21741
  • JUVEfun
    #11096
  • lac coo
    #11095
    Régen nem volt ennyi gyökér közöttünk, szimulátor rajongóknál, az volt a szép világ ;)
    Aztán meg felőlem böföghet a fajtád, mentem éppen eleget mindenfélével,hogy tudjam mit beszélek.
  • mmovar
    #11094
    lol ez nagyon volt. te elvetemült szimes vagy? hát gondolom milyen szimes lehet, ha neked ez a legjobban összerakott f1game.. kb neked meg a hozzád hasonlóknak rakták össze. "messze van az árkádtól" igen még attól is messze.
  • attila46
    #11093
    Valaki mondja meg legyen szives mért csillognak úgy az autók mint valami aura.....????
  • lac coo
    #11092
    Nem egy autós játékot láttam már, és használok aktívan, szinte mindegyik büntet ( nagyon helyesen!!!) a pályaelhagyásért!

    Aki szerint meg hulladék az egyrészt soha nem próbálta, másrészt nem szereti az F1-et igazán :)

    Davidson csak reklámarc, lehet kikérték a véleményét, aztán vagy adtak rá vagy nem :)Megkapta a gázsit aztán szevasz :)

    Vannak hibái, de F1 játékot így még senki nem rakott össze, mondom ezt elvetemült szimulátorosként!!! :DDD

    És rohadt messze van az igazi árkád autós játékoktól !!!
  • JUVEfun
    #11091
    Szerintem is teljesen igaza van !!!

    Lássuk csak
    Pálya elhagyásért INVALID LAP ....én még nem láttam ilyet ( miért büntetnék a kisebb pálya elhagyást ? számtalanszor látjuk eredeti futamokon és csak max. a nagyon kirívó eseteket büntetik
    boxban tartanak : lehet ,hogy utólag ,több száz visszajelzés után orvosolták akkor is fatális hiba
    Davidsonnak igen is sok köze volt (végig részt vett a fejlesztésben,több videon láttam (öreganyádról nem tudok)de lehet
  • mmovar
    #11090
    kár hogy igaza van. codemasteros f1-et szépek és ennyi. aztán többet nem lehet elmondani róla mert hulladék mind.
  • lac coo
    #11089
    Valami gyökét szimulátor troll :DDDD


    Lássuk csak :
    pályaelhagyásnál invalid lap! Húha, ilyet se láttunk még soha, ugye ;)
    boxban tartanak sokáig: ki kéne próbálni a senkiházinak, és tudná,hogy ez már NEM így van :)
    Davidsonnak, meg kb annyi köze volt a játék tecnkiai dolgaihoz, AI-. hoz stb, mint öreganyámnak :))))
  • Firerock
    #11088
    Nemismertem eddig ezt a srácot,de elég szánalmas amit ír. Hogy jön ahhoz hogy Davidsont kritizálja?MARHA
  • pzs
    #11087
    Sziasztok !

    Most találtam , nem tudom, hogy mennyire igaz : link, de én nagyon nem értek vele egyet.
  • kjhun
    #11086
    Az F1GH csapata befejezte a magyarítást, 100%-os verzió. Letöltés
  • szabii98
    #11085
    Itt beszéljük meg az rFactoros kiruccanásokat :)
  • Firerock
    #11084
    Én meg jégkorongozni voltam,ez most nem jött össze:D
  • V43 1105
    #11083
    Hát fazer most kelt fel, bealudtam sorry
  • szabii98
    #11082
    Ha Fazer itt lesz, 5 óra körül mehetünk :)
  • Firerock
    #11081
    én is elég sokat vagyok online
  • szabii98
    #11080
    felőlem most is mehet :D
    csak jöjjenek a többiek is :D
  • V43 1105
    #11079
    Csinálok, irsz itt vagy msnen hogy mikor és mehet ..
  • szabii98
    #11078
    Megnézhetnénk valamikor, csak ahhoz szerver is kell. :)
  • V43 1105
    #11077
    Kipörgésgátló az példáúl nem bánnám, ha a játékos által választható lenne én pl mindig használom, de a többit nem a kuplung még ami onon van ..
  • szabii98
    #11076
    Nekem csak az a gondom, hogy nemigen tudok még all asist off vezetni.:S
  • Robert24
    #11075
    Én is benne lennék abban az esetben ha mindenki komolyan nyomná és nem lennének szánt szándékos ütközések stb. Izgalmas futamok lehetnének...
  • szabii98
    #11074
    hát ha leszedem akkor felőlem bajnokságot is indíthatunk :)
  • JUVEfun
    #11073
    én is....
  • Firerock
    #11072
    én bennelennék!
  • V43 1105
    #11071
    És ha összeülne az itteni csapat egy kis rFactoros multi mókára ?







    F1RFT 2011 .. egész jó lett ..
  • mmovar
    #11070
    vazze azért keresem én agyon meg vissza a cam modokat... így már érthető...
  • zzeN
    #11069
    Új szerverre költöztetik, ezért elveszett az összes. Biztos felfogják szépen töltögetni majd.
  • lac coo
    #11068
    A Race Department letöltési részlege megszűnt ???
  • szegim
    #11067
    és regisztrálni miért nem enged?a kommentek szerint ha úgy csinálom enged, de mégsem :D ?
  • mmovar
    #11066
    őőő passz nem tudom. sajna
  • szegim
    #11065
    https://www.f1onlinethegame.com/
  • mmovar
    #11064
    milyen tartalmat?
  • szegim
    #11063
    nem tudjátok a letölthető tartalmat mikor lehet majd letölteni?
  • kjhun
    #11062
    F1 2011 Magyarítás az F1 Game Hungary-tól!! 90%-os változat!

    A magyarításról részletek ITT
  • Robert24
    #11061
    Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
  • Robert24
    #11060
    Érdekes, mert én nem nagyon szoktam trükközni. Nekem az segített, hogy az automentést kivettem manuálisan mentegetek és még eddig nem törlődött futamom a 4. évadnál járok én is a Német nagydíjnál.
  • Crome
    #11059
    Az valóban jó, de mostanában úgy szoktam, hogy automentés és kilépés előtt még pluszban mentés. Előbbit azért (is), hogy ha az utóbbit elfelejteném. :-)
  • palinho96
    #11058
    egyszerűbb! kiveszed az autómentést.. -.-"

    vagy minden egyes kilpés előtt le kell tenni a játékot az asztalra és utána kell ezt csinálni, hogy a GTEHXOSJZ_0 nevű fáljllal való szarakodás!!
    De én megmaradok az egyszerűbbnél ; DD
  • Crome
    #11057
    Úgy látom nem értjük egymást, mind1, a lényeg, hogy nálad működik, én pedig nem írom le még egyszer azt, amit erről gondolok.

    zsotesz: Nem szarozom, de nekem működik a 0-ás 1-es átnevezés, az pont elég.