21741
  • Lebowski
    #10936
    Azért azt lásd be, hogy törtnél fordulnak elő gyakrabban ezek a hibák. Te éppen szerencsés vagy, hogy nem csinált semmi baromságot a játék, de ez a letöltők 20%-ra mondható el kb. Az, hogy más játéknál ez nem jön elő, bennem még inkább csak erősítette azt az érzést, hogy a virágbolt lesz az oka.
  • 9Ba9
    #10935
    Szia!
    Én nem formatálnék a helyedben, egyszer megtettem én is, és nem sikerült visszaállítani a mentéseket a Live miatt. Egyébként nekem tört verzió volt, és minden simán ment, nem fordult elő se executable hiba, se kilépés, se fagyás. Az Fps 59-60 bekapcsolt Vsync mellett, 1920x1080, ultra. Tegnap megkaptam a jogtiszta verziót is, a futtatással semmi bajom nem volt, az Fps szám ugyanaz így szerintem a gépeddel lehet valami! Én a helyedben megpróbálnék valami erőforrásfigyelő progit, ami mutatja játék közben is, hogy mennyire terheli meg a game a géped.

    Üdv
  • Crome
    #10934
    Közben rájöttem, hogy csak a mod szekció visz a facebook oldalra, de nem tudom miért.
  • Crome
    #10933
    Ez érdekes. Én ha beírom a címüket, akkor a facebook oldalukat hozza be...
  • csabicsabi
    #10932
    De frissítés után már jó is. :-D
  • csabicsabi
    #10931
    Nálam 404-es hiba. :-)
  • Crome
    #10930
    Nézzétek már meg lészi, hogy a racedepartment címén nektek is a facebook oldalukat hozza be a böngésző, vagy csak nálam hülyült meg a rendszer?
  • Gatti
    #10929
    akkor megvárom a 2. patchet, hátha az majd segít.
  • DarkSector
    #10928
    Azzal biztos nem leszel előrébb.
  • Gatti
    #10927
    vagy még esetleg egy formatálást lehet bevállalok.
  • Gatti
    #10926
    hát egyre jobban gyanítom h a játékkal van valami , de abból is leszedtem már több verziót is. Legutoljára a cod 6 ot vittem végig full grafon és nem volt gond. meg az f1 2010 is megy szépen.
  • burkos01
    #10925
    Van egy kis tuning a procira és ez nem bántja. Írd be a start menübe hogy msconfig, majd csak az lesz felül katt rá. A megnyíló ablakban a 2.fűl: rendszerindítás. Azon belül pedig katt a speciális beállításokra. Felugró ablakban Proceszorok száma fület pipáld be és válaszd a maxot. A memória fület úgyszint. Okézd. Kintebb alkalmazd majd oké. És egy újraindítás. Igy a rendszer alapból futtatja az összes magot a prociba nem csak ha szükég van rá. És így nem is melegszik annyira a proci. És nem ingadozik a teljesítménye. Én 4 magot használok így 2.4gHzen. És minden új game játszva fut rajta. Remélem segit a problémádon.
  • DarkSector
    #10924
    Hát mondjuk árban is van eltérés, enyim csak 2 magos de 30ezer volt, ez a 3x-es phenom meg csak 17ezer...:D
  • Lebowski
    #10923
    Óóó. Akkor az oprendszer motoszkált bennem :) Megjegyeztem, köszi :)
  • twi452
    #10922
    azért nem véletlenül van akkora árkülönbség az intel és amd procik között :)
    mondom ezt úgy, hogy nekem is amd-m van
    én a procira gyanakszom de persze lehet gyanús a dolog, hogy ott valami nem okés :)
    nálam amikor még próbálgattam egy régi 5000+os athlon x2-vel 4770es radeonnal élvezhetőre be lehetett lőni és határozottan jobban futott mint az elődje
  • DarkSector
    #10921
    Nem olyan bivaj a cpu, de 3 mag van és nekemis 2.33MHz-en fut a Core 2-es mégse szeggat a játék.
    Nem gyanakodnék a cpu-ra.
  • twi452
    #10920
    ha minimumon és maxon is ugyanúgy megy az általában arra enged következtetni, hogy a cpu nem tud többet kisajtolni belőle
    talán picit sovány neki a 2.1GHz ha alapon használod
    ez az én tippem :)
  • DarkSector
    #10919
    De megy, nem bit kérdése. hanem oprendszer.

