21741
  • benőmenő
    #11136
    Van ilyen, csak rFactornak hívják és nem a Codies adja ki :D
  • HJ
    #11135
    Végre úgy tűnik megoldódott a savegame probléma! "Temészetesen" nem a Codemasters csinálta, hanem a racedepartment valamelyik tagja. Úgy tűnik valóban működik a dolog.
    Azért nevetséges, hogy a modderek csinálnak egy gyenge/közepes játékból egész jót. Jobban járnánk, ha a codie csak adna egy motort és egy sdk-t a moddereknek és abból lehetne egy folyamatosan aktualizált jó F1-es játék.
  • Crome
    #11134
    Tessék.
  • IvanJacint
    #11133
    Udv.
    Nem tud valaki egy oldalt ahol Car Setup-ott lehet nezni???Volt egy oldal nekem de sajnos mar nem emlekszem hogy mi volt
  • Crome
    #11132
    Közben megoldottam.
  • Crome
    #11131
    Most, hogy már végignyomtam 5 évadot AI moddolás nélkül, kipróbálnám mod-al is. Az IA MOD 1.2-t tölteném, de csak a drvingitalia.net-en van fent, oda meg hiába regisztrálok, nem kapom meg a megerősítő e-mail-t. Esetleg ha valakinek megvan ez a mod vagy tud tölteni a fent említett oldalról és letöltené és linkelné azt megköszönném.
  • Amiga
    #11130
    Akkor nem értem a #11123-at. Mi az, hogy "maxra peccseled a játékot, majd felteszed az 1.2-es peccset", ha épp az 1.2-vel peccseli maxra a játékot???
  • kjhun
    #11129
    Már rég kijött az 1.2 (1.02), de bugos ugyanúgy, EXE-hiba is van, és a többi. Szép is lenne ha kijött volna a következő, állítólag már a következő F1-el vannak elfoglalva, nem ezzel.
  • Amiga
    #11128
    Jól értem, kijött egy új patch, amivel már biztonságos a mentés?
  • szabii98
    #11127
    már mindegy elszállt a full mentésem :)
  • Crome
    #11126
    Hogyhogy mit? Milyen értelemben?
  • szabii98
    #11125
    nincs valami AI mód? :/ most intermediet-en mit kezdjek lotussal?:(
  • Batmanci
    #11124
    Aztán, lehet, hogy ez csak nálam hiba, de nagyon meglepne.
    Ja, még egyszer ki kell menni, akkor látod, hogy nem adja vissza az első szettet.
    Ha online kell, tarts két mappát, egy full peccsel, egyet meg az utóbbival. Azt nem tudom, online, hogy viselkedik, de nem fűzök lányregényeket hozzá.
  • Batmanci
    #11123
    Nagy nehezen rájöttem egy kellemetlen bug "megoldására".
    Csak egy megoldás létezik.
    A jelenség:
    Felrakatod a vadiúj gumit - lényegtelen melyiket -, kimész, majd annyit mész, hogy látszon, nem új. (egyszerűbb)
    Beállsz, nem cseréled le. Újra kimész, és akár azonnal visszamehetsz, majd megnézed mi újság gumi ügyben. Tapasztalni fogod, hogy gumit cseréltek, és többé nem teheted fel az előző szettet.
    Ez csak a legújabb peccs után fordul elő.
    Megoldás, maxra peccseled a játékot, majd felteszed az 1.2-es peccset.
    Ezzel ugrott is az online, mert ha újra ráengeded, amit minden indításkor meg fog kérdezni, akkor a gumis dolog újra játszik, ha nem, marad az offline, és tökéletesen fog menteni. Ráadásul, valami marad az utolsó pecsből is, igaz, nem túl sok.
    Autómentésen kell hagyni. Nekem ez óta egyszer sem lépett- fagyott ki, és mindent elment, kivéve a vezérlőt, de az három jobbra nyíl.
    Erre egy napom ment rá, a fene a Codieba!
  • Amiga
    #11122
    Azért az érthetetlen számomra, hogy a save-ra miért nem találnak ki valamit. A karrier-játékélményt számomra ez játszhatatlanná silányítja.
  • mmovar
    #11121
    A GoCompete.hu jövő hét hétvégéig megnyitotta ligára való jelentkezést. Mivel a live-al sok gond volt az utóbbi időben ezért átálltunk hamachi-ra. Ezért azon jelentkezők előtt is nyitva áll a kapu akik nem eredetivel tolják. Akit esetleg érdekelne az látogasson el weblapunkra LINK
    Jelenleg a résztvevők 95%-a eretivel játszik. De a hamachi rendszer lehetővé teszi, hogy bárki részt vegyen. Elnézést, hogy belekeveredett a warez, de ott is akadnak normális és jó játékosok.
  • Crome
    #11120
    Igazad lehet, de sosem érdekelt semmilyen liga vagy online mérkőzés. Sem ebben a játékban, sem másikban. Nem tudom miért, de nem vonz, így tényleg csak arról nyilatkozom, amiben tapasztalatot szereztem. Szóval lehet, hogy a multi része tényleg xar, arról nem is írtam semmit sem.
  • mmovar
    #11119
    a baj ott kezdődik amikor nem a carriert tolod. mondjuk szervezett ligákat összehozni és azt lebonyolítani nagyon ritka. a LIVE meg egy akkora fos, hogy én spec kizárt, hogy még egy live-os gamet veszek.
  • Crome
    #11118
    Nem mondom, hogy nincsenek benne hibák vagy hiányosságok és ne lehetne jobb, de én nem látom annyira gáznak, mint a cikkben. Most tartok az 5. évadom végén, minden futamot 50%-on nyomtam végig és 90%-ban élvezetes volt az egész. Persze volt, hogy egy futamot 2x is végigtoltam, mert ugye a mentés elszállt, sőt volt, hogy a 2. évadom vége felé úgy elszállt, hogy az egészet előröl kellett kezdenem. Bár ugye épp pár nappal ezelőtt elqrtam és egy futamot kihagytam, mert kiléptem belőle és utána már nem engedte újra lefutni. Ettől függetlenül én a cikkben említett bug-ok töredékével találkoztam csak és még mindig nem hiszem, hogy lenne jobb F1-es játék a piacon. Az, hogy jövőre meg mi változik lesz jobb vagy rosszabb benne majd kiderül. A felvezető és levezető körök annyira nem hiányoznak (persze ha lesz/lenne az nem baj), a SC jobban hiányzott anno. Az meg, hogy számomra meglepetésszerűen volt a múltkor egy futammegszakítás a játékban, csak pozitív hatással volt rám.
    Várom a 2012-est, azért annyira csak nem ronthatnak rajta, hogy ne élvezzem úgy, mint a mostanit.
  • szabii98
    #11117
    kábé :DD
  • lac coo
    #11116
    Mindenki ismeri az ottani színvonalat, így kezelje ezt a cikket....
  • twi452
    #11115
    Eddig tartott a nagy játékistenítés a szuperhivatalos magyar fan oldalon? :D
  • lac coo
    #11114
    Az EGO motor elég régi ennyit tud, mindenképpen dícséretes amit kihoztak belőle.
    Bugok? Ki nem szarja le, én élvezek minden versenyt :))))
  • szabii98
    #11113
    Kritika : Rossz pc játékok : F1 The Game
  • Crome
    #11112
    Véletlen kiléptem egy versenyből úgy, hogy a 24. helyre rangsorolt a gép és beadta a kövi pályát. Hogy lehetne újra lefutni az a futamot, amiből kiléptem?
  • piromanniggah
    #11111
    visszaváltásnál durrant el nekem 1x a 4. szezonban.. bár sztem váltóhiba volt, mert blokkolt a hátsó kerék..
  • Crome
    #11110
    Az volt. Kiírta, hogy súlyos baleset történt az x,y,z rajtszámú autó van benne a balesetben és ezért megszakítják a versenyt és majd attól a körtől indítják újra.

