na mind1, mindenesetre a game jobban fut, mint ezelőtt...Lényegesen
  • DarkSector
    #10885
    3d mark egy tesztprogram, a gép egészét pontozza, játékban sajnos nem mindig érvényesül a papírforma.
    Neked látom erős a procid, lehet az sok pontot ad 3dmark-ban viszon a vga igényes játékban nem lesz elég ha mellette nem elég a vga teljesítménye.

    Összhangba kell lenni a gépnek. Csak érdekességképpen.
  • DarkSector
    #10884
    Ok de önnmagában szart nem jelent a ram típusa ha egy gyenge karin van.
    A ram tipusa akkor fontos ha egyazon kari mondomazt 240 ddr3 és 240 ddr5 közül választ az ember, de ha maga a kari alapba gyenge akkor nemsok lényege van hogy a ram milyen. :)

    Persze nem kell erős vga-t venni, csak mondom hogy a vga-k ÖSSZESSÉGÉBEN tekintendők nem 1-1 tulajdonságuk szempontjából.
    Mindig amikor vga-t vesz az ember az egész komplett karit kell figyelembe venni nem 1-1 adatot. :)
    Ettől független még jó mert olcsó és tudsz vele játszani de ugye fps az éppenhogy jo.
  • IXEMGabeo
    #10883
    DDR5-ös 1024 MB-os pedig
  • Gatti
    #10882
    lefuttattam a 3dmark 2006 ot. ott 9867 pontom lett.
  • Gatti
    #10881
    elvielg a 2. patchbe ez az akadás megszűnik. remélem az majd segít.
    "Xbox360 & PC – Megannyi teljesítménynövelő beavatkozás, ami adott esetben jelentős FPS-szám növekedéshez és az akadások elmaradását, vagyis jelentős mértékű csökkenését eredményezheti."
  • Gatti
    #10880
    ilyen :)
    De amúgy az az érdekes h egy darabig simán megy 40-50 fps között aztán leesik egy időre majd újra felugrik. És ugyanezt csinálja magasabb grafikán és alacsonyon is.
  • DarkSector
    #10879
    VGA gyenguszka. :)
  • IXEMGabeo
    #10878
    hmm én nem látom milyen procid van, bár nem tudom az mennyit befolyásolna...leváltottam az egymagos procim egy E6700-asra, videokártyám Geforce GT 240 és az a poén, hogy így is 28 FPS a max, amit ki tudok hozni, de nálam pl nem akad a game:D:D
  • Gatti
    #10877
    hát továbbra is értetlenül állok az eset előtt. Már újra raktam a videókari drivert is az se segített. Ahol a grafikát állítom ugye van ez a runchmark test vagy mi. Na ott 45 fps van és a minimum 36. A játékba meg fél kör után lemegy az fps 15 re majd 1 kör után visszamegy 40 re. Nagyon bosszantó és nemtom mi lehet az oka :( (a replayt irásvédetté tettem az nem is növekszik)
  • Crome
    #10876
    Nem 5? Én úgy tudtam.
  • lac coo
    #10875
    ameddig beleunsz :)
  • IXEMGabeo
    #10874
    kipróbáltam, jó játék, de nem billentyűzetre tervezték:)

    nagyon szép a grafika a kocsik festése, tetszenek benne, hogy mindenre van statisztika, pontokat kapunk, számolják a győzelmeket, a multi része is jó lehet, a karrier is faszább úgyhogy ez NO1 eddig...

    karrier mód hány éves? mert az elején nem lehetett választani
  • nono28
    #10873
    köszi
  • V43 1105
    #10872
    De vigyázz, használatával felborulhatnak az erőviszonyok!
  • Crome
    #10871
    Tessék ez ,meg ez .
  • nono28
    #10870
    Jó estét!

    Van olyan patch a játékhoz ami lehetővé teszi hogy már az elején lehet menni a McLarennel?Egy linket dobjon valaki ha van.Köszönöm.
  • HJ
    #10869
    Lentebb írták, hogy mit kell csinálni a mentett állással és az jó eséllyel rendbehozza a nem indulást! Olvass vissza, részletesen leírták már nemrég.
  • IXEMGabeo
    #10868
    mostmár Steammel együtt is megpróbáltam valami 53-as hibakódot ír ki:S:S:S röhejes....

    nem igaz h ekkora szerencsétlen vagyok, hogy nem indul el az F1 2011...
  • bakkerman
    #10867
    épp tolok egy szezont Buttonnel,11 futam után prof.-on vezetem az összetettet,7 győzelem,3 második hely,egyszer pedig kiestem,6x indultam pole-ból
  • bakkerman
    #10866
    kezd idegesíteni,hogy ekkora a különbség a prof és a legend fokozat között...prof.-on bármelyik pályán egy ferrarival top 4-ből tudok indulni,futamokat lazán hozom,ha hibátlanul megyek,de legenden ÖRÜLÖK,HA UGYANAZON A PÁLYÁN,UGYANAZZAL AZ AUTÓVAL bejutok a Q3-ba,és persze lágyon megyek olyan kört egy ferrarival,mint egy sauber keményen...futamról nem beszélve,top5-re semmi esély,balesetekkel,elbaszott kiállásokkal talán bejövök a top 10-be...
  • Crome
    #10865
    Próbáltál már rákeresni a hibakódra Google-ben?
  • IXEMGabeo
    #10864


    ááááá

    Mi a fene ez? mit csináljak a Steammel? 64 bites Windowshoz netán 64 bites Steam kéne?
  • argo001
    #10863
    Technogoodsal és tungle-vel a játék ugyanolyan játszhatatlan mint az elődje.
    Nem is beszélve a csodálatos játékosokról, akik inkább törnek mint játszanak... -.-
  • szabii98
    #10862
    végén én is ezen gondolkodtam...:D
  • Lebowski
    #10861
    Erre most gonoszul mondhatnám azt, hogy miért pazaroltad el az összes flashback-et :)
  • szabii98
    #10860
    nekem is be kellett válalnom a Szingapúri 20mp-t...nemvolt flashback-m, utolsó előtti kör, letöröm a szárnyat 1 kör alatt + a kereket is megrongálom, így kell mennem végig... boxxal nemúsztam volna meg 15 helyen sem. Utolsó kör, Alonso szépen beleszáll a kerekembe, semmi, Button is, és én kapok 20mp-t....jó kis játék. Ezzel a rivális átvette a vezetést..szépen el lettem intézve...
  • Lebowski
    #10859
    Én minden büntit bevállalok. Szerintem így van értelme, ha már vannak szabályok, és nem dodszem játék..
  • Sponnyabob
    #10858
    Hali!
    Nektek volt már olyan, hogy el szált a motor az időmérőn? Mert én így jártam az előtt spanyol honban, és nem tudtam eldönteni, hogy újra próbáljam vagy menjek tovább és induljak utolsónak. Végül utolsó helyről indultam, de nem bántam meg baromi jó verseny volt végül 8. lettem. Csak az zavart a végén, hogy mivel a cél 7. hely lett volna ilyen depressziós fejcsóválós bejátszás volt pedig szerintem ez egy baromi jó eredmény egy force indiával :D.
    Amúgy ti mit szoktatok választani ha valami műszaki probléma történik? Újra kezditek vagy utolsó helyről indultok?(persze csak ha az időmérőn lesz baj).
  • szabii98
    #10857
    Megoldva a backuppal, most az előző elrontott versenyt újra játszhatom..dejó.