21741
  • Dzsoy
    #12463
    szóval ahhoz hogy be tudjam venni a kanyart, próbáljak meg kevésbé kanyarodni?
  • piromanniggah
    #12462
    rájöttem mi a baj a kanyarokkal.. ha elforgatod teljesen a kormányt akkor a kocsi nagyon tolja kifelé az orrát, viszont ha csak félig vagy annyira se akkor gyorsan és simán fordul.. szóval 1 jobb kormánysetuppal leküzdhető ez a körönkénti 5-6 mp hátrány
  • Dzsoy
    #12461
    bármilyen pályára nem tudnál egy általad használt kocsi beállítást és a hozzá tartozó időt megadni hogy legyen viszonyítási alapom!!!
    Nagyon örülnék neki!!!
  • avus
    #12460
    Én is Xbox-on tolom, de nekem ilyen gondjaim nincsenek. Lehet, hogy a hiba benned van.
  • Alexease
    #12459
    Nem csinaltam statisztikat (annyira azert mar nem erdekel;P), de ha jol gondolom, a konzolos szivnak sokat a kezelhetoseggel, kormany/gamepad beallitassal. Lehet hogy az ottani kompatibilitas, kezeles vagy mittudomenmi miatt ott szarabb a dolog.

    Nem mintha PC-s teren akkora nyomulas lenne, de talan lehetne csinalni egy kulon „Codemasters F1 Game PC” (ami ez, es marad itt:P) es egy „Codemasters F1 Game Konzol” topic-ot (a konzolos reszbe) :)

    Eleg nagyok a kulonbsegek a hozzaallas, stilus, kezeles, hibak, igenyek, jatekmod stb. tekinteteben, igy a topic is hasonloan toltodik meg.
  • Dzsoy
    #12458
    Melbourne első kanyarnál csak épp hogy hozzáérek a rázókőhőz és egyből prödűlök.
    Nálam szar a kocsi beállítása vagy ti is állandóan forogtok?
    Eddig fashback használat nélkül megcsináltam a 100%-os futamot 2011-be.
    2012-be az első 3 kör után már mind a 4-et elhasználom.....

    amúgy kb 30 perc játék után kell 1 óra hogy lenyugodjak. Aztán újabb 30 perc játék és így tovább.
    Totál felkúr agyilag hogy vezethetetlen. Kormány se megoldható és a kocsi is állandóan megforog.
  • argo001
    #12457
    Ez egy vezethetetlen fos. Azt hiszem, a patchig legalábbis maradok a 2011-nél...
  • rolika11
    #12456
    ps3-mon logitech momo-t fel sem ismeri, g27-el meg nagyon szar az irányitás valamint logitech formula force ex-el is ugyan olyan szar. gratulálok a codinak 11-ért. :D
  • vinc3nt
    #12455
    Kerek-perec ki kell mondani hogy ez a játék nem más mint egy Grid F1 mod 2012 de nem ez a legnagyobb baj vele hanem hogy az irányítást azért nem tudják belőni mert már az alkotók sem emlékeznek hogy mit kellene tenniük h élvezetesebb legyen.
  • JUVEfun
    #12454
    bocs , nem tudtam , hogy xbox.........
  • palinho96
    #12453
    nagyon szépen összerakott kör :D
  • Dzsoy
    #12452
    Foltozás kb november környéke. Addig részemről játszhatatlan. És kérdés hogy ezt a foltot megcsinálják-e...
  • Nathan66
    #12451
    A hangok teljesen egyeznek a mostani autókéval! Többször figyeltem. Nincs elcseszve, hamar jött ki foltozni kell, mert beázik
  • argo001
    #12450
    Egyszóval ezt a játékot brutálisan elcseszték. Már az előzetes videókon és a demón is lehetett látni hogy gáz van.
    Mellesleg szerintem a hangok pocsékak.
  • Dzsoy
    #12449
  • Nathan66
    #12448
    Verseny: 2012-03-18.
    Körök száma: 58
    Egy kör hossza: 5.303 km
    Verseny hossza: 307.574 km
    Legjobb köridő: 1:24.125 - Michael Schumacher (2004)
    Legutóbbi nyertes: Sebastian Vettel (2011)
    V12-vel.. mostanság 1.31 körüli a real
  • Dzsoy
    #12447
    2 kormány van itt.
    Már a haveromét is kölcsön kértem. Enyém a tavalyihoz tökéletes volt. Nagyon jól mentem vele. A haveromnak microsoft van (X-box) az az egyik legjobb hozzá és azzal se lehet bevenni pl monzában a parabolicát csak olyan lassan hogy 3-4 másodpercet kapsz csak abban a kanyarban. Tegnap reggel óta megvan a játék. Még nem játszottam egy percet se csak próbáltam beállítani. Egy versenyt se mentem még, nem próbáltam a champions módot se, mert nem volt rá időm.
    1 napja csak a beállítással szenvedek, de neten is csak azt olvasom hogy hatalmas írányítási gondok vannak mindenkinél.
  • IXEMGabeo
    #12446
    1:22 nem time trial? pff... nem hiszem el, hogy kormánnyal ekkora különbség van. Kb hibátlan kört mentem és örültem az 1:29-nek is
  • Dzsoy
    #12445
    Neten írt valaki beállítást McLaren-heu Melbourne pályára amivel ő 1.22.5-öt tudott menni. Ugyan azzal a beállítással én 1.31-et tudok csak (9sec plusz) és minden második kanyarba megpördülök vagy fékezéskor vagy kigyorsításkor.
    Egyetlen kör alatt elhasználtam az összes flashback-et időmérőn.
    És akkor ezen a pályán még nincsenek is olyan gyors kanyarok amit kormánnyal nem lehet bevenni nagyobb sebességgel.
    Amatőr szinten meg nem akarok játszani :D
  • JUVEfun
    #12444
    Nem lehet ,hogy új kormányt kéne vásárolnod. Nem azt mondom ,hogy tökéletes,de pár óra kísérletezgetéssel,mások beállításait is kipróbálva úgy,ahogy elég jól sikerült belőni a kormányt (G25)
    Amúgy alapból felismerte és még az eredeti beállításokkal is használható volt . Ugyan ezt nem tudom elmondani a 2010--ről.
  • palinho96
    #12443
    nem. sajna nem találom., de biztos ki lehet iktatni! :D
  • IXEMGabeo
    #12442
    Sajnos, amiért korábban én is panaszkodtam itt beigazolódott. Ha megpróbálsz hosszú féktávot venni azaz rövidet fékezni és úgy lendületből bevenni a kanyart nem tudsz befordulni:) Én az ilyen éles visszafordítóknál tapasztaltam ezt, mint mondjuk a Maláj pályán a 3. kanyar, Valenciában zömében ilyen kanyarok vannak, mint pl rögtön az 1. kanyar, Suzukában az utolsó kanyar kombináció.