    Volt motorhibám is, igaz az 5 évad alatt csak 1x. Spa-ban az Eau-Rouge-ban felfelé menet durrant el a motor.
  • nono28
    #11109
    Nagyon állat lehet.Nálam még nem jelentkezett ilyesmi.Motorhiba volt már valakinek?
  • piromanniggah
    #11108
    ilyet én is akarok :D
  • Crome
    #11107
    Nem is tudtam, hogy van benne versenymegszakítás. Most Monaco-ban jött a piros zászló, hogy baleset miatt megszakítják a versenyt. Aztán a balesetes körtől újra indult a verseny a rajtrácsról. Ez tetszett! :-)
  • kjhun
    #11106
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1282032281&no=1075]OFF/Warez topik #1075[/URL]
  • nono28
    #11105
    Üdv!

    Második patch csak eredeti játékra jó?Egyik haverom tört verzióra rakta fel és kifagy tőle a játék.Erre van megoldás?
  • mmovar
    #11104
    és ha feljössz chat-re vannak fent mindig profik segítenek jó setupot alkotni
  • Crome
    #11103
    Köszi!
  • mmovar
    #11102
    itt találsz setupokat. egyre több setup lesz újra. mivel második patch után a régi setupok nem jók lassan felkerülnek az újak.
  • Crome
    #11101
    Nem.

    Viszont nincs valakinek egy jól működő SPA esős beállítása? RD nincs csak HRT-hez, az meg felejtős...
  • fekete0012
    #11100
    hali modokat lehet e már szedni az uj racedepartmen oldalrol
  • Crome
    #11099
    Nálam jön a javítás óta is, szóval nem hinném, hogy köze van hozzá.
  • attila46
    #11098
    Nem értem a 2.javitás óta nem láttam SC-t . Van tippetek mért nem jön be soha,be kell állitani...????20% távot szoktam menni!!


    köszi
  • Sponnyabob
    #11097
    Vissza a gyökerekhez, CMR 2.0, rfactor, RBR, azok voltak a szép idők, de sokat kurvultam már én is. Lassan már bill-ről nem is tudok játszani pedig anno lealáztam mindenkit. Amúgy meg ne fikázzuk egymást midenkinek mást jelent a szimulátor, de úgyis egy a lényeg, hogy jól érzed magad és bele tudd élni magad a játékba.
    u.i.: Bocs, csak úgy kitört belőlem...