    Vista és Win7-ben van dx10-11 support.
  • Lebowski
    #10918
    Lehet hülyeséget írok, de 32bit alatt nem nem megy a dx11???
  • DarkSector
    #10917
    A kérdés hogy más játéknál is?
    Mert ha nem akkor itt a játék a hibás. (warez)
  • DarkSector
    #10916
    De elégnek kell lenni. :)

    Haverom 4magos proci + 4gb ddr2 ram + 4870-el játszik 450-es táppal, és 3db 500GB-os vinyó megy benne. :)
    Kötve hiszem hogy tápgon, egy ekkora VGA-nál.
  • DarkSector
    #10915
    Pedig ez jó így.
  • Gatti
    #10914
    vagy nem kapna elég áramot a cucc? mert egy 420W os táp van benne.
  • Gatti
    #10913
    hát már engem is kezd kiakasztani h mi lehet a gond :/ mert érdekes h max grafon és minimumon is ezt csinálja, és így nem valami élvezetes.
  • Gatti
    #10912
    a videókari 46 fokra megy fel. a proci meg magonként olyan 45-50 a speccy szerint.
  • DarkSector
    #10911
    Az valóban érdekes akkor, pedig nem kéne akadnia.
    Nézted a karidat nem melegszik túl? vagy a procid?
  • Gatti
    #10910
    nekem 1 hetes a win7 32bit, legújabb driver van fent. és mindent levettem a grafikán legkisebbre. felbontás pedig 1366*768. De egyébként ugyanezt csinálja magasabb grafikán is. Csak akkor még jobban akad kevés fps el. De azzal is tud szépen is menni.
  • Gatti
    #10909
    nekem a kettő kombója. Úgy megy fél kört mint a 2. vidin tehát szépen aztán megy egy 3/4 kört úgy mint az első vidin tehát kevés fps el aztán visszaáll megint jóra.
  • DarkSector
    #10908
    A 2 videó abban egyezik csak hogy azonos típusú kari van mindkettőnek.

    Más proci, más ram, lehet más gyártmányú 5670 egyik gyári tunningos másik nem...
    Játék felbontás illetve egyébb effectek sem ugyanazok szerintem...ezért van az eltérés.

    Mivel rögzített a csávó miközben játszott? milyen pályán megy, az esős pálya több efectet igényel illetve erőforrást, én ezt nem tartom aggasztónak hogy nem egyforma a 2 vidó, inkább természetes.

    Milyen driverek voltak fent, milyen rendszer stb-stb-stb.... eleve ha már csak a rendszerét nem tartja karban már pár fps-t számít.
  • Sponnyabob
    #10907
    Mekkora felbontásban játszol? Elég furcsa, mert ahogy nézem a videókat elé változó kinél hogy fut a játék. Itt például nagyon akad, de ennél meg teljesen élvezhetően fut. Szóval így én se mennék bele egy vásárlásba.
  • Sponnyabob
    #10906
    Nincs valakinek hasonló gépe akinél megnézhetnéd vagy megkérdezhetnéd, hogy megy?

    Amúgy próbáltál már másik carcket? Nálam az is javított a dolgon, de csak átmenetileg. Mondjuk nálam olyan volt hogy egy idő után elkezdett szaggatni mint az állat és elment a hang is, de utána vissza se állt jóra olyan maradt. Szóval lehet nem is az a baj.
  • Gatti
    #10905
    lehetséges. De msot félek megvenni az eredetit, mert ha azzal is ezt csinálja akkor fölösleges pénz kidobás.
  • Lebowski
    #10904
    Simán lehet, azért, mert tört.
  • Gatti
    #10903
    hát akkor elvielg a minimum gépigényt teljesíti a gépem. Akkor már nincs ötletem h mit lehet a baj és miért esik le folyton az fps :(
  • DarkSector
    #10902
    Pedig elvileg jól kéne hogy fusson, nem egy bivaj kártya de hát ... :)
  • burkos01
    #10901
    http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?leg=&psn=0001&pid=497&lid=1
    Most egy ilyennel lepem meg magamat karácsonyra. Remélem az intel Q6600 4magos 2.4gHz-es procimmal együtt jól fognak működni. Mert arra már nincs zsém hogy azt is cseréljem.
  • macleody
    #10900
    Nálam nem elég. Bár ez lehet a kétmagos 3.1-es proci miatt van meg a 4GB RAM miatt.
  • DarkSector
    #10899
    Nem erős egy 4850hez viszonyítva, de a játékokban elég korrektül elmegy minden.
    Nem egy gyenge kari az is biztos. Például F1-hez elég bőven.
  • macleody
    #10898
    5670-es sosem volt egy erős kari, nekem is az van csak 1GB-os. 4850-es odaver neki.
  • burkos01
    #10897
    Nem rossz keri csak kár hogy 128 bites. Egy 256os lenne az igazi. Nekem 256os csak nem tudja a dx11et. ATI 4870 1GB DDR5. Bár nekem lazán megy minden új game. Csak dx11 nélkül. Ezért akarom cserélni.