21741
  • szabii98
    #11176
    Monacoba mi 10en értünk be 2 piros zászlóval 2 safety carral.
  • Crome
    #11175
    Óvatosan az ilyen AI mod-okkal! Én egy nagyon hasonlót töltöttem le, mint ami be van linkelve és valóban megnőtt a hibázások száma. Kínában 8-an, Monaco-ban én egyedül! értem be a célba. Ott döntöttem úgy, hogy inkább tolom a gyárit, mint hogy ilyen irreális dolgok szülessenek egy olyan mod miatt, aminek a célja elvileg a realizmus lenne...
  • Crome
    #11174
    A fék holtjáték nálam 0, a szaturáció 15%.
  • Crome
    #11173
    Nem tudom miért lenne lehetetlen. Ha finoman fékezel, akkor sima ügy. Persze nem vagyunk egyformák. :-)
  • TruckerDave
    #11172
    Már tök jól belejöttem. Néha néha még blokkolok, de már finomult vezetésem :D Csak sajnos még mindig túl jó vagyok Lehet rögtön megpróbálom a kipörgés gátlót is.
  • Firerock
    #11171
    itt gyakrabban jön be a SC és gyakrabban/gyakran van baleset?
  • TruckerDave
    #11170
    Neked van fék holtjáték ? És mennyi a szaturáció ?
  • szabii98
    #11169
    én egyet ismerek, ezt
  • Firerock
    #11168
    Melyik a legjobb Ai Mod?
  • szabii98
    #11167
    Én a féket nem veszem le, rFactorban tudtam fék nélkül menni, de itt... lehetetlen
  • TruckerDave
    #11166
    Már észre vettem, hogy a kipörgésgátló még gázabb, úgyhogy ,majd szabadedzésen gyakorlok és akkor majd csak belejövök :D Most Profira tettem mert eső volt és 2.-ik lettem első helyről :P
  • Crome
    #11165
    Még annyit a javadra, hogy fékezési pont segédletet én is használok, de csak kanyarokban van kijelezve. A vezetési élményt nem befolyásolja, viszont jobban tudok általa a versenyre figyelni.
  • Crome
    #11164
    Hm... hát Force Indiával azért nyertem versenyeket 3-4-et egy szezonban biztos és lett egy összetett 2. helyem is anno velük. Én pedig az ABS hiányát érzem a legkevésbé. Ha nem taposod tövig a féket, hanem finoman lassítasz a fékezési pontok előtt, ahol narancssárga a fékezési vonal, akkor simán meg lehet állni blokkolás mentesen. Ha ezzel gondod van, akkor az úttartási (kipörgésgátló) segédlet nélkül meg fogsz őrülni szerintem. :-)
  • TruckerDave
    #11163
    Áhh. Ez az ABS-es dolog nem fog menni :D Nem tudok nélküle fékezni :D Inkább megpróbálom az úttartási segédletet vagy mit. Ott lehet részlegesre is tenni :D
  • TruckerDave
    #11162
    Force Indiánál vagyok.

    Most jön Kanada, ahol kikapcsolom már az ABS-t. Fékezési vonal kell nekem :D Még így se tudok megállni :D
  • burkos01
    #11161
    Valaki nem tudja hogy kell tungle-n becsatlakozni a háló játékba? Belépek lanba keres szervert, megtalálja. Rámegyek, join. Gondolkozik és nem csatlakozik be. Valaki segítsen.
  • Crome
    #11160
    Ok, szerintem az ABS-el kezd, aztán a fékezési vonallal, mert ezt a kettőt viszonylag könnyen meg lehet szokni, ha nincs. Én a kipörgésgátló hiányával nem tudok megbarátkozni, bár idővel biztos menne. Mondjuk azt nem írtad, hogy azt a pár versenyt milyen kocsival nyomtad, mert én Legend szinten Force India és annál jobb kocsikkal simán szoktam versenyeket nyerni. (Biztos tudnék rosszabbal is, csak nem vagyok az "értelmetlenül törjünk előre és üssünk ki mindenkit" megoldások híve).
  • TruckerDave
    #11159
    Kormánnyal játszom, d majd nem fontosnak tűnő segítséget leveszek, aztán így tovább.
  • Crome
    #11158
    Én egyesével levenném a segítségeket, amíg el nem érem a kívánt szintet. Szóval ABS-t ki, aztán fékezési pontokat ki, kipörgésgátlót közepesre, ilyesmi... A sorrend persze tetszőleges, bár szerintem a legjobban lassulni a kipörgésgátló állításával lehet. Persze lehet csak megszokás kérdés. Billentyűzeten tuti, hogy elég gáz anélkül.
  • dr Kotász
    #11157
    A segítségek kikapcsolásával.
  • TruckerDave
    #11156
    Most nyomtam pár versenyt és sajnos nincsen olyan nehézség ami nekem kéne :/ Átmenetin 1.5 másodperccel verem a másodikat időmérőn. De profin meg talán sikerül teljesíteni a 13. körüli elvárást, de akkor meg versenyen amennyit tudok előzni első pár kanyarba annyival előrébb jutok, de én nem tudom tartani ezt a gép szintet és mindig abból áll a versenyem, hogy védekezek egy pár kanyarig aztán elmennek :/ Nincs nekem reális, hogy középmezőny de esetleg tudok valakihez közel kerülni, esetleg előzni. :(

    Átmenetin mivel tudnám esetleg nehezíteni ? Minden segítség bekapcsolva kivéve a fékezést, azt magamtól csinálom, és belső nézetből vezetek.
  • TruckerDave
    #11155
    Off topicos gondomra nem tud valaki valamit ? Úgy játszanék már újra.
  • Crome
    #11154
    Először is a 11152-es hozzászólásom első mondata kijelentés, nem kérdés. :-)
    Másodsorban nem tudom hol lehet elrakva a pontozási rendszer, de szerintem a database fájlban van. Abba kéne belenézni, hogy minden ok e, vagy felülírni egy olyannal, amiben okés a pontozási rendszer.
  • bakter985
    #11153
    igen
  • Crome
    #11152
    Ilyenről még nem hallottam? Milyen régi pontrendszer? A 10-8-6...?
  • bakter985
    #11151
    helló

    azt szeretném kérdezni hogy A pontokat hol tudom átírni mert a régi pont rendszer pontjait kapom a futamok után.légyszi segítsetek hol tudom átállítani,vagy átírni.

    köszi előre is Robi
  • TruckerDave
    #11150
    Már egy jó ideje nem játszottam a játékkal, és most elakartam indítani de valami Steam Error-t dobott ki ? :O Mit kell tenni ez ellen ?
  • szabii98
    #11149
    ttben is azok a legjobbak.
    zsotesz:
    alig csináltam valamit force indiával.. mind1, mert a mentés elszállt és most csak torro szerződést kaptam
  • Crome
    #11148
    Ez nyílt titok. Valamelyik tesztben benne is volt, hogy akármit lehet csinálni a többi élcsapattal, a McLaren-ek a játék leggyorsabb autói.
  • piromanniggah
    #11147
    ebben a stock autó dologban lehet vmi..
  • V43 1105
    #11146
    Szerinetm McLaren a legjobb autó a játékban ..
  • zsotesz
    #11145
    lehet hülyeséget mondok de ez nem lehet, hogy azért van mert már pár fejlesztés rajta volt a force india-don amitől már jóval stabilabb volt, amikor átmentél a redbullhoz ott meg gondolom a stock autó volt.
  • piromanniggah
    #11144
    jól tetted.. én rbr-től mentem át mclarenhez és nekem az irányíthatatlan jelenleg :\
  • Sponnyabob
    #11143
    Na jó nem kifejezetten teszt csak úgy karrieren kívül csak úgy kipróbáltam...
  • szabii98
    #11142
    teszt? wtf??
  • Sponnyabob
    #11141
    Én is így voltam vele bár én előtte teszteltem a RB-t, de mivel nagyon nem jött be a force india után nem igazoltam oda.
  • szabii98
    #11140
    karrierben a force indiától a red bullhoz kerültem, de nagyon nem érzem ezt az autót...
  • mmovar
    #11139
    köszi-köszi!
  • HJ
    #11138
    Infó a savegame fix-ről: http://www.racedepartment.com/forum/threads/f1-2011-savegame-fix.47119/
    Direkt letöltés: http://www.mediafire.com/?l2xlljrrrz2cri2
  • mmovar
    #11137
    És erről tudsz forrást is adni? Mert nekem 1 héten belül 3x szált el a mentésem még jó hogy mindig vissza tudom tenni az utolsót...