21741
  • lac coo
    #12503
    Az nem a kormány hibája !!! ;) Aki tud vezetni, vagy elismeri hogy nem tud és úgy áll hozzá, annak nincs ilyen gondja !!!
    Ahogy írták korábban itt kormányozni ,kell, aki meg maradni akar a kétgombos gyufásdoboztologatásnál, ott van a 2010 .
  • IXEMGabeo
    #12502
    Nagyon igazad van sajnos. Mondjuk ezt a motor robbanást egyszer tapasztaltam akkor is húztam magam után a csíkot, de a kocsi nem állt meg:O
  • Batmanci
    #12501
    Hogyne!
    Menj legenden. Ott majd a motor robbangat, mintha aknamezőn közlekednél, nem egy versenypályán.
    De lehet, hogyha kiütöd a segítségeket - márha engedi, még nem próbáltam -, akkor nem fog autón visszavezetni.
  • Batmanci
    #12500
    Az F1 2013-ig van még idő, mert ezzel én nem tudok autózni.
    Minden jó, de a motor durrok szétcsapják az agyam.
    Az irányítás - és itt nagyon sajnálom a konzolosokat (Alexsease-nek igaza van) - szinte tökéletes. Be kell rendesen állítani az autót, és a kanyarok is működnek.
    A lenti videón a csóka minden segítséget használ - kivéve azt, ami látható lenne -. Persze, hogy megfutja a 25-öt. Nekem idáig a Wilivel - 3 mért kör után, háromszorra, mert minden 4 körben egy motor, szia! - 32 eleje megvolt. Keményen, 0 segítség, épphogy fejből rádobott setup, 15 körös üa.
    Ha rendesen beállítom az AI szintje legenden, simán elérhető (28 eleje).
    Ez idáig minden autós szimet előjegyeztem és megvettem (GTR, GTR2, GPL WTCC - The Game, Race07, GTR Evo Race On, kiegek hozzá 2010, 2011,).
    Most viszont áldom az eszem, hogy előbb megnéztem mit tudna produkálni. Megvenném, ha 3 körnél többet lehetne vele menni. (Mindig 100%-os versenyt autózok) De így egyetlen versenyt sem tudnék elkezdeni se, nemhogy befejezni. Zokogok, mert nagyot vártam, és hazavágták az álmot.
    Lehet, hogy a monológom senkit sem érdekel, de a pécéseknek egy normálisabb kormánnyal, tökéletesen kell mennie. Nem kell szarozni a vezérlővel. Akik nem legenden nyomják - mert ez is kiderült -, azoknak nem száll szét a motor, vagy csak nagyon ritkán.
    A kormány elfordításának az a trükkje, amit - és itt nem akarlak fényezni - Alexease írt, azzal a kiegészítéssel, hogy én azt is érzem a kormányon, mikor kezdi el "tolni" az orrát (alulkorm), mert felkönnyül a vezérlő, majd szintén érzem, mikor visszatapad. De ez már a régebbi szimeknél is így volt. Ki kell egyensúlyozni a stabilizátorokkal, lengés csillapítókkal, kerék dőlés és összetartással, no, meg a szárnyakkal (Gyors kanyarok)
    Jó szórakozást nektek, én nem idegesítem magam tovább azzal, hogy ennyi erővel lehetett volna egy jó gémet is csinálni.
    Megyek vissza Skyrimezni. Ez a gagyi meg megy talonba, hátha valamelyik moddernek, vagy a Codi-nak feltűnik, és kijavítják. Ha nem, többé az én pénzemen nem vesznek egy kávét.
  • adam46
    #12499
    Ki lehet lőni valahogy, ezt az autó gázt, ha elhagyjuk a pályát? Német nagydíjon visszafordítóba, például egész sok értelme van. Nem elég, hogy elrontod a kanyart, de még 50 el jössz visszafele. -.- Ütném azt egy szeneslapáttal, aki kitalálta.
  • attila46
    #12498
    erre sajnos nincs...........nálam semmi fagyás nincs eddig ,igaz origin game!
  • csm
    #12497
    fagyogat ez a szar,kb 1 futamot bír ,és lefagy,kép eltűnik , hang még megy egy darabig , és a kocsi reagál a gázra fékre stb,de pár sec múlva fogja magát és kilép. valakinek valami ötlet rá?
  • attila46
    #12496
    KAmeramod??
  • IXEMGabeo
    #12495
    túlzásokba ne essünk:D
  • attila46
    #12494
    Nem találta még senki valami használható kamera modot??
    Túl lent van a látótér....kéne rajta emelni!!
  • Danecay
    #12493
    Emlékszem erre még a GRID-es időkből :)
    Az AI-t úgy értettem, hogy a kanyarívet az AI is ugyan úgy teljesítse, olyan tempóval, olyan íven és időveszteséggel, amennyivel helyel közzel a játékos is képes.
    Nem tudom milyen turpisszág lehet itt irányítás téren, de az, hogy valakinek jó a másnak pedig nem kicsit furcsa. Érdekes volt nálam is, hogy a DEMO-ban én is alulkormányzottságra és túl kicsi kanyarsebességre panaszkodtam, viszontz a teljes-nél ezt már egyáltalán nem éreztem, pedig ugyan azon beállításokat használtam. A pontosság kedvéért a YD tesztnél éreztem, de már Quick Race-nél nem, igaz a többi játékmódot még nem próbáltam.
  • palinho96
    #12492
    :D
  • nono28
    #12491
    Jó bocs nem kérdezek idiótaságokat többet
  • Tormiee17
    #12490
    De idiótaságokat kérdezel...
  • nono28
    #12489
    Jólvan na bocs hogy irni mertem és kérdezni.
  • Tormiee17
    #12488
    Nézz már jobban körbe abba a k*va játékban
  • nono28
    #12487
    Szuperlágy gumi sincs benne.Azt hol lehet beállitani hogy milyen hosszú legyen a verseny?
  • argo001
    #12486
    Monacoban vezethetetlen. Olyan lassan reagál a Momo hogy nem igaz. Idióta a Codemasters...
  • Tormiee17
    #12485
    Ez az irányítás egy RETEK
  • JUVEfun
    #12484
    Hát szerintem az még jó pár hónap....
  • argo001
    #12483
    Nagyon várok valami patchet ami kiküszöböli az irányítás nehézségeit....
  • Alexease
    #12482
    Ilyen tipusu jatekokban sose vezeti az AI az autot, O csak a nevet adja hozza, az itranyitast a nyomvanal, a script, a korido, a catchup, random vegzi;)))
    Pontosabban, az igazi pilota koruli 2-4 Ai szokta hasznalni az autot, de tobbiek nem.

    Pl. amikor korabban atallitottam az AI autoinak a fizikajat es az ut tapadasat nullara, en es korulottem levo 2-4 AI a startnal egyhelyben alltunk, csuszkaltunk, porogtunk, amig a tobbiek a statisztikanak megfeleloen, fustolo gumikkal tavoztak es futottak a szokasos koruket;)))
  • JUVEfun
    #12481
    #12409
  • Nathan66
    #12480
    Verseny közben pontosabban.
  • Nathan66
    #12479
    Quick menü játék közben. kiosztásoknál állitsd be
  • Pluskast
    #12478
    Srácok azt nem tudja valamelyiktek, hogy előre nem betervezett kerékcserét melyik gombbal tudom előhíni? Mármint ha menet közben elkezd esni az eső akkor hogy tudok a csapatnak üzenni, hogy be akarok menni kereket cserélni? Vagy csak egyszerűen be kell hajtani a boxba?
  • Danecay
    #12477
    Na igen, csak ez akkor igaz és korrekt ha mindenkire vonatkozik, beleértve az AI-t is :)
  • Alexease
    #12476
    Igen, elorebb toltam a pilotat es ~10 fokkal noveltem a latoszoget.
    Nem kerestem kesz kamerakat, szeretem magamnak megcsinalni, olyanra amit en szeretek;) Raadasul a tobbi auto nem is erdekelt;)

    De a Racedepartmen-en lattam valami hirben/letoltesben/twitterben valami komplett kamera csomagot.
  • dr Kotász
    #12475
    Thx, ha jól látom ugye előrébb tetted a kamerát, hiszen nem az egész kormány látszik. Nekem is pont ez kellene, szerintem túlságosan hátul van a kamera az F1 2012-ben. Nem tudsz esetleg olyan modpacket, ahol ezt már minden autóra megcsinálták? Persze Racedepartment.com-on idővel biztosan lesz.
  • rolika11
    #12474
    sziasztok

    f1 2012-vel ps3-mon akarnak valakik multizni?
    mert az összes futamon barmok vannak :S:D
  • Alexease
    #12473
    Ilyesmi (pozicio, plusz a tulzott billeges es nezelodes lehuzva):
  • Alexease
    #12472
    Ezek mar a veglegeshez vannak, azok amelyeket hasznalok:
    - F12012_Caterham_Camera_ca2_01.zip
    - F12012_Lotus_Camera_lr2_01.zip
    - F12012_Williams_Camera_wi2_01.zip
  • Alexease
    #12471
    Igen, meg a demoban megcsinaltam, mert nekem nagyon nem tetszett a gyari beallitas.
  • dr Kotász
    #12470
    Én kizárólag cockpit nézetből játszom. Mit értesz az alatt, hogy normálisan beállítva nem látni a tükröket? Csináltál magadnak saját cockpit cam beállítást?
  • Dzsoy
    #12469
    Codemasters logika = Minél jobban elforgatód a kormányt annál kevésbé fordul az autó. :D
  • piromanniggah
    #12468
    a vicc az, hogy teljesen mind1 milyen a kanyar, ha elforgatom nem veszi be, ha alig forgatom mindenképp beveszi..
  • Alexease
    #12467
    Ezt hivjak kormanyzasnak:))))))

    Sokaknak furcsa lehet, mert hozzaszoktak a bal-jobb nyil preselesehez vagy a gamepad-pucuka tologatasahoz, vagy egyszeruen a kormany jobbra-balra rangatasahoz, igy kanyarivtol es sebessegtol fuggetlenul csak nyomni kell neki es a szokasos sinauto efektel barhol bekanyarodik;D

    Igy erdekes lehet rajonni, hogy az auto fordulasahoz kulonbozo kanyarokhoz es sebessegekhez, kulonbozo merteku, fokozatos kormany elforditas szukseges:DDDDDDDDDDDDD
  • Dzsoy
    #12466
    megnézem időmérőt és kipróbálom.
    Köszönöm a tippet. Remélem mükődik :D
  • IXEMGabeo
    #12465
    tényeg szopás, ha teljes szögben befordítod a kormányt:S

    mondjuk Suzukában semmit nem árt, ha azt a Kobayashi féle előzési pontot beveszed úgy, hogy a kormányt teljesen elfordítod. Nekem ott nincs gondom, csak ott se szabad röviden fékezni
  • piromanniggah
    #12464
    én is eldobtam rajta az agyamat, de igen..