    Melbourneben seasonban 1:29 végét tudtam menni a Lotussal. Váltásoknak a hangja tetszik és a grafika se lenne rossz, de bizony az irányítás és a szabályok is pocsékak lettek benne:) 2010-es játék, ami szerintem egy tök élvezhető game volt rengeteget multiztam vele még az is sokkal kidolgozottabb volt:)
  • Dzsoy
    #12441
    melbourne épp most próbálkoztam career-be aztán átmentem quick race-be hogy megnézzem a mekit mit megy ott. 1.31 alá egyikkel se tudtam bemenni.
  • IXEMGabeo
    #12440
    apropó:)

    Leteszteltem: Teljes sebességgel szándékosan belerongyoltam a rajtnál az előttem haladóba és nem kaptam büntetést.:) Ha valakit megforgatsz vagy téged forgatnak meg akkor kaptam meg a büntit haha:D:DD És, ami külön bosszant season módban nem lehet az autón állítani részletesen és még törés sincsen...

    Ez a játék nem készült el teljesen:)
  • IXEMGabeo
    #12439
    pont Melbourne az a pálya, ahol igazából nem sok középgyors kanyar van. Nekem sikerül tempósan bevenni. Malajzia és pl Valencia már gázos volt ne félj...pedig az a kedvenc pályám... valaki írta, hogy Barcelonában is esélytelen befordulni holott az egy könnyű pálya.

    Le kéne írnod az időket, amiket mész a pályákon, hogy tudjak viszonyítani.
  • Dzsoy
    #12438
    egyet értek.
    Kormányt nem lehet beállítani hozzá. Gyors kanyarokat nem lehet kormánnyal bevenni.
    Minden második kanyarba megpördülök vagy fékezésnél vagy kigyorsításnál.
    Nem mentem még egy versenyt se mert már az időmérőn annyira ideges leszek a játék miatt hogy a versenyig el se jutok, inkább kikapcsolom.
    A tavalyi irányítás szerintem tökéletes volt, nem tudom miért változtattak rajta, hisz senki se panaszkodott miatta.
  • crossy104
    #12437
    Ez az egész egy rakás szar. Irányitást sem lehet beállitani. Inkább fejlesztették volna a GP4-et. Részemről törlöm! Kalap szar!
  • IXEMGabeo
    #12436
    ne már h ezen múlik:)

    Ettől nőne az FPS?
  • IXEMGabeo
    #12435
    Kormány setup = Advanced wheel setup, tudod saturation és ilyenek

    1%
    5%
    4%
    0% ... a többi is

    Feedback options

    20%
    100%
    10%

    Ez egy általános kormány setup, ami elvileg a legtöbb kormányra optimális beállítás. Nekem nagyon fekszik:)
  • vinc3nt
    #12434
    Még nem játszottam ennyire rossz játékkal az egy dolog hogy ahhoz a sporthoz amit elvileg képvisel semmi köze de elfogadható lenne ha lenne egyáltalán "játékélmény"
  • Dzsoy
    #12433
    X-box-os F1-2012 5000ft-ért érdekel valakit?
  • argo001
    #12432
    Lesz mit megoldania a patch-nek. :D
  • crossy104
    #12431
    Driving Controlls-nál. Alul Override input Device Type Off-on van és nem engedi állitani! Miért?
  • crossy104
    #12430
    Az a baj, hogy a vezetési beállitásoknál van a steering wheel és a custom.
    Viszont alul nem engedi a kormányt betenni ha customra teszem.
  • vinc3nt
    #12429
    ez így elég gagyi :D
  • crossy104
    #12428
    Igen. Mindenre. Elment rendesen, de futamnál már invalid-ot ir. Beadja az eredetit.
  • tobias88
    #12427
    elvileg a szabályban is ez van, csak senkit nem érdekel életben
  • Nathan66
    #12426
    Az többnyire a pályalevágások ellen van szerintem, de néha nem fair
  • vinc3nt
    #12425
    Minden gombra kiosztottál valamit?
  • crossy104
    #12424
    Urak! Kérnék egy kis segitséget. Hiába állitom be és mentem el a kormány ill. bill. beállitásokat, verseny előtt kiirja hogy Invalid és beadja az alapot. Bárhogy és báthol állitom be, ment és utána mégsem a baállitott